Popcorn Time – це безкоштовна потокова програма, яка отримала назву “Netflix для піратських фільмів”. Це дозволяє миттєво переглядати фільми та телепередачі та без проблем, але з суперечливих джерел. Його мультиплатформенний клієнт BitTorrent витягує контент з торрентів та відтворює його у вбудованому медіаплеєрі, тому використання одного з наших найкращих VPN для вибору Popcorn Time є обов’язковим.. 


Ви, швидше за все, чули про торрент, який сам по собі не є незаконним, але чи ви занурили пальці ніг у мутні води піратства – інша справа. Торрентінг – це форма спільного використання файлів, але більшість вмісту, що знаходиться на торент-сайтах, захищено авторським правом, і завантажуючи його, ви порушуєте закон.

Тепер, оскільки Popcorn Time передає фільми та показує прямо з торентів, він залишає вас у ризикованому становищі, якщо ви не вживати заходів безпеки. Закони про авторські права відрізняються в кожній країні, причому деякі суворі лише щодо тих, хто поділяє такий вміст. 

Ось чому ви повинні використовувати віртуальну приватну мережу, щоб не бути прихованою. Якщо ви поспішаєте запускати попкорн, радимо скористатись найкращим VPN там, ExpressVPN.

Найкращий VPN для попкорну

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost
 4. Вітропис
 5. IPVanish
 6. TunnelBear

Як ми обирали найкращі VPN для попкорну

Ви помітите, що більшість VPN пакують однакові функції на папері, але вони не реалізовані однаково. Хоча людина може мати високі швидкості, це може бути не дуже великим у відділі безпеки. Щоб переконатися, що ви захищені та матимете найкращий досвід під час трансляції вмісту через Popcorn Time, вибрана VPN повинна відповідати наведеним нижче критеріям.

Безпека

Сильна безпека є абсолютною необхідністю, коли ви перебуваєте на територіях тортур. Це не тільки захистить вас від небезпек в Інтернеті, таких як кіберзлочинність, але й приховає вашу IP-адресу, щоб вас не було відстежено. Рекомендується вибрати VPN, у якому вбудований перемикач захисту, оскільки це повністю перерве ваше з’єднання, якщо VPN вийде з ладу, і зберегти вас прихованими.

Конфіденційність

Переконайтеся, що постачальник послуг також цінує конфіденційність. Якщо встановити чітку політику без реєстрації, це означає, що ви не будете записувати, що ви працювали в Інтернеті, що добре, якщо говорити про закони про авторські права.

Пропускна здатність та сервери P2P

Перевірка використання пропускної здатності під час торрентінгу – це як перегляд гри Pac-Man. Її швидко їдять, тому зрозуміло, що багато постачальників не допускають навіть торрент. Хоча ви не здійснюєте прямий торрент, найкраще переконатися, що постачальник VPN дозволяє одноранговий трафік і має необмежену пропускну здатність, щоб вас не наздогнали.

Швидкість

Швидкість VPN також буде відігравати роль у спостережливості Popcorn Time. Якщо ви вибрали такий з низькою швидкістю, вам пощастить пройти повз екрану завантаження. Швидкі швидкості допоможуть завантажувати вміст і дозволять вам дивитись час попкорну з гідною роздільною здатністю.

Простота використання

Його простота використання може мати на увазі, особливо якщо ви мало знаєте, як користуватися VPN. Існує велика кількість VPN, які пропонують легкий початок вашого досвіду, швидке завантаження та просту кнопку підключення згодом. Якщо ви шукаєте додаткові можливості налаштування, вам все-таки слід поцікавитися налаштуваннями.

Ціна

Ціна може бути не першим, що вискакує вам у голову, але може сильно відрізнятися. Вам потрібно буде переконатися, що він відповідає вашому бюджету.

1. ExpressVPN

Зважаючи на те, що ExpressVPN є популярним вибором тут на Cloudwards.net, і той факт, що це найкращий VPN для потокового потоку, це, мабуть, не дивно, що ми визначили його першим місцем для Popcorn Time. Це дозволяє торрентійти і має чудову безпеку, щоб укрити вас, а також перемикач на вбивство, який увімкнено за замовчуванням. Плюс до цього, діє чітка політика без реєстрації. 

Вам не потрібно буде стежити за використанням своєї пропускної здатності, оскільки надбавка необмежена, і це найшвидший VPN на ринку.

expressvpn-review-сервер-навігація

Встановити та використовувати це просто. Якщо ви новачок, вам не потрібно турбуватися про те, щоб впоратися з ним, оскільки для підключення є великий перемикач “включення”. Ті, хто знає, можуть пристосувати це до власних потреб. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді ExpressVPN.

ExpressVPN – це дорогий пакет, але він вартий грошей. Щоб пом’якшити удар, існує 30-денна гарантія повернення грошей, що дає вам час спробувати. Крім того, якщо піратство не є вашою справою, воно дуже добре працює з BBC iPlayer.

2.NordVPN

NordVPN – це ще один чудовий вибір, особливо тому, що це найкращий VPN для торрент. Він використовує найвищу безпеку разом із двома хоп-серверами, які в основному додають більше захисту вашому з’єднанню. 

Перемикач на знищення готовий і має чітку політику без реєстрації. Якість її обслуговування аналогічна якості ExpressVPN, про що ви можете прочитати в нашому порівнянні ExpressVPN проти NordVPN.

Він поставляється з необмеженою пропускною здатністю, і його швидкості хороші, хоча вони можуть отримувати повільний шлях на великі відстані. Це простий у використанні і також швидко зв’яжеться. Подивіться наш огляд NordVPN, щоб краще ознайомитись із сервісом.

nordvpn-огляд-інтерфейс

За ціною, NordVPN може підійти вам краще, ніж наш найкращий вибір, якщо ви суворий бюджет. Він пропонує хороше співвідношення ваших грошей, але щомісячний план – не найкращий варіант. Більш довгі плани в кінцевому підсумку виходять дешевшими, і є 30-денне вікно повернення коштів, якщо вам це не подобається.

3. CyberGhost

Далі йде CyberGhost. Це хороший сервіс, який пропонує гідну безпеку, щоб захистити вас. Він має комутаційний перемикач, але, на відміну від інших постачальників VPN, він увімкнено постійно. З одного боку, це чудово, тому що вам не потрібно пам’ятати, щоб увімкнути його, але з іншого – ганьба, що над цим контролювати немає. CyberGhost також не реєструє ваші онлайн-дії.

cyberghost-огляд-розширений-ui

Ви отримуєте необмежену пропускну здатність, і швидкість її швидкості. Однак, як і у NordVPN, на його швидкість може впливати відстань між вами та сервером. Оновлений інтерфейс зробив користувацьку роботу набагато приємнішою, і у вас не повинно виникнути проблем з її використанням. Не забудьте прочитати наш огляд CyberGhost для отримання більш детальної інформації.

CyberGhost коштує недорого, але вам слід вибрати довгостроковий план, щоб побачити найбільшу цінність. Семиденна безкоштовна пробна версія доступна на Android та iOS. На жаль, користувачі настільних ПК отримують лише одноденну пробну версію. Проте є гарантія повернення грошей, незважаючи на те, на якому пристрої ви працюєте.

4. Вітрянка

Ми також можемо рекомендувати Windscribe. Він пропонує щедрий безкоштовний план, хоча він не має всіх дзвіночків свого платного плану. Вас охопить велика безпека та її вбудований перемикач вбивств із будь-яким планом. Однак перемикач “вбивство” заплутано називається “брандмауер”, тому обов’язково слідкуйте за цим. 

Він має численні функції конфіденційності, але деяка інформація зберігається. Зважаючи на це, зберігається інформація не має нічого справжнього значення і не може бути пов’язана з вами, як ви можете прочитати в нашому огляді Windscribe. Її швидкості достатньо хороші для більшості видів діяльності, і він має непомітний інтерфейс, який підходить як для початківців, так і для техніків.

windscribe-огляд пов’язаний

Відмінності між планами помітні, особливо якщо мова йде про пропускну здатність. Якщо платний план, то він необмежений, тоді як безкоштовний план дає вам лише щомісячну допомогу в розмірі 2 Гб, що може бути збільшено до 10 Гб, якщо ви зареєструєте дійсну електронну пошту при реєстрації. Існують також способи підвищення ліміту.

Безкоштовний план нічим не слід нюхати – він навіть займає перше місце в нашому найкращому порівнянні безкоштовних VPN-служб – але вам краще, щоб у вас була необмежена пропускна здатність.. 

Для дешевого способу цього можна скористатися опцією “побудувати план” Windscribe. З цим ви можете додати одне місцезнаходження сервера та необмежену кількість даних лише за 2 долари на місяць.

Якщо ви вирішили пройти цілу свиню, платний план виходить краще, якщо триваліші підписки. Офіційної політики щодо повернення коштів немає, але ви можете попросити її протягом трьох днів після покупки. Це може здатися важким, тим більше, що немає безкоштовної пробної версії, але ви можете спочатку скористатися безкоштовним планом, щоб переконатися, що він вам сподобався.

5. IPVanish

IPVanish – це справедливий вибір для безпечного доступу до попкорнних часів, хоча в деяких областях він виявляється коротким, особливо в порівнянні з нашим найкращим вибором (читайте наш ExpressVPN проти IPVanish фрагмент). Її безпека хороша тим, що вибирати різні варіанти протоколу, і тут також включений перемикач убивств. 

IPVanish-Server-List

Він має політику без журналів, але попередні дії IPVanish роблять це сумнівним. Раніше IPVanish передав журнали до департаменту внутрішньої безпеки США, і це потрібно пам’ятати. Ми не впевнені, як зараз діє її політика конфіденційності, але це однозначно загрожує її репутації. Прочитайте наш огляд IPVanish для отримання додаткової інформації.

Крім цього, IPVanish має хороші швидкості на більшості серверів (хоча NordVPN перемагає його) і не має обмеження пропускної здатності. Це також просто налаштувати і використовувати, тому у вас там не буде проблем. Щомісячна вартість середня, і ви можете побачити лише невеликі заощадження на більш тривалих планах. Існує семиденна гарантія повернення грошей, хоча це не для вас.

6. TunnelBear

Наш останній вибір – TunnelBear, який забезпечує хорошу безпеку із міцним рівнем шифрування, але він у цьому режимі заблокований, тому ви не можете його змінити. Він включає перемикач на знищення під назвою “VigilantBear”, і він має політику без журналів. TunnelBear збирає мінімальну інформацію, але вона не ідентифікує і використовується для покращення сервісу.

Він постачається з необмеженою пропускною здатністю, а інтерфейс зручний, але ви можете прочитати більше про це в нашому повному огляді TunnelBear. Швидкість різниться між різними серверами, але вони повинні бути нормальними.

Тунель-Клієнт

TunnelBear пропонує безкоштовний план, який не так добре, як Windscribe, але він все ще пристойний. Однак ви отримуєте лише 500 Мб даних на місяць, і вони швидко з’їдаються. Ви можете збільшити ліміт за допомогою невеликих завдань, таких як твіт про TunnelBear, але це все одно може бути недостатньо.

Оскільки платний план є єдиним варіантом отримання необмеженої пропускної здатності, ви можете заощадити гроші, вибравши щорічну підписку, а не щомісячну. Однак немає вікна повернення коштів. Вони пропонуються в кожному конкретному випадку, тому вам потрібно буде зв’язатися з TunnelBear, якщо ви хочете. Ви можете скористатися вільним планом, щоб спробувати його спершу.

Що таке час попкорну?

Хоча ви, можливо, отримали суть від вступу, ми з’ясуємо, що саме є Попкорн. Завантажити Попкорн Час може кожен. Це безкоштовна програма, яка дозволяє вам легко дивитися фільми або телепередачі. 

Клієнт BitTorrent має інтегрований медіаплеєр, і як тільки ви вибрали те, що хочете дивитися, він витягує вміст із торрентів та відтворює його. Цим ви врятували клопот очікування завантаження торрента і, можливо, дізнаєтеся, що це погане яйце. Ви можете дивитися його миттєво та у форматі HD.

Безкоштовне завантаження програми Popcorn Time доступне на Windows, Mac, Linux, Android та iOS, тому у вас є багато варіантів, коли мова йде про те, який пристрій використовувати. 

Чи безпечний час попкорну? Навіщо вам потрібен VPN для попкорну

Питання “чи безпечний час для попкорну” є поширеним. Відповідь трохи так і ні. Тому що Popcorn Time використовує торренти – які в основному містять захищений авторським правом вміст – використання VPN для захисту не є мозком. Закони про авторські права відрізняються від країни до країни, але зазвичай не дуже корисно завантажувати та переглядати такий вміст без захисту. 

За допомогою VPN ваша IP-адреса буде прихована разом з будь-якими іншими персональними даними. Крім того, без жодної вашої діяльності можна було б увійти до журналу і простежити за вами. Якщо закони у вашій країні суворі, ви можете опинитися в гарячій воді. 

Коротше кажучи, VPN переконається, що ви залишаєтеся анонімними та не відстежуваними, залишаючи вам стільки часу для попкорну, скільки вам захочеться.

Використання часу попкорну з VPN для ОС Android або iOS

Як і основні потокові платформи, Popcorn Time звернув свою увагу на мобільні пристрої. Ви можете завантажити додаток Popcorn Time прямо на свій пристрій і насолодитися досвідом, схожим на версію для настільних ПК. 

Майте на увазі, що він все ще використовує той самий процес витягування вмісту з торрентів. Можливо, ви хочете переконатися, що ви підключились до Wi-Fi під час користування ним, інакше ви можете отримати здоровий рахунок даних. 

Для користувачів iOS, початковий додаток Popcorn Time вимагав, щоб пристрій було беззбитково. На щастя, це вже не потрібно, що дає вам набагато менше клопоту. Для версії Android Popcorn Time Android вам краще завантажувати APK Popcorn Time прямо з офіційного веб-сайту, оскільки це не завжди доступно в магазині Google Play.

Popcorn Time Mobile і VPN

Якщо ви вирішили використовувати свій мобільний пристрій для Popcorn Time, переконайтеся, що у вас встановлений відповідний VPN. Багато перерахованих вище VPN вирішують завдання, і ExpressVPN все ще є найкращим вибором для таких пристроїв, але наш найкращий VPN для мобільних пристроїв також включає інші вибори.

Наприклад, VyprVPN не в цьому списку, але в ньому є кілька найкращих мобільних додатків – читайте наш огляд VyprVPN – це робить його одним з найкращих VPN для Android. Приватний доступ до Інтернету – хороший вибір, якщо ви хочете гідного VPN-досвіду за низьку вартість, як ви можете прочитати в нашому огляді PIA. Ви також можете поглянути на наш кращий VPN для iPhone.

Попкорн час та безкоштовні VPN-провайдери

Оскільки використання Popcorn Time в Інтернеті дає вам безкоштовний спосіб перегляду фільмів та шоу безкоштовно, вам, напевно, цікаво, чи можете ви також утримати вартість нульової VPN. Існує безліч безкоштовних VPN-мереж, щоб заманювати вас, і деякі з них не надто погані, але вам слід обов’язково тримати свою охорону, якщо ви вирішите використовувати безкоштовний VPN для попкорн-часу.

Для одного, ринок переповнений так званими VPN, які насправді не захищають вас. Деякі очікують накидання на наступну жертву зі зловмисним програмним забезпеченням, включеним у програму встановлення. Інші просто не працюють, але відстежують вашу інформацію.

Найкраще антивірусне програмне забезпечення може допомогти з деякими проблемами безпеки, які приносять безкоштовні VPN, але є й інші недоліки, які слід подумати. Наш найгірший безкоштовний посібник з VPN містить кілька прикладів того, наскільки вони можуть бути поганими.

найгірший-вільний-vpn-hola-vpn

Крім того, навіть якщо ви знайдете гідний безкоштовний VPN, у службі обов’язково існують певні обмеження, такі як обмеження на використання пропускної здатності. Найкраще звертатися до авторитетного сервісу, коли ваша безпека та дані загрожують, а платний VPN означає, що вони не намагаються отримати гроші від вас іншими способами.

Помилка часу в попкорну недійсна

Користувачі в середовищі Popcorn Time повідомили про помилку під час спроби передачі вмісту. Здається, що в деяких випадках виникає помилка “недійсного медіа”, коли вони намагаються переглянути будь-який фільм чи показ. Хоча ми з Cloudwards.net не маємо жодного особистого досвіду з цим, мабуть, може бути кілька причин. 

Найчастішими винуватцями є антивірусне програмне забезпечення або брандмауер. Вони можуть перешкодити Popcorn Time отримувати доступ до сайтів обміну P2P, від яких Popcorn Time отримує свій вміст. Просто налаштувавши налаштування, користувачі змогли продовжувати пропарювати. 

Фактичні кроки, які вам доведеться вжити, щоб змінити ці налаштування, залежатимуть від того, який антивірус або брандмауер ви використовуєте, але це зводиться до вас або дозволено виконувати попкорн або відключати програмне забезпечення, хоча ми не рекомендуємо останні.

Як дозволити попкорн час у вашому брандмауері

Якщо проблема з брандмауером Windows або macOS викликає проблему, виконайте наведені нижче дії.

Дозвіл часу на попкорн у Windows 10

 1. Введіть «брандмауер» у рядок пошуку на панелі завдань
 2. Клацніть на «Брандмауер Windows Defender»
 3. У лівому меню натисніть “дозволити програму чи функцію через брандмауер Windows Defender”
 4. У вікні “дозволений додаток” натисніть “змінити налаштування”
 5. Поставте прапорець поруч із Попкорном
 6. Клацніть “ОК”, щоб зберегти свої настройки

Дозвіл часу на попкорн на MacOS X

 1. У меню Apple натисніть “системні налаштування”
 2. Клацніть «безпека» або «безпека» & конфіденційність ”
 3. Виберіть вкладку брандмауера
 4. На панелі налаштувань натисніть значок блокування та введіть ім’я та пароль адміністратора
 5. Клацніть “Параметри брандмауера”
 6. Натисніть кнопку “Додати додаток”
 7. Виберіть Попкорн Час як додаток, яке ви хочете дозволити
 8. Натисніть «додати»
 9. Клацніть “ОК”, щоб зберегти свої настройки

Кілька альтернатив часу попкорну

Якщо час на попкорн не працює для вас, ось кілька варіантів. 

Платні потокові послуги

Якщо ви вважаєте за краще використовувати інший метод перегляду серіалів і фільмів, ви можете вибрати кілька інших варіантів. 

Платні потокові сервіси мають доступний вміст хорошого контенту, де розміщуються одні з найпопулярніших на сьогодні нагородних шоу. Наприклад, Netflix має схожі на Stranger Things, а Чудова місіс Мейзел виходить в ефір Amazon Prime Video.

Інші потокові сервіси, такі як Hulu та HBO Now, також мають захоплюючі бібліотеки, але вони доступні лише в США. На щастя, VPN чудово підходять для обходу геоблоків. Якщо ви виберете VPN-сервер у країні, де ці послуги доступні, це зробить вас схожим на фізичне місце. 

Це особливо добре, якщо ви подорожуєте або переїхали, оскільки ви зможете продовжувати роботу зі своїми підписками як звичайні. Це також дозволить вам отримати доступ до вмісту, недоступного у вашій країні. Наші найкращі VPN для Hulu та кращі VPN для HBO Now можуть допомогти.

Крім того, бібліотека Netflix відрізняється в кожній країні через авторські права та ліцензійні угоди. Використовуючи VPN для підробки свого місцезнаходження, ви зможете потрапити в бібліотеки інших країн. Просто переконайтесь, що ви вибрали VPN, який може пройти повз детекторів VPN Netflix. У нашій кращій статті VPN для Netflix перелічено деякі, які вирішують це завдання. 

Потокове передавання вмісту за допомогою Kodi

Якщо у вас є інший спосіб отримати безкоштовний час з попкорном, Kodi – хороший вибір. Kodi – це програмне забезпечення з відкритим кодом, яке можна використовувати для зберігання та впорядкування медіа-файлів, але ви також можете використовувати його для безкоштовного перегляду фільмів та телепередач. Це досить просто у використанні, і ви можете використовувати наш посібник з Kodi, щоб розпочати роботу.

Для трансляції фільмів і шоу вам потрібно буде встановити сховища та їх додатки. Ці додатки дозволять вам отримати доступ до тони вмісту, і ми маємо списки найкращих сховищ Kodi та найкращі додатки Kodi, які ви можете переглянути..

Ми повинні зазначити, що хоча Kodi є законним, на сьогоднішній день, деякі додатки містять незаконний вміст. Наприклад, Пакт – популярна надбудова, але він забезпечує доступ до піратського контенту, тому ви можете мати деякий час Kodi Popcorn. Ми не збираємось розповідати вам, що робити, але якщо ви вирішите їх використовувати, переконайтеся, що ви використовуєте VPN з нашого кращого VPN для списку Kodi.

Торрентінг

Хоча час попкорну розбирає для вас усі справи, що торкаються, ви можете скористатися самим. Доступно безліч торент-сайтів, таких як The Pirate Bay, і швидко зробивши пошук на них, ви зможете знайти те, що шукаєте..

Однак ви можете зазначити кілька речей, якщо ви спускаєтесь по цьому маршруту. Для одного ми не можемо наголосити на тому, що вміст, пов’язаний із захистом авторських прав, порушує закон, і у вас може виникнути багато проблем. Переконайтеся, що ви залишаєтесь прихованими за допомогою VPN, як-от наш найкращий вибір для торрентінгу, NordVPN.

Вам також потрібно пам’ятати, що торрент може принести на вашу порог цілу низку небезпек в Інтернеті. Файли можуть бути позбавлені шкідливого вмісту, який лише чекає зараження вашого комп’ютера.

VPN може допомогти у цьому, але вам в інтересах встановити хороший антивірус. Ми рекомендуємо використовувати Bitdefender, оскільки він захистить вас у режимі реального часу. У нашому огляді Bitdefender Antivirus є детальніше.

Фінальні думки

Попкорн Час – прекрасний вибір для тих, хто бажає миттєвого, вільного доступу до останніх та найбільших фільмів чи шоу. Це просто завантаження і пропонує чудову альтернативу платним варіантам, якщо ви обмежуєте бюджет. Однак, є певні ризики, пов’язані з послугою.

Якщо у вас є досвід використання Popcorn Time, або ви думаєте, що ми щось пропустили, повідомте про це у розділі коментарів нижче. Ознайомтесь і з іншими нашими статтями VPN та з розділом розваг. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me