Найкращий VPN для HBO зараз у 2020 році

HBO Now – одна з кращих доступних потокових платформ. Ми вказали на це, як дивитися керівництво Game of Thrones, але платформа може запропонувати більше ніж дракони та фантазія. Окрім розробленої бібліотеки кураторських фільмів та таких шоу, як “Останній тиждень сьогодні з Джоном Олівером”, HBO Now має для кожного щось.


Кожен громадянин США, тобто. Хоча HBO доступний у близько 50 країнах, HBO Now доступний лише у США, як і Hulu, HBO Now має найновіші фільми та телепередачі, а розповсюджувачі люблять чітко контролювати, хто може дивитись (читайте наш найкращий VPN для Путівник по Хулу).

Однак існують шляхи навколо цього. У цьому посібнику з найкращої VPN для HBO Тепер ми покажемо вам, як віртуальна приватна мережа може відкрити потокові затоки. Використовуючи наші найкращі огляди VPN, ми підготували п’ять провайдерів, які отримають доступ до HBO Now і забезпечать приємне потокове враження в процесі.

Навіщо вам потрібен VPN для HBO зараз

Як вже було сказано вище, HBO Now доступний лише в США, тому всім іншим у світі не пощастило. Однак є спосіб обійти цей геоблок та розблокувати вміст, який зараз пропонує HBO.

Використовуючи VPN, ви можете обдурити HBO Now, думаючи, що ви знаходитесь у США. VPN призначає вам нову IP-адресу, яку HBO Now використовує для визначення країни, в якій ви перебуваєте. Наприклад, якщо ви хотіли щоб передавати BBC iPlayer BBC, вам потрібно використовувати IP-адресу Великобританії (прочитайте наш кращий VPN для посібника BBC iPlayer BBC).

Перш ніж підключитися до HBO Now, ви спершу підключитесь до сервера, який належить постачальнику VPN, який знаходиться в США. До HBO Now, це буде виглядати так, що ви щойно підключились до VPN-сервера, тобто ви можете передавати потоки з будь-якої точки світу..

Для тих, хто був навколо технологічного згину, ви знаєте, що те ж саме можна зробити і з проксі-сервером, але, як ми зазначали в нашому посібнику VPN vs. proxy vs. Tor, використання одного із них – це погана ідея. На відміну від проксі, VPN шифрує ваше первісне з’єднання, що робить його поруч із неможливим визначити, хто ви є.

Просте відстеження маршруту може вказувати на ваше з’єднання, якщо ви використовуєте проксі, але це не може бути з VPN. Шифруючи ваше з’єднання, сервер VPN діє як блок, що дозволяє вам пройти тунель, не дозволяючи іншим відслідковувати ваше з’єднання назад до вас.

Це означає, що VPN не лише підключить вас до HBO Now, але й захистить вас у процесі. З натиском шпигунства та прослуховування зв’язків VPN – це ключовий захід безпеки, який повертає вашу конфіденційність у ваші руки.

Найкращий VPN для HBO зараз 2020 року

Вибір найкращої VPN зараз для HBO

Хоча ідея використання будь-якого ol ‘VPN з HBO Now працює на папері, це не працює на практиці. HBO Now, як і більшість інших потокових платформ, має створені системи для виявлення, якщо ви використовуєте VPN. Перш ніж розпочати наш список, ми знищили варіанти, побачивши, чи може постачальник навіть отримати доступ до платформи.

Проте пробити один раз недостатньо. Ми перевіряємо доступ до потокових платформ на декількох серверах, і лише ті провайдери, які можуть постійно отримувати доступ до цих платформ, піднімаються на вершину. Наприклад, VPNArea введе вас у Netflix, але лише на окремих серверах у США (читайте наш огляд VPNArea).

Швидкість також відіграє велику роль у потоковому досвіді. Якщо ваш постачальник послуг Інтернету не перешкоджає вашому з’єднанню, VPN забирає деяку кількість вашої швидкості в Інтернеті. Додаючи в суміш ще один сервер, ви збільшуєте накладні витрати мережі. Це означає, що тому, що знижується швидкість, це не означає, що ваш зв’язок повинен бути повільним.

Вибрані нами провайдери мають невелику різницю між захищеною та незахищеною швидкістю. Це менш важливо для HBO Now, ніж це, скажімо, Netflix, тому що HBO Now не підтримує HDR або 4K потокове передавання (читайте найкращий VPN для посібника з Netflix).

Хоча це не особливо стосується HBO Now, безпека та конфіденційність завжди залишаються у центрі уваги, коли ви використовуєте VPN. Ми вибрали провайдерів, які пропонують найкраще в безпеці VPN, захищаючи вас і те, що ви робите в Інтернеті, від того, хто стирчить ніс там, де він не належить.

Крім цього, ми також розглядали ціну, простоту використання, розташування серверів та обслуговування клієнтів, але ці області були периферійними. Хоча вони важливі, ми готові торгувати, наприклад, зручністю для користувачів для більш високих швидкостей.

Найкращий VPN для HBO зараз: ExpressVPN

ExpressVPN – найкращий VPN для потокового передачі, тому не дивно, що це найкращий VPN для HBO Now. Між своїм простим у використанні інтерфейсом, надшвидкими швидкостями та безглуздим підходом до конфіденційності, ExpressVPN є ідеальним VPN для майже нічого. Однак, його здатність обходити геоблоки робить його особливо гарним для потокового передавання.

expressvpn-огляд-тест на швидкість

Що стосується потокової передачі, не так багато постачальників може відповідати ExpressVPN. Під час нашого тестування вдалося обійти більшість геоблоків послідовно. Він боровся з Amazon Prime та Hulu, але лише на кількох серверах. За допомогою Netflix, BBC iPlayer та HBO Now він отримав доступ до платформи незалежно від того, який сервер ми перевірили.

Його швидкості теж великі. ExpressVPN отримав корону в нашому найшвидшому довіднику VPN, підтримуючи більшість нашої незахищеної швидкості, незалежно від того, де ми тунелювались. Хоча швидке перебування поруч з домом є звичайним явищем, ExpressVPN рідкісний тим, що він залишається швидко на великі відстані. Оскільки HBO Now доступний лише в США, ця стійкість є важливою.

Місця на вибір також є багато в США. ExpressVPN має 21 місце розташування, яке простягається від Нью-Йорка до Лос-Анджелеса, з дивним числом варіантів на Середньому Заході. Більшість американських серверів також підтримують усі протоколи ExpressVPN, тож ви можете використовувати рівень безпеки, який вам комфортний.

Інші причини, які нам подобаються ExpressVPN

Все інше про ExpressVPN, чесно кажучи, чудово. Хоча у нього немає дзвінків деяких постачальників, про які ми згадаємо в цьому посібнику, він компенсує свої недоліки з надійною базовою послугою..

Коротше кажучи, це означає, що незалежно від того, куди ви тунелюєтесь з та до, ExpressVPN може доставляти. Його швидкі глобальні швидкості врівноважують одну з найбільш грізних проблем, з якими стикаються VPN, а її готовність до роботи робить пошук сервера та налаштування програми простим. Новачкові досить просто розпочати роботу, зберігаючи розширену конфігурацію, щоб возитися з майстрами.

Єдиним недоліком є ​​висока ціна ExpressVPN. Порівняно з деякими провайдерами, ExpressVPN є дорогим, але порівняно з, скажімо, Hide.me, це не дуже погано (читайте наш огляд Hide.me). ExpressVPN не має найгірших цін, але ви в середньому витратите більше.

Ви можете дізнатися більше про ціноутворення та функції в нашому огляді ExpressVPN або спробувати самостійно за допомогою 30-денної гарантії повернення грошей.

CyberGhost

CyberGhost завжди був чудовим сервісом, але його старий інтерфейс залишав бажати кращого. Оновлення до версії 7 змусило враховувати, однак, впорядкувавши користувацький досвід і додавши низку нових функцій у процесі.

CyberGhost-потокові сервери

Доступ до своїх спеціальних потокових серверів простіше, ніж будь-коли. На відміну від ExpressVPN, CyberGhost має перелік локацій, що обслуговуються в потоковому режимі. Існує близько 50 локацій, кожна оптимізована для іншої потокової платформи, включаючи HBO Now. Платформи, що мають регіональні обмеження, такі як HBO Now, мають місцеположення в країні, в якій вони є рідними.

Хоча сервери потокового сервісу, схоже, не роблять нічого особливого, CyberGhost не залишає сумнівів щодо того, яке місце ви б обрали для передачі HBO Now. Після нашого тестування сервери також працюють на різних платформах, тому сервер Великобританії, оптимізований для BBC iPlayer, може також працювати з Netflix..

Що стосується швидкості, то CyberGhost – не найкращий, але й непоганий. Під час використання OpenVPN початкове падіння швидкості є глибоким, але використання IKEv2, з яким встановлюється CyberGhost, призводить до набагато швидшої швидкості.

Інші причини, які нам подобаються в CyberGhost

На відміну від ExpressVPN, функції є однією з ключових точок продажу CyberGhost. Окрім потокових серверів, він включає сервери торрентінгу. Вони не роблять нічого іншого з точки зору швидкості чи безпеки, вони просто відкладають підключення до однорангових зв’язків. Через ці спеціалізовані сервери CyberGhost заробив місце в нашому найкращому VPN для керівництва по торрент.

Одна з найбільш цікавих особливостей, проте, це вбудована автоматизація. CyberGhost дозволяє встановлювати “розумні правила”. Вони розповідають, що робити після скажімо, підключення до сервера. Наприклад, ви можете сказати CyberGhost запустити ваш веб-переглядач після підключення або наказати йому використовувати VPN лише в певних мережах WiFi.

Хоча ми бачили натяки на цю функціональність з іншими службами, реалізація CyberGhost вважається найбільш повною. Ви можете дізнатися більше про розумні правила, а також інші функції CyberGhost в нашому огляді CyberGhost або спробувати його з 45-денною гарантією повернення грошей..

NordVPN

NordVPN для цього багато, включаючи високі максимальні швидкості, масивну серверну мережу та довгий список функцій. Але він все ще опускається нижче ExpressVPN. Як ви бачите в нашому порівнянні ExpressVPN проти NordVPN, NordVPN найкраще розміщується як срібний призер, здатний робити більше, ніж ExpressVPN, але з набагато меншою послідовністю..

nordvpn-review-сервер-навігація

Він робить усе, що повинен, але велика мережа серверів часто розтушовується. Замість того, щоб представляти вам місцеположення, NordVPN дозволяє обирати окремий сервер, до якого ви хочете підключитися. Як це стосується більшості технологій, не кожен сервер виконує так, як слід у будь-який час, тому ймовірність знайти той, у кого виникають проблеми, більша, ніж у інших провайдерів.

Під час тестування ми підключилися до серверів, які просто не працювали кілька разів. Коли зірки вирівнюються, немає такої служби, як NordVPN. Він може зламати майже будь-який геоблок, включаючи HBO Now, та підтримувати деякі найшвидші швидкості, які ми бачили.

Однак це вимагає від вас інформації. Якщо ви хочете зануритися, ExpressVPN – це більше “підключення та грай”. NordVPN вимагає, щоб ви забруднили руки, але це буде окупно.

Інші причини, які нам подобаються у NordVPN

Список функцій NordVPN є одним з найкращих. Він починається з CyberSec, вбудованого блокувальника реклами та зловмисного програмного забезпечення. На відміну від PureVPN, який, схоже, використовує свій блокатор оголошень як маркетингову точку, а не функціональний інструмент (читайте наш огляд PureVPN), CyberSec працює досить добре, але ми все ж радимо переглянути наше найкраще антивірусне програмне забезпечення для більш чіткого рішення.

Як і CyberGhost, NordVPN включає спеціалізовані сервери, але жоден не оптимізований для потокового передачі. Натомість вони можуть сприяти безпеці та конфіденційності. Наприклад, сервери Tor захистять вашу ідентичність, відмовляючи вас від декількох серверів перед з’єднанням, а сервери Double VPN додадуть до вашого з’єднання другий рівень шифрування..

NordVPN теж дешевий. Хоча щомісячний план не вражає, багаторічні контракти знижують щомісячну ціну менше кількох доларів. Ви можете побачити схему ціноутворення в нашому огляді NordVPN або спробувати її з 30-денною гарантією повернення грошей.

TorGuard

TorGuard є улюбленим тут на Cloudwards.net, навіть якщо це не найкращий VPN для всіх. Це не найпривабливіший варіант на ринку, але рівень налаштованості, який він пропонує, не має собі рівних. На щастя, це не всі кнопки та кнопки. Під панеллю управління є надійний сервіс, який здійснює доступ до більшості потокових платформ із швидкою швидкістю.

torguard-огляд-інтерфейс

Це також робиться послідовно. TorGuard сидів поруч із ExpressVPN в нашому найшвидшому путівнику VPN за його стійкість у багатьох місцях. При цьому середня швидкість TorGuard нижча. Хоча більшість локацій добре, але випадкові чуття перешкоджають досягненню відмінних результатів.

Щодо розташування серверів, TorGuard не надто вражаючий, але він зосереджений на США, що робить його чудовим вибором для HBO Now. Є місця в США, включаючи центри обробки даних в Далласі, Чикаго та Атланті.

TorGuard також має найкращу безпеку, яку ми бачили. Маючи достатньо протоколів VPN, щоб зробити вашу голову крученою і зосередити увагу на конфігураційності, вона може вмістити будь-які установки безпеки, які ви хочете.

Інші причини, які нам подобаються TorGuard

Як згадувалося, найсильнішим аспектом TorGuard є його налаштування. Ви не тільки можете вибрати протокол, який ви використовуєте, але також тип шифрування, спосіб аутентифікації повідомлення та розмір ключа. Хоча для більшості людей різниця між AES-256-CBC та AES-256-GCM не має значення, ті, хто хоче налаштувати свою безпеку, можуть.

Ця гнучкість розширюється завдяки підтримці користувацьких сценаріїв та вбивств додатків, що дозволяє встановити перемикач на Kills на певні програми. Наприклад, ви можете сказати TorGuard заблокувати підключення до Інтернету до вашого клієнта-торрента, якщо VPN не працює, а браузер не залишиться недоторканим.

Спеціальні сценарії доступні до з’єднання, після з’єднання та після відключення. Вам потрібно буде написати сценарії та вказати на них TorGuard, але рівень гнучкості не дорівнює. Як простий приклад, ви можете сказати TorGuard запустити Chrome в режимі інкогніто після підключення.

Незважаючи на датований зовнішній вигляд, про TorGuard є що багато що сподобатися. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді TorGuard або подивитися, як вам це подобається, за допомогою безкоштовної тижневої проби.

Приватний доступ до Інтернету

Мінімалістичний підхід до приватного доступу до Інтернету може дратувати тих, хто вважає за краще працювати з програмним забезпеченням, але гнучкість та цінність послуги незаперечні. PIA – один з найдешевших варіантів, і хоча це звичайно червоний прапор, PIA має перевірений досвід.

приватний Інтернет-огляд-огляд-тур

Незважаючи на скромний інтерфейс, PIA є потужним. Він посів друге місце в нашому найшвидшому довіднику VPN, що не вдається до середньозваженого середнього рівня ExpressVPN. Хоча він встановлюється із 128-розрядним AES, який має швидкість для швидкості, ми протестували його з 256-бітним AES. На щастя, швидкість PIA залишилася неушкодженою, навіть після того, як безпека була підвищена.

Він має проблеми з більшістю потокових служб, але HBO Now працював під час нашого тестування. Місцезнаходження PIA в США означає, що на вибір сервера можна вибрати багато варіантів, тому у вас не повинно виникнути проблем із пошуком сервера для HBO Now.

Незважаючи на те, що VPN, розташований у США, зазвичай викликає занепокоєння, PIA довів, що він відстоює конфіденційність користувачів. Його два рази викликали до суду, коли користувачі скоїли злочин під час користування послугою, і навіть під повісткою до суду не вдалося надати будь-яку інформацію про користувачів..

Інші причини, з якими нам подобається приватний доступ до Інтернету

Нещодавно PIA оновила свій інтерфейс, і хоча клієнт все ще прив’язаний до лотка, ми шануємо зміни, які були внесені. Одне, здавалося б, незначне доповнення – нічний режим, який затемнює сліпучий фон і освітлює текст замість цього. З огляду на недавнє оновлення нічного режиму до Провідника Windows, новий інтерфейс PIA може відповідати тому, що є на вашому робочому столі.

Є і більш вдосконалені функції. PIA включає в себе MACE, який є засобом зловмисного програмного забезпечення та блокування реклами, подібним до CyberSec. Він використовує список відомих доменів, які розміщують рекламу та блокують їх під час перегляду, тому радимо ввімкнути її та почекати, щоб вона набула повного ефекту.

Як і TorGuard, PIA має безліч налаштувань, що дивно, враховуючи, наскільки мінімально застосований додаток. Ви можете встановити розмір ключа, шифр та метод аутентифікації даних, а також шифр та розмір ключа мережевого рукостискання..

Хоча не настільки глибокий, як TorGuard, налаштованість PIA виділяється. Незручність у використанні, PIA – це надійний сервіс із справедливою ціною. Ви можете дізнатися більше в нашому огляді приватного доступу до Інтернету або спробувати його з семиденною гарантією повернення грошей.

Фінальні думки

HBO Now може запропонувати багато, тому шкода, що тільки жителі США можуть отримати доступ до платформи. З VPN, однак, ви можете бути в будь-якій точці світу і все ще насолоджуватися грою престолів, справжнім детективом, сопраном та іншим.

Перш ніж заглиблюватись у свою історію Westeros, переконайтеся, що ви перегляньте наш архів потокової передачі. Там ви знайдете способи перегляду фільмів та телепередач у мережі. Ми не лише проведемо вас через процес трансляції, але і покажемо, як це зробити безпечно.

Що ви зараз передаєте з HBO? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map