BBC iPlayer запустили в 2007 році і є послугою потокової передачі British Broadcasting Corporation. У ньому є гарне поєднання телепередач, спортивних змагань, фільмів та шоу на замовлення, що дозволяє насолоджуватися улюбленими, коли ви в дорозі. Якщо ви не знаходитесь у Великобританії, вам потрібно буде скористатися одним із наших найкращих VPN для вибору BBC iPlayer для доступу до неї.


BBC – популярна телевізійна мережа для британської аудиторії. Він має широкий спектр змісту, включаючи документальні фільми, драматичні твори, спорт та новини. Оскільки багато людей вирізають шнур або потребують поточного потокового рішення, мережа має сенс представити свою власну онлайн-потокову платформу.

Ви можете дивитись усі канали BBC в режимі онлайн, але BBC iPlayer надає гнучкість людям, які не можуть дивитись шоу під час трансляції. Майже всі програми доступні для перегляду за запитом деякий час після трансляції. Він також надає вам доступ до подій наживо, ексклюзивного матеріалу та деякого вмісту з архівів BBC.

Однак все, що транслюється BBC, призначене лише для британських очей, або, принаймні, для жителів Великобританії, і технічно ви маєте намір придбати телевізійну ліцензію для перегляду по кабелю чи в Інтернеті. Це дає вам кілька невеликих перешкод, щоб перестрибнути, перш ніж ви зможете отримати доступ. 

Якщо ви поспішаєте отримати цей прямий ефір BBC One за межами Великобританії, ExpressVPN – найкращий вибір VPN для отримання послуги.

Найкращі VPN для iPlayer BBC

  1. ExpressVPN
  2. NordVPN
  3. CyberGhost
  4. Вітропис
  5. ПротонVPN
  6. Іваці
  7. ВипрВПН
  8. Щит гарячої точки

Що робить VPN найкращим для iPlayer BBC

Є кілька критеріїв, які слід пам’ятати, вибираючи найкращі VPN для BBC iPlayer. Багато постачальників наших відгуків про VPN мають чудові функції, але це не означає, що вони не мають доступу до платформи, а також добре працюють після підключення. Наступні критерії встановлюють орієнтир для можливого вибору VPN.

Отримати минулі геоблоки

Переконайтесь, що VPN може потрапити в BBC iPlayer – головний пріоритет. Якщо він не може цього зробити, то немає сенсу вибирати це. Платформи потокової передачі часто досить розумні, щоб виявити, коли ви використовуєте VPN, але є такі, які можуть залишитися непоміченими. 

На щастя, це завдання не так важко, як подолання заборони Netflix (для отримання довідки читайте наш кращий VPN для Netflix).

Усі обрані нами VPN можуть потрапити в BBC iPlayer, хоча з деякими вам може знадобитися пограти з різними серверами, перш ніж отримати доступ. Вам також потрібно переконатися, що VPN також має сервери у Великобританії. Деякі можуть запропонувати спеціальну IP-адресу за додаткову плату, але це може виявитися більш надійним. 

Швидкість

Швидкість VPN важлива для трансляції. Якщо це повільно, ви не будете мати великий досвід із тривалими часом завантаження та дратівливою буферизацією. Не всі наші вибори – це найшвидші VPN-сервіси, які ви можете отримати, але вони все ще досить хороші для перегляду запоїв. 

Пропускна здатність

Не слід оминати припущення про пропускну здатність VPN. Вигідно вибрати той, який має необмежену пропускну здатність, оскільки якщо ви виберете ту, яка має обмеження, ви назавжди стежите за цим. Як тільки ви досягнете межі, VPN перестане працювати, і вам залишиться цікаво, що сталося в кінці доктора Хто.

Простота використання

Зручність користувачів VPN важлива, особливо якщо ви новачок. Простий інтерфейс із кнопкою швидкого підключення – це чудово, але оскільки вам потрібен сервер Великобританії, ви також хочете мати можливість легко вибрати конкретний сервер. Якщо ви трохи технічніший, ви можете захотіти VPN з деякими налаштуваннями.

Ціна

Хоча там є чудовий вибір, вам доведеться заплатити, якщо ви хочете, щоб усі дзвони та дзвінки входили до послуги VPN. Крім того, деякі безкоштовні VPN – це не найкраща ідея, як ви можете прочитати в нашому гіршому фрагменті безкоштовного VPN. Ціни, знижки та умови передплати залежать від кожного постачальника, тому вам слід вибрати той, з яким вам комфортно.

1. ExpressVPN

Наші постійні читачі, напевно, здогадалися, що ExpressVPN стане найкращим конкурентом усіх VPN-провайдерів для BBC iPlayer, тим більше, що це наш найкращий VPN для потокового передавання.. 

Він може без проблем пробивати бар’єри BBC iPlayer і в кількох регіонах. Крім того, у нього є багато серверів на вибір у Великобританії, що дає вам можливість спробувати різні IP-адреси Великобританії для доступу.

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Якщо ви не хочете завантажувати додаток і віддаєте перевагу потоковому потоку з веб-переглядача, Express VPN є одним з найкращих VPN для вибору Chrome, тож можна сказати, що це найкращий VPN для BBC iPlayer Chrome.  

Її швидкості – це найшвидше, що ми перевірили, як ви можете прочитати в нашому огляді ExpressVPN, що означає, що ви можете переглядати без перешкод у повному HD та 4K. Він також постачається з необмеженою пропускною здатністю, тому час попкорну не буде скорочено. 

Це чудовий вибір для початківців, оскільки це один із найпростіших VPN, але люди, які знають технологію, також можуть пограти з налаштуваннями. У центрі інтерфейсу є велика кнопка “підключення”, але ви можете легко вибрати конкретний сервер, натиснувши кнопку “вибрати місце”..

Мінусом для ExpressVPN є його ціна. Це досить дорого в порівнянні з іншими VPN, але ви купуєте багато грошей. Ви отримуєте цілий пакет корисних функцій, а також простий шлях до BBC iPlayer. Ви можете заощадити гроші, вибравши довший план, плюс 30-денна гарантія повернення грошей, тож вам нічого втрачати.

2. NordVPN

Ще один гідний вибір – NordVPN. Можна легко розблокувати BBC iPlayer BBC, хоча для кращої продуктивності вам може знадобитися спробувати кілька різних серверів. 

Щойно ви виберете хороший сервер, ви матимете хороший досвід, як ви можете бачити в нашому найкращому VPN для Amazon Prime Video. Ви можете прочитати більше про наш потоковий досвід у нашому огляді NordVPN.

NordVPN-Slider1

NordVPN-Slider2

NordVPN-Slider3

NordVPN-Slider4

NordVPN-Slider5

Попередній

Далі

Хоча він має високі швидкості, деякі сервери повільніші, особливо ті, які знаходяться далі. Тож, якщо ви перебуваєте в Австралії, скажімо, ви можете трохи зменшити швидкість. Вибрати певний сервер досить просто, а у Великобританії їх можна вибрати майже 600. Крім того, немає обмеження на пропускну здатність, на яке ви можете зірватися, і це легко використовувати. 

NordVPN може бути кращим вибором, якщо ваш гаманець плює пилом. Її щомісячна ціна не велика, але довші плани загалом виходять дуже непоганими. Якщо ви турбуєтесь про здійснення зобов’язань протягом такого тривалого періоду, існує 30-денне вікно повернення коштів.

3. Кібергост

Далі ми маємо CyberGhost. У ньому є сервери, призначені для потокових платформ, і вони можуть потрапляти на BBC iPlayer без перешкод. У нього величезна кількість серверів (5600 на момент написання), тому не дивно, що майже 500 з них розташовані у Великобританії. 

CyberGhost-Slider1

CyberGhost-Slider2

CyberGhost-Slider3

CyberGhost-Slider4

CyberGhost-Slider5

Попередній

Далі

Він має пристойну швидкість, але, як ви можете прочитати в нашому огляді CyberGhost, він може страждати від тих же далеких занурень, що і NordVPN. Однак немає жодних обмежень пропускної здатності, про які слід турбуватися, і він має простий у користуванні інтерфейс. Вибір сервера, який ви хочете з’єднати з ним легко, тим більше, що ви можете просто вибрати той, який призначений спеціально для BBC iPlayer. 

Однак слід зауважити, що завдяки великій безпеці CyberGhost ви отримуєте постійно включений комутатор знищення. Перемикач на знищення перерве ваше з’єднання, якщо VPN не працює, що добре, але у випадку потокової передачі ви можете виявити, що вас раптово перервали під час перегляду BBC iPlayer BBC.

Щомісячна ставка не є хорошою, але, зрештою, довші плани виходять дешевшими. Безкоштовна пробна версія, але на робочому столі ви отримуєте лише один день, тоді як мобільні пристрої – сім днів. Також є гарантія повернення грошей зі стандартними підписками.

4. Вітрянка

Ви також можете скористатися Windscribe для трансляції BBC iPlayer. Він сплатив сервери Windflix, які створені для потокової передачі, але під час тестування нашого огляду Windscribe ми виявили, що нам вдалося отримати доступ до iPlayer BBC на його безкоштовних серверах, що робить його, можливо, найкращим безкоштовним VPN для BBC iPlayer.

вітрозапис-слайдер1

вітрозапис-слайдер2

вітрозапис-слайдер3

вітрозапис-слайдер4

вітрозапис-слайдер5

Попередній

Далі

Ви отримуєте доступ до серверів Великобританії з безкоштовним планом, тож можете трохи пограти, якщо у вас виникнуть проблеми. План, який ви виберете в підсумку, дійсно залежатиме від того, які функції ви хочете включити до нього.

Його вільний план є щедрим, навіть приймаючи звання найкращого безкоштовного VPN, але він, очевидно, не відповідає всім дзвонам. 

Наприклад, і вільний план, і платний план Pro отримують необмежену кількість одночасних з’єднань, але вільний план обмежений 2 Гб на місяць пропускної здатності. Однак існують способи збільшити це, не потребуючи стрибків прямо у платний варіант. 

Для одного, якщо ви введете дійсну електронну пошту під час реєстрації, вам автоматично дадуть 10 Гб замість 2 ГБ, але завдяки її функції “побудувати план” ви можете додавати країни, включаючи окремі локації сервера Windflix. На кожен доданий вами сервер ви отримаєте ще 10 ГБ даних, або ви можете додати опцію необмеженої кількості даних за додаткові $ 1. 

Його швидкість нормальна і прекрасна для потокової передачі, але інші швидші. Початківцям сподобається його простий інтерфейс. Неважко зрозуміти, де вам потрібно бути, і ви можете без проблем вибрати сервер.

Якщо ви вирішили скористатися платним планом, щомісячна ціна – не найкращий варіант. Більш тривалі плани планують заощадити гроші. Не існує політики повернення коштів, але якщо ви попросите повернути гроші протягом трьох днів після покупки, вони видадуть її.

5. ПротонВПН

ProtonVPN – це хороший сервіс, який має лише кілька функцій. Він може без проблем потрапляти на iPlayer BBC, але його швидкість впливає на продуктивність. Вони не повільні, але і не дуже швидкі. 

Під час тестування на наш огляд ProtonVPN ми виявили, що завантажувати програму BBC iPlayer вічно. Це може залежати від того, на якому сервері ви працюєте, тож, можливо, ви захочете пограти. У Великобританії є сервери, але ви можете отримати доступ до них лише тоді, коли плануєте вищий рівень. 

protonvpn-приладова панель-слайдер-1

protonVPN-інтерфейс-слайдер-2

protonvpn-профілі-слайдер-3

protonvpn-settings-slider-4

protonvpn-split-tunneling-slider-5

Попередній

Далі

Усі плани включають необмежену пропускну здатність, хоча, включаючи її вільний план. При цьому безкоштовний план дозволить вам отримувати доступ до серверів лише в США, Японії та Нідерландах, тому це не є можливістю для BBC iPlayer BBC. Сервери Великобританії доступні для всіх решти планів, але кожен має і свої переваги.

Основний план дає два з’єднання. План Plus постачається з п’ятьма підключеннями та використанням його Secure Core, потокових та Tor серверів. Справедлива ціна та переваги плану Plus роблять його більш популярним варіантом, тим більше, що верхній план із візіонерами підвищує ціну за надто високу.

Плюс до цього, ви маєте лише 10 підключень та використання зашифрованого сервісу електронної пошти, і це не виправдовує зростання цін. Вам буде набагато краще їхати замість нашого першого вибору, ExpressVPN.

Незважаючи на те, що існує безкоштовний план, який ви можете технічно використати для того, щоб спробувати послугу, все ще є 30-денне вікно повернення коштів для додаткового спокою.

6. Іваці

Наступний наш вибір – Івасі. Це хороший вибір недорогого потокового VPN, але вам доведеться змиритися з деякими роздратуваннями, якщо ви виберете його. Наприклад, він може потрапити в BBC iPlayer і має спеціальний список потокового сервера, але вони не завжди працюють з першої спроби, як ви можете прочитати в нашому огляді Ivacy.

Іваці-Слайдер1

Іваці-Слайдер2

Іваці-Слайдер3

Іваці-Слайдер4

Іваці-Слайдер5

Попередній

Далі

Тим не менш, він має 58 серверів у Великобританії, тож ви можете підстрибувати на них, поки не отримаєте найкращий досвід. Його швидкість вражає, але, як і потокові сервери, вони несумісні. Однак ви отримуєте необмежену пропускну здатність.

Його інтерфейс дивний. Схоже, це просто у використанні, але насправді вам потрібно перестрибнути кілька обручів, щоб налаштувати речі. Як тільки ви отримаєте висити, ви повинні бути добре, і його потокові сервери все на одній вкладці. 

Його ціна справедлива, а триваліші передплати працюють краще в довгостроковій перспективі. 30-денна гарантія повернення грошей діє, але якщо ви виберете щомісячний план, у вас буде лише тижневе вікно повернення коштів.

7. ВипрВПН

ВипрВПН – наступний. Це хороший VPN, особливо для його безпеки, але він має і чудові поточні якості щодо нього. У нашому огляді VyprVPN ви помітите, що він зміг вступити у всі потокові служби відразу ж. 

ВипрВПН-Слайдер1

ВипрВПН-Слайдер2

ВипрВПН-Слайдер3

ВипрВПН-Слайдер4

ВипрВПН-Слайдер5

Попередній

Далі

Його протокол Chameleon готовий допомогти вам отримати доступ до iPlayer BBC, оскільки він приховує той факт, що ви навіть використовуєте VPN, але в нашому тестуванні нам це не потрібно. Сервери Великобританії вже готові, і до BBC iPlayer можна отримати доступ без проблем.

З цього приводу є деякі сфери, які підривали ВипрВПН. Її швидкості не найкращі, але, якщо чесно, це не підвело нас у поточній продуктивності. Крім того, якщо ви зіткнулися з будь-якими проблемами, його обслуговування клієнтів відбувається трохи повільно, а чат в реальному часі обслуговується представником AI. Однак ви отримуєте необмежену пропускну здатність і простий інтерфейс, з яким можна грати. 

Ціни VyprVPN залежатимуть від обраного вами плану. Стандартний план постачається з трьома підключеннями, тоді як план Преміум постачається з п’ятьма підключеннями та використанням протоколу Хамелеона. 

Крім того, ви можете вибрати або щомісячну, або щорічну підписку. Щорічно це робить його більш доступним. 30-денна гарантія повернення грошей також діє.

8. Щит гарячої точки

Наш останній вибір – Hotspot Shield, оскільки його служба має деякі сумнівні аспекти. Він має сервери у Великобританії, і під час тестування на наш огляд Hotspot Shield, він зміг потрапити в BBC iPlayer. 

HotSpot-Shield-VPN-домашня сторінка-2019

Її фірмовий протокол Catapult Hydra орієнтований в основному на швидке з’єднання. Однак, хоча цифри, які ми поверталися, виглядали чудово, це не було так. У багатьох випадках потрібні кілька тривалих спроб підключитися до сервера, і фактичні швидкості були непослідовними. 

Ви отримуєте необмежену пропускну здатність, і є вільний план, який дає 500 Мб даних на день. Однак у вас є доступ лише до декількох серверів США, тобто ви не зможете отримати доступ до iPlayer BBC. 

Її інтерфейс має хороший макет, і його легко використовувати. Меню налаштувань спрощує і налаштування VPN, відповідно до власних уподобань.

Ціни Hotspot Shield стандартні для VPN, однак ви можете заощадити гроші, вибравши довшу підписку. Що стосується політики повернення коштів, вона не розміщується безпосередньо на веб-сайті, але, переглянувши поширені запитання, ми побачили, що ви можете подати запит протягом 45 днів, звернувшись у службу підтримки.

BBC iPlayer Geoblocks

Geoblocks – це одне із перешкод, з якими вам доведеться пройти, і вони є досить поширеною проблемою. Більшість потокових служб мають регіональні обмеження через авторські та ліцензійні угоди. З цієї причини вам потрібно буде підключитися до BBC iPlayer з IP-адресою Великобританії.

Якщо ви спробуєте підключитися до будь-якої іншої країни, ви отримаєте повідомлення про помилку із повідомленням: “BBC iPlayer працює лише у Великобританії. Вибачте, це пов’язано з проблемами прав. “

Тоді коли віртуальна приватна мережа може допомогти. Це допоможе вам підробити своє місцезнаходження, зробивши ви схожим на доступ до BBC iPlayer з Великобританії. Все, що вам потрібно зробити, – це використовувати VPN, щоб вибрати IP-адресу Великобританії, перш ніж відкривати додаток BBC iPlayer. Є й інші переваги, такі як безпека та конфіденційність.

Крім того, оскільки BBC фінансується за рахунок ліцензійної плати, яку сплачують домогосподарства Великобританії, можливо, вам доведеться “підтвердити”, що у вас є. Можливо, з’явиться повідомлення про те, що для отримання доступу потрібна ліцензія на телебачення, але ви можете просто натиснути «Я маю ліцензію на телевізор» та отримати доступ до платформи. Вам не потрібно надавати докази наявності ліцензії на телебачення Великобританії.

Якщо вас попросять ввести поштовий індекс – Великобританія, еквівалент поштового індексу – просто введіть будь-який поштовий індекс Великобританії, який ви можете знайти в Google. Ви будете добре, за умови підключення до сервера Великобританії.

Плани трансляції BBC

Раніше будь-яка програма на BBC iPlayer була доступна лише протягом 30 днів. Однак у серпні 2019 року Ofcom схвалив плани BBC тримати програми там протягом року і більше.

Крім того, BBC нещодавно об’єднала зусилля з ITV для запуску нової потокової служби під назвою BritBox, яка стала доступною в США в 2017 році та в Канаді наступного року. Він був запущений лише у Великобританії 7 листопада 2019 року.

Багато програм BBC і ITV перейдуть на BritBox після їх трансляції по телевізору та закінчення часу на службі підключення телерадіокомпаній, так що це можливо, щоб розмістити деякі найкращі шоу BBC. 

Однак деякі шоу роблять незалежні виробничі компанії, тому вони можуть бути продані іншому потоковому сервісу, як і те, що сталося з Peaky Blinders. 

Навіть Канал 4 був зв’язаний, і він надасть кілька шоу для послуги. У BritBox також є якийсь ексклюзивний контент.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що ми допомогли вам знайти найкращий сервіс VPN для BBC iPlayer. Незалежно від того, чи ви хочете переглядати новини BBC, чи хочете дивитись найкращі шоу BBC, всі вищеперелічені рекомендації дозволять вам дивитися BBC онлайн. Однак пам’ятайте, що продуктивність для кожного VPN різна, тому пам’ятайте про це. 

ExpressVPN – найкращий доступ до BBC iPlayer за кордоном, і він також працює для радіо BBC iPlay. Ви зможете безкоштовно дивитись телевізійне телебачення Великобританії за межами Великобританії безкоштовно, оскільки воно може без проблем потрапити в програму BBC iPlayer. Крім того, його швидкісні швидкості та необмежена пропускна здатність роблять це приємним враженням. Крім того, з 30-денною гарантією повернення грошей ви нічого втрачаєте.

Якщо у вас є досвід завантаження потоку BBC iPlayer з іншої країни за допомогою VPN, повідомте про це у розділі коментарів нижче. Ознайомтесь і з іншими нашими статтями VPN, і з потокового архіву. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me