Shadow vs GeForce Now: Кращі хмарні ігри на 2020 рік

Хмарні ігри – це гаряча, нова технологія, в якій компанії, такі як Nvidia, Microsoft та Google, кидають шапки на ринг. Незважаючи на нескінченні ресурси, спрямовані на ці нові послуги, хмарні ігрові платформи, які існують роками, як і раніше показують великих собак, які є босом. 


Ось чому ми вирішили кинути на матч новачків та когось із старої гвардії. У цьому порівнянні Shadow vs GeForce Now ми намагаємося оволодіти грошима, щоб побачити, що панує на вищому рівні. Протягом серії раундів ми порівняємо дві точки за точкою, що охоплюють підтримку гри, простоту використання, продуктивність, покриття та інше. 

Якщо ви хочете дізнатися більше про будь-яку службу, обов’язково прочитайте наш огляд Shadow та огляд Nvidia GeForce Now. Також не забудьте прочитати наш найкращий посібник із хмарних ігор, щоб отримати уявлення про те, що ми шукаємо, оцінюючи послугу.

Налаштування боротьби: Тінь проти GeForce зараз

Ми кидаємо Shadow і GeForce Now на ринг, щоб побачити, що виходить на вершину протягом семи раундів. Кожен раунд вартий балу, і ми будемо висувати бали нашим конкурентам, коли ми проходимо. Наприкінці ми підрахуємо бали, щоб побачити, який із цих хмарних ігрових сервісів кращий. 

Однак, як ми говоримо у всіх наших порівняннях, корисно читати кожен розділ, а не просто скумуватись на переможців. Є кілька раундів, які зосереджуються на особистих уподобаннях, і два поляризуючі сервіси як наші конкуренти, які змінюють речі. 

Наприклад, Shadow та GeForce Now мають багато різних підходів до ціноутворення, тому переможець у цьому раунді може бути різним для вас залежно від вашого бюджету. 

Порівняно з іншими хмарними ігровими послугами, Nvidia GeForce Now і Shadow перебувають у верхній частині пакету, тому важко помилитися з будь-яким. Це, на основі нашого тестування, безумовно, має перевагу.

1

Бібліотека ігор

Мабуть, найбільша різниця між Shadow та GeForce Now – це ігрова бібліотека. Починаючи з GeForce Now, він підтримує лише ігри видавців, які вирішили інтегруватися в сервіс. 

Хоча це стосується більшості хмарних ігрових сервісів, кілька видавців витягли свої ігри з сервісу в останні місяці, залишивши майбутнє бібліотеки ігор GeForce Now невизначеною.

geforce-зараз-метро

Навіть з такими видавцями, як Bethesda, витягуючи їхні заголовки з віртуальних полиць, GeForce Now підтримує безліч ігор. Доступні такі змагальні заголовки, як Fortnite та Counter-Strike: Global Offtack, а також декілька менших ігор, включаючи Селесте, Сіль та Санктуарій та Факел II.

На відміну від PlayStation Now, вам знадобиться мати ліцензію на ці ігри (читайте наш огляд PlayStation Now та наш GeForce Now проти PlayStation Now). GeForce Now підтримує кілька платформ DRM, включаючи Epic Games Launcher, Uplay і, звичайно, Steam. 

Однак лише деякі титри підтримують всі платформи DRM. Якщо ви володієте грою на платформі, яка GeForce Now не підтримує, навіть якщо вона зазвичай підтримує цю гру, вам не пощастило. 

Тінь набагато прощає. Замість того, щоб просто підтримувати певні ігри, Shadow дає вам повну установку Windows у хмарі. Це означає, що будь-яка гра, яка зазвичай може працювати на ПК, може працювати на Shadow. Як і GeForce Now, вам знадобиться цифрова ліцензія, щоб грати в будь-яку конкретну гру, але це стосується більшості хмарних ігрових сервісів. 

тінь-повзунок1

Крім підтримки буквально кожної гри на ПК, підхід Shadow має багато переваг, коли мова йде про платформи DRM. Якщо у вас є, скажімо, The Witcher 3 в GOG, а не в Steam, це не проблема з Shadow. Однак з GeForce Now це так, оскільки The Witcher 3 підтримується лише на Steam. 

Так само ви можете грати в ігри без DRM на Shadow – те, чого не вистачає всім інших хмарних ігрових платформах. Тонка різниця у підході між Shadow та GeForce Now змінює все, що стосується підтримки гри. Завдяки невпевненому майбутньому GeForce Now та нескінченній підтримці заголовків Shadow, переможець зрозумів у цьому раунді. 

Раунд: Бібліотека точок для ігор в тіні

Shadow Cloud Gaming логотип
Логотип GeForce зараз

2

Ціноутворення

Нещодавно Shadow представив нове ціноутворення, а Nvidia GeForce Now просто залишила безкоштовну, закриту бета-версію, тож про цей раунд можна багато поговорити. 

Починаючи з більш простого з двох, GeForce Now має два рівні підписки на момент написання. Існує безкоштовна версія, що включає обмежену тривалість сеансу та стандартний доступ до ігор, а також платну версію, яка включає в себе ще кілька додаткових. 

За 5 доларів на місяць ви отримуєте пріоритетний доступ до ігор – це означає, що вам не потрібно чергувати – тривалість сеансу до шести годин, відстеження променів у режимі реального часу та вільний 90-денний вступний період. З іншого боку, безкоштовна версія пропонує лише одногодинні ігрові сесії та стандартний доступ, тому вам, можливо, доведеться чекати, щоб грати в певні ігри, залежно від попиту. 

Існує велике застереження щодо цін на Nvidia GeForce Now, але це зміниться. План засновників на 5 доларів на місяць застосовується лише 12 місяців. Після закінчення цього періоду абонентам доведеться платити все, що Nvidia вирішить стягувати плату в той час, що, ймовірно, буде вище, ніж поточна ціна.

Ціноутворення робить GeForce Now менш схожим на повністю випущений продукт і більше схожий на платну бета-версію. Незважаючи на те, що багато хто з них був розроблений – ми поговоримо про них пізніше – цінові цінові ціни дозволяють припустити, що Nvidia прискорює GeForce Now на ринок, а економіка пізніше розбереться. Ймовірно, це відповідь на Google Stadia (читайте наш огляд Google Stadia та наше порівняння Google Stadia vs GeForce Now). 

Нові ціни на тінь

Тінь нещодавно переробила структуру ціноутворення, пропонуючи набагато більше різноманітності в залежності від вашого бюджету. Хоча це набагато дорожче, ніж GeForce Now, Shadow пропонує повний робочий стіл Windows 10. Крім того, ціни на даний момент є статичними. Вам не потрібно буде турбуватися про скасування цін на підписку через рік. 

Три плани, але під час написання доступний лише один. План Boost коштує від 15 до 12 доларів на місяць, залежно від того, купуєте ви рік заздалегідь або платите за нього щомісяця. 

За цією ціною ви отримуєте еквівалент GTX 1080 з підтримкою ігор в повному форматі з частотою 60 кадрів в секунду. Підписники, що підсилюють, також отримують 256 Гб пам’яті поза воротами, з можливістю оновлення. 

Плани “Ультра” та “Нескінченний” ще не доступні – Shadow має список очікувань – але вони покращуються після Boost різними способами. Обидва плани оцінюються для 4-ігрових ігор у режимі реального часу відстеження променів, і вони завантажуються з оновленням пам’яті для завантаження. Ці плани планується запустити у травні, тому якщо ви зареєструєтесь у списку очікування, ви зможете отримати доступ до них одразу. 

Цей раунд складний. Тінь, безсумнівно, дорожча, але це лише тому, що Nvidia ще не повністю випустила свої ціни на GeForce Now. Якщо ви платите, Shadow – найбезпечніша ставка. Однак, GeForce Now має вільний план, а Shadow – ні. Цього достатньо, щоб GeForce Now став на дошці цього раунду. 

Раунд: Точка ціни на GeForce зараз

Shadow Cloud Gaming логотип
Логотип GeForce зараз

3

Особливості

Що стосується хмарних ігор, то тут функцій – десяток, а компанії випускають маркетингові точки для технологій, які просто піднімають ноги на землю. Тим не менше, у наших двох конкурентів є унікальні пропозиції, які відрізняють їх від решти ринку.

Навіть з маркетинговим інструментом Shadow має найрелевантнішу функцію з будь-якої служби хмарних ігор: повний робочий стіл Windows 10. Купуючи Shadow, ви не просто купуєте можливість грати в ігри в хмарі. Швидше ви купуєте доступ до персоналізованого віддаленого робочого столу, що працює на потужній основі.

тінь-windows-налаштування

Все, що ви могли зробити на звичайному ПК, ви можете робити з Shadow (поза торрентінгами; це – ні-ні). Ваш віддалений комп’ютер постачається з обладнанням, яке б ігровий комп’ютер теж не хотів. Завдяки планам високого класу, Shadow підтримує відстеження променів у реальному часі з еквівалентом Titan RTX, 32 ГБ оперативної пам’яті та гігабітною мережею. 

Nvidia GeForce Now обмежена потоком ігор, але це має кілька переваг. А саме, ігри автоматично встановлюються та виправляються з початку руху, тому ви можете перейти відразу. Тут також немає місця для зберігання. Одним з недоліків Shadow є те, що ігри займають місце на вашому віддаленому ПК. 

Як і Shadow, GeForce Now також підтримує відстеження променів у режимі реального часу, що не дивно, враховуючи Nvidia, а також робить графічні процесори, які можуть перекачувати цю технологію. Найцікавішою особливістю GeForce Now є те, як вона інтегрується з іншими сервісами Nvidia. Наприклад, Nvidia Highlights дозволяє легко знімати та ділитися своїми геймплейними кадрами.

Хоча це хороша функція, на цьому етапі насправді немає змагань. Shadow пропонує все, що робить GeForce Now і багато іншого, підтримуючи майже всі програми Windows поза межами ігор. 

Раунд: Особливості точки для тіньових хмарних ігор

Shadow Cloud Gaming логотип
Логотип GeForce зараз

4

Продуктивність

Із хмарними іграми в поточному стані все зводиться до продуктивності. На щастя, GeForce Now і Shadow є одними з найкращих, залишаючи такі варіанти, як Vortex та Blacknut в пилу (читайте наш огляд Vortex та Blacknut огляд). Проте, Shadow має перевагу, коли мова йде про графічну вірність.

Зберігаючи все справедливим, ми протестували Doom, Cuphead та Counter-Strike: Global Offtack для обох служб. GeForce Now легко йшов у ногу з кожним із заголовків, навіть із швидкою темою Doom. CS: GO представив кілька гикавок, що робить його непридатним для конкурентних ігор. Однак для деяких випадкових матчів продуктивність чудова. 

Найбільшою проблемою, з якою ми стикалися, було відставання в меню. Незважаючи на те, що ми рідко помічали будь-яку трейлінг в грі, наш курсор трохи відставав у меню. Це невелика проблема, але достатня для того, щоб підкреслити, що ви граєте в хмару, а не локально. 

Ми також були розчаровані, побачивши ігри, що працюють у повному HD, а не 4K. Бета-версія Nvidia GeForce Now досить вражаюче підтримувала різні резолюції.

geforce-now-slider2

Shadow, з іншого боку, виявився нерозбірливим з місцевого ігрового досвіду. У Doom нам легко вдалося досягти 120 кадрів в секунду при 1080p та 60fps при 4K. CS: GO та Cuphead також виступили чудово. Хоча в потоковому випуску виникали випадкові помилки, недостатньо було порушити досвід. 

тінь-пара встановлює

Він відчував себе по-справжньому від локального ігрового досвіду, підходив до всіх графічних варіантів, які програвач ПК може захотіти. Наразі Shadow – це остаточна платформа для ігрових хмар, з такими варіантами, як Google Stadia та GeForce Now, застаріли більше ніж кілька років (читайте наше порівняння Google Stadia vs Shadow). 

Раунд: Точка продуктивності для Shadow Cloud Games

Shadow Cloud Gaming логотип
Логотип GeForce зараз

5

Підтримка платформи

Однією з точок продажу хмарних ігор є можливість грати в ігри на будь-якому потрібному вам пристрої. На щастя, Shadow та GeForce Now знають це і забезпечують відмінну підтримку платформи. Починаючи з останнього, ви можете встановити GeForce Now на Windows, macOS, Nvidia Shield, пристрої Android з 2 Гб оперативної пам’яті або більше та Android 5.0 або новішої версії. 

Навіть із цими платформами, GeForce Now не вистачає декількох ОС, зокрема, Linux та iOS. Shadow підтримує ці платформи та навіть більше. В даний час є клієнти для Windows, macOS, Android, Android TV, iOS та Linux. Також у майбутньому з’являться додатки, що надходять на смарт-телевізори LG. 

Shadow має більш довгий перелік підтримуваних платформ, але його можлива інтеграція із смарт-телевізорами має значення для нас. Можливість запускати додаток на вашому смарт-телевізорі та починати грати в ПК-ігри без додаткового обладнання – це все, що стосується хмарних ігор. На момент написання інформації Shadow – єдина компанія, яка прагне здійснити цю мрію.

Раунд: Точка підтримки платформи для Shadow Cloud Games

Shadow Cloud Gaming логотип
Логотип GeForce зараз

6

Простота використання

Перебуваючи в бета-версії, у GeForce Now було декілька проблем, а саме, коли справа стосувалася організації ваших ігор. З моменту виходу Nvidia оснастила послугу абсолютно новим інтерфейсом, і хоча багато наших оригінальних проблем були вирішені, є кілька новин. GeForce Now не дозволяє легко додавати нові ігри у свою бібліотеку. 

Процес працює так: ви шукаєте гру, яку хочете додати до своєї бібліотеки, натискаєте кнопку «плюс», і вона додається до розділу на головному екрані. Це простий процес, але до вини. Немає спеціальної бібліотеки чи підтримуваного ігрового екрана, тобто ви не можете фільтрувати ігри у своїй бібліотеці чи відкривати нові. Все обробляється через панель пошуку.

geforce-зараз-метро

Це здається невеликим, але на практиці відсутність спеціальної сторінки бібліотеки змушує користувальницький інтерфейс GeForce Now відчувати себе напівзапеченим. Ваша бібліотека відображається на повзунку, одночасно – п’ять ігор. Хоча це добре для 15 чи 20 ігор, проблема стає очевидною, якщо у вас є бібліотека, скажімо, 100 або більше. Обговорення ваших ігор п’ять за часом просто дратує. 

geforce-тепер-розширена гра

Shadow набагато простіше у використанні, оскільки це лише Windows. Процес реєстрації безболісний: Shadow просто запитує, де ви перебуваєте та як потрібно встановити Windows. Інакше все, що вам потрібно зробити, – це підтвердити свою електронну пошту та встановити додаток Shadow.

тінь-реєстрація

Не можна одразу починати грати в ігри. Shadow потребує певного часу, щоб встановити Windows і налаштувати все, перш ніж ви будете готові зайти. Процес не надто довгий – ми отримали доступ менше ніж за годину – але він не такий миттєвий, як GeForce Now. Крім того, вам потрібно буде встановити ігри, в які ви хочете пограти, коли машина буде готова. 

тінь-стартап

Все-таки чекати варто того. Shadow постачається з Microsoft Edge та панелі управління Shadow, остання з яких дає вам декілька гарячих клавіш для завантаження із системи. Оскільки це повноцінна установка Windows, ми легко змогли встановити Google Chrome і запустити Steam та працювати (читайте наш огляд Google Chrome). 

Після цього Shadow так само, як і використання Windows. Незважаючи на те, що для налаштування все потрібно трохи часу, все не так вже й погано. Порівняно з GeForce Now, Shadow пропонує набагато більш обтічний досвід, навіть без спеціального додатку. 

Раунд: точка простоти використання для ігор в тіні

Shadow Cloud Gaming логотип
Логотип GeForce зараз

7

Покриття

Як ми бачили в інших областях, Shadow та GeForce Now застосовують набагато різні підходи до висвітлення. Починаючи з Shadow, послуга доступна лише в континентальній частині США, і навіть тоді деякі штати підтримуються більше, ніж інші: 38 із континентальних 48 вважаються “живими”, тобто вони повністю підтримують Shadow. 

Інші 10 – “режими розвідки”. Хоча Тінь технічно підтримується в цих штатах, різноманітні фактори можуть заважати досвіду, включаючи відсутність інфраструктури або важку місцевість. Якщо ви перебуваєте у Вашингтоні, Айдахо, Монтані, Вайомінгу, Юті, Колорадо, Арізоні, Алабамі, Джорджії чи Флориді, у вас можуть виникнути проблеми із Shadow. 

тіньове покриття

GeForce Now охоплює набагато більші області зі своїми серверами. Він доступний в США та Європі без будь-яких конкретних обмежень для районів у цих місцях. Хоча вражаюче, рішення Nvidia малювати широкими мазками кисті може означати непослідовність роботи, залежно від того, де ви знаходитесь. 

Під час нашого тестування продуктивності Shadow працював набагато послідовніше, ніж GeForce Now, незважаючи на те, що наше тестове місце офіційно підтримується обома. Хоча покриття Shadow на папері виглядає менш ефектно, на практиці це краще. Залишаючи покриття централізованим у певних місцях, Shadow може забезпечити набагато кращий досвід у областях, які він підтримує. 

Він також не знаходиться на рівні хмари проектів (читайте наше порівняння Shadow vs Project xCloud) з його здатністю закликати мережу Microsoft Azure для розширення (читайте наш огляд Project xCloud). Все-таки ми повинні дати перемогу Тіні. GeForce Now має більш широке розповсюдження, але це швидке розширення не означає на практиці.

Раунд: Точка покриття для ігор в тіні

Shadow Cloud Gaming логотип
Логотип GeForce зараз

8

Фінальні думки

З семи раундів у цьому поєдинку Shadow vs Nvidia GeForce Now, Shadow перебуває на вершині шести перемог в одному з GeForce Now, що цікаво, враховуючи те, що в наших оглядах хмарних ігор два шиї та шиї. Якщо що-небудь, це показує, наскільки молоді хмарні ігри є новою технологією, і, крім того, як далеко Shadow від конкуренції. 

Переможець: Тінь

Чи згодні ви з тим, що Shadow – кращий варіант, або ви налаштовані з GeForce Now? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map