Посібник з Коді: Все, що ви завжди хотіли знати

Kodi – це багатоплатформенний додаток для домашнього кінотеатру, орієнтований на надання користувачам абсолютно відкритого досвіду. Незважаючи на те, що їй було 15 років, програмне забезпечення було реально зняте лише за останні кілька років, і, як таке, часом все ще складно використовувати. Cloudwards.net вирішив дати вам повний посібник із Kodi від визначення того, що це таке, щоб показати вам, як його встановити.


Цей загальний огляд стосується широких штрихів, тому обов’язково перегляньте наш архів Kodi, якщо ви хочете дізнатися більше про конкретні моменти цього чудового варіанту потокового передавання. Якщо ви хочете йти вперед і просто завантажити його і все зрозуміти для себе, обов’язково завітайте на сайт Kodi.

Що таке Коді?

Kodi – це програмне забезпечення з відкритим кодом, яке дозволяє імпортувати та впорядковувати засоби масової інформації, включаючи аудіо, відео та фотографії. Це насправді все Kodi – це, по суті, як інтерфейс для медіа-сервера.

Первісна форма була відома під назвою XBMC, що розшифровується як Xbox Media Center, і була створена ще в 2004 році влучно названою XBMC Foundation. Це дозволило тим, хто має модифікований Xbox, встановлювати додаткові додатки, а також використовувати його як передній план для збережених носіїв інформації.

Він виявився надзвичайно популярним, і XBMC Foundation швидко адаптував додаток для підключення декількох операційних систем. XBMC тривав до 2014 року, коли ім’я перейшло на Kodi, починаючи з версії 14.

Фонд XBMC вижив як некомерційний, продовжуючи розробляти програмне забезпечення завдяки партнерству та внеску громади. Значна частина його зростання пояснюється пристрасними розробниками, що віддають час і зусилля на розробку як основи Kodi, так і додаткових додатків.

За його розвиток з’явилися додаткові можливості для базової версії Kodi. Тепер ви можете повністю змінити його зовнішній вигляд за допомогою офіційних скінів, отримати доступ до веб-браузерів завдяки віддаленому інтерфейсу на базі JSON-RPC та підключити безліч різних дистанційних керувань, таких як Logitech Harmony.

Різці для шнурів (люди, які відходять від своєї кабельної залежності) знайдуть користь, побудувавши або придбавши HTPC та встановивши Kodi як передній план. Завдяки підтримці PVR з такими послугами, як MythTV і NextPVR, це означає, що ви також зможете переглядати та записувати телевізійні трансляції.

Але це не найкраща частина Коді. Оскільки це відкритий код, Kodi – це трохи майданчик для розробників. Офіційні та неофіційні додатки є наріжним каменем використання Kodi, відкриваючи можливості для потокової передачі, організації та зберігання вмісту.

Це багато в чому причина Kodi настільки популярна. Це платформа, що постійно змінюється, спеціально спрямована на тих, хто любить повозитися. Користувачі можуть перетворити Kodi на все, що їм передбачено, тоді як розробники можуть отримати своє ім’я через розробку додатків для масивної платформи.

Додатки & Сховища

Доповнення – це те, де лежить справжній досвід Kodi. Вони діють як плагіни, дозволяючи вам отримувати доступ до різних каналів із вмістом, впорядковувати те, що ви вже зберегли, або навіть просто змінювати інтерфейс на ваш смак..

Хоча додатки можна встановлювати безпосередньо в Kodi, вони рідко бувають. Додатки майже завжди живуть всередині сховищ (або репост, якщо ви хочете поговорити так, як це роблять круті діти). Як правило, у репозах є декілька різних додатків Kodi, що дозволяють вам вибрати та вибрати, які саме ви хочете встановити.

Репозиторій – це магазин та додаток до продукту. Ви отримуєте доступ до сховищ, щоб знайти надбудову, яку шукаєте, що є дуже ефективним методом розповсюдження для невеликих розробників.

Список сховищ для Kodi майже нескінченний. Оскільки платформа настільки відкрита, додатки зазвичай існують у декількох версіях протягом кількох репостів. Якщо ви тільки починаєте роботу, переконайтеся, що прочитайте наш список найкращих сховищ для Kodi, щоб швидко знайти найкорисніші з них.

Kodi включає своє офіційне сховище при кожному завантаженні. Додатки всередині офіційно підтримуються Фондом XBMC і, як правило, постійно оновлюються. Список може з часом змінюватися незначно, але багато доповнень всередині залишатиметься, поки програмне забезпечення живе.

Офіційне репо є повно цікавих додатків, таких як YouTube, SoundCloud тощо. Також є кілька, які надзвичайно корисні як для налаштування Kodi, так і для перегляду вмісту на ньому. Для отримання рекомендацій читайте наш список найкращих офіційних додатків Kodi.

Однак справжня забава починається десь в іншому місці. Один з великих розіграшів Kodi – це не офіційні доповнення, а скоріше неофіційні. Ці доповнення, офіційно не підтримувані Фондом XBMC, відкривають справжню силу Kodi.

Неофіційні додатки містять у собі все: від повної бібліотеки фільмів та телевізійних програм до повного ремонту інтерфейсу користувача. Якщо ви хочете декілька для початку, переконайтеся, що найкращі неофіційні додатки Kodi.

Незважаючи на їхню популярність, Фонд XBMC не може підтримувати ці додатки, оскільки вони часто містять піратський контент. Насправді багато людей вважають, що Kodi є незаконним у цілому через велику кількість піратського контенту, до якого ви маєте доступ. Що підводить нас до нашого наступного питання …

Чи Коді законно?

Kodi, сама по собі, цілком законна. Навіть із встановленими офіційними додатками, саме програмне забезпечення є законним. Однак якщо ви плануєте використовувати неофіційні доповнення з Kodi, ви в основному торрентуєте його і повинні ставитися до відповідних файлів так само, як і піратський вміст.

Добре правило, якщо це здається занадто хорошим, щоб бути правдою, то, мабуть, так і є. Фаза панує і тут. Якщо ваші занепокоєння полягають у тому, чи є ви піратським вмістом чи ні, то краще не завантажувати неофіційні додатки.

Для багатьох піратство не викликає занепокоєння, і цього справді не повинно бути. Поки ви користуєтеся VPN під час використання Kodi, то є дуже мало шансів, що юридична проблема може виникнути. Однак це не означає, що Kodi повністю не з радарів правоохоронних органів.

Було кілька позовів, орієнтованих на Коді, перед судами. Наприклад, Брайан Томпсон був крамарем у місті Міддлсбро, Великобританія, який продавав заздалегідь вбудовані коді-коробки, впорядковані з неофіційними додатками. Системи «повністю завантажених» сприяли піратству, і тому було визнано незаконним продаж.

Судові справи, як правило, пред’являються лише до тих, хто вчинив злочин. Наприклад, Bell Canada прийняв розробників TVAddons до суду щодо нібито незаконного розповсюдження вмісту, захищеного авторським правом. Позов закінчився тим, що TVAddons перейшов у режим офлайн на короткий період, але подальших дій не було.

Однак, використовуючи самостійно ці неофіційні додатки, лінії розмиваються. Оскільки від трансляції вмісту немає грошових вигод, закони про авторські права стають безладними і в більшості випадків не викликають занепокоєння..

Однак ми радимо використовувати один з наших найкращих VPN-виборів, щоб переконатися, що ви не з радару. VPN збереже вашу IP-адресу приватною та захистить вас під час потокового передавання. Оскільки Kodi відчиняє ворота для багатьох різних форм вмісту, VPN також дозволить вам отримувати доступ до сайтів з геоблокуванням.

Якщо у вас є якісь юридичні проблеми з Kodi, VPN дозволить їм перепочити. Для пропозицій ознайомтеся з нашим кращим VPN для Kodi та підпишіться на нього вже сьогодні.

Як встановити Kodi офіційно

Kodi доступний майже для кожної платформи, яку можна уявити. Є дуже мало ситуацій, коли її неможливо встановити, як правило, стосується апаратного забезпечення вашого пристрою. Кілька фрагментів, таких як планшети Amazon, не мають офіційного способу встановлення, але є способи цього.

Встановлення Kodi у Windows

Встановлення на робочому столі найпростіша. Для Windows можна встановити додаток через веб-сайт Kodi або Windows Store. Магазин Windows зробить це автоматично, але потрібно виконати кілька кроків із сайту.

У розділі завантажень виберіть «Windows» та виберіть інсталятора. Фонд XBMC має як стабільні, так і бета-версії, доступні майже завжди. Стабільні збірки повністю перевірені, тоді як бета-версії можуть мати певні проблеми, коли виправлення ще не реалізовані.

Як тільки ви знайдете те, що вам потрібно, клацніть відповідне поле та завантажте .exe файл. Як і інсталювати будь-яку іншу програму в Windows, просто запустіть цей файл і дотримуйтесь підказок. Інсталятор, на щастя, не містить жодного програмного забезпечення, тому немає сумнівів у читанні тонкого друку.

Встановлення Kodi на Mac

Установка на Mac – це аналогічний процес. Перейдіть на веб-сайт Kodi та натисніть відповідного інсталятора. Звідти ви дотримуєтесь підказки на екрані, поки процес встановлення не завершиться.

Установка MacOS постачається з кількома умовами. По-перше, Kodi недоступний у магазині додатків, тому потрібно користуватися веб-сайтом. Крім того, потрібен Intel Mac з ОС X 10 або новішої версії (станом на випуск Kodi 17.6).

Встановлення Kodi в Linux

Установка Linux ще простіше. Якщо у вас ще не встановлено Tux, ви можете отримати KODIbuntu, який дасть вам і Kodi, і ОС в одному інсталяторі. Крім того, вам доведеться використовувати термінал для установки Kodi в Linux. Відкрийте його та введіть наступні рядки:

 • sudo apt – отримати інсталяцію програмних властивостей-загальних
 • sudo add-apt-repository ppa: team-xbmc / ppa
 • sudo apt-get update
 • sudo apt-get install kodi

Дотримуйтесь підказок, як і для будь-якої іншої установки програмного забезпечення, і вам добре. Ви можете встановити бета-версії та нічні збірки, замінивши “sudo add-apt-repository ppa: team-xbmc / ppa” на “sudo add-apt-repository ppa: team-xbmc / нестабільний” та “sudo add-apt-repository ppa : team-xbmc / xbmc-nightly “, відповідно.

Є й інші кроки щодо вдосконалення, пониження версії та багато іншого, які ви можете знайти на офіційній вікі Kodi.

Установка Kodi Android

Установка Android відрізняється залежно від того, який аромат трясе ваш пристрій. Найпростіший спосіб – перейти до Google Play і перевірити, чи існує Kodi. Якщо це так, встановіть, як і будь-яке інше програмне забезпечення.

Якщо у вас смарт-телевізор з Android, ви також можете придбати Kodi. Кілька брендів, наприклад телевізори Samsung, запускають версію Android, що дозволяє встановлювати Kodi безпосередньо через Google Play Store.

Фонд XBMC рекомендує використовувати Google Play лише для встановлення, якщо на вашому пристрої Android є процесор Intel або AMD. Якщо у вас є процесор Arm, то є посилання для завантаження як 32-бітної, так і 64-бітової версій .apk, які ви б встановили, як і будь-який інший.

Якщо ви ніколи не встановлювали .apk файл на своєму пристрої Android, процес простий. Просто натисніть відповідне посилання всередині веб-браузера Android, і встановлення розпочнеться так, як це було б у Windows чи Mac.

Встановлення Kodi на iOS

Встановлення iOS вимагає, щоб у вас був пристрій, що працює з джейлбрейком, на якому працює iOS 6.0 або вище (хоча XBMC рекомендує 8.0 або вище). Багато користувачів із пристроями iOS з розірваною системою jailbroken звикли використовувати Cydia для встановлення програм, але ви також можете завантажити власні файли .deb..

Перейдіть до Cydia та встановіть iFile, безкоштовне програмне забезпечення для управління файлами. Вам також знадобиться або програма для завантаження Safari, або менеджер завантажень Safari. Ті, хто захоче, зрозуміють, що вам потрібно буде використовувати Safari для встановлення, тому відкрийте його та перейдіть на веб-сайт Kodi.

Перейдіть на сторінку завантажень, торкніться iOS та встановіть відповідний .deb файл. Після завершення встановлення відкрийте файл за допомогою iFile. Всередині просто виберіть параметр «Інсталятор», і пакет розпочне видобуток. Після перезапуску вам варто йти.

Побудова власної коді коробки

Останній варіант – створити власний ящик Kodi. Існує багато способів зробити це, але один з найпоширеніших – використовувати Raspberry Pi. Цей міні-комп’ютер зосереджений навколо процесора Arm, що дозволяє налаштувати його практично на будь-які потреби.

Установка Kodi напрочуд проста. Установник NOOBS операційної системи Raspberry Pi має два офіційні дистрибутиви Kodi: LibreELEC та OSMC.

Спочатку потрібно завантажити NOOBS на SD-карту. Raspberry Pi рекомендує використовувати більш швидку SD-карту зі швидкістю передачі 100 Мб / с або вище, щоб досягти оптимального відтворення відео. Перед встановленням вам потрібно буде відформатувати SD-карту до FAT32. У Raspberry Pi є невеликий підручник з цього приводу для тих, хто ніколи не має, тому читайте, якщо у вас є якісь проблеми.

Підключіть вашу SD-карту до Raspberry Pi після встановлення NOOBS. Він завантажиться, і ви можете вибрати LibreELEC або OSMC для встановлення Kodi. Щойно у вас є підтвердження, ви все готові.

Якщо жоден з перерахованих вище методів не працює для вашого пристрою, вам доведеться зробити трохи більше роботи. Установка, як правило, можлива, обмежується лише власними операційними системами. Якщо ваш пристрій використовує встановлену операційну систему, є лазівки.

Альтернативні методи встановлення

Якщо ви користувач Amazon Fire TV або Apple TV, можливо, ви також хочете встановити Kodi. Ці два пристрої офіційно не підтримують Kodi, але обидва запускають роздвоєні версії операційних систем із встановниками Kodi. Ви можете завантажувати його на будь-який.

Для тих, хто не ознайомився з терміном, побічне завантаження означає встановлення програми на ваш пристрій, яка не пропонується жодним офіційним каналом. Ваша ОС і обладнання це дозволяють, але програмне забезпечення стримує вас. Бічне завантаження обходить ці обмеження.

Цей процес є оподатковуваним, але простий для будь-якого пристрою. Як і в більшості починань з завантаження, для вилучення пакета потрібні різні файлові менеджери та інсталятори. Не забудьте ознайомитись з нашим керівництвом з навантажувача Kodi для повних інструкцій.

Roku входить до тієї ж категорії, що і Amazon та Apple TV, але він має відмінність, коли мова йде про Kodi. У той час як обидва запускають різні версії встановлених операційних систем, Roku запускає власну власну ОС.

Отже, коротше кажучи, немає можливості встановити Kodi на Roku. Існує спосіб використовувати Kodi на Roku. Вам знадобиться ПК з Windows і увімкнено дзеркальне відображення екрана, але процес після цього досить простий. Перегляньте наш посібник для повних інструкцій.

Фонд XBMC продовжує портувати додаток до різних операційних систем з плином часу. Зараз покриті майже бази, але якщо ваш пристрій не вписується в одну категорію, ви можете знайти всі підтримувані платформи Kodi та спробувати підняти його на своєму пристрої.

Налаштування Kodi

Відкриття Kodi вперше – дуже нездійсненне враження, особливо якщо у вас був один із тривалих процесів установки. У ній нічого немає, тому вам потрібно буде заповнити його. По-перше, це додавання медіа. Якщо у вас немає таких, сміливо пропустіть цей розділ.

На головному екрані Kodi відкриються вкладки для кожного типу носіїв, які підтримує програмне забезпечення. У вас повинно бути два варіанти: один, який говорить “введіть файли”, і інший, що говорить “видалити цей пункт головного меню”. Клацніть на колишньому.

Вас покажуть на екран для введення джерела. Клацніть на “Переглянути” і знайдіть відповідну папку для медіа, який ви намагаєтеся додати. Kodi автоматично сканує його та оновить інтерфейс користувача в режимі реального часу.

Якщо у вас є кілька папок, вам потрібно буде повторити цей процес кілька разів. Є кілька додаткових кроків, оскільки кнопка «ввести файли» більше недоступна. Спочатку натисніть на категорію, яку ви хочете додати. Ви повинні приземлитися, де зберігаються всі ваші поточні файли. Продовжуйте повертатися до каталогу, поки не досягнете кореня, який відображатиме чотири варіанти.

Клацніть на “файли”. Під уже доданими папками ви зможете додати більше файлів. Повторіть процес, як і для додавання вашої першої папки. З плином часу, і ви додаєте більше файлів, вам потрібно просто клацнути правою кнопкою миші папку та натиснути «сканувати нові файли», щоб оновити свою бібліотеку.

Після того, як ви додасте всі свої медіа, не соромтесь перейти через меню та видалити всі елементи, які ви не будете використовувати.

Далі пропонуємо Kodi подивитися, як ви цього хочете. Незважаючи на те, що v17 пройшов довгий шлях очищення користувальницького інтерфейсу, є ще безліч варіантів, щоб налаштувати його під свій смак..

Єдиний офіційний спосіб зробити це з темами. Більшість тем – це лише скіни для Kodi, що дозволяють змінити кілька кольорів або загальний макет. Однак є деякі, які змінять весь інтерфейс.

Список довгий і залишається в значній мірі за уподобанням, тому сміливо переглядайте себе. На щастя, Kodi робить це дуже просто. Зайдіть у свої налаштування (піктограма гвинтика) та натисніть на “Налаштування інтерфейсу”. Виберіть “скін” та натисніть “отримати більше”, і ви зможете переглянути всі доступні теми.

Переходячи минулі теми, ви також можете встановити збірки на Kodi. Це теми з доданими додатками, повністю завантаженими, тому не потрібно встановлювати все окремо. Фонд XBMC офіційно не підтримує складання через те, скільки додатків всередині, тож вам буде потрібно неофіційне сховище, щоб встановити їх.

Протягом багатьох років майстром був майстер Арес. Однак юридичний бій залишив популярний додаток, кусаючи пил. Однак існують способи встановлення збірок. На жаль, збірки розкидані між багатьма різними сховищами, тому вам потрібно буде відшукати потрібні.

Ми детальніше поговоримо про встановлення додатків та сховищ у наступному, але процес той же самий для встановлення збірки. З моменту встановлення стільки часу може пройти певний час, але ви по суті робите точно так само, як і з будь-яким іншим додатком.

Після того, як ви імпортуєте медіа, і Kodi дивиться, як ви цього хочете, вам потрібно буде захопити деякі метадані. Хоча в деяких файлах це вже є, Kodi дуже добре виглядає лише в тому випадку, якщо він виглядає однаково на всій панелі.

У Kodi є декілька надбудов метаданих прямо з вікна, але є деякі, які ви повинні заглянути в минуле. Перша – «The Movie Database». Ця база даних повністю орієнтована на користувачів, автоматично шукає нові плакати та фанарти, а також всі інші метадані.

Хоча це не суттєво, наявність таких метаданих дає кілька переваг під час використання Kodi. Багато тем використовуватимуть його для організації та відображення вашого вмісту – процесу, який може легко переплутати його. Крім того, Коді сам шукає акторів, режисерів та інше, щоб вони ставили фільми у категорії.

Ще одна необхідна умова – OpenSubtitles. Ця база даних містить понад чотири мільйони субтитрів на 75 різних мовах. Цифровому вмісту часто не вистачає субтитрів або має в кращому випадку лише одну або дві мови. Використання OpenSubtitles означає, що перед вами відкриється світ кіно.

Встановлення додатків & Сховища

Після налаштування все, вам потрібно буде встановити деякі додатки. Як уже згадувалося раніше, надбудови розміщуються всередині сховищ, тому ви повинні вказати Kodi на це сховище, щоб встановити його.

Є два способи зробити це – безпосередньо через Kodi, або завантаживши файл .zip. Для деяких налаштувань остання необхідна, але я б закликав вас перейти до .zip-файлу, якщо у вас є запасний простір та навігація, щоб знайти його.

Увімкнути невідомі джерела

Kodi включає своє сховище з кожною установкою, і ви можете вільно завантажувати додатки всередину, переходячи до нього. Однак існують деякі перешкоди для неофіційних надбудов і сховищ.

Вам потрібно дозволити Kodi встановити їх з невідомих джерел. Це невеликий крок, але необхідний. Щоб увімкнути цю функцію, виконайте наступні дії:

 • Клацніть піктограму «налаштування», схожа на гвинтик
 • Перейдіть до “Налаштування системи”
 • Наведіть курсор на “надбудови”
 • Поставте прапорець “невідомі джерела” праворуч

Тепер ви можете безкоштовно встановити будь-яку неофіційну надбудову. У деяких побудовах Kodi ця функція вже включена, але добре перевірити будь-який спосіб. Після першого ввімкнення цього ви більше ніколи не повинні робити це.

Встановлення з .Zip-файлу

Встановлення з .zip-файлу вимагає завантаження локально. Для цього просто перейдіть до URL-адреси, де знаходиться сховище, та завантажте його. Наприклад, ви можете завантажити repo Kodil (http://kdil.co/repo/), перейшовши за URL-адресою та вибравши “kodil.zip”.

Бувають випадки, коли ви знайдете більше одного файлу всередині індексу. Зазвичай той, який вам потрібен, або називається таким же, як сховище, або більший. Здоровий глузд буде панувати, але якщо цього немає, завантажте всі файли та спробуйте кожен, поки не знайдете те, що вам потрібно.

Завантаживши файл, відкрийте Kodi та виконайте наступні дії:

 • Натисніть “додатки”
 • Перейдіть до браузера над додатком (піктограма відкритого вікна)
 • Натисніть «встановити з zip»
 • Перейдіть та виберіть збережений .zip файл

Зачекавши кілька хвилин, ви отримаєте сповіщення, включене надбудовою. Репозиторій встановлено, і ви можете використовувати опцію “встановити з сховища” на тому ж екрані, щоб вибрати додатки, які потрібно.

Встановлення з URL-адреси

Деякі установки Kodi, наприклад, встановлені на Raspberry Pi, не дозволять вам встановити через .zip файл. Хоча ви можете завантажити файл на пристрій, його важко знайти. Набагато зручніший спосіб – встановити через URL.

Цей метод досягає тієї ж мети, що і встановлення з .zip-файлу, за винятком того, що Kodi завантажує файл, а не ви робите це вручну. Щоб це сталося, вам потрібно вказати Kodi на правильну URL-адресу.

Перейдіть на головний екран Kodi та виконайте наступне:

 • Клацніть піктограму “налаштування”
 • Перейдіть до “файлового менеджера”
 • Виберіть “Додати джерело” у лівій колонці
 • Натисніть “”
 • Введіть “URL” для потрібного сховища
 • Дайте ім’я

Після цього ви робите те саме, що встановлюєте з .zip-файлу. Цей процес просто вказує Коді до місця призначення. Ще раз встановіть додатки, використовуючи опцію «встановити з сховища».

Кращі допоміжні додатки

Перш ніж захопити вміст для передачі, ви можете встановити кілька, що спростить навігацію. Найкраще з лота надходить з офіційного сховища Kodi, тому вам не потрібно буде занадто багато копати, щоб їх знайти.

Важливим з них є редактор клавіш. Цей додаток забезпечує графічний інтерфейс для відображення елементів керування на пульті. Хоча редагування можливе без додатку, інтерфейс Kodi не є найбільш зручним для користувачів. Оскільки Kodi побудований на 10-футовому інтерфейсі, пульт дистанційного керування бажаний, і цей простий додаток робить налаштування мертвим простим.

Макет – ще одна слабка точка Коді. Хоча v17 значно покращив інтерфейс, ще є багато місця для зростання. PlayOn Browser досягає цієї мети, зберігаючи ту саму навігаційну систему.

Найбільш суттєва зміна – від імен файлів до зображень. Kodi зазвичай просто відображає список імен файлів під час навігації. Показ піктограм та імен на відміну від списку – це невелика, але значна зміна, яка робить багато для подорожі Kodi.

Після того, як ви знайдете те, що вам потрібно, LazyTV продовжуватиме передавати вміст, тому вам більше не доведеться повертатися. Основна функція надбудови автоматично створює список відтворення незавершених телешоу. Це або працює в хронологічному порядку, відтворюючи наступний епізод після останнього перегляду, або випадковим чином відтворюючи епізоди шоу, які не потрібно переглядати хронологічно.

Крім цього, надбудова також сповістить вас про те, що перед тим, який ви намагаєтесь переглянути, є неперероблений епізод. Ця невелика утиліта відстежує вас, особливо якщо ви переглядаєте шоу з безліччю епізодів і без сезонів.

Кращі потокові додатки

Найкраща частина Kodi – це потокова передача, і не лише з офіційних джерел. Неофіційні додатки відкривають спектр вмісту. Це ключова особливість Коді для багатьох і те, що зробило його таким відомим в останні роки.

Кожна надбудова, яку ми збираємось перелічити, пізнає піратство. Як було сказано раніше, Kodi є законним; крадіжки не є. Вам потрібна VPN, щоб захистити себе, використовуючи Kodi, неофіційні додатки чи ні. Це невеликий страховий поліс на копання в сірі зони закону.

Вихід був улюбленим поточним доповненням протягом багатьох років. Однак смерть породила новий бегемот: Пакт. Цей додаток записує джерела з Інтернету, щоб знайти майже кожне телешоу або фільм, який ви могли собі уявити.

Ви навіть можете знайти кілька потоків для фільмів у театрах, якщо вам пощастить. Пакт – це повнофункціональний додаток, і ви можете знайти майже все, що вам потрібно в ньому. Не забудьте прочитати наш посібник із встановлення пакту, щоб дізнатися, як його налаштувати.

Нещодавно Пакт продовжував діяти і в режимі офлайн, залишаючи певну невизначеність у своєму майбутньому. Наразі це чудово, але ви, можливо, захочете розглянути альтернативи у випадку, якщо Пакт постійно відключається в офлайні. Найкраща альтернатива, яку ми знайшли, – це Elysium. Цей додаток робить те саме, що і Пакт, але з дещо іншою компонуванням та структурою папок.

Хоча ви можете знайти більшість того, що ви хочете, в будь-якому з додатків, найкращим сценарієм є використання їх спільно. Між обома, ви, швидше за все, знайдете потік, оскільки обидва мають різний список джерел для скрабування. Не забудьте прочитати наш посібник із встановлення Elysium, щоб налаштувати його на своєму пристрої.

І Пакт, і Елізіум не мають спортивної секції. Хоча доступно багато спортивних додатків, найкраще, що ми знайшли, – це Bennu. Ця надбудова – це відродження Phoenix, основної спортивної потокової платформи протягом багатьох років. Bennu зберігає лише архівні ігри. Якщо вам потрібні додаткові трансляції, перегляньте наші найкращі спортивні додатки для Kodi.

Висновок

Kodi – одне з найкращих додатків для медіа-наркоманів. Його універсальність як медіа-центру, так і потокової платформи робить його дуже потужним як для випадкових, так і для енергетичних користувачів. Якщо ви ще не вважали різання шнура, Kodi робить це дуже спокусливим.

Просто пам’ятайте, щоб завжди використовувати VPN під час використання Kodi. Невелика страховка проходить довгий шлях у забезпеченні вашої конфіденційності та наданні доступу до вмісту, що заблокується. Якщо ви хочете більше, обов’язково перегляньте наш архів Kodi. У нас є все, від підручників до списків найкращих списків, як встановити Kodi на Roku та вирішити проблеми буферизації.

Чи використовуєте ви Kodi чи плануєте його зараз встановлювати? Повідомте нас у коментарях і, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me