Shadow vs PlayStation Now: Хмарні ігрові розбої на 2020 рік

Shadow і PlayStation Now – два найкращих хмарних ігрових сервісів навколо, хоча вони задовольняють далеко не іншу аудиторію. PlayStation – це проста, недорога платформа хмарних ігор, яка ідеально інтегрується з PS4. Shadow, з іншого боку, пропонує безкомпромісну продуктивність, хоча і за високу ціну.


У цьому порівнянні Shadow vs PlayStation Now ми з’ясуємо, який варіант є кращим. Протягом семи раундів, обидва підуть на ноги в підтримці ігор, підтримці платформи, продуктивності, простоті використання та багато іншого. 

Ми будемо періодично пропонувати інші хмарні ігрові сервіси для контексту, але це порівняння в основному орієнтоване на двох наших конкурентів. Якщо ви хочете побачити, як вони працюють на решті ринку, не забудьте прочитати наш огляд Shadow та огляд PlayStation Now.

Налаштування бою: PlayStation Now vs Shadow

Зараз у нас тінь і PlayStation в черзі, щоб пройти голову до голови протягом декількох раундів. Є сім раундів, по яких ми їх порівнюємо, і кожен з них вартий балу. Наприкінці ми підрахуємо бали та оголосимо переможця. 

Хоча в такому форматі багато кімнати, коли він хитається. Наша мета – не тільки порівняти обидві, але й надати контекст того, чому одна служба може виграти раунд над іншою. Деякі раунди неможливо підсумувати, присвоївши очко. Через це ми радимо ознайомитися з кожним раундом, щоб зрозуміти, яка для вас краща послуга. 

Як і у випадку з будь-яким порівнянням, між конкурентами є деякі “назад” і “назад”. Наприклад, Shadow коштує дорожче, ніж PlayStation Now, але він має функції та продуктивність, щоб виправдати цю ціну. Аналогічно, PlayStation Now включає повну бібліотеку ігор поза воротами, тоді як вам потрібно придбати їх окремо за допомогою Shadow. 

Конкретної відповіді не завжди. Зважаючи на це, ми перевірили обидві служби від реєстрації до потокової передачі, і в цьому порівнянні ми будемо окреслювати, що краще базуватись на цьому досвіді.

1

Бібліотека ігор

Shadow і PlayStation Зараз у своїй бібліотеці ігор є дуже різні підходи. Як ми розповімо нижче, Shadow пропонує повний робочий стіл Windows 10, що дозволяє встановлювати будь-яку гру, яка нормально може працювати в Windows. PlayStation Now, з іншого боку, має фіксовану бібліотеку ігор, що пропонує трохи більше 800 найменувань. Але це ще не кінець історії. 

Оскільки Shadow функціонує як звичайна машина Windows, вам потрібно буде придбати ігри на Steam, Uplay або Epic Games Store, щоб грати в них у хмарі. Те саме стосується ігор без DRM з таких платформ, як GOG. З PlayStation, однак, у вас є доступ до повної бібліотеки ігор безкоштовно.

playstation-now-review-library

Як і у Project xCloud, ви купуєте не тільки хмарні підписки на ігри з PlayStation Now, але й повну бібліотеку ігор (читайте наш огляд Project xCloud). Ця бібліотека включає новіші ігри, такі як Control і Wolfenstein II: The New Colossus, а також старі фаворити PlayStation, такі як Uncharted 3 та Bloodborne.

Цей раунд важкий, оскільки ми порівнюємо два докорінно різних підходи до складання вітрин для віртуальних ігор. PlayStation Now пропонує безкоштовний кураторний список ігор, де представлені основні назви на багатьох платформах, а також ексклюзиви PlayStation. Shadow, з іншого боку, має набагато більшу широту ігор, але вам доведеться платити за них. 

На жаль, цей раунд переходить до переваги. Якщо вам подобаються ексклюзиви PlayStation і ви хочете вступити в дію відразу, PlayStation Now – це, безсумнівно, кращий вибір. Однак, через велику кількість вмісту, доступного в Shadow, ми даємо йому перемогу в цьому раунді.

Раунд: Бібліотека точок для ігор в тіні

Shadow Cloud Gaming логотип
Логотип PlayStation Now

2

Ціноутворення

Shadow – одна з найдорожчих хмарних ігрових платформ, що заплутано порівняно з PlayStation Now, оскільки вам потрібно буде купувати власні ігри. Незважаючи на високу ціну, Shadow робить його вартим за рахунок невблаганної якості потоку та переліку функцій, якими інші конкуренти не можуть бути в курсі. 

Однак, якщо справа зводиться до копійок і копійців, PlayStation Now має перевагу. Щомісячна підписка на $ 10 і щорічна підписка на $ 60, PlayStation Now може бути найдешевшим способом гри в хмари (якщо ви не використовуєте обмежений безкоштовний план GeForce Now). Ця підписка також купує вам доступ до більш ніж 800 ігор. Погляньте на наш GeForce Now vs PlayStation Now.

У Shadow вам залишається витрачати мінімум 12 доларів на місяць, якщо ви підписуєтесь на рік, і до 50 доларів на місяць, якщо ви купуєте його найвищий багаторівневий план. Зрозуміло, додаткові витрати приносять переваги. Наприклад, план Нескінченний пропонує відстеження променів у реальному часі та роздільну здатність 4К. PS Now імітував освітлення і заблокований до 720p. 

Якщо всі рівні, ми дамо перемогу Shadow. Послуга є дорожчою, хоча вона відповідає технічним характеристикам, які відповідають її цінникам. Однак всі речі не рівні. PlayStation Now постачається з іграми, і вам потрібно буде придбати їх окремо за допомогою Shadow. Якщо ви починаєте з нуля, це може означати кілька сотень доларів поза воротами. 

У цьому контексті PlayStation Now виглядає набагато вражаюче, що дозволяє вам швидко перейти в довгий список ігор, не вимагаючи угоди або платити повну ціну. Це означає, що ви фактично не володієте іграми з PlayStation Now. Заголовки часто залишають послугу, оскільки додаються нові, тобто ваш відставання постійно змінюється. 

Як і в попередньому раунді, цей багато в чому базується на особистих уподобаннях. Якщо у вас вже є бібліотека ігор Steam, Shadow є кращим варіантом, навіть якщо його цінник вищий за середній. З цього приводу, не можна заперечувати, що PlayStation Now дешевший і, крім того, одразу включає багато чудових ігор.

Раунд: Точка ціни на PlayStation зараз

Shadow Cloud Gaming логотип
Логотип PlayStation Now

3

Особливості

PlayStation Now досить обмежений щодо функцій, обмежуючи його функціональність платформами, на яких він доступний. Тінь набагато більше реалізована, беручи до уваги наявні функції Windows та дозволяючи вам відчувати їх у хмарі. Знову ж таки, ми говоримо про інший підхід. Однак, Shadow має більш чітку ногу в цьому раунді. 

У Steam ви можете використовувати лише Windows 10 – а не збиту версію Windows 10 – і нічого більше (читайте наш огляд Vortex для цього). За допомогою Shadow ви можете безкоштовно завантажувати потрібний веб-переглядач, дивитися відео YouTube, налаштовувати робочий стіл Windows і, звичайно, відвідувати Cloudwards.net.

тінь-windows-налаштування

Однак той факт, що Shadow пропонує Windows, має деякі практичні програми для ігор. Ви можете встановити та грати в будь-яку гру, яка зазвичай працює на ПК. На відміну від інших хмарних ігрових сервісів, які обмежують ваш вибір ігор певними платформами DRM, Shadow підтримує все. 

Крім того, у Shadow немає проблем з цифровими правами. Наприклад, якщо Google Stadia розвалюється, ваші ігри втрачаються за допомогою сервісу (читайте наш огляд Google Stadia). Те саме не стосується Shadow. Оскільки покупки здійснюються в Steam тощо, ви все одно матимете доступ до своїх ігор, навіть якщо скасуєте підписку на Shadow. Прочитайте наше порівняння Google Stadia vs Shadow.

тінь-пара встановлює

Функції PlayStation Now більше зосереджені на тому, що він не може зробити, а не на тому, що може. Поки ми розберемося з раундом «підтримки платформи», сервіс доступний лише на PS4 та ПК, останній з яких надає додатковий досвід. Крім того, ви можете використовувати лише DualShock 4 з PS Now. Немає підтримки для інших контролерів або клавіатури та миші. 

Гірше цього, можливо, вам доведеться чекати на ігри для ігор залежно від попиту. Sony в своєму PS Now FAQ каже, що “неможливо здогадатися, як довго ви будете чекати”, щоб грати в якусь конкретну гру. Як ми зазначали в нашому огляді, це означає, що ви не можете дивитись нові епізоди Чорного дзеркала на Netflix, поки інші користувачі не побачать. 

playstation-now-review-faq

Shadow і PlayStation Зараз у різних розділах існують різні підходи до їхнього запуску, що робить Shadow явним переможцем у цьому розділі. PlayStation Now просто має занадто багато обмежень, тоді як Shadow забезпечує всю гнучкість Windows.

Раунд: Особливості точки для тіньових хмарних ігор

Shadow Cloud Gaming логотип
Логотип PlayStation Now

4

Продуктивність

Від підтримки гри до функцій до ціноутворення, PlayStation Now налаштував міцну боротьбу проти Shadow. Однак все зводиться до продуктивності, і на цьому фронті PS Now відстає. Ми перевірили три ігри на кожній, з Shadow Run Doom, Counter-Strike: Global Offtack та Cuphead. Точно так само ми завантажили Doom, Mighty № 9 та Bloodborne на PlayStation Now. 

Починаючи з PlayStation Now, ми змогли негайно завантажувати ігри протягом дня в будній день (PS Now вимагає черги). Все почувалося чуйним, хоча випадковий потоковий артефакт швидко розбив ілюзію. Крім того, ми відчули велике відставання в роботі.

playstation-now-review-doom

Відставання введення даних, здається, є більшою проблемою щодо вимогливіших назв. Наприклад, наш персонаж у Doom трохи відставав, тоді як ми відчували мало-не відставання у Могутній № 9. Для ігор, що швидко розвиваються, як Doom, цього трейлінгу занадто багато. PlayStation Now значно покращив свої показники, але недостатньо, щоб бути на рівні Shadow. 

Якщо говорити про це, Shadow пропонує майже один на один досвід з місцевого ПК. Під час нашого тестування ми ніколи не стикалися із заїканням чи вхідним відставанням. Це тому, що Shadow пропонує повний комп’ютер Windows. Замість того, щоб передавати великі файли з корпоративного сервера, у Shadow усі ваші файли гри локалізовані на віддаленому робочому столі. 

тінь-пара встановлює

Найбільшою проблемою, з якою ми стикалися, було випадкове відставання в Windows, але нічого, що впливає на досвід гри. Крім того, Shadow пропонує до 4К роздільну здатність без проблем. PS Зараз, з іншого боку, обмежений 720p. Хоча це не кінець світу на повноекранному дисплеї, потік 720p PS Now виглядає жахливо в 4K. 

У цьому раунді насправді немає змагань. Це схоже на порівняння PS4 з ПК. Звичайно, PS4 – це вражаюча система для ринку, на яку вона орієнтована, але це ніщо в порівнянні з спеціалізованим ігровим ПК. Настільки ж, PS Now – це вражаюча, нова послуга, але вона не досягає висоти Тіні.

Раунд: Точка продуктивності для Shadow Cloud Games

Shadow Cloud Gaming логотип
Логотип PlayStation Now

5

Підтримка платформи

Підтримка платформи є великою проблемою для PlayStation Now. Наразі ви можете передавати заголовки PlayStation Now на вашому PS4 та ПК, і це все. Крім того, вам знадобиться контролер PS4 для відтворення на ПК. PlayStation Now не підтримує керування клавіатурою та мишею. 

Всупереч Shadow, проблема зрозуміла. Shadow пропонує клієнтам для Windows, macOS, Android, iOS та Linux, в найближчому майбутньому з’являться додатки для смарт-телебачення. Тінь дорожча, але вона виконує обіцянку грати улюблені ігри, незалежно від того, на якому пристрої ви знаходитесь. PlayStation зараз не працює.

Однак локалізація PlayStation Now має свої переваги, а саме в тому, що ви можете завантажити деякі ігри на свій PS4. Незважаючи на це, хмарні ігри – це все, що стосується ігор без необхідності складного обладнання та величезного екрану. Ця тінь в тіні, що забезпечує подібний досвід, незалежно від того, граєте ви на ноутбуці чи телефоні.

Раунд: Точка підтримки платформи для Shadow Cloud Games

Shadow Cloud Gaming логотип
Логотип PlayStation Now

6

Простота використання

Що стосується простоти використання, то з Shadow не варто багато говорити, доки ви знаєте, як обходите робочий стіл Windows. Реєстрація на послугу безболісна, і через короткий час очікування ви зможете отримати доступ до віддаленої машини. 

В іншому випадку, ваші лише інші взаємодії із Shadow – це запуск віддаленої машини та використання попередньо встановлених гарячих клавіш для завершення сеансу..

тінь-реєстрація

PlayStation Now набагато складніший, особливо на ПК. Рекомендуємо зареєструватися на PS4 та обробляти все, що там, бо лійка продажів на робочому столі в кращому випадку наполовину запечена. Після реєстрації в обліковому записі на робочому столі вам потрібно буде знайти посилання для завантаження десь ще на сайті Sony. На PS4 додаток PS Now встановлено за замовчуванням. 

Досвід PS4 дуже схожий на ОС PS4, показуючи ігри у форматі Netflix-esque. Ми більше стурбовані досвідом роботи на ПК. У спробі відобразити інтерфейс, помічений на консолях, додаток PC PS тепер показує аналогічний інтерфейс, що нагадує плитку. Це дуже мляво, особливо якщо ви використовуєте клавіатуру та мишу. 

playstation-now-review-application

Є й інші незначні проблеми. Наприклад, вас ніколи не просять увійти; додаток просто запускається на екран вибору ігор відразу. Крім того, немає панелі пошуку, тому вам доведеться прокрутити довгий список ігор, щоб знайти потрібну. 

Усі ці проблеми залишають додаток PlayStation Now для ПК, відчуваючи себе супутнім інструментом для впровадження PS4, нічого більше. 

Ще гірше, що вам доведеться вручну синхронізувати свої збереження між ПК-версією PS Now та консольною версією, і навіть тоді не всі ігри підтримують крос-ігри між двома платформами. PlayStation Now – це сервіс потокової передачі PS4, який іноді, якщо вам пощастить, працює на ПК. 

Shadow, з іншого боку, – це повноцінна послуга хмарних ігор, яка дозволяє відчувати однакові назви на телефоні, настільному ПК та телевізорі. Не можна багато говорити, коли мова йде про простоту використання Shadow, але в контексті PlayStation Now, це добре. Це просто працює, незалежно від того, на якій платформі ви працюєте.

Раунд: точка простоти використання для ігор в тіні

Shadow Cloud Gaming логотип
Логотип PlayStation Now

7

Покриття

Shadow і PlayStation Тепер мають надзвичайно різні визначення поняття “покриття”. Починаючи з Shadow, він доступний лише в США, і навіть тоді не всі штати підтримуються повністю.

З іншого боку, PS Now доступний у довгому списку країн, серед яких Австрія, Канада, Фінляндія, Данія, Бельгія, Франція, Німеччина, Ірландія, Італія, Японія, Люксембург, Нідерланди, Норвегія, Португалія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, США та Великобританія.

PlayStation Now має набагато ширше поширення, але це, ймовірно, тому, що це нестандартне використання існуючої інфраструктури PlayStation Network. Хоча достеменно це точно не знати, PS FAQ FAQ пропонує, що деякі сервери поза мережею PSN працюють як сервери PS Now. Однак, здається, їх недостатньо.

 Зважаючи на те, що гравцям може знадобитися черга, напевно, занадто мало серверів для обслуговування попиту, що ще більше надихає враховуючи, що ці сервери передають лише ігри в 720p. Shadow має меншу мережу, але вона підтримує тих, хто є в її мережі, набагато краще. 

Тінь офіційно доступна у всіх 48 континентальних штатах США. Однак він вважається “живим” лише у 38 з цих штатів. 

Інші 10 – Вашингтон, Юта, Вайомінг, Арізона, Айдахо, Колорадо, Монтана, Алабама, Джорджія та Флорида – вважаються державами «режиму розвідки». Це означає, що через цілий ряд факторів, включаючи рельєф місцевості та інфраструктуру, тінь може мати певні проблеми в цих районах. 

тіньове покриття

Якщо ви перебуваєте в реальному стані, Shadow – це легка перемога в цьому раунді. Немає черги, сервери можуть справлятись із значно більш вимогливим навантаженням, і ви більше шансів на те, що ваш сервер буде географічно наближений до вас. 

Однак PlayStation Now підтримує ширший спектр місцеположень, навіть якщо вони не підтримуються так добре, як США з Shadow. Через це ми даємо PS Now виграти цей раунд. 

Раунд: Точка покриття для PlayStation Now

Shadow Cloud Gaming логотип
Логотип PlayStation Now

8

Фінальні думки

З наших семи раундів, Shadow має п’ять перемог, щоб два PlayStation Now. Хоча це здається зсувом для Shadow, ми зустріли подібні результати у нашому поєдинку Shadow vs GeForce Now. Справа не в тому, що PlayStation Now – це погана послуга, а скоріше, що Shadow просто виходить за межі іншого ринку.

Переможець: Тінь

Хоча Shadow є більш потужним та гнучким, ніж PlayStation Now, є причини, щоб дотримуватися пропозиції Sony. Якщо ви фанат PS4, PlayStation Now – це відмінна послуга. Аспект потокового перегляду ігор є непростим, але можливість завантажувати та грати більше 300 ігор (з ще 500 або більше в хмарі) на місцевому рівні коштує лише вартості передплати. 

Чи згодні ви з тим, що Shadow є переможцем, чи PlayStation Now є кращим варіантом? Повідомте нам ваші думки в коментарях нижче і, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map