10 порад, як хмара може зробити вашу компанію більш продуктивною у 2015 році

Говорячи про хмару, більшість споживачів автоматично думають про зберігання. Можливість архівувати та створювати резервну копію системи є важливою, але це не єдине, що робить цю технологію такою привабливою.


Існує багато різних способів, якими хмара може підвищити продуктивність на робочому місці. Ось 10 способів, за допомогою яких можна зробити бізнес більш продуктивним.

1. Доступ будь-де

Можливість доступу до файлів з будь-якого місця – справжній плюс для бізнесу. Басейн талантів більше не обмежується місцевою територією. Вони можуть найняти будь-кого, хто має доступ до Інтернету. Окрім того, якщо в районі загрожує погода, і працівники не в змозі ввійти в офіс, телекомунікації можуть продовжувати роботу компанії, не пропускаючи жодного удару.  

Продуктивність
© Стів Род

Одним з найбільших надбань хмари є її доступність з будь-якого місця. Бази даних можна запустити на мобільних пристроях на мить. Їм при необхідності можна поділитися з обраними співробітниками.

2. Співпраця в реальному часі

Все більше компаній, таких як Box Business, починають пропонувати інструменти для підприємств, які дозволять користувачам не лише отримувати доступ до файлів де завгодно, але й працювати з іншими людьми над проектами, незалежно від їх місця. Це означає, що ділові партнери з усього світу можуть бути в курсі цього підприємства, навіть якщо вони знаходяться в різних місцях.

Продуктивність
© Venessa Miemis

Це допомагає підвищити ефективність працівників та пришвидшити процес, усуваючи потребу в нескінченних електронних листах із вкладеннями, що містять зміни.

Ці засоби співпраці часто не лише дозволяють багатьом користувачам одночасно відкривати та редагувати документ, але також мають функцію чату, яка дозволяє партнерам проекту спілкуватися в режимі реального часу. Це полегшує телефонний дзвінок і електронні листи вперед-назад і пришвидшує процес.

3. Підвищення продуктивності

Можливість доступу до файлів і баз даних в будь-якому місці та співпраця з іншими працівниками дозволяє людям працювати швидше та розумніше. Замість того, щоб залишати зустріч і кидатися назад в офіс, щоб закінчити проект, працівники можуть просто отримати доступ до документів на своєму мобільному пристрої. 


© Ken Teegardin

Він вирізає тривалі телефонні дзвінки, електронні листи та чекає від інших, щоб надіслати користувачам те, що потрібно, щоб закінчити проект. Чим менше витрачається часу, тим продуктивнішою стає компанія.

4. Доступні та надійні технології

Такі компанії, як веб-сервіс Amazon, Azure та VMware Microsoft дозволяють компаніям використовувати хмару для великих обчислень та аналізу. Це обладнання підтримується не користувачем, а материнською компанією, що робить його сучасним та надійним у використанні.

Продуктивність
© pitbull2013

Витрати на ці продукти є доступними для того, щоб корпорації могли скористатися своїми послугами. Часто загальний рахунок нараховується на суму, використану протягом певного періоду, із застосуванням мінімальної комісії.

Орендуючи місце на хмарному сервері, компанії отримають доступ до доглянутої технології та, можливо, більш надійної, ніж те, що вони мають у себе вдома.

5. Зниження витрат

Придбати та обслуговувати обладнання на місцях дорого. Не тільки обладнання потрібно регулярно оновлювати, щоб зробити його найновішою доступною версією, але для того, щоб воно працювало належним чином, потрібно найняти персонал..

Використання хмарних інструментів може зменшити частину цієї вартості.


© pixabay

Оренда приміщення або цілого сервера коштує дешевше, ніж придбання обладнання для місцевого використання. Компанія, яка володіє обладнанням, забезпечить її оновлення та обслуговування. Для забезпечення догляду за працівниками на місцях потрібен менший персонал ІТ.

6. Скорочення обслуговування ІТ

За допомогою локальних серверів ІТ витрачає значну частину свого часу на оновлення та обслуговування обладнання. Використовуючи хмарні сервіси, вони можуть витратити свій час, працюючи над реальними питаннями ІТ. Вони витратять менше часу на розгортання патчів для безпеки на локальних пристроях та роботу над проектами, які можуть зробити компанію більш ефективною.

Продуктивність
© Натаніел Ів’є

Вони можуть допомогти розробити та поширити програми на робочому місці та підтримувати бази даних для корпоративного використання. Все сервісне обслуговування буде залежати від постачальника послуг хмари, звільнивши ІТ, щоб зробити свою справу.

7. Зробіть реалізацію власних пристроїв реальністю

Більше компаній прагнуть зменшити витрати, дозволяючи працівникам використовувати свої персональні пристрої замість корпоративних технологій. Це допомагає гарантувати, що робітники мають у своєму розпорядженні найсучаснішу технологію, скорочуючи накладні витрати.

Продуктивність
© Корпорація NEC Америки

Хмарна технологія не покладається на роботу однієї системи чи типу пристроїв. До нього можна отримати доступ будь-де з будь-якого інструменту, мобільного чи настільного. Єдине, що потрібно – це доступ до Інтернету та, можливо, програмне забезпечення для доступу до певних типів файлів, таких як текстові документи або PDF.

Дозволяючи працівникам приносити власні пристрої, компанії дозволяють використовувати те, що найкраще працює для них. Це збільшує продуктивність та ефективність.

8. Поліпшення спілкування

Нескінченні електронні листи та пропущені телефонні дзвінки можуть змусити працювати над проектом. Хмара, що співпрацює, виключає необхідність надсилати фрагменти проекту вперед і назад. Замість того, щоб чекати, коли прийде в папку “Вхідні”, працівники можуть співпрацювати в режимі реального часу, а можливості обміну повідомленнями дозволяють їм “говорити” про проект.

Продуктивність
© Джеймі Валлійський

Багато з цих хмарних провайдерів також пропонують адміністраторам спосіб вести вкладки на проекти. Це дозволяє співробітникам постійно оновлювати, а керівникам спосіб негайно надати зворотній зв’язок, відкриваючи лінію комунікацій на виконавчому рівні.

9. Заохочує працівника рости на своїй роботі

Завдяки всьому цьому покращується комунікація та підвищується продуктивність, заохочується зростання працівників.

Робітники будуть мотивовані швидко закінчити свою роботу і, природно, пристосовуватимуться до більшої відповідальності в міру зростання компанії.

10. Підвищена безпека

Безпека – головне та дуже поважне питання серед компаній. Хоча може здатися, що адміністратори передадуть добробут своєї власної інформації сторонній стороні, дані фактично є більш безпечними.

Всупереч поширеній думці, хакери не є найбільшим ризиком для бізнесу, адже працівники втрачають пристрої, що містять конфіденційну інформацію.


© Cloudwards.net

Хмарні сервіси не лише дозволяють створювати резервну копію конфіденційної інформації на своїх серверах, але у багатьох є інструменти, які дозволяють ІТ-адміністраторам віддалено стирати дані. Це означає, що дані зберігаються, але їх можна легко видалити з компрометованих пристроїв, навіть якщо вони недоступні, що допомагає підтримувати безпеку на корпоративному рівні.

Підсумок

Хмарні обчислення можуть зробити компанію більш продуктивною. Завдяки підвищеній комунікації, надійній технології та меншому обслуговуванню працівники можуть витрачати свій час на роботу замість того, щоб чекати частин, необхідних для завершення проекту..

Телекомунікації та використання особистих пристроїв – чудова ідея, яка допомагає компаніям заощадити гроші та скористатися потенційним фондом талантів, недоступним у минулому.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map