15 найкращих програм для організації з дивовижними можливостями хмарного зберігання

Як і багато людей, котрі перекочують творчість, хронічна дезорганізація була моєю неприємністю протягом усього життя. Проблема з млявістю – це неминучість стикатися з такими маленькими проблемами, як пропущені дні народження, невідповідні шкарпетки та, що ще страшніше, забуті ідеї.


До січня 2010 року моя мрія полягала в тому, щоб мати особистого помічника, який би займався дрібницями для мене. Ви знаєте, просто хтось слідкує за мною з ноутбуком, записуючи мої думки, нагадуючи мені бути зволоженим – така річ.

Потім прийшов цей маленький пристрій під назвою Nexus One (він же, Google Phone), мій перший інтелектуальний смартфон.

Перші кілька днів з Nexus я провів, щоб уникнути стін, тому що я не міг відірвати очей від цього сліпучого 3,7-дюймового AMOLED-дисплея. І коли справа доходила до організації; моє цифрове рішення – це додаток, який залишав нагадування на головній сторінці смартфона.

Але все швидко змінюється, через шість років середній споживач має:

Комп’ютер

Телефон

Планшет

Хмарне зберігання

Децентралізація нашого цифрового життя вимагає синхронізації, щоб полегшити можливість безперешкодного переходу з одного пристрою на інший.

Колись в далекому пророцтві покійного Стіва Джобса, ще в 1997 році, еволюція хмарних сховищ прискорила надмірне зростання і змінила спосіб наближення до організації.

Поняття функціональної категоризації починає означати все менше і менше, оскільки додатки стають все більш досконалими та широкими за своїми можливостями. Досить скоро у мене буде давно шуканий, повністю функціональний віртуальний помічник, і вона прийме щомісячний план підписки.

Тим часом, ось 15 програм, які допоможуть організувати ваше життя.

Трохи про список програм

На папері складання списку завжди здається чудовою порадою для того, щоб зробити справи. Саме поняття про можливість візуалізації своїх цілей є спокусливим.

Google for Work
Продукти Google for Work

Насправді, дослідження показують, що ті, хто записує те, що хочуть досягти, є більш успішними, ніж ті, хто цього не робить.

Звичайно, є деякі застереження. Мовляв, не робіть свій список занадто довгим. Звичайно, добре бути амбітним, але неповний список справ може утруднити вашу продуктивність, збільшуючи стрес. У психології існує термін психічного напруження, спричиненого неповним завданням – ефект Зейгарника.

Відмінний спосіб переконатися, що списки справ не працюють проти вас – це ретельно їх класифікувати. Також спробуйте знайти додаток зі списком справ, який має мінімалістичний вигляд і не відволікає.

Найбільш корисні додатки зі списку справ мають дуже простий дизайн і пропонують кілька основних категорій, щоб розпочати роботу.

№1 Any.do

Any.do пропонує таку гнучкість, яку ви очікуєте від хмарного додатка, включаючи можливості міжплатформної роботи та автоматичну синхронізацію на різних пристроях.

Доступні програми для:

Android

iOS

Мак

Any.do доступний у більшості веб-браузерів, він навіть має унікальне розширення лише для Chrome. Додаток заохочує користувачів групувати завдання за категоріями, навіть пропонуючи кілька пропозицій, щоб розпочати роботу, наприклад:

Особисті доручення

Робочі проекти

Список продуктів

Книги для читання

Створені завдання сортуються за категорією списку у чотири стовпці: сьогодні, завтра, в майбутньому та колись. Хоча це може здатися занадто спрощеним, я вважаю, що такий підхід зменшує стрес і допомагає тримати мене зосередженим.

Додаток також може встановлювати повторювані завдання та пропонувати нагадування залежно від часу та місця. Ви також можете пояснити перелічені елементи за допомогою приміток, додавати підзадачі та додавати додатки.

Шукаєте, щоб хтось інший взяв на себе ваше тягар? Поділитися та призначити завдання, ввівши чиюсь електронну пошту; особливо зручний спосіб, як змусити сусідів по кімнаті займатися своїми справами.  

Any.do також пропонує функцію під назвою “Момент”, яка призначена для отримання приємного візуального знімка завдань вашого дня.

Нарешті, Any.do інтегрується із зручним додатком календаря, розробленим тією ж командою, який називається Cal. Але якщо ви віддаєте перевагу використовувати Google Календар, не хвилюйтесь, з розширенням Chrome для Any.do ви можете легко інтегруватися і з цим.  

Однак існують деякі великі відмінності між безкоштовними і платними моделями програми. Безкоштовна версія обмежує вкладені файли розміром 1,5 Мб, обмежує обмін лише одним поточним пристроєм та моментом до п’яти примірників на місяць.

Безкоштовна версія обмежує вкладені файли розміром 1,5 Мб, обмежує обмін лише одним поточним пристроєм та моментом до п’яти екземплярів на місяць.

Преміальна підписка на Any.do, яка наразі коштує 5 доларів на місяць або 45 доларів на рік, може приєднувати файли в 100 МБ та поставляти необмежену кількість акцій та моментів. Користувачі Premium також отримують доступ до:

Розширені повторювані завдання

Нагадування на основі місцезнаходження

Краща підтримка клієнтів

№2 Wunderlist

Можливості крос-платформ Wunderlist випереджають.  

Він доступний на:

Android

iOS

Windows

Мак

Linux

І, звичайно, є також веб-додаток, просто для покриття всіх баз.

Мене це хвилює від цього рішення списку завдань – це ідеальний поєднання простоти та інтуїтивної функціональності, що робить роздуми про всю роботу, яку я повинен зробити трохи веселіше, ніж це має бути (строго кажучи).

Категорії завдань акуратно вказані в лівій області в Інтернеті та настільних додатках, а мобільні додатки перелічують їх у середині.

Додавання елементів до списку – це питання клацання або натискання на нього та додавання “завдання” у текстове поле. Елементи списку можна перетягнути, щоб переупорядкувати, а зірочку праворуч від елемента можна клацнути, щоб позначити його як пріоритет.

Якщо ви хочете трохи детальніше, відкрийте пункт списку, і ви можете встановити дату & нагадування про час для завдань, додавання підзадачі, приміток та вкладень до файлів. Спільний доступ відбувається на рівні списку електронною поштою. Запрошені користувачі можуть переглядати елементи, позначати їх як закінчені та залишати коментарі.  

За допомогою безкоштовної версії Wunderlist ви можете призначити до 25 завдань на спільний список, створити 25 підзадач на завдання та завантажити файли, що додаються до 5 Мб. Рівні Pro та Business не мають обмежень щодо призначення, підзадачі чи розміру файлів.

Крім того, у них є великий вибір фонових зображень, за допомогою яких можна налаштувати зовнішній вигляд менеджера завдань, якщо така річ важлива для вас. Особисто я все для білого тла.

На даний момент передплата на Pro коштує $ 4,99 на місяць або $ 49,99 на рік. Підписка на бізнес – це та сама ціна, але на кожного користувача.

Програми автоматизації робочого процесу 

Випийте трохи кави, станьте більш продуктивним. Випийте занадто багато кави, і ви почнете відскакувати від стін. Причина і наслідок – це все, як все працює.


Автоматизація з Kloudless

Або ні, якщо ви тип, який записує речі, але ніколи насправді не робить. Цікаво, що 41% всього, що потрапляє до списку справ, ніколи не виконується, згідно з дослідженнями iDoneThis.

Уявляєте, чи існував спосіб зробити крок управління завданням на крок далі та делегувати щоденні елементи списку алгоритму? Автоматизація робочого процесу робить саме це, інтегруючи різні онлайн-сервіси, використовуючи причинно-наслідкову логіку.

Наприклад, припустимо, ви публікуєте нове відео на YouTube. Здійснюючи це, не піднімаючи пальця, фоновий процес автоматично зберігає відео у ваші хмарні рішення для зберігання та резервного копіювання.

Він також опублікує відео на ваших сторінках WordPress, Facebook та Twitter, надішле його по електронній пошті шанувальникам та встановить повідомлення в календарі, щоб пізніше переглянути відгуки.

Досить чарівний, правда?

№3 IFTTT


IFTTT, коротке слово “If This then That”, – це автоматизація робочого процесу для кожного чоловіка – і не тільки тому, що це абсолютно безкоштовно. IFTTT пропонує користувачам безліч простих інтегруватих «рецептів», які формули, що вказують інтегрованому додатку вжити певних дій, коли щось відбувається.

Насправді, багато найпоширеніших рецептів вже створені іншими користувачами, і вони легко доступні через опцію перегляду IFTTT. З іншого боку, найбільшим недоліком IFTTT є, мабуть, це занадто просто для деяких користувачів.

Хоча це може вживати корисних дій із певним додатком, кількість вказаних дій обмежена – принаймні, порівняно з іншим популярним рішенням автоматизації робочого процесу – під назвою Zapier (до наступного).

Тим не менш, вона інтегрується з багатьма найпопулярнішими веб-сервісами, включаючи:

Сайти соціальних медіа

Календарі

Списки справ

Повідомлення

Послуги електронної пошти

Хмарне сховище

Послуги резервного копіювання

Цифрові зошити

Інструменти для ведення блогів

Користувачі також можуть налаштувати рецепти, які активують підключені пристрої, такі як розумні печі, посудомийні машини, холодильники та кавомашини. Не кажучи вже про музичні плеєри, носіння та підключені автомобілі. Насправді цього написання, насправді IFTTT працює з 357 різними службами (ака-каналами).

Мобільні додатки доступні для Android та iOS.

№4 Зап’єр

Хоча IFTTT розроблений здебільшого для звичайних користувачів, Zapier має спектр бізнесу у своїх прицілах. Хоча складніший у налаштуванні, ніж IFTTT, Zapier дозволяє користувачам створювати більш складні команди.

Сюди входить можливість створювати численні умовні причини, покликані викликати події. Наприклад, час та місцеположення або одночасна активність на іншій веб-службі.

Проте це досить простий процес.

Багатовимірна природа Zapier робить його придатним для автоматизації регулярних адміністративних дій, щоб бізнес міг зосередити свою пізнавальну модель на завданнях, які її потребують.  

Це означає, що якщо ви хочете побачити, що може зробити Zapier особисто, він пропонує безкоштовну версію. Безперечно, безкоштовні користувачі можуть налаштувати лише п’ять запсів одночасно, і обмежуються подіями одного тригера. Ті, хто прагне створити більш надійне середовище автоматизації роботи, можуть вибрати платну послугу, починаючи з 20 доларів на місяць, що створює 20 і більше Zaps, кожен з декількома кроками.

Командні плани, які дозволяють колегам ділитися Zaps, створювати персональні та командні Zaps та керувати ними з різними рівнями адміністративних привілеїв, доступні починаючи від $ 100 на місяць.

Платна підписка необхідна для інтеграції з усіма 500-плюс веб-сервісами, які зараз має Zapier. Більше того, хоча Zapier пропонує підключення до більшості офісних додатків, він не відповідає можливостям Інтернету речей IFTTT.    

Якщо ви шукаєте справжнє бізнес-рішення, обов’язково погляньте на Zapier серйозно.

Хоча це і не безкоштовно, можливості автоматизації настільки надійні, що час, який він міг би заощадити, при правильному впровадженні повинен швидко перевищити вартість.

Програми менеджера паролів

Завдання необхідності створювати безпечніші імена користувачів та паролі для декількох онлайн-інструментів, три з чотирьох користувачів вдаються до постійного використання одного і того ж пароля або невеликого набору паролів..

Хоча багато сайтів пропонують чудову безпеку від кібератак та крадіжок паролів, але не кожен веб-сайт, на який ви входите, досягає однакового рівня вишуканості або навіть турботи. Результат? 40% з цих трьох з чотирьох користувачів повідомляють, що були об’єктом порушення безпеки протягом попередніх 12 місяців.

Більшість фахівців із безпеки настійно рекомендують унікальні паролі для кожного сайту, який потребує такого.

Більше того, вони рекомендують, щоб паролі мали достатньо складний характер, щоб запобігти атакам грубої сили. Але це дуже багато паролів, які потрібно запам’ятати.

Найкраще рішення? Безпечний онлайн-сейф – менеджер паролів. Таке рішення може порівняно легко підвищити вашу безпеку в Інтернеті та забезпечити спокій. В ідеалі це має бути хмарне рішення, тобто ваш пароль зберігається на наборі віддалених серверів, розташованих всередині центрів обробки даних.

Звичайно, ви хочете переконатися, що пароль пропонує досить розширене шифрування.

№5 Дашлан 4

Заснований у 2011 році, Dashlane перевершив 5 мільйонів користувачів за декілька коротких років, незважаючи на те, що на сцені управління паролем був досить недавній. До провідних факторів, що пояснюють його все більшу популярність, належить простота використання на різних платформах, таких як:

Android

iOS

Мак

Windows

Особливості примітки включають можливість автоматичного введення паролів, випадкового генерування паролів та зміни декількох паролів одним клацанням миші.

Паролі можна ділитися з колегами чи членами сім’ї. Ви також можете налаштувати екстрене контактне рішення, яке дозволяє довіреному особі отримувати доступ до ваших облікових записів, на випадок, якщо в цьому є необхідність. Dashlane шифрує дані за допомогою бітової технології AES-256, провідного стандарту шифрування, тому навіть ваші паролі не можуть бачити ваші паролі навіть працівники Dashlane.

Кожен пароль, надісланий серверам Dashlane, зашифровується в нерозбірливий рядок, який можна розшифрувати лише за допомогою головного пароля, який Dashlane взагалі не зберігає..

Це означає, що навіть якщо сервери Dashlane будуть зламані, винуватці не зможуть використовувати будь-яку з викрадених даних. Звичайно, якщо ви забудете головний пароль, вам потрібно буде почати все заново, оскільки Dashlane не зберігає його копію.

І, мабуть, ті самі проблеми, які були зазначені вище, стосуються тут. Ви хочете переконатися, що пароль достатньо надійний, щоб перешкодити хакерам. За доступ до всіх цих функцій сервіс наразі стягує $ 39,99 на рік.

Dashlane пропонує безкоштовну версію, яка дозволяє випробувати додаткові функції протягом 30 днів, але крім цього, безкоштовна версія дозволяє отримати доступ до даних лише з одного пристрою, не створює резервну копію в хмарі, і тому не синхронізується через кілька пристроїв.

# 6 LastPass 4.0

За останніми цифрами, LastPass випереджає Dashlane в якості менеджера паролів щодо користувачів на загальну суму 7 мільйонів.

LastPass використовує головний пароль, який повинен знати лише користувач. Цей пароль використовується для локального шифрування та дешифрування даних, які скремблюються, потім зберігаються на віддалених серверах і захищаються AES-256 бітовим шифруванням.  

Він також простий у використанні, завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу користувача, хоча, на мою скромну думку, він не зовсім збігається з Дашланом.

Корисні функції включають автоматичний вхід, заповнення форми та автоматичну зміну пароля.

Що стосується міжплатформової підтримки, LastPass доступний у більшості операційних систем, ніж Dashlane.

Наразі доступні програми для:

Мак

Windows

Linux

Android

iOS

Windows Phone

Ожина

Однак за допомогою безкоштовної версії LastPass ви не можете синхронізувати на кількох пристроях, а дані смартфона не синхронізуються з робочим столом – або навпаки. Оновлення до преміум-класу (що на 1 долара в місяць є досить дешевим) знімає це обмеження.

Облікові записи Premium також отримують доступ до розширених параметрів спільного доступу, таких як папки паролів та пріоритетна технічна підтримка. Корпоративне видання за 2 долари на місяць на кожного користувача пропонує адміністраторський контроль для підприємств, а також інші зручні функції.

Програми відстеження витрат

Моя бабуся одна з тих людей, яка все економить. Деякі люди мають коробку для взуття, повну квитанцій; у неї стовбур.

Однак для більшості людей суперечки щодо того, чи варто зберігати квитанцію, зводяться до дорогого предмета, покритого гарантією, який підлягає відшкодуванню роботодавцем, або до сплати податку (наприклад, благодійні пожертви або особисті ділові та медичні витрати).

Навіть все-таки це може бути організаційний кошмар, повний болісних скорочень паперу; хороша новина полягає в тому, що програми управління витратами роблять подачу квитанцій без паперів.

Є програми, які можуть робити фотографії квитанцій, складне програмне забезпечення потім аналізує дані для ведення бухгалтерського обліку, таким чином полегшуючи створення звітів про витрати згодом.

№ 7 Shoeboxed

Shoeboxed є одним з найбільш успішних організаторів отримання на ринку; Він охоплює не лише квитанції, але й заробіток на пробіг, рахунки-фактури та візитні картки. Щоб перенести попередньо існуючий папір на сервери Shoeboxed, виберіть їх двостороннє безкоштовне рішення для поштових відправлень, якщо ви хочете сканувати весь цей папір особисто.

Після оцифрування папери вона буде відправлена ​​назад.

Після цього найпростіший спосіб отримати документи в обліковий запис Shoeboxed – використовувати мобільний додаток, доступний як для iOS, так і для Android, щоб зробити знімок своєї квитанції.

Технологія аналізу даних зазвичай може автоматично розпізнавати інформацію про постачальника, дати, витрати та типи платежів. Для тих, кому потрібно відстежувати пробіг, той самий додаток може відстежувати відстань для вас, завантажуючи дані у свій рахунок для подальшого виставлення рахунків.

Якщо ви користуєтеся Gmail, ще одним зручним варіантом є подання електронних квитанцій та рахунків-фактур одним клацанням миші. Або ви можете просто переслати елемент електронної пошти на вказану для користувача адресу.

Незалежно від того, чи надсилаєте ви пошту, завантажуєте через мобільний телефон або знімаєте електронний лист, співробітники компанії Shoeboxed контролюють процес оцифрування з оглядом вручну, щоб забезпечити точність даних. Вони також застосовують теги категоризації для оптимізації можливості пошуку ваших документів в Інтернеті.

Хоча існує безкоштовна версія, ви можете обмежитися завантаженням лише п’яти цифрових документів на місяць.

Користувачам, яким потрібен такий тип програмного забезпечення, щоб їх паперовий слід був добре організованим, “п’ять на місяць” не збирається його скорочувати. Наступний рівень обслуговування, обліковий запис Lite, значно збільшує ліміт завантаження, до 50.

Власники бізнесу повинні розглянути класичну або ділову версії, що додатково збільшує ліміт до 150 та 500 завантажень документів відповідно. Або ви можете перейти на Executive і збільшити ліміт до максимуму Shoeboxed – 1000.

№ 8 Розширити

Хоча Shoeboxed має особисту привабливість споживачів, Expensify обслуговує майже виключно ділових користувачів. Але якщо це те, що вам потрібно, це зробить роботу, як чемпіон.

Expensify може безкоштовно приєднуватися для окремих користувачів і пропонує модель підписки для бізнесу, яка стягує 5 доларів на місяць для співробітників, але лише за умови, що вони активно її використовують. Безкоштовний рахунок має кілька обмежень.

Наприклад, ви можете сканувати квитанцію за допомогою телефону за допомогою Expensify, і він автоматично розбере цю квитанцію на поля, такі як постачальник і вартість, і часто класифікує її для вас завдяки відточеним можливостям сканування OCR..

Але кількість швидких завантажень обмежена.

Expensify використовує технологію GPS, щоб відстежувати пройдені милі як для подання звітності про бізнес, так і для подання податкових виплат, а також дозволяє відстежувати час, витрачений на роботу над проектом. Потім квитанції, милі та час можна використовувати для автоматичного генерування рахунків, які перетворюються на детальні рахунки-фактури для клієнтів.

Інтеграція з фінансовими установами дозволяє відстежувати покупки, депозити та електронні перекази коштів через додаток, тож вам не потрібно вводити дані вручну.

Він також оснащений конвертором валют для точного відстеження міжнародних покупок. Одним з небагатьох недоліків використання Expensify є неможливість мобільного додатка автоматично синхронізуватися з версією веб-додатків.

Натомість потрібно кілька кроків, щоб це сталося. Однак це дозволяє вам експортувати дані в Excel і Dropbox.

Крім того, можливість генерувати файли CSV дозволяє завантажувати дані, наприклад, у бухгалтерське програмне забезпечення QuickBooks, та додатки з оплати праці, як-от ADP.

Додатки для цифрових ноутбуків

Недавні дослідження показали, що середній чоловік може підтримувати тривалість уваги протягом приблизно восьми секунд. Це може здатися не таким поганим, поки ви не порівняєте це з аналогічним дослідженням, проведеним у 2000 році, коли тривалість уваги людини була на чотири секунди довше.

Або що золота рибка може тримати свою увагу дев’ять секунд. 

Зменшення тривалості уваги, що збігається з мобільною революцією, не є випадковим випадком.

Для всіх чудових речей миттєвий доступ до світу доступу до Інтернету нам приніс, він також може змінити принципи мислення мозку. Ось чому серед усіх організаційних програм, що там існують, мою увагу найбільше привертає цифровий ноутбук.

Добре розроблений цифровий ноутбук прекрасно поєднується з вашим життєвим стилем, функціонуючи як розширення розуму, і дозволяє вам живити апетит до інформації, не втрачаючи при цьому повністю можливості зосередитись.

№9. Evernote

Протягом останніх декількох років компанія Evernote переважала на ринку цифрових ноутбуків, станом на липень 2016 року зареєстровано понад 200 мільйонів користувачів. Щодо 150 мільйонів порівняно з минулим роком та 101 мільйоном за рік до цього.

Популярність Evernote пов’язана з безліччю потужних і перших на ринку функцій.

Evernote працює на всіх основних платформах:

Android

iOS

Мак

Windows Phone

Windows

Ожина

Плюс є веб-додаток для доступу до будь-якої платформи на основі браузера.

Розширення для браузера доступне для:

Хром

Сафарі

Край

Firefox

Опера

І це дозволяє миттєво зберігати веб-посилання, повні сторінки, тексти веб-сторінок і скріншоти – як нотатки.

На жаль, станом на червень 2016 року безкоштовна версія Evernote дозволяє використовувати лише два пристрої одночасно, окрім веб-програми. Безкоштовні користувачі також можуть завантажувати дані лише 60 Мб щомісяця, при цьому кожна примітка має обмеження в 25 Мб (включаючи вкладені файли).

Доступно три платні рівні за ціною щомісячної або щорічної підписки:

Плюс ($ 3,99 на місяць; $ 34,99 на рік)

Премія ($ 7,99 на місяць; $ 69,99 на рік)

Бізнес ($ 12 на користувача; на місяць)

Обліковий запис Plus збільшує обсяг пам’яті для нового завантаження до 1 Гб, а максимальний розмір ноти – 50 Мб, що, ймовірно, працює для більшості людей. Що стосується організації, нотатки можна класифікувати в зошити та стеки зошитів (він же, папки). Крім того, ви можете вручну теги або геотеги примітки для швидшого посилання згодом.

Редактор Evernote пропонує повний спектр параметрів форматування та шрифту, як і в текстовому процесорі, включаючи опцію прапорця, і нагадує вам перетворити нотатки в списки управління завданнями.

Ви також можете записувати голосові нотатки та зберігати їх як додатки, хоча автоматичний переклад мови в текст наразі не підтримується. Використовуйте програму Evernote для сканування, щоб перетворити телефон камери у сканер, який може переносити фізичні документи в цифровий простір.

Звідси розширені можливості дозволяють користувачам шукати текст у сфотографованих зображеннях, включаючи документи, сторінки книг та рукописні замітки. У режимі офлайн можна отримати доступ та редагувати нотатки, не підключені до Інтернету, а потім автоматично повторно синхронізуватися, коли ви повернетесь до Інтернету.

Ця функція доступна лише для користувачів Plus та вище. Однак те саме стосується можливостей спільного використання Evernote, які можуть відкривати ноутбуки іншим та використовувати чат у додатку для співпраці в режимі реального часу.

№10. OneNote

Для тих, хто хоче трохи пожертвувати функціями, OneNote – це рішення, яке виділяється; будь ласка, не обманюйте себе тим, що це продукт Microsoft. Після виходу в 2014 році та впровадження версії для Mac, OneNote став справжнім суперником у просторі цифрових ноутбуків та спонукає освіжати ставлення кожного чоловіка.

За даними Microsoft, щоденна активна база користувачів OneNote зросла вдвічі у 2014 та 2015 роках. Інші розкрутки, включаючи підтримку оптичного розпізнавання символів для всіх платформ, допомогли цьому зростанню..

Але що ще важливіше, OneNote – це добре розроблений, плавно працюючий ноутбук. Насправді дизайн настільки мінімалістичний, що якщо ви не будете обережні, легко не помітити можливості OneNote.

Ви можете залишити текстові поля в будь-якій частині нотатки, що дозволяє вам упорядкувати сторінки таким чином, що мають особистий сенс. Користувачі планшетних ПК також можуть використовувати вказівний пристрій, такий як стилус або ручка для ПК, щоб додати ескізи та рукописні нотатки.

Чистий ефект – це можливість створювати сторінки нотаток саме так, як ви їх хочете, не витрачаючи багато часу на дослідження, як це зробити. У його безкоштовній версії також немає обмежень щодо функцій.

Серед моїх улюблених:

Безкоштовна синхронізація нот

Офлайн-доступ на кількох пристроях

Примітка тегів для швидкого ознайомлення

Аудіо та відео додатки

Веб-фрагменти веб-переглядача

OneNote використовує хмарне рішення для зберігання даних у хмарі Microsoft, OneDrive, для збереження даних, що дає користувачам 5 Гб вільного місця.

Для додаткової ємності потрібна або передплата Basic OneDrive, яка має 50 Гб пам’яті за 1,99 долара на місяць, або підписка на Office 365, що дає 1 ТБ місця для зберігання за 6,99 доларів на місяць.

№ 11 Google Keep

Сказати, що Google Keep не є настільки надійним, оскільки його конкуренція є надзвичайно заниженою, навіть якщо ми ігноруємо той факт, що він не пропонує настільний додаток. Наразі Keep навіть не оснащений базовими функціями, такими як форматування тексту чи можливість скасувати зміни.   

Але якщо поглянути на це як на надзвичайно простий спосіб запису ідей на льоту; ви швидко зрозумієте, чому мені довелося включити його до цього списку.

Насправді одна сфера, де Keep тримає високу конкуренцію, – це її здатність перекладати мовлення в письмовій формі. Google Keep пропонує додатки для Android та iOS, а також веб-додаток, щоб ви могли отримувати доступ до нотаток практично з будь-якого місця.

Він зберігає дані безпосередньо в Google Диск, який є одним з наших улюблених варіантів зберігання хмар. За допомогою Диска Google ви отримуєте 15 Гб вільного місця для зберігання. Під час обміну з Gmail, Документами, Таблицями, Фотографіями та іншими службами Google, 15 Гб місця достатньо для середнього користувача.    

Інші функції, якими можна захоплюватися, включають доступ у режимі офлайн та автоматичну синхронізацію на різних пристроях, розширений пошук та можливість ділитися та запрошувати інших до співпраці щодо нотаток.

Ви також можете експортувати Тримати нотатки безпосередньо в Документи Google, щоб отримати доступ до більш надійних варіантів редагування.

Програми для читання

Згідно з даними, накопиченими гуру аналізу веб-трафіку, Chartbeat, як правило, більше третини всіх користувачів Інтернету ніколи фактично не починають читати сторінку після того, як вони приземляються на неї. 

Трохи більше половини робить це на середині вмісту, і більшість ніколи не обходиться його закінчувати.

Велика частина проблеми – перевантаження інформацією. Веб-сторінки часто оснащені цікавими зображеннями та відео, на додаток до потворних посилань. Крім того, нас постійно бомбардують, відволікаючи текстові повідомлення від друзів та надсилаючи сповіщення від служб, на які ми підписуємося; всі псують нашу увагу.

Отже, наша 8-секундна увага охоплює. Ми схильні знімати і сканувати, щоб покрити якомога більше землі.

А потім є статті такої глибини та якості, що ви краще збережіть їх на час, коли можна відштовхуватися, відпочити та сфокусуватися, що часто ми не в змозі зробити.

Послуга читання-пізніше – це відмінний спосіб позначити цікаві статті, на які ви хочете витратити більше часу на поглинання – можливо, на більш пізній час, коли ви не будете відволікатися.

Кращі рішення, включаючи два, які я збираюся представити, також полегшують безперешкодне читання.

№12. Інструмент

Instapaper – це одна з найпопулярніших додатків для читання на ринку. Він досягає крос-платформних функцій із програмами для Android та iOS, які автоматично синхронізуються та пропонують офлайн-середовище для читання.

На жаль, наразі Instapaper не має окремої програми для Windows або Mac. Натомість веб-додаток піклується про всі обов’язки настільного додатка. Це для мене не велика справа, оскільки я, як правило, читаю на планшеті.

Instapaper поставляється у безкоштовних та преміальних версіях. Будь-яка опція пропонує необмежений простір для зберігання статей, веб-сторінок та відео.

Версія Premium, яка коштує 2,99 долара на місяць або 29,99 доларів на рік, включає:

Повнотекстовий пошук

Необмежені примітки до статті

Можливості передачі тексту в мовлення

Надсилання статей у Kindle

Безрекламна веб-робота   

Я вважаю, що найпростіший спосіб надсилання статей у Instapaper – це використання їх веб-розширення, яке доступне як для Chrome, так і для Safari. Це розширення дозволяє зберегти веб-сторінку одним клацанням миші.

Замість того, щоб зберегти повну сторінку, ви можете також зберегти більш просту текстову версію. Мені здається, що цей варіант є кращим, оскільки він скорочує всі види відволікань, які запечені на більшості сторінок сьогодні.  

Ви також можете надсилати статті на електронну адресу в обліковий запис Instapaper, використовуючи призначену вам унікальну електронну адресу Instapaper.

Як тільки елементи зберігаються в Instapaper, програма представляє їх прекрасно без відволікань, навіть при читанні в браузері.

Інстаграм також пропонує чотири різних кольори фону, чотири різні типи шрифтів та можливість зміни розміру шрифту, якщо ви хочете внести зміни, таким чином, що це не має значення. У якості бонусу Instapaper навіть може знайти новий вміст.

На сторінці «Огляд» ви можете переглядати вміст, вибраний командою редакторів Instapaper, спільним друзями або обраним для вас на основі алгоритмів, які відповідають веб-вмісту виду статей, які ви найчастіше читаєте.

Крім того, інтеграція з понад 140 сторонніми додатками також дозволяє користувачеві зберігати статті та інший вміст безпосередньо в Instapaper одним натисканням кнопки..

У тому числі читачів каналів типу;

Ридер

Byline

Пульс

Поряд з додатками від провідних інформаційних агентств, таких як журнал Slate, The Guardian та додатки у соціальних мережах.  

Нарешті, Instapaper пропонує цікаву функцію читання швидкості.

Він працює за допомогою кнопки швидкого зчитування. Після натискання сторінки змінює сторінку на білий фон, і фрагмент подається по одній фразі, швидко. Це не для мене, але я впевнений, що деякі читачі знайдуть у ньому цінність.

№13. Кишеньковий

Як і Instapaper, Pocket надає можливості синхронізації та офлайн-читання для своїх мобільних додатків для Android та iOS.

Що відрізняє його від стада, це його настільний додаток для Mac. Факт, що звільняє користувачів Apple від необхідності суворого доступу до їх вмісту через веб-додаток, надає додаткові можливості читання в автономному режимі.

У режимі зчитування збитої форми подає мінімалістичний підхід до залучення контенту з можливістю зміни кольору фону з білого на сепію або темного. Він також пропонує два варіанти типу шрифту та можливість зміни розміру шрифту.

Сторінка “Рекомендовано” дозволяє переглянути запропонований вміст. Пошук і теги доступні безкоштовно, але всі можливості краще працюють із оновленням до Pocket Premium.

Вартість цієї преміум-версії становить 4,99 долара на місяць або 44,99 доларів на рік.

Як і у Instapaper, оновлення до преміум виключає спонсорський вміст. Але справжньою причиною, що вам слід розглянути додаткову плату за Pocket, є те, що це також зберігає постійну персональну резервну копію всіх статей та веб-сторінок..

Для безкоштовних користувачів постійно архівуються лише URL-адреси з можливістю читання в режимі офлайн через кеш. Однак для преміум-користувачів веб-вміст зберігається на хмарних серверах Pocket.

Це означає, що навіть якщо веб-сторінки будуть зняті або змінені, ви все одно отримаєте доступ до оригінальних версій.

Програми для сімейного управління  

Програми для управління сім’єю все ще є чимось новонародженим полем. Це прості програми в календарі, орієнтовані на сім’ї – спосіб заміни пробкової кухонної дошки більш обтічним і сучасним рішенням.

Основна ідея полягає в тому, щоб зібрати дані про такі події, як зустрічі, шкільні заняття чи вихідні. Загальні заходи також включають рішення для управління завданнями, які допомагають централізувати такі речі, як покупки та домашні справи.

Інші, часто пропущені можливості, включають можливість додавати нотатки, характерні для кожного члена сім’ї, наприклад, алергія.

На жаль, поки що це рішення не іде ідеально, тому поле обмежене. Але ось я знайшов кілька хороших варіантів.

Фаманма дозволяє членам сім’ї, доглядачам та друзям родини організовувати та з’єднуватися через її веб-програми, Android та iOS. Основними для його організаційних можливостей є можливості календаря та списку.

Члени сім’ї мають кольоровий код, щоб полегшити швидке читання. Кожен учасник має доступ до списку справ і може надсилати запити до списку справ інших людей.

№14. ФамамаФаманма – це чудовий спосіб донести дітям свої потреби до батьків або батькам додати справи до списку справ своїх дітей.

Списки також можна класифікувати за окремими обов’язками для покупок, такими як продуктові продукти або фармацевтичні препарати. Як бонус, списки покупок можуть автоматично генерувати купони для перелічених товарів, якщо вони доступні.

Привілеї, такі як вміння керувати завданнями, можна контролювати через основний рахунок. Таким чином, розумні діти не можуть видаляти свої завдання (або забирати файли cookie у ваш список покупок).  

Нагадування також можна встановити для доставки через мобільну інформацію, Facebook або електронну пошту.

Індивідуальні нотатки та документи – це ще одна зручна утиліта і те, що більшість організаторів сімей не пропонує (зокрема Cozi, хто наступний). Користувачі також можуть додавати критичну інформацію, наприклад, швидкі контакти та медичні проблеми чи побутові правила, наприклад, перед сном.

Натомість доглядачі можуть залишати нотатки, наприклад, чи було виконано домашнє завдання, які телефонні дзвінки були отримані, або чи почалася війна побратимів.

Фамама також має кілька внутрішніх соціальних особливостей.

Наприклад, ви можете писати публікації для всіх користувачів, які можуть містити фотографії та посилання. Коротше кажучи, Famjama – це приємний спосіб об’єднати сім’ї, прив’язавшись до таких функцій, як:

Соціальні засоби комунікації

Спільні календарі

Текстове повідомлення

Електронна пошта

Виключаючи ризик, що ви пропустите комунікацію, оскільки канали вашої родини занадто тонкі.  

№15. Cozi

Cozi – це хмарний організаційний додаток, спеціально орієнтований на сім’ї.

Він працює на:

Windows

Android

iOS

Ожина 10

І пропонує веб-додаток. На жаль, програма Mac ще не доступна.

Загалом, користувальницький досвід надзвичайно добре відполірований та добре налаштований на допомогу новим користувачам швидко вставати та працювати.

Наприклад, ви знайдете запропоновані елементи списку, організовані в бібліотеці, які швидко створюють списки справ. Cozi пропонує можливості кольорового кодування, щоб календарі, члени родини та списки зберігалися візуально.

Автоматизовані щотижневі електронні електронні листи також є прекрасним способом швидкого перегляду наступних днів. Cozi може імпортувати та експортувати календарі з інших служб, таких як:

Календар Google

Apple Календар

Прогноз

Таким чином, якщо члени сім’ї вважають за краще використовувати інший додаток календаря, вони можуть; Cozi пов’язує це все разом для всіх, як сім’я. Або якщо школа або місцева громада використовує загальнодоступні календарі, ви можете подавати ці календарі в додаток, щоб їх не потрібно було відстежувати індивідуально.

Хоча Cozi постачається з безкоштовною версією, платна підписка видаляє рекламу, пропонує сповіщення про зміну, постачає більше переглядів календаря та нагадування електронної пошти / тексту (до трьох на подію) та додає кілька тем, щоб персоналізувати весь досвід.

Платна версія може відстежувати та обмінюватися контактною інформацією, щоб кожен у вашій родині мав доступ до останніх даних. Хоча вона наразі коштує $ 19,99 на рік, одна підписка застосовується для всієї родини.

І безкоштовна, і платна версії також постачаються з полем рецептів, який призначений для полегшення планування їжі та створення списків покупок (ви можете перетягувати інгредієнти до списку).

Сімейна система обміну повідомленнями створює інформацію про бюлетені, щоб усі бачили на домашній сторінці сім’ї Козі, хоча в безкоштовній версії вона обмежена 15 повідомленнями на місяць (платна версія надає необмежені можливості обміну повідомленнями).

Сімейний журнал також дозволяє відстежувати та зберігати спогади, як у блозі, з можливістю ділитися публікаціями у Facebook.  

Там, де Козі трохи не вистачає, в його нездатності створювати персоналізовані документи, такі як медична інформація. Це, і він використовує один і той же пароль для кожного члена сім’ї (навіть якщо імена користувачів різні).

Що знижує здатність батьків виступати адміністратором, надаючи можливість випадковому хаосу вступити, не кажучи вже про інші проблеми безпеки.

Підсумок …

Після п’ятнадцяти додатків у семи категоріях, я сподіваюся, що вам сподобався цей перелік найкращих програм для організації, які мають функції хмари.

Ми охоплювали:

Список програм

Програми автоматизації робочого процесу

Програми управління паролем

Програми відстеження витрат

Додатки для цифрових ноутбуків

Програми для читання

Програми для сімейного управління

Я вірю, що варіанти, згадані сьогодні, відмінно справляться, а також пропонують найширшу підтримку платформи.

Звичайно, є й інші варіанти, і перевірити їх – зовсім не погана ідея. Однак ми зосередилися на організаційних програмах із хорошими хмарними можливостями зберігання.

Функція, яка може бути або не бути в інших програмах. До цього часу не соромтеся поділитися своїм досвідом з будь-якими сьогоднішніми додатками та обов’язково повідомте нам, що ви думаєте про них, у розділі коментарів нижче.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map