Хмарні ігри – це одне з найбільш захоплюючих нововведень останніх років. Ідея грати в ігри, які, як правило, вимагають потужного, дорогого ігрового ПК на будь-якому пристрої, є привабливою, навіть якщо це трохи мріяти. Хоча реклама для хмарних ігор припадає на гіперболічну сторону речей, деякі твердження справджуються. 


У цьому посібнику ми розглянемо найкращі хмарні сервіси ігор, які виконують обіцянки, викладені ними. Використовуючи критерії в наших оглядах хмарних ігор, ми відстежили трійку найкращих сервісів у кожній категорії. Ми поговоримо про те, чому ми класифікуємо кожну послугу так високо, а також про те, що ми шукали в кожній категорії, перш ніж оголосити загального переможця. 

Якщо ви хочете короткої відповіді, Shadow – найкращий хмарний ігровий сервіс, доступний сьогодні, хоча це може змінитися після виходу Nvidia GeForce Now.

Клацніть наше ексклюзивне посилання, щоб отримати 10 $ від першого замовлення за допомогою Shadow

Перш ніж перейти до того, чому нам так сильно подобаються Shadow і GeForce Now, давайте поговоримо про те, що таке хмарні ігри та як це працює.

Що таке хмарні ігри?

Якщо ви хочете детальніше розібратися про те, що таке хмарні ігри та як вони працюють, не забудьте ознайомитись з нашим керівництвом щодо роботи з хмарними іграми. У цьому розділі ми надамо короткий огляд. 

Термін “хмарні ігри” позначає гру, віддалену від хмари. Майже в кожному випадку “хмара” відноситься до мережі центрів обробки даних, наповнених до кінця серверами, які доставляють вміст тому, хто намагається отримати доступ до нього. Для більш звичної точки зору Netflix або будь-яка інша потокова платформа доставляє відео з хмари. 

Хмарні ігри роблять подібну дію. Підписуючись на послугу, ви купуєте доступ до віддаленого сервера, обладнаного обладнанням для запуску ігор. Потім, після запуску гри, на вашу машину надсилається відеопотік цієї гри. Це схоже на більше залучене Чорне дзеркало: Bandersnatch.

Використовуючи цей приклад фільму “Вибрати свій власний” як приклад, коли ви робите вибір, Netflix вирішує, яким повинен бути наступний кліп, а потім доставляє його вам. Те саме відбувається з хмарними іграми; це просто трапляється багато разів. 

Наприклад, натискаючи кнопку “A”, ви надсилаєте вхід, скажімо, стрибати. Цей вхід надсилається на віддалений комп’ютер, і цей примірник гри оновляється на вхід. Відеопотік, який ви бачите, оновлення одночасно. 

Все це відбувається за лічені мілісекунди, і якщо хмарний ігровий сервіс може отримати затримку досить низької, відставання введення стає непомітним.

За словами Джона Кармака, поточного центрального директора Oculus VR та співзасновника id Software, “Сенсорні системи людини можуть виявляти дуже невеликі відносні затримки в частинах зорового або, особливо, звукового поля, але коли абсолютні затримки нижче приблизно 20 мілісекунд вони, як правило, непомітні. ” Поки загальна затримка нижче цього порогового значення, сеанс хмарних ігор повинен відчувати себе локальним.

Безкоштовні хмарні ігри

Як ви можете собі уявити, техніка, яка переходить у хмарні ігри, дорога не лише для придбання, але й для обслуговування. Незважаючи на це, існує великий попит на безкоштовні ігри у хмарі. Термін “безкоштовні ігри у хмарі” шукають у глобальному масштабі приблизно в 6500 разів на місяць в Google, хоча там не так багато безкоштовних хмарних ігор.. 

безхмарні ігри

Насправді ми не змогли знайти жодного під час нашого дослідження, але, враховуючи обсяг, не було б дивно, якщо в майбутньому з’являться якісь спливи. Нехай це служить PSA, якщо нічого іншого. Якщо ви знайдете хмарний ігровий сервіс, який стверджує, що він безкоштовний, то краще триматися подалі.

Найкращі сервіси хмарних ігор

Тепер, коли ми поговорили про те, що таке хмарні ігри та деякі майбутні проблеми, які вони можуть мати, давайте погрузимося в наші найкращі вибір найкращих хмарних ігрових послуг.

 1. Shadow – найкращий загальний ігровий досвід із низькою затримкою
 2. GeForce Now
 3. Вихровий
 4. Проект xCloud
 5. PlayStation Now

Особливості

Оскільки хмарні ігри є таким новим ринком, у цьому розділі немає жодних функцій переходу. Кожна служба дещо відрізняється, тому ми оцінювали платформи виходячи з функцій, які ми вважали найбільш корисними. У деяких випадках це означає додаткову підтримку периферійних пристроїв, а в інших – просто побудова платформи.

Тінь

Сила тіней у можливостях не в формі смакоти, а в тому, як структурується служба. Замість того, щоб підписатися на спільний хмарний ігровий автомат, де декілька користувачів тягнуть з одного пулу ресурсів, ви отримуєте спеціально облачний ігровий комп’ютер для себе. 

Клацніть наше ексклюзивне посилання, щоб отримати 10 $ від першого замовлення за допомогою Shadow

Виділяючи ресурси таким чином, Shadow здатний забезпечити набагато більш текучий досвід, який не піддається поганій продуктивності потокової гри в години пік, що може статися з PlayStation Now. 

тінь-windows-налаштування

За допомогою Shadow ви купуєте поодинокі ресурси, але ви також купуєте повну інсталяцію Windows 10. На відміну від більшості хмарних ігрових сервісів, які завантажуються безпосередньо на платформу DRM, де знаходиться гра, Shadow завантажує вас на робочий стіл Windows 10. Вам дозволяється робити що завгодно, включаючи встановлення нових програм та налаштування зовнішнього вигляду. 

З швидкістю завантаження 1 Гбіт / с, ви можете дуже швидко зробити роботу з Shadow. Єдине обмеження – жорсткий диск, який становить лише 256 ГБ. Незважаючи на те, як швидко можна перевстановити ігри, невеликий розмір не повинен створювати надто велику проблему. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді Shadow. 

GeForce Now

GeForce Now ще не повністю випущена Nvidia, проте багато функцій якості життя присутні в її бета-формі. Окрім підтримки клавіатури та миші, платформа також може приймати контролери DualShock 4, Xbox One, контролер Xbox 360 та Logitech Gamepad F310, F510 та F710. Крім того, голосовий чат підтримується на ПК та Mac. 

Однак її виконавські особливості – це зірка шоу. Не зрозуміло, яку потужність Nvidia використовує для керування своїм «ультра потоковим режимом», який забезпечує 4K ігри зі швидкістю до 60 кадрів в секунду, але вона працює. 

Хоча ми точно не знаємо, під час тестування ми зібрали кілька підказок. Під час коригування графічних налаштувань для рімейку Resident Evil 2, у грі сказано, що у нас є 24 ГБ оперативної пам’яті GPU.

Якщо Nvidia використовує апаратне обладнання останнього покоління – і ми припускаємо, що воно є – це означає, що Titan RTX або Quadro RTX 6000 живить віддалену машину. Наразі це найпопулярніші графічні процесори Nvidia, а Quadro працює приблизно на 5000 доларів. 

Чорний горіх

Blacknut – це, як не дивно, сімейний хмарний ігровий сервіс. Окрім того, що пропонує сімейний план, який дозволяє грати одночасно на чотирьох екранах, Blackbut пропонує також кілька сімейних особливостей, починаючи з дитячого режиму. Як ми детальніше розберемося в цьому посібнику, Blacknut дозволяє зберігати кілька профілів, і для кожного з них може бути включений режим для дітей. 

blacknut-add-account

Якщо відмічено перемикач режиму для дітей, відображаються лише ігри з оцінкою E10 + та нижче. Хоча ви можете швидко перемикатися між профілями, включення режиму дітей – це швидкий спосіб обмежити вибір, якщо у вас є маленькі, які хочуть грати. Якщо ви зацікавлені у підтримці облікового запису для дорослих та утриманні дітей, ви можете встановити чотиризначний PIN-код. 

Поза батьківського контролю, головна особливість Бланкута – сумісність. Його підтримують практично все: додатки для Windows, macOS, Amazon Fire TV, Android, Linux та вибраних телевізорів від Panasonic та Samsung. Підтримка контролерів також відмінна, оскільки більшість ігор підтримують клавіатуру та мишу, а також геймпади. На смарт-телевізорах ви навіть можете використовувати пульт дистанційного керування для деяких ігор. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді Blacknut.

Підтримувані ігри

Хмарні ігри – це не велика послуга, якщо запропоновані ігри не є корисними. У цьому розділі ми шукали три сервіси, які мають не лише широкий вибір ігор, але і велику бібліотеку, наповнену якісними іграми. 

Тінь

Тінь домінує в цьому розділі з відзнакою. Як згадувалося вище, це не обмежує ваш досвід лише певними іграми. Скоріше, купуючи підписку, ви купуєте повний робочий стіл. Це означає, що ви можете встановити будь-яку гру на будь-якій обраній вами платформі DRM, включаючи ігри без DRM з таких служб, як GOG та Humble Bundle.

Включення в GOG величезне. Багато старих назв не запущено в ОС Windows 10, яка є єдиною ОС, яку можна використовувати з віддаленою машиною. Комбінація драйверів та архітектури робить класичні ігри, такі як SWAT 4, Ultima та Wizardry VII, неможливі для сучасних систем. Однак із Shadow вони доступні.

Такі служби, як GOG, здійснили важкий підйом, щоб ви могли імітувати ці старі заголовки в сучасних системах, а оскільки Shadow дає вам повний робочий стіл Windows 10, ви можете це робити у хмарі. Хоча це не так просто, як GeForce Now, де ваші ігри попередньо встановлені та виправлені з першості, Shadow пропонує набагато більше гнучкості в іграх, в які ви можете грати.

PlayStation Now

PlayStation Now має понад 800 назв у своїй бібліотеці. На відміну від усіх інших послуг, які ми розглянули, PlayStation Now надає всю свою бібліотеку безкоштовно. Це означає, що вам не потрібно приносити ліцензію на гру певної гри. Крім того, у бібліотеку входять ігри з PlayStation 4, PlayStation 3 та PlayStation 2.

playstation-now-review-library

Присутні основні мультиплатформні назви, зокрема Red Dead Redemption, Fallout 4 та Rocket League, тому якщо вам цікаво грати в них, PlayStation Now – це простий вибір. Однак шанувальників Sony буде більше захоплюватися бібліотекою першокласних назв. PlayStation Now має найбільші хіти багаторічної історії Sony, включаючи кожну ностальгічну гру з минулого. 

Як і Дакстер, і Ратчет & Присутні ігрові ігри, а також ігри Tekken та LittleBigPlanet. Доступні й новіші ексклюзиви, зокрема дивовижно складний Bloodborne. Однак, останні ексклюзиви потребують певного часу. А саме, на момент написання програми “Дні зникли” та “Людина-павук” не підтримуються. 

Незважаючи на це, обсяг ігор, в які можна пограти просто за вартість передплати, відмінний. Більше зі списку ігор можна переглянути в нашому огляді PlayStation Now. 

GeForce Now

GeForce Now має невелику бібліотеку з трохи більше 400 ігор. Порівняно з PlayStation Now та Shadow, вона швидко втрачає обсяг. Однак список ігор є відмінним. Кожна опція спеціально підготовлена ​​для геймерів на ПК, а останні випуски майже відразу додаються до списку. З GeForce Now мова йде про якість над кількістю (читайте наш GeForce Now проти PlayStation Now).

geforce-now-review-games-list

Очевидні ігри є, зокрема Rocket League, DOOM 2016, Fallout 76 та Rainbow Six Siege, але нас більше вражають деякі менш популярні назви. Грандіозні стратегічні ігри, як Endless Space 2 та Hearts of Iron IV, сидять поруч з японськими фаворитами, як NieR: Automata, Octopath Traveller та Dragon Quest XI.

Індії також отримують багато любові. Включаються великі індіанці, такі як Найтемніший підземелля, Холостий лицар та Селесте, але так само багато інших, маловідомих, такі як Derelicts Deep Sky, Mothergunship, Enter the Gungeon, і вони – мільярди. 

Кількість ігор невелика, але кожна з них є якісною. Шукаючи навколо, у нас була лише одна гра, яку ми не змогли знайти: Grand Theft Auto V. В іншому випадку, як би ми не шукали важко-ударного трійки-A чи нішевого інді, ми знайшли його на GeForce Now. Детальніше про список ігор ви можете прочитати в нашому огляді GeForce Now.

Ціна

Ще немає базової ціни на послуги хмарних ігор, але стелю встановили такі служби, як Shadow. У цьому розділі ми шукали платформи, які пропонували солідну вартість за запитуваною ціною, а не лише найкращою пропозицією в цілому. Як було сказано вище, досягнення найкращої угоди не завжди виходить. 

PlayStation Now

PlayStation Now дорогий, якщо ви підписуєтесь на щомісячний план. Приблизно однакова запитувана ціна Shadow, вона не забезпечує однакові показники та гнучкість. Однак Sony пропонує багаторазові тривалості, чого бракує Shadow та більшості інших хмарних ігрових платформ. Якщо ви купуєте рік заздалегідь, ви отримуєте велику суму. 

Ціна $ 99,99 за рік розбивається до трохи більше 8 доларів на місяць, що є вигідною пропозицією, враховуючи, що ви отримуєте більше 800 ігор безкоштовно та грамотна потокова платформа для завантаження. Хоча річна підписка на сьогоднішній день є найкращою ціною, Sony також пропонує щоквартальний план – близько 15 доларів на місяць. 

Це передбачається, що у вас вже є контролер DualShock 4. PlayStation Now відтворюється лише на ПК та PS4, без підтримки клавіатури та миші. Якщо ви працюєте лише на ПК, вам потрібно буде придбати DualShock 4 та кабель micro-USB (DS4 не включає жодного). Якщо ви хочете перейти в бездротовий зв’язок, вам також потрібно придбати адаптер Bluetooth. 

Це може збільшити 120 доларів до річної вартості підписки. Це все ще варто за цю ціну, враховуючи, що ви отримуєте так багато ігор безкоштовно, але це не так добре, як звичайна ціна в 100 доларів. 

Чорний горіх

У Blacknut немає великої бібліотеки ігор, оскільки більшість із них є підпаловими клонами кращих назв – наприклад, Lord of the Fallen порівняно з Dark Souls – але ціна велика. Є два плани: особистий та сімейний. Особистий план чудовий: $ 12,99 на місяць, але ви обмежені одним екраном. 

Якщо вам потрібно кілька екранів, вам потрібно буде придбати сімейний план, який працює за 19,99 дол. США на місяць. Хоча близький до Shadow за ціною – що є однією з дорожчих послуг, яку ми розглянули – із сімейним планом Blacknut ви можете використовувати чотири екрани одночасно. Крім того, бібліотеці ігор не потрібна ліцензія. 

Сім’ї – це те, де Блекнут найбільше вдома (іронічно, ми знаємо). Бібліотека здебільшого складається з орієнтованих на дітей індивідів та рухливих ігор, з незвичним, підзахисним та M-рейтингом. Сама ціна хороша, однак, і 14-денна безкоштовна пробна версія не має причин не випробувати її. 

Вихровий

Vortex посередній за показниками продуктивності та особливостей, але це дешево. При простих $ 9,99 на місяць – це корисна ціна, якщо ви можете боротися з частими заїканнями та випадковим зниженням роздільної здатності. Це не так добре, як Shadow або GeForce Now, але це також і близько третини ціни. 

Наразі у Vortex доступний лише рівень 10 доларів, хоча FAQ часто говорить про те, що найближчим часом запустить VIP-програму з додатковими функціями. Як і більшість хмарних ігрових сервісів, вам доведеться приносити ліцензії на ігри, в які ви хочете грати. На щастя, хмарні ігри Vortex мають суцільний вибір, включаючи нещодавно випущений Risk of Rain 2 та все популярні Apex Legends. 

З вас платять щомісяця без можливості придбання річного плану, що нам у цьому випадку подобається. Vortex очевидно має спорідненість до мобільних користувачів, що дозволяє купувати підписку через Google Pay або опцію придбання Windows 10. Це було б легко за замовчуванням на річну підписку, бачачи, як хтось може випадково придбати підписку, але Vortex не робить цього. 

Швидше, вам стягують 10 доларів на місяць, поки ви не вирішите, що не хочете послуги. Якщо ви купуєте план випадково, Vortex навіть пропонує політику повернення коштів. Він обмежений 15 хвилинами відтворення, але він є, якщо вам це потрібно. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді Vortex. 

Простота використання

Оскільки декілька компаній, що поспішають стати “Netflix ігрових процесів”, важлива простота використання. Netflix та багато інших потокових сервісів удосконалили інтерфейси користувача, щоб бути доступними, надійними та привабливими. У цьому розділі ми шукали хмарні сервіси ігор, які досягли цих трьох знаків. 

Тінь

Все про Тінь гладке. Щоб зареєструватися, все, що вам потрібно зробити, це вибрати платіжний цикл, ввести інформацію про те, де буде розміщуватися послуга, та вибрати установку для Windows 10. Є рекомендована установка, яку ми також пропонуємо використовувати, але якщо ви знаєте, що ви робите, ви також можете виконати власну установку..

Звідти це гра в очікуванні Тінь потребує певного часу, щоб налаштувати – в нашому випадку близько 30 хвилин – але очікування окупається. Місцевий додаток встановлюється негайно, і як тільки ви отримаєте доступ до нього, ви можете завантажувати ваш віддалений робочий стіл за лічені секунди. Тінь проходить через кілька гарячих клавіш, щоб ви також знали, як вийти з системи. 

тінь-стартап

Після цього все одно, як використовувати звичайну машину Windows 10. Ви можете змінити своє тло, переглядати Інтернет та встановити будь-яке програмне забезпечення, яке ви хочете (хоча торрент не вдається). Єдине доповнення – напівпрозора кнопка Shadow у верхньому правому куті, яку можна використовувати для відкриття меню Shadow. 

GeForce Now

У GeForce Now все ще є деякі труднощі щодо подолання юзабіліті – не заперечуючи цього – але його сучасний стан є дуже перспективним. Невелике уточнення тут і там, ймовірно, у вигляді підказок, зробить досвід більш текучим. Зважаючи на те, що повного випуску ще немає, ці невеликі доповнення, ймовірно, будуть включені, коли продукт доступний у продажу.. 

geforce-now-review-application

Незалежно від того, GeForce Now переходить у налаштування до гри. Місцевий додаток чітко організований з функцією пошуку, тобто ви можете швидко знайти ігри, в які ви хочете грати. Існує ще певна плутанина щодо платформи DRM, яку ви будете використовувати, яка, сподіваємось, буде вирішена в повному випуску. 

Після завантаження гри GeForce Now не заїкається. Вас переносять безпосередньо на сторінку входу в Steam (або на платформу DRM, яку ви використовуєте), а потім запускаєте в гру. Плинність досвіду є другою, без ігор або зайвих навантажень, доданих до ігор. 

Чорний горіх

Blacknut може не мати великої бібліотеки ігор або відмінної потокової продуктивності, але його доступність – це здорово. Процес оформлення замовлення на три екрани закінчується без перешкод, і після підтвердження платежу вам буде запропоновано екран завантаження. Там ви знайдете інсталяторів для кожної платформи Blacknut (вона підтримує багато).

чорнобривці-застосування

Локальний додаток у Windows – найкраще, що ми бачили. Blacknut явно брав багато записок від Netflix при розробці свого інтерфейсу, і це окупається. Ігри розбиті за розділами, вгорі представлена ​​гра, де зображено мистецтво та трейлер. Для подорожі ви можете скористатися лівим меню, яке швидко перешле вам потрібну категорію. 

Позичившись далі від ігрової книги Netflix, Blacknut може мати стільки профілів, скільки вам потрібно. Кожен з цих профілів може бути налаштований із зображенням та іменем та захищений за допомогою номера шпильки та режиму для дітей. Вибравши профіль та вибравши потрібну гру, Blacknut також показує медіа для цієї гри, підтримувані платформи та підтримувані контролери.

Продуктивність

Якщо для оцінки хмарних служб ігор був лише один розділ, це буде цей. Незалежно від того, наскільки доступним є інтерфейс користувача або наскільки глибоко йде бібліотека, продуктивність повинна бути недоторканою. 

Хоча продуктивність – це більше сенсорна ситуація, ніж будь-що інше, ми шукали сервіси, які мали майже відсутність вхідного відставання, виробляли більшу частину роздільної здатності локальної сесії та передавали гру з невеликим артефактуванням. 

GeForce Now

GeForce Now – це, безумовно, хмарний досвід гри, найближчий до локальної ігрової сесії. Під час нашого тестування ми звернулися до DOOM 2016, Cuphead та Counter-Strike: Global Offtack для наших основних раундів. Кожен заголовок виконаний на відмінно, з чіткою якістю зображення та майже ніяким затримкою. 

Однак найдивовижнішою була не чуйність, а якість. Нам вдалося відрегулювати графічні налаштування для кількох назв, включаючи DOOM, і ці зміни відобразилися на екрані. Зокрема з DOOM, ми змогли грати із середніми та високими налаштуваннями у 4K та керувати майже 90 кадрів в секунду.

DOOM – це кілька років, тому ми також протестували набагато новіший римейк Resident Evil 2. Хоча частота кадрів була не такою високою – близько 50 кадрів в секунду до 60 кадрів в секунду при високих налаштуваннях – нам вдалося отримати досвід відтворення в 4K. Це особливо вражає, враховуючи, наскільки вимогливий римейк Resident Evil 2, навіть у системах високого класу. 

Як і всі наші тестування, ми дотримувались рекомендацій Nvidia, використовуючи дротовий підключення до Інтернету та закриваючи всі мережеві завдання перед запуском. Однак ми також протестували його з близько 15 вкладок, відкритих в Opera (читайте наш огляд на Opera) на діапазоні 2,4 ГГц WiFi. Було більше заїкання, але GeForce Now, на диво, мав переважно той самий досвід.

Тінь

Оскільки GeForce Now під час написання бета-версії є бета-версією, ви не можете просто зареєструватися в службі. Що стосується комерційно доступних послуг, Shadow є найкращим. Хоча стиснення відео демонструється більш чітко, ніж у GeForce Now, чуйність так само хороша. 

тінь-пара встановлює

Як і GeForce Now, ми протестували DOOM 2016, Cuphead, рімейк Resident Evil 2 та Counter-Strike: Global Offtack. Платформа в Cuphead була такою ж точною, як ніколи, без помітного відставання та заїкання. DOOM 2016 був не менш чудовим, як і рімейк Resident Evil 2. 

Counter-Strike: У глобальної атаки були деякі проблеми із Shadow, як і у GeForce Now. Ми пройшли тести з ботами, і хоча досвід у цій обстановці був чудовий, періодична гикавка занадто сильна в конкурентних умовах. Для повсякденного ринку продуктивність чудова. 

Проект xCloud

Хоча офіційно ще не опубліковано, проект xCloud від Microsoft має серйозні обіцянки на майбутнє. Тестуючи на скромному підключенні Wi-Fi на Galaxy S9, xCloud забезпечив майже місцевий досвід, маючи лише найменший об’єм артефакту під час напружених послідовностей. 

xcloud-slider1

Настільки шокуюче було відсутність відставання вхідних даних. Навіть граючи Halo 5 та Gears of War 4, xCloud змогла не відставати від дії. Ніколи не було моменту, коли ми почувались бідними через хмарну систему. Здавалося, у телефоні є Xbox One. 

Артефактинг, однак, був проблемою, що ставить xCloud на третє місце в цьому раунді. Кожного разу, коли речі нагріваються, екран часто на хвилину розпадається на ряд нечитаних блоків. Сподіваємось, це питання буде вирішено до запуску. Ви можете прочитати наші повні думки в нашому попередньому попередньому перегляді Project xCloud. 

Покриття

Пробіг, який ви отримаєте від служби хмарних ігор, значною мірою залежатиме від того, де ви знаходитесь та наскільки близько від цього місця до центру обробки даних. Через це важливо, щоб хмарні ігрові сервіси збалансували їх покриття, гарантуючи, що вони покривають достатньо місця, не надто тонко розтягуючи свої сервери. У цьому розділі ми будемо демонструвати три служби, які роблять саме це. 

Стадія

Google вийшов розмахуючи покриттям Stadia, і хоча продуктивність не все, що ми колись хотіли – читайте наш огляд Google Stadia, щоб дізнатися більше про це – сервіс доступний у багатьох країнах. У списку – Бельгія, Канада, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Ірландія, Італія, Нідерланди, Норвегія, Іспанія, Швеція, Великобританія та США зараз. 

Однак щодо ліцензування є деякі проблеми. На відміну від інших хмарних ігрових платформ, які дозволяють приєднати свою бібліотеку Steam або Origin, Stadia є власною службою DRM. Це може викликати деякі проблеми, якщо ви часто їдете. 

Не всі ігри будуть ліцензовані у всіх країнах, тобто якщо ви подорожуєте за межами своїх кордонів, ви можете втратити доступ до певних назв. Зараз немає чіткого способу вирішити цю проблему. Незважаючи на це, Stadia приносить хмарні ігри в країни, в яких інакше не було б. Прочитайте наш фрагмент Google Stadia vs GeForce Now, щоб побачити, як вони порівнюють. 

Тінь

Shadow має шість центрів обробки даних у своїй мережі, і хоча їх кількість невелика, вони охоплюють багато підстав. Чотири локації присвячені США, що охоплюють кожен континентальний регіон центрами обробки даних у Далласі, Техас; Чикаго, Іллінойс; Санта-Клара, Каліфорнія; та Нью-Йорку. 

Хоча більша частина США охоплена, деякі місця не обслуговуються. Це означає, що обліковується 38 держав. Однак, Shadow не вистачає покриттів для Вашингтона, Айдахо, Монтани, Юти, Арізони, Колорадо, Вайомінгу, Алабами, Джорджії та Флориди, що, хоча і не розчаровує, не є зловмисником угоди.. 

Якщо ви використовуєте віртуальну приватну мережу – прочитайте наш найкращий посібник з VPN щодо рекомендацій – вам може здатися, що ви перебуваєте в підтримуваному стані, і отримавши покриття Shadow, вам не слід тунелювати на занадто великій відстані. 

У Європі також є два центри обробки даних: один у Парижі та інший в Амстердамі. Однак центр обробки даних в Амстердамі охоплює лише одне місцезнаходження – Німеччину, і як не дивно, він охоплює країну, в якій він знаходиться. Париж охоплює більше місця, надаючи послуги Франції, Бельгії, Люксембургу, Швейцарії та Великобританії..

Проект xCloud

Проект xCloud знаходиться в вигідному місці як послуга Microsoft. Замість того, щоб намагатися створити хмару з нуля, xCloud скористається мережею Azure Microsoft, що є міжнародною хмарою, яку вже використовують компанії у всьому світі. Існує більше 54 центрів обробки даних, які пропонують хмару для 140 країн. 

xcloud-azure-сервер-мережа

Більшість локацій не призначені для xCloud, що має сенс, враховуючи обмежений пробний період служби. Важливо зазначити, наскільки легко переносити xCloud на існуючі сервери. По суті, це деякі Xbox Ones на сервері, тому Microsoft може розгорнути більше хмарних місць для задоволення попиту. 

xCloud легко зайняв би перше місце в цьому раунді, якби в усіх локаціях Azure були сервери xCloud. Однак побачити на службі ще пробний період, вона посідає третє місце. 

Який найкращий сервіс хмарних ігор?

Кращий хмарний ігровий сервіс на момент написання інформації недоступний. GeForce Now, з точки зору продуктивності, забезпечує найкращий досвід, хоча він все ще знаходиться в бета-версії, і деякі проблеми юзабіліті потрібно вирішити. Через це ми класифікуємо Тінь у верхній частині. 

тінь-логотип

Shadow наближається до продуктивності GeForce Now і зараз доступний. Крім того, інтерфейс є повноцінним випуском, який відповідає всім зручностям, що поставляються з такою назвою. Використання послуги – це легкий вітер, і наскільки послідовною є продуктивність, легко забути, що ви граєте у хмарі. 

Додайте до цього можливість робити все, що ви могли зробити на звичайному робочому столі Windows 10, і Shadow – це зрозумілий вибір.

Найкращий сервіс хмарних ігор для Android

Хмарні ігри на Android в цей момент відчувають трохи незграбність, особливо якщо ви використовуєте екранні контролери. Як і наш загальний вибір, цей легко перейшов до GeForce Now, але додаток для Android ще не має надійної дати випуску, і навіть коли він буде доступний, він все ще буде в бета-версії. 

blacknut-логотип

На даний момент Blacknut – найкращий хмарний ігровий сервіс для Android. Хоча в цілому посередній сервіс, бібліотека ігор відчуває себе як вдома на мобільному пристрої. Багато менших назв інді, які в іншому випадку не можна відтворити на телефоні чи планшеті, доступні у Blacknut, і оскільки в багатьох іграх є прості елементи керування, немає проблем із використанням екранного контролера. 

Фінальні думки

Хмарні ігри все ще знаходяться в зародковому періоді, але це стало досить далеко, щоб було доступно кілька чудових сервісів. Shadow знаходиться у верхній частині комерційно доступних варіантів хмарних ігор, але якщо вам пощастило застосувати бета-клавішу GeForce Now, ми рекомендуємо це. Що стосується інших варіантів, вони мають свої сильні сторони, але вони ніщо в порівнянні з першими собаками. 

Blacknut представляє чудовий інтерфейс і гідну якість потокової передачі, але не має потужної бібліотеки. PlayStation зараз набирає багато цінності, але потребує певних змін у юзабіліті. Нарешті, Vortex проходить більшу частину шляху туди за допомогою підтримуваних ігор та простоти використання, але розпадається, коли справа доходить до продуктивності. 

Яку послугу хмарних ігор ви збираєтесь зареєструвати? Ви готові чекати на GeForce зараз? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

FAQ

 • Який найкращий безкоштовний хмарний ігровий сервіс?

  Безкоштовних хмарних ігрових служб не так багато, і будь-які доступні – не дуже добре. Хмарні ігри пропонують дорого, тому якщо ви знайдете послугу, яка претендує на безкоштовність, то краще триматися подалі. 

 • Який найкращий хмарний ігровий комп’ютер?

  Кращий хмарний ігровий ПК оснащений швидким процесором та великою кількістю відеопам’яті. Найкращі хмарні ігрові послуги – Shadow та GeForce Now – пропонують обидва, так що ви можете грати в ігри, навіть якщо вони високого класу. 

 • Яка найкраща хмарні ігри для повільного Інтернету?

  Хмарні ігри в більшості випадків не потребують більшого, ніж те, що стандартний потоковий сервіс, як Netflix. Якщо ви прив’язані до пропускної здатності, PlayStation Now – це прекрасний вибір для людей з низькою швидкістю Інтернету. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me