10 найкращих інноваційних людей у ​​хмарній індустрії

Технологія хмарних обчислень не з’явилася за ніч. Там було комусь інновації та просувати його. Щоб визнати тих техніків, які дали нам цю дивовижну технологію, ми склали список 10 найкращих інноваційних людей у ​​галузі хмарних обчислень.


Дрю Х’юстон


© Cloudwards.net Ще в маленькій дитині Дрю Х’юстон більше цікавився тим, як працюють програми, а не просто ними користуватися. У віці п’яти років батько заохочував його вчитися програмуванню з BASIC, коли сім’я отримала перший комп’ютер.

Хоча Х’юстон насолоджувався іграми, його завжди більше цікавило те, як програмування поєднується. 

Цей інтерес пішов за ним через середню школу та на MIT. На MIT Х’юстоні вдалося зануритися в райони, які його найбільше зацікавили. Перебуваючи в кампусі, він зміг використати середовище афіни, щоб допомогти створити резервну копію своєї робочої станції навіть тоді, коли він забув взяти з собою палець.

Однак, завантаживши все своє середовище розробки на флешку, він забув про це, коли сіл на автобус до Нью-Йорка незабаром після закінчення навчання. Ця помилка призвела до того, що він створив одну з найпопулярніших програм, доступних сьогодні.

Початкові рядки коду, які він написав під час свого шляху до Нью-Йорка, стали основою для Dropbox, веб-сайту хмарного зберігання та обміну, яким користуються понад 300 мільйонів людей у ​​всьому світі. У цей час Х’юстон все ще є генеральним директором компанії, яку він створив у хвилину розчарування.

Незважаючи на те, що рішення про його зберігання у хмарі, можливо, не було першим, це одна з найпопулярніших служб, саме це заробляє йому місце у нашому списку.

Аарон Леві


© Cloudwards.net Аарон Леві був не настільки захоплений кодуванням, як інші у нашому списку, хоча у нього були здорові дози хвилювань щодо технології. Натомість його інтерес полягав у тому, щоб знайти спосіб допомогти споживачам та бізнесу розробити єдиний спосіб зберігання даних.

Ідея зародилася в 2004 році під час бізнес-проекту коледжу, над яким працювала Леві.

Для цього проекту він вивчав, як компанії використовують хмарне сховище для збереження вмісту. Після багаторазових обговорень із керівниками директорами різних корпорацій він зрозумів, що консенсус роздроблений щодо використання цього потужного інструменту.

Вирішений вирішити проблему, Леві та кілька його друзів з дитинства запустили Box на хмарну платформу зберігання даних. Спочатку група орієнтувала окремих користувачів та споживачів на просту у користуванні програму, що дозволяє їм зберігати вміст під час керування за допомогою інтуїтивного інтерфейсу.

Фокус останнім часом перейшов на більшу платформу для бізнес-клієнтів, зберігаючи при цьому зручну для користувача передню частину. Аарон Леві в даний час все ще веде заряд у Box. Його вміння читати ринок і розуміти, що потрібно компаніям у своїй хмарній платформі, саме тому він внесли це до нашого списку.

Марк Беніофф


© Cloudwards.net Не всі хмарні програми строго стосуються пам’яті Є творці та засновники програм хмарних обчислень, які, безумовно, входять до нашого списку. Марк Беніофф, засновник Salesforce, є одним із таких творців.

У 1999 році у Benioff виникла ідея створити сервіс, який замінить традиційне корпоративне програмне забезпечення та послужить платформою управління інформацією на вимогу. Його план, який він назвав “Кінець програмного забезпечення”, використовував би Інтернет, щоб змінити спосіб проектування та розповсюдження програм.

Хоча Беніоф вважав, що програмне забезпечення як послуга замінить традиційні програми, він під час створення Salesforce.com створив термін “платформа як послуга”. З часом він розширив компанію, щоб стати не лише справою управління відносинами з клієнтами. Тепер клієнти можуть використовувати мобільні, соціальні та хмарні технології для запуску власних додатків.

Окрім створення Salesforce.com, Benioff створив «1-1-1 модель» для бізнесу. Відповідно до цієї структури корпоративної благодійності, його компанія сприяє поверненню громади, яку вона обслуговує. Даючи один відсоток продукту. один відсоток годин працівників та один відсоток власного капіталу.

В даний час Беніофф займає посаду голови та генерального директора Salesforce.com, є членом правління Cisco та є автором трьох книг. Марк Беніофф є рушійною силою, яка приносить програмне забезпечення для обслуговування хмари, і це те, що ставить його в топ 10 найбільш інноваційних людей у ​​списку хмарної індустрії.

Пол Маріц


© Cloudwards.net Комп’ютерні науки завжди цікавили Пола Маріца, настільки, що він отримав ступінь і з університету Натала, і з університету Кейптаун. Отримавши ступінь, він працював в Intel, починаючи з 1981 року, протягом п’яти років і допомагав розробляти інструменти для написання програмного забезпечення для платформи x86.

Маріц залишив Intel, щоб приєднатися до Microsoft, і продовжував працювати з компанією до 2000 року. За час роботи з програмним гігантом він був ключовим у розробці багатьох основних назв програмного забезпечення, таких як Windows NT та Internet Explorer. Його розуміння було використано не лише для Microsoft, але й для комп’ютерної галузі.

Після виходу з Microsoft після антимонопольних випробувань 1999 року Маріц заснувала корпорацію Pi, яку згодом отримала компанія EMC, де він піднявся на рівень президента та генерального директора відділу хмарних обчислень EMC. В даний час Маріц є генеральним директором компанії GoPivital, Inc., яка надає власні програми на основі технології хмарних обчислень.

Завдяки його багато років в галузі інформаційних технологій та його інноваціям, які допомогли призвести до побудови хмарних обчислювальних технологій та його постійній роботі в цій галузі, ми назвали Пола Маріца своїм списком.

Том Гонсер


© Cloudwards.net Том Гонсер розпочав свою кар’єру, працюючи з бездротовим зв’язком даних та трансакціями на базі Інтернету. Відчуваючи, що повинен бути кращий спосіб обробляти електронні документи та підписи, Гонсер розгалужився розробити цю систему.

Він заснував DocuSign, щоб реалізувати цю ідею. Використовуючи хмарні технології, компанія DocuSign Gonser стала світовим стандартом цифрових транзакцій. Він використовував автоматизований процес для заміни ручки та паперу для ведення бізнесу, що може сповільнити компанії. Його програмне забезпечення призначене для безпечного управління всіма документаційними операціями в цифровому вигляді.

Gonser бере активну участь у щоденних операціях DocuSign, виконуючи обов’язки головного директора стратегії компанії. Завдяки інноваціям в управлінні цифровими транзакціями, Том Гонсер заробив місце у нашому списку.

Марк Белок

 


© Cloudwards.net Починаючи свою кар’єру у військово-морській розвідці, Марк Белк дуже добре ознайомився із системами даних, необхідними державними посадовими особами. Після служби у війні в Перській затоці Белк поїхав працювати в BTG інженером Solutions, а пізніше над проектами програмного забезпечення та обслуговування.

Після виходу з BTG Белк продовжував працювати з Національною безпекою як їх головний архітектор від Microsoft. Тут він відзначився розробкою, затвердженням та виконанням ІТ-стратегій, які були пов’язані з державним сектором внутрішньої безпеки.  

Ця всесвітня мережа допомогла змінити обличчя хмарних обчислень та кібербезпеки. Зараз Белк працює з головним архітектором Juniper Networks. Його робота над глобальною промисловістю, федеральною кібербезпекою та технічними архітектурними рішеннями заробила його місце у нашому списку.

Юнг Чу


Як євангеліст із технологій для Microsoft, Юнг Чоу він має багато можливостей обслуговувати клієнтів у сферах управління обліковими записами підтримки, технічної підтримки та технічних продажів.

Перш ніж приєднатися до Microsoft, Chou зарекомендував себе як експерт із системного програмування, розробки програм та управління ІТ. Він також пропонував консультаційні послуги компаніям у цих сферах. Chou також розміщує блог, куди нові користувачі можуть приїхати, щоб дізнатися про хмару та все, що вона може запропонувати.

Його розуміння щодо гібридної хмарної архітектури та архітектури корпоративних обчислень було використано для того, щоб допомогти Microsoft продовжувати будувати свої корпоративні та персональні хмарні платформи. Завдяки його роботі з Microsoft, його освіті ІТ-підрозділам та теперішній попит на доповідачів на заходах TechNet та Microsoft – ми додали його до нашого списку.

Мітч Купет


© Cloudwards.net Можливість обміну файлами та папками – це лише половина рівняння, якщо мова йде про хмарні обчислення. Принаймні, так завжди бачив Мітч Купет

Як керівник виробництва та співзасновник Code42, компанія, що стоїть за CrashPlan та SharePlan, резервне копіювання та обмін є лише частиною рівняння.

Він завжди бачив безпеку як найбільший фактор. Насправді він використовував свої знання та інновації, щоб принести безпечніший і безпечніший досвід на хмарну платформу. Купет досі працює з компанією, якій він допоміг знайти.

Його робота щодо забезпечення більш безпечного досвіду зберігання у хмарі, а також навчання громадськості щодо того, як безпечніше зберігати та обмінюватися, – це те, що його внесло до нашого списку.

Кріс Пінкхем


© Cloudwards.net Один з перших відомих хмарних рішень прийшов не сам по собі, Кріс Пінкем, мав руку в цьому творінні.

Пінґем розпочав свою кар’єру у світі комп’ютерів, створивши перший Інтернет-провайдер у Південній Африці під назвою TICSA / Internet Africa. Через кілька років компанія була продана UUNET, і Пінкхем перейшов на роботу з Amazon. Перебуваючи в Amazon, Pinkham відповідав за глобальну інфраструктурну інженерію та діяльність веб-сайту компанії.

За цей час він почав працювати над побічним проектом, який перетворився б на надзвичайно успішну Elastic Compute Cloud.

Хоча він покинув компанію в 2006 році, щоб розпочати роботу Nimbula – компанії, орієнтованої на програмне забезпечення хмарних обчислень, його внесок у світ хмарних сховищ не можна не помітити. Пізніше Oracle придбав Nimbula.

Віллем Ван Більон


© Cloudwards.net Віллем Ван Більон розпочав свою пригоду комп’ютерами, коли закінчив університет Кейптаун за спеціальністю “Комп’ютерні науки”.

Він продовжував займати посади в Національному науково-дослідному інституті математичних наук та LinkData. Ван Більон допоміг створити Mosaic Software і створив перший комутатор платіжних транзакцій високого класу для апаратних та операційних систем. Ця компанія була однією з перших трьох найменувань програмного забезпечення для обробки платежів, коли вона була продана в 2004 році.

Після роботи з «Мозаїкою» Ван Більон перейшов працювати на Amazon.com. Тут за допомогою колеги Кріса Пінкемама він допоміг розробити Амазонську еластичну обчислювальну хмару. Він допомагав у керуванні продуктами та маркетингу нової публічної хмарної служби.

Після виходу з Амазонії в 2006 році він співпрацював з Крісом Пінкем, щоб створити Nimbula назву програмного забезпечення хмарних обчислень. Після придбання Oracle у 2013 році він приєднався до takealot.com як співвиконавчий директор та CTO. Його роль у розвитку Nimbula та Elastic Compute Cloud заробила його місце у нашому списку.

Висновок

Є ще багато інноваторів та спеціалістів. Є імена, які залишаються безликими і працюють за лаштунками, щоб вивести хмару на перший план в обчислювальній техніці.

Однак, ми вважаємо, що ці десять видатних комп’ютерних гуру привели до інновацій та технологій хмарних обчислень.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map