8 найкращих доступних CRM для малого бізнесу

Враховуючи той факт, що доведено, що він збільшує утримання клієнтів та збільшує дохід, CRM неминуче робить істотну різницю між втратою та утриманням клієнтів.


У минулому, коли клієнтам було відомо лише про назву товару, успіх чи невдача управління відносинами з клієнтами (як стратегія) була справою 50/50.

Однак у нинішньому стані, коли клієнти більш обізнані, ніж будь-коли раніше, їхній досвід у кінцевому рахунку визначає, дотримуються вони бренда чи ні.

Перш ніж навіть прокрутити ваш список акцій, клієнти, швидше за все, заздалегідь пройдуть ретельне дослідження різних товарів і точно знатимуть, коли потрібно заграти та покластися на конкурента.

Особливо якщо бракує вашого відділу обслуговування клієнтів.

За словами Генрі Форда, батька автомобільного транспорту:

“Бізнес, який надзвичайно відданий досвіду обслуговування клієнтів, повинен буде турбуватися лише про прибутки – тому що вони будуть бентежно великими”.

Ця проста заява охоплює всі рівні бізнесу, незалежно від його розміру та галузі.

Отже, коли CRM потрапляє до картини?

Навіть для відносно невеликого бізнесу, який працює досить добре, що стосується обслуговування клієнтів, хороша платформа CRM має потенціал її подальшого підвищення..

Для того, щоб зробити це перспективним, Nucleus Research оглянув широке коло компаній і виявив, що рентабельність інвестицій CRM становить 8,71 долара за кожен витрачений $ 1.

Як практикуючий малий бізнес, вам потрібно критично оцінити різні CRM, відповідно до їх ефективності та ціни, перш ніж остаточно вирішити, який саме використовувати.

Щоб допомогти вам у цьому квесті, ми обговоримо 8 найкращих платформ CRM для малого бізнесу. Але перед цим давайте спочатку розберемо проблеми CRM з азотною крупою.

8 найкращих доступних CRM для малого бізнесу: Зміст

 • ActiveCampaign
 • Ontraport
 • Проникливий
 • Відділ продажів
 • Трубопровід
 • Zoho CRM
 • Інфузіофт
 • Спритний

Чому варто розглядати CRM в першу чергу?

Програмне забезпечення управління відносинами з клієнтами допомагає малому бізнесу впоратися з операційними проблемами, такими як:

 • Розбіжність між торговим персоналом
 • Політика комісії  
 • Цілі корпоративного доходу
 • Висока напруга клієнта
 • Зниження продажів

1. Вам потрібно відстежувати події та завдання

Якщо в діловому середовищі є одне, що є важливим, це повинен бути календар. Загальна стратегія та ефективність сильно залежать від того, наскільки правильно ви плануєте та стежити за подіями.

І стабільний CRM допоможе вам досягти цієї мети. Вставте календар, і він дасть зрозуміти завдання вашого товариша по команді.

2. Вирівняйте та організуйте свій бізнес

Хоча ви, можливо, вже інтегрувались:

 • Календар
 • Управління завданнями
 • Календарні системи

Ви все ще не вистачаєте великої картини щодо організації бізнесу. Чому? Оскільки кожна з цих систем працює незалежно – і частіше за все вони закінчуються нерівними.

Гарне програмне забезпечення CRM інтегрує ці три функції в одну систему для зручного доступу, обслуговування та управління.

Власне кажучи, він настільки всеосяжний, що ви, мабуть, навіть почнете усвідомлювати раніше невідомі факти про свій бізнес.

Поки 60% малого бізнесу вже активно використовують CRM для маркетингу електронної пошти, і вони люблять результати.

3. Ділова математика може бути трохи складнішою, ніж ви уявляєте

Ми, напевно, всі думаємо, що добре в математиці, і саме тому ми займаємося бізнесом, так?

Зрештою, що так важко в підрахунку прибутку, кількості клієнтів та відповідних доходів? Якщо ви думаєте так, вибачте, що є носієм поганих новин, але ви далеко не правда.

 • Чи можете ви пригадати всі проекти, якими займався ваш бізнес у цьому році?
 • Чи є у вас навіть приблизна оцінка середнього показника конверсії?
 • Чи можете ви правильно визначити найбільш ефективний метод перетворення клієнтів?

Ну, мабуть, ні … і саме тут надходить програмне забезпечення CRM. Стабільна система надаватиме показники в реальному часі щодо всіх аспектів вашого бізнесу, включаючи незначні речі.

Подальші згенеровані звіти допоможуть стратегічно поліпшити ваш бізнес ефективніше, особливо якщо мова йде про конверсію та утримання клієнтів.

4. Ваша пам’ять не 100%

Ок, тепер, коли ми створили бізнес-математику набагато обширніше, ніж думали раніше, ви, напевно, думаєте, що принаймні вся інформація про ваш бізнес зберігається в сталевій пастці.

Звичайно, у вас може бути можливість пам’яті негайно згадати інформацію 10 або 20 клієнтів, але що відбувається, коли ця кількість постійно зростає?

Якщо ви не супер-істота, мабуть, мало хто може згадати інформацію про 50 або 100 клієнтів.

Навіть зошит виявиться недостовірним у такому випадку. Натомість система CRM зберігатиме, керує та отримує інформацію про клієнтів одним натисканням кнопки.

Чи існує така річ як “найкраще програмне забезпечення для управління CRM”?

Ось важливий момент, який слід врахувати, чи є щось таке, як “найкраще програмне забезпечення для управління CRM”? Правда, як і будь-який інший тип програмного забезпечення, системи CRM не всі однакові.

Кожен з унікальних:

 • Технічні умови
 • Витрати
 • Рівень продуктивності
 • Гнучкість

Зрештою, ефективність вашої компанії буде залежати не тільки від прийняття хорошої системи управління CRM, але і від ефективності обраного вами програмного забезпечення.

Наприклад, що краще для брокера з нерухомості, може бути не особливо ідеальним для представників страхових продажів; через складності та унікальність різних видів бізнесу.

Найкращий спосіб визначити своє ідеальне рішення щодо управління CRM – це оцінка різних програмних пакетів відповідно до налаштувань вашого бізнесу та потреб.

Сьогодні ми коротко розглянемо фактори, які слід враховувати при виборі CRM для малого бізнесу:

 • Масштабованість

Хоча ми визнаємо важливість CRM у бізнесі, легко забути, що він також повинен зростати разом з вашим підприємством.

Масштаб
Масштаб

Найкращий CRM для бізнесу, навіть якщо це стартап, повинен мати можливість вирішувати нові цілі та проблеми по мірі їх розвитку.

Незважаючи на те, що операції постійно підтримуються, рік у рік – плавно і без збоїв.

Зрештою, ви не хочете витрачати ресурси та час на реалізацію CRM-рішення, а лише на оновлення, як тільки ваш бізнес почне розширюватися.

 • Підтримка багатьох платформ

Оскільки середнє робоче місце значною мірою покладається на настільні комп’ютери, системи CRM оптимізовані для ПК.

Однак, з недавнім збільшенням використання смартфонів та планшетів, для малого та великого бізнесу стало важливим прийняття CRM-програмного забезпечення, що підтримує багатоплатформи.  

Сама ця акція підвищила продуктивність праці в 2012 році більш ніж на 20%.

Мобільний бізнес з підтримкою CRM з тих пір перевершив компанії, що не підтримують мобільний ресурс, щодо досягнутих квот продажів.

Хоча лише 22% останніх відповідають своїм квотам продажу, 35% перших роблять це комфортно.

 • Підхід до розгортання

Зазвичай у підприємств є можливість вибору між SaaS під замовлення та рішеннями на місці.

Перший, який є хмарна основа, забезпечує менші можливості контролю та налаштування в порівнянні з останніми, що легко інтегрується в існуючі інфраструктури та бізнес-додатки.

Однак рішення на місці є досить дорогими і здебільшого застосовні для великих корпорацій, які можуть дозволити їх встановити та обслуговувати.

Програмне забезпечення CRM на основі SaaS є більш можливим для малого бізнесу через зменшення витрат на обслуговування, гнучкість та віддалений доступ.

 • Корисність

Вже зараз є багато складних бізнес-додатків.

Отже, прийняти рішення про управління CRM було б контрпродуктивно, що вимагає виділити багато ресурсів, які навчають співробітників користуватися його інтерфейсом та функціями..

Хороше програмне забезпечення для управління CRM повинно бути зручним для користувачів та працювати з інтерфейсом, який легко зрозуміти хтось із базовими навичками роботи на комп’ютері.

Зважаючи на значну роль у визначенні ефективності, 55% підприємців, опитаних Inside CRM, сказали, що простота використання – це їх критерій номер один при оцінці систем управління CRM.

 • Вартість

Хоча вартість, безперечно, є дуже важливим фактором, її не слід оцінювати окремо.

Швидше оцінюйте витрати відповідно до функціональності CRM-системи та подальшої прогнозованої рентабельності інвестицій.

В іншому випадку ви отримаєте дешеве рішення, яке вводить нові проблеми замість того, щоб вирішувати старі.

За підрахунками, програмне забезпечення CRM коштує близько 2000 доларів, залежно від кількості користувачів та розміру організації.

З нижньої сторони, деякі системи отримують безкоштовно протягом декількох тижнів, перш ніж вам потрібно буде підписатися на платний пакет.

Автоматизація маркетингу VS CRM

Я знаю, що ти думаєш, чи CRM не схоже на автоматизацію маркетингу? Хоча на перший погляд вони можуть здаватися одними і тими ж, все починає мати сенс в операційній фазі.

У той час як CRM зосереджується на продажах, автоматизація маркетингу в основному зосереджена на маркетингу. Щоб спростити це далі, давайте дійсні експерти розмежувати їх.

Marketo, всесвітньо відомий постачальник автоматизації маркетингу, визначає свою систему як:

“Дозволяє організаціям вимірювати, автоматизувати та упорядкувати маркетингові завдання та робочі процеси”.

Маркетологи зазвичай використовують таке програмне забезпечення для планування та відстеження маркетингових стратегій або подій.

З іншого боку, Salesforce, відомий постачальник програмного забезпечення для CRM, описує CRM як:

“Стратегія управління всіма взаємодіями вашої організації з потенційними та поточними замовниками”.

Ось чому бізнес використовує CRM в оптимізації спілкування між компанією та клієнтами, щоб підвищити задоволеність клієнтів і згодом збільшити продажі.

Тому всі вони мають однакову інформацію про клієнтів та перспективи, але мають окремі цілі кінцевої мети.

Маркетинг електронної пошти та CRM

Тепер, коли ми розвінчали автоматизацію маркетингу та CRM, може здатися трохи дивним, чому 60% малих підприємств використовують CRM для маркетингу електронної пошти, як було зазначено раніше.

Хіба маркетинг електронної пошти не повинен бути частиною автоматизації маркетингу? Звичайно, електронний маркетинг є невід’ємною частиною програмного забезпечення для автоматизації маркетингу. Але він також може бути частиною CRM, особливо коли ви вибираєте програмний пакет із інтегрованим набором.

Власне кажучи, деякі люди стверджують, що в той час як автоматизація маркетингу та CRM є чудовою комбінацією для будь-якої організації, хороший CRM лише ідеально підходить для малого бізнесу та некомерційних організацій.

 • 2% організацій використовують його для відстеження продажів
 • 5% на управління інформацією
 • 9% на обслуговування клієнтів
 • 59% прогнозування продажів
 • 60% для електронного маркетингу
 • 65% для вирощування свинцю
 • 94% для управління контактами

Отже, наскільки добре інтегровані системи управління CRM, коли справа стосується маркетингу електронної пошти? Для початку інтегрована система розміщує та керує всіма елементами даних з однієї центральної бази даних.

Уявіть ефективність такої системи, особливо коли вона також інтегрована з програмним забезпеченням для управління проектами – як Xero та Quickbooks.

Ваша команда не лише покращить розуміння поведінки клієнтів у режимі реального часу на електронній пошті, але й зможе легко розрахувати комбіновану рентабельність інвестицій цілої маркетингової кампанії електронною поштою..

Крім того, ви зможете складати більш персоналізовані повідомлення, що, за словами Абердіна, покращує рейтинг кліків на 14% та конверсій на 10%.

CRM та виставлення рахунків

Окрім маркетингу електронною поштою, ще одна функція CRM, яка стане у нагоді, – це виставлення рахунків.

Завдяки можливості налаштувати рахунки-фактури та форми котирування, а також відстежувати всі здійснені платежі, хороше програмне забезпечення для управління CRM може зробити ваше поточне програмне забезпечення виставлення рахунків зайвим.

Насправді, можливо, вам навіть не знадобиться програмне забезпечення для обліку. Ви можете легко конвертувати котирування у рахунки-фактури та надрукувати їх або надіслати електронною поштою відповідним клієнтам.

Беручи до уваги всі функції, про які ми говорили до цього часу, CRM на сьогодні, мабуть, здається найкращим рішенням “все в одному” для малого та великого бізнесу.

Але це не зовсім так, не всі постачальники програмного забезпечення для CRM мають усі функції, про які ми говорили, інтегровані в єдині пакети.

Отже, як же я допоможу вам розібратися у цьому, переглянувши 8 найкращих та доступних CRM для малого бізнесу.

1. ActiveCampaign

ActiveCampaign сприймається як інструмент маркетингу електронної пошти, інтегрований з функціями CRM.

Поки, за даними GetApp, він користується величезною популярністю серед малого бізнесу, 67% користувачів становлять компанії з однією до десяти осіб.

Окрім безкоштовного телефону, підтримки в чаті та підтримки електронної пошти, ActiveCampaign постачається з:

 • Безкоштовне навчання один на один
 • SMS-маркетинг
 • Спеціальні форми для цільових сторінок
 • Безкоштовні шаблони електронної пошти
 • Зверніться до відстеження місцезнаходження
 • Моніторинг та автоматизація соціальних медіа
 • Звітність про кампанію, контакти та списки
 • Спеціальні робочі процеси автоматизації
 • Розширене сегментування та націлювання
 • Зверніться до профілювання
 • Розумні автовідповідачі
 • CRM та автоматизація продажів

З іншого боку, йому не вистачає розширених функцій безпеки, таких як багатофакторна автентифікація та шифрування даних у стані спокою.

Я вважав це прекрасним інструментом для створення та розробки багатовимірних маркетингових кампаній, завдяки своїм функціям автоматизації маркетингу – інтегрованим у весь пакет CRM.

У той час як маркетингова команда створює та відстежує електронні кампанії, команда з продажу може автоматизувати трансакційні процеси, консолідуючи всю релевантну інформацію, що стосується клієнтів..


© ActiveCampaign

На щастя, вам не потрібно платити ні цента, щоб спробувати це.

Почніть з 14-денної безкоштовної пробної версії, після якої, як очікується, ви будете платити за підписку, починаючи з 9 доларів на місяць за базовий план, який в основному включає автоматизацію маркетингу та маркетинг електронною поштою.

На жаль, ви не отримаєте функції CRM до оновлення до програми Plus, яка коштує 49 доларів на місяць.

Програма Enterprise, з іншого боку, вартістю 149 доларів на місяць, пропонує додаткову підтримку пріоритету та спеціальні представники облікового запису.

2. Транспорт

Ontraport – це інструмент інтеграції CRM у пакет маркетингового програмного забезпечення.

У ньому є:

 • Потужне управління завданнями
 • Інтеграція соціальних медіа
 • Автоматизація маркетингу
 • Сплит-тестування
 • Файлообмінник
 • Інструменти захоплення свинцю

Платформа дозволяє підприємствам легко керувати інформацією, продажами, маркетингом та загальним контентом.

Коротше кажучи, це цілісне програмне забезпечення, яке забезпечує як малі, так і великі фірми інструментами для вирішення всієї важкої роботи, коли справа стосується керівництва та взаємовідносин із клієнтами..

Основні функції Ontraport оптимізовані для чотирьох основних цілей – організації, продажу, маркетингу та видавничої діяльності.

Для ефективної допомоги в організації та вирівнюванні всієї вашої компанії система пропонує:

 • Проекти на транспорт
 • Безпечний відкритий API
 • Ontraport mobile
 • Інформаційна панель показників
 • Спеціальні об’єкти
 • Автоматизація бізнесу
 • Потужний CRM

Для полегшення продажів, Ontraport пропонує:

 • Покинуті можливості спостереження за кошиком
 • Управління завданнями
 • Ведення управління та балів
 • Продаж одним натисканням кнопки
 • Форми замовлення

З іншого боку, для маркетингу він поставляється з:

 • Перловки
 • Маркетинговий відстеження
 • Партнерські програми
 • Маркетинг листівки
 • Двостороння SMS-повідомлення
 • Автоматизація маркетингу

Нарешті, що стосується публікації, використання Ontraport надасть вам доступ до:

 • Сплит-тестування
 • Інтеграція у Facebook
 • Сайти членства
 • Інтеграція WordPress
 • Веб-форми
 • ОНТРАформи.

На жаль, у вас немає безкоштовної пробної версії; натомість Ontraport пропонує гарантію повернення грошей на 90 днів за будь-яким із трьох планів.

При ціні 79 доларів на місяць базовий план обмежується лише одним користувачем, необмежену кількість електронних листів, 1000 контактів, автоматизацію SMS маркетингу, CRM, шаблони електронної пошти та веб-сторінки ONTRApages.

План Pro, з іншого боку, відкритий для двох користувачів і займає близько 2 годин, щоб налаштувати всі його функції, які включають 10 000 електронних листів на місяць, 25 000 контактів та повну платформу Ontraport.

Якщо ви все ще хочете розширити кількість контактів, користувачів та електронних листів на місяць, перейдіть до Командного плану. За $ 597 на місяць він пропонує десяти користувачам 100,00 електронних листів на місяць, 100 000 контактів і, звичайно, повну платформу Ontraport.

3. Проникливий

На відміну від попередніх двох платформ, оптимізованих для маркетингу та CRM, Insightly схиляється до поєднання управління проектами та CRM.

Хоча це особливо підходить компаніям з 25-100 працівників, Insightly користується популярністю серед підприємств з одним до десяти співробітників, які складають 54% його бази користувачів.

З іншого боку, середній бізнес із 11-50 працівниками складає 34%, тоді як 51-200 компаній, що мають розмір працівників, потрапляють до 7%, а решта становить 5%.

Створений для інтеграції з Google Apps, наразі Insightly займає позицію CRM номер 1 на ринку Google.

Пізніше було оновлено та оновлено для інших платформ, і тепер ви можете використовувати веб-версію, якщо ви не особливо знайомі з Google Apps.

Деякі його ключові особливості включають:

 • Інтеграція OneDrive, Dropbox, Box
 • Файлообмінник
 • Інтеграція Xero та Quickbooks
 • Звіти
 • Відкрити API
 • Хромоване розширення бічної панелі
 • Спеціальні поля
 • Система оповіщення та потоку
 • Інтеграція Microsoft та Google Календар
 • Рідні мобільні програми для Android та iOS
 • Управління проектами
 • Основні етапи та завдання
 • Клієнтське управління відносинами
 • Відстеження трубопроводів / можливостей
 • Автоматична адресна книга

Одним із сильних моментів Insightly є його цінові плани, які є більш гнучкими, ніж попередні конкуренти, яких ми вже розглянули..

Цікаво, що для бізнесу із лише двома користувачами вам взагалі нічого не потрібно платити, щоб отримати доступ до пам’яті 200 МБ, 2500 записів, шаблонів електронної пошти та масової підтримки електронної пошти.

Якщо ви хочете спробувати їх спочатку, Insightly надає вам безкоштовний 14-денний пробний період для кожного плану.

4. Торгова сила

Швидше за все, ви вже чули про Salesforce як про одну з найвизначніших CRMS, перш ніж ви навіть натрапили на цю статтю. Це тому, що в даний час він обслуговує сотні тисяч підприємств у всьому світі, в різних галузях і розмірах.

Це хмарна система управління CRM та автоматизацією продажів, оптимізована для різних секторів, включаючи:

 • Вища освіта
 • Автомобільна
 • Державний сектор
 • Неприбуткові групи
 • ЗМІ
 • Роздрібна торгівля
 • Зв’язок
 • Науки про життя
 • Охорона здоров’я
 • Фінансові послуги

Хоча він досить популярний серед мікробізнесів, що мають від 1 до 10 членів, основна частина його користувачів – 30%, якщо бути точним – це компанії з 11 до 50 членів.

Отже, що робить Salesforce настільки привабливою? Що ж, він пропонує два найважливіші функції безпеки, яких не вистачає на всіх попередніх трьох платформах.

Багатофакторна аутентифікація та шифрування даних у спокої.

Користувачі також отримують переваги від:

 • Організація робочого процесу
 • Видимість у режимі реального часу
 • Контакт-менеджер
 • Мобільний, щоб залишатися на зв’язку
 • Аналітика
 • Балаканина
 • Соціальні акаунти та контакти
 • Схвалення та робочий процес
 • Віддалене залучення клієнтів
 • Прогнозування
 • Створюйте та запускайте інноваційні програми
 • Інтеграція електронної пошти
 • Маркетинг та продажі ведуть пошуки
 • Громади для продажу

В цілому це система, яка поєднує взаємодію, аналітику, спілкування в чаті та мобільний зв’язок, щоб покращити загальну взаємодію із клієнтами та процес продажу..

І все це, звичайно, коштує 25 доларів за кожного користувача на місяць; для пакетного CRM-пакету, доступного лише п’яти користувачам.


© Salesforce

Для великих команд можна вибрати вибір Lighting Professional, який коштує 75 доларів США на місяць, без обмежень на розміри групи.

Великі підприємства, яким потрібні спеціалізовані CRM-рішення, можуть отримати пакет Lightning Enterprise за 150 доларів США на місяць або пакет Lightning Unlimited від 300 доларів на користувача на місяць за необмежену потужність та підтримку CRM.

Для будь-якого з цих пакетів доступний 30-денний безкоштовний пробний період; якщо ви хочете спробувати їх перед передплатою.

5. Трубопровід

Розроблений досвідченими продавцями, Pipedrive – це проста, але потужна система CRM, спеціально оптимізована для управління та стимулювання продажів. Це досить стандартна система для малого та середнього бізнесу, некомерційних організацій та фрілансерів.

Ось чому Pipedrive користується найбільшою популярністю серед малого бізнесу, 52% його користувачів потрапляють у 1-10 членів..

Деякі його основні особливості включають:

 • Підтримка мобільних додатків
 • Потужний API
 • Інтеграція календаря та контактів Google
 • Цілодобова підтримка
 • Багатомовна підтримка
 • Ролі та організаційна ієрархія
 • Постановка цілей та звітність
 • Інтеграція електронної пошти
 • Повна настройка
 • Історія контактів
 • Перегляд трубопроводу подання

Що стосується безпеки, хоча вона забезпечує шифрування даних у спокої, платформі не вистачає багатофакторної аутентифікації.

Однак, окрім функцій CRM та оптимізації продажів, це досить похвально для системи, яка коштує лише 12 доларів на місяць на користувача.


© Pipedrive

За такої значно низької ціни я не знаю, навіщо вам навіть потрібна безкоштовна пробна версія. Але, якщо ви це зробите, будете раді дізнатися, що вони пропонують 30-денний безкоштовний пробний період.

6. Zoho CRM

Zoho розроблений для надання малому та великому бізнесу інструменту управління відносинами з клієнтами для управління запасами, підтримки клієнтів, маркетингу та управління продажами.

Система не тільки забезпечує платформу для управління даними про клієнтів, особливо щодо перехресного продажу та продажу, але також відстежує можливості бізнесу, перспективи та потенційні результати.

Деякі функції, які він пропонує:

 • Інтеграція з Microsoft Outlook та Office
 • CRM з електронною поштою
 • API розробника для сторонньої інтеграції
 • Рольова безпека
 • Управління робочим потоком
 • Аналіз CRM
 • Управління запасами
 • Підтримка та обслуговування клієнтів
 • Автоматизація маркетингу
 • Автоматизація продажів

Її функції безпеки є досить вичерпними та забезпечують резервне копіювання даних у багатьох місцях, варіанти багатофакторної аутентифікації, HTTPS для всіх сторінок та шифрування даних у спокої..

Як і в інших системах CRM, які ми розглянули, функції розподіляються по планах, і Zoho прийняв три основні програми.

Для кожного з цих пакетів також доступний 15-денний безкоштовний пробний період.

Крім того, спробуйте скористатися безкоштовним виданням, яке доступне лише для десяти користувачів та надає безліч функцій, включаючи мобільні додатки, документи, канали, контакти, акаунти та потенційні клієнти.

Для підприємств, які потребують більш централізованої системи, Zoho пропонує спеціальний пакет CRM Plus за 50 доларів на користувача на місяць.

7. Інфузіофт

Infusionsoft – це інфузія електронної комерції, маркетингу та інструментів CRM.  

Що стосується електронної комерції, вона надає відповідні інструменти для подальших спостережень після придбання, управління рахунками та колекцій, налаштування замовлень або сторінок вітрини тощо.

З маркетингової сторони він допомагає користувачам підключати та розвивати потенційні клієнти через соціальні медіа, електронні та офлайн-канали, будувати стосунки та керувати персоналізованими взаємодіями – спрямовані на підвищення конверсій.

На фронті CRM Infusionsoft призначений для усунення зайвих продажних заходів та підвищення загальної ефективності відповідних торгових команд.

Щоб досягти всього цього, Infusionsoft надає такі функції, як:

 • Мультимедійний маркетинг
 • Звіти про продаж
 • Управління можливостями
 • Цитати та накази
 • Ведуча оцінка та розподіл
 • Обробка платежів
 • Дебіторська заборгованість, сума продажів та відстеження замовлень
 • Управління реферальною програмою
 • Інструмент оцінювання
 • Звіти з маркетингу
 • Управління мультимедійним маркетингом
 • Автоматизовані маркетингові кампанії по електронній пошті
 • Легке публікування, цільові сторінки
 • Соціальний обмін
 • Веб-форми
 • Перетягніть, щоб оформити та опублікувати цільові сторінки
 • Вбудований у метадані та ключові слова
 • Автоматизація маркетингу

Хоча в ньому відсутні варіанти багатофакторної аутентифікації, Infusionsoft використовує резервне копіювання даних у багатьох локаціях, HTTPS та шифрування даних у спокої..

Що стосується ціноутворення, Infusionsoft використовує досить цікавий підхід. Він має щорічний платіжний пакет та одноразовий пакет.

Є п’ять планів, які підпадають під колишній:

Вибравши щомісячний пакет, вам потрібно буде комбінувати його з одноразовим пакетом швидкого старту, відповідно до ваших потреб бізнесу..

Пакет, як описує це Infusionsoft, повинен дати вам вказівки в розібранні всього, перш ніж врешті-решт вдарити по землі.

Він постачається у трьох варіантах, залежно від ваших потреб та структури бізнесу:

 • $ 699 для невеликої компанії
 • $ 1699 для компанії середнього розміру
 • Плата за переговори для великих підприємств

8. Спритний

Nimble – це програмне забезпечення для управління контактами та соціальних відносин, орієнтованого на оптимізацію побудови стосунків у широкому діапазоні соціальних каналів.

Крім залучення контактів, Nimble також пропонує інструменти для відстеження та виховання їх, а також пошуку нових перспектив.

Оскільки 54% користувачів Nimble є малим бізнесом з 1-10 користувачами, система спеціально оптимізована для малого та середнього бізнесу, прагнучи будувати відносини, які могли б перерости у бізнес-можливості.

Щоб легко досягти цієї мети, вона інтегрує соціальні сигнали, колаборації, календарі, комунікації, перетворення електронної пошти та контактні профілі та організовує їх на єдиній платформі.

Деякі його ключові особливості включають:

 • Додаток Smart контакти
 • Інтеграція
 • Комбінований блок каналів
 • Категоризація
 • Історія контактів та інструмент «останній зв’язок»
 • Пошук за ключовими словами
 • Нагадування
 • Правила двигуна
 • Щоденна сторінка “сьогодні”
 • Календар & планувальник подій
 • Завдання завдання
 • Моніторинг трубопроводу та моніторинг
 • Автоматичний імпорт контактів

Це досить просте додаток із відносно потужними інструментами безпеки. На додаток до резервного копіювання в декількох локаціях, Nimble також застосував HTTPS для всіх сторінок плюс шифрування в режимі спокою.

На відміну від Infusionsoft, ціни на Nimble дуже прості та прості. Після 14-денного безкоштовного пробного періоду ви платите 25 доларів за кожного користувача на місяць, щоб отримати доступ до всіх його функцій CRM.

Підсумок …

Переглянувши 8 найкращих та доступних CRM-платформ для малого бізнесу, я, на жаль, не маю улюбленого вигляду перед вами. Кожна з цих програм унікально оптимізована та підходить для управління унікальним набором цілей.

Тому найкращий спосіб визначити найбільш підходящий – переглянути всі потреби вашої організації та співставити їх із кожною з цих систем.

Звичайно, також повною мірою використовуйте безкоштовні пробні періоди, лише щоб гарантувати, що ви справді знайшли потрібну форму. Будь ласка, поділіться з нами своїм остаточним вибором, і чому ви вважаєте, що це ідеально; побачимось у коментарях нижче та дякуємо за прочитане!

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map