Присутність Амазонії в потоковій царині зросла за останні кілька років, навіть коли потокові сервіси стають все більш переповненими новими конкурентами, що прибувають зліва, справа та в центр. Від історичного періоду, комедії-драми Чудова місіс Мейзель до науково-фантастичного серіалу “Розширення” є щось для кожного.


Prime є доступним по всьому світу, за винятком суворих цензурних країн, таких як Китай, Північна Корея, Іран та Сирія. У всіх інших країнах вам зручно їхати за умови підключення до Інтернету. Якщо вас стримують геоблоки або просто хочете трохи конфіденційності, може допомогти один з наших найкращих VPN для Amazon Prime Video..

Можливо, ви подорожуєте і хочете зайти в бібліотеку своєї країни, або, можливо, є якесь шоу, яке доступне в іншій країні. Ми далі поговоримо про те, як і як «чому» далі, але які б потокові обручі вам не потрібно було перейти, віртуальна приватна мережа допоможе. 

Використовуючи VPN, ви можете підробляти своє місцезнаходження, змушуючи послугу потокової передачі вважати, що ви перебуваєте фізично у вибраній країні. Як додатковий бонус, VPN захистить ваше з’єднання. 

Якщо ви швидко виправите, найкраща ставка – ExpressVPN. Продовжуйте читати, щоб отримати докладнішу інформацію про важливі функції VPN, чому ви повинні використовувати її та чому безкоштовні VPN – це погана ідея.

Найкращий VPN для Amazon Prime Video

  1. ExpressVPN – Легко потрапляє в Amazon з-за кордону
  2. NordVPN – Prime Video за вартістю
  3. CyberGhost – суцільне ціноутворення
  4. Windscribe – чудовий безкоштовний план
  5. ВипрВПН – Велика безпека
  6. VPNArea – Провайдер торгів
  7. Іваці – Хороше покриття
  8. IPVanish – старий вірний

1. ExpressVPN

Якщо ви звичайний читач на Cloudwards.net, можливо, це не шок, що ExpressVPN перемістив перше місце, але це з поважної причини. Це не просто отримати безкоштовний пропуск, він повинен працювати на цій позиції номер один, так би мовити. Давайте зануримось у всі причини, чому ExpressVPN – найкращий сервіс VPN для Amazon Prime.

ExpressVPN – це чудовий вибір потокового відео Amazon Prime, навіть провідний наш кращий VPN для потокового порівняння. До служби можна легко потрапити, хоча, можливо, вам доведеться спробувати пару серверів. 

Проте не слід задовго переглядати улюблене Прем’єр-шоу. Крім того, якщо вам потрібно отримати доступ до нього в іншій частині світу, ExpressVPN має сервери в 94 країнах.

expressvpn-review-сервер-навігація

Його швидкість блискавки означає, що ви не будете чекати на завантажувальному екрані навіть у повному дозволі HD або 4K. Ви також отримуєте необмежену пропускну здатність, тож зможете переглядати вміст серця.

Інші функції ExpressVPN

ExpressVPN охоплює вас, коли йдеться про безпеку, використовуючи сильне шифрування, щоб замаскувати справжню особистість. Детальніше про його безпеку ви можете прочитати в нашому повному огляді ExpressVPN, але коли мова йде про простоту використання, знайте, що це одна з найпростіших VPN. 

Якщо ви новачок, ви оціните велику кнопку “увімкнено” посередині панелі приладів. Клацнувши, що підключить вас до “розумного” місця. Якщо вам потрібно вибрати конкретне місце, просто натисніть «вибрати місцеположення» та виберіть потрібне.

Недоліком ExpressVPN є його вартість. Це дешевше, ніж інші VPN на ринку, але ви платите за якість, тому воно того варте того. Щоб пом’якшити удар, вам слід вибрати довгостроковий план, оскільки вони зрештою працюють нашими дешевшими. Крім того, існує 30-денна гарантія повернення грошей.

2. NordVPN

NordVPN – це ще один чудовий вибір для Amazon Prime Video. Під час тестування на наш огляд NordVPN, ми перевірили його надійність в отриманні різних потокових служб. Ми виявили, що вона змогла послідовно потрапити в Amazon Prime Video. Однак деякі з серверів, яким NordVPN рекомендує повертати малі швидкості, тож краще вибрати сам. 

Хоча NordVPN може потрапити в Amazon Prime на кожному сервері, який ми намагалися, повільний сервер може вплинути на якість потоку. Після того, як ми відстежили швидкий, поточний досвід був чудовий. Ви отримуєте необмежену пропускну спроможність, і якщо вам потрібно отримати доступ до Prime Video з іншого місця, є сервери приблизно в 60 країнах.

nordvpn-review-сервер-навігація

Що стосується безпеки, NordVPN має вашу спину. Він використовує першокласне шифрування, і ви отримуєте вибір, використовуючи його подвійні сервери, що додають ще один рівень безпеки. 

NordVPN зробить вас анонімними, що є однією з причин, що це найкращий VPN для торрентів. Він також простий у використанні, і його ціна пропонує хороше співвідношення ціни та якості. Існує 30-денний термін повернення коштів, так що ви можете безтурботно надати йому крутіння.

3. CyberGhost

Далі йде CyberGhost, який є гідним сервісом, який не має жодних проблем потрапляти в потокові послуги. У ньому є список серверів, призначених для потокових платформ, і ті, які ми перевірили під час нашого огляду CyberGhost, працювали бездоганно. Крім того, CyberGhost має сервери приблизно в 90 країнах, якщо вони вам потрібні.

CyberGhost-потокові сервери

Немає обмежень на пропускну здатність, щоб слідкувати за ними, і його швидкості є одними з найшвидших. Він може проходити повільно на великих відстанях, як це робить NordVPN, але він все ще працює добре. Крім того, його інтерфейс трохи звикає, але використовувати його не складно.

Захищеність CyberGhost хороша, і вона оснащена постійно включеним перемикачем на знищення, яке негайно відключить вас, якщо VPN не вдасться. Це добре, адже це забезпечить збереження ваших особистих даних у таємниці, щоб Amazon не міг відслідковувати вашу діяльність. При цьому, приємно мати принаймні деякий контроль над перемикачем вбивства.

Це недорого, але місячна ставка – не найкращий варіант. Краще підписуйтесь довше, оскільки ви побачите певні заощадження. Для Android та iOS доступна безкоштовна семиденна пробна версія. Користувачі настільних ПК також можуть отримати його, але це лише на один день. Існує також гарантія повернення грошей.

4. Вітрянка

Windscribe також склав цей список, і його варто назвати найкращим безкоштовним VPN для Amazon Prime. Це тому, що хоча у Windscribe є платний план, він також пропонує щедрий безкоштовний план, який заробив Windscribe перше місце в нашому найкращому списку безкоштовних VPN-послуг.

Ми перевірили безкоштовні сервери Windscribe під час тестування на наш огляд Windscribe, і, хоча нам не було доступ до Netflix та Hulu, він зміг потрапити в Amazon Prime Video та BBC iPlayer BBC без перешкод..

Одним із недоліків безкоштовного плану є те, що ви отримуєте лише 2 Гб смуги пропускання на місяць, хоча це до 10 ГБ, якщо ви підписуєте дійсну електронну пошту під час реєстрації. Ви отримуєте необмежену кількість даних за допомогою платного плану, і якщо ви хочете також отримати доступ до Netflix або Hulu, вам буде краще з ним, оскільки ви отримаєте доступ до потокових серверів Windfcribe Windfcribe.

Це означає, що якщо ви хочете передати Amazon Prime дешево, ви можете скористатися опцією “побудувати план” Windscribe. З цим ви можете вибрати конкретний сервер та необмежену кількість даних лише за 2 долари на місяць.

Інші функції Windscribe

Швидкість вітрозапису там не найшвидша, але вони добре справляються навіть із потоковим потоком. Ви також отримаєте необмежене одночасне з’єднання, незалежно від того, який план ви вибрали. Це також простий у користуванні простий інтерфейс без надмірних потреб.

windscribe-огляд пов’язаний

Він використовує хороший захист прямо з коробки, і його можна налаштувати. Windscribe записує деяку інформацію, але вона не може бути прив’язана до вас чи нічого важливого. 

Якщо ви все-таки вирішите вибрати платний план, довші плани пропонують більше заощаджень. Не існує офіційної політики повернення коштів, але якщо ви попросите її протягом трьох днів після покупки, вони оброблять її. Ви можете спочатку скористатися вільним планом, щоб побачити, чи сподобався вам.

5. ВипрВПН

VyprVPN має деякі вражаючі особливості, хоча в інших областях він не вистачає. У цьому випадку найважливішою особливістю є доступ до Amazon Prime Video, і це можна зробити легко. 

На папері його швидкості є посередніми, але його фактичні показники розповідають іншу історію. Під час нашого тестування його сервери працювали добре, і ми можемо передавати 1080p здебільшого.

ВипрВПН-Клієнт

Ви отримуєте необмежену пропускну здатність, а також чудову безпеку. Насправді безпека – одна з найкращих функцій VyprVPN, тим більше, що вона має власний протокол Chameleon, який маскує ваш трафік, щоб він виглядав нормально для веб-сайтів та служб, які ви відвідуєте. 

Зважаючи на це, його бракує в інших сферах, таких як підтримка клієнтів. Детальніше про це ви можете прочитати в нашому огляді VyprVPN.

Ціна, яку ви платите, залежить від обраного вами пакету. VyprVPN має два рівні: Стандартний план постачається з трьома підключеннями, а план Premium постачається з п’ятьма підключеннями, а також використання протоколу Хамелеона. 

Потім ви можете вибрати або щомісячний, або щорічний план, хоча щорічний виходить краще з точки зору ціноутворення. Існує також 30-денна гарантія повернення грошей.

6. VPNArea

Ми не часто говоримо про VPNArea. Це не те, що нам це не подобається – це суцільна послуга, – але він не пропонує нічого особливого порівняно з нашими найкращими варіантами. Однак однією з областей вона є найкраща – це здатність потрапляти в потокові послуги. 

Потокові сервери VPNArea можуть легко отримувати доступ до більшості потокових служб, включаючи Amazon Prime Video. Крім того, ці потокові сервери включені безкоштовно з вашою підпискою. 

Однак, хоча це все чудово, загальна швидкість VPNArea не дозволяє скоротити. Вони досить швидкі, коли поруч, але всі наші інші тести повертали повільні швидкості, як ви можете прочитати в нашому огляді VPNArea.

Зважаючи на це, якщо ви використовуєте лише VPN, щоб відмовитись від маркетингу Amazon, вам слід погодитися з локальним сервером. Його безпека хороша і має можливість використовувати подвійне шифрування шифрування, як це робить NordVPN. Ви також отримуєте необмежену пропускну здатність, і його інтерфейс простий у використанні.

vpnarea-review-specialty-сервери

VPNArea відрізняється досить високими цінами, тим більше, що ви отримуєте всі дзвіночки зі старту. Немає дорогих додатків, лише один пакет. Все, що вам потрібно вибрати, – це тривалість часу, хоча довші – краще. Існує гарантія повернення грошей, яка дає вам час переконатися, чи підходить саме вам.

7. Іваці

Ivacy – це гідний сервіс, який має деякі недоліки, але його особливості роблять його справедливим вибором для потокової передачі. Він постачається з виділеними потоковими серверами, оптимізованими під окремі потокові платформи, і він може потрапити у всі вони. 

Це чудово, але ми повинні зазначити, що не всі ці сервери працюють. Однак Івасі позбавляє частину розчарування, їздивши по серверам, поки не знайде той, який може отримати доступ до платформи, на якій ви хочете. Ви отримуєте необмежену пропускну здатність, а його швидкості вражають, але непослідовні.

Іваці-Слайдер1

Її безпека використовує високий коефіцієнт шифрування, тому вам не потрібно турбуватися про перебування під радаром. Плюс його інтерфейс простий у використанні, а конкретні сервери організовані на вкладки. Детальніше про послугу читайте в нашому огляді Іваці.

Іваці коштує недорого з великоцінними довгостроковими планами. Існує 30-денна гарантія повернення грошей на довші плани, хоча щомісячний план отримує лише один тиждень.

8. IPVanish

Можливість потокової передачі IPVanish – це ні про що не кричати вдома. Він не може потрапити в подобу Netflix або BBC iPlayer, але він може потрапити в Amazon Prime Video. Він має велику швидкість, за винятком кількох тестів, що повертають погані результати, і ви отримуєте необмежену пропускну здатність. Інтерфейс також легко налаштувати та використовувати. Прочитайте наш огляд IPVanish, щоб дізнатися більше про нього.

IPVanish-Server-List

Він має хороші функції безпеки, і ви можете вибрати безліч варіантів протоколу. Політика конфіденційності IPVanish викликає сумніви після попередньої співпраці з Міністерством внутрішньої безпеки США та передачею журналів. Ми не знаємо, як зараз застосовується його політика конфіденційності, але у вас не повинно виникнути жодних проблем, якщо ви просто використовуєте її як маску маркетингу.

Ціна IPVanish є середньою для VPN, і при невеликій економії можна побачити лише невеликі заощадження, що робить його більш дорогим варіантом, ніж деякі. Існує семиденна гарантія повернення грошей, хоча ви даєте час переконатися, що вам це подобається.

Навіщо вам потрібна віртуальна VPN Amazon Prime Video

Є кілька причин, чому рекомендується використовувати VPN з Amazon Prime Video. Отримання доступу до Amazon Prime не є проблемою для більшості користувачів, оскільки він доступний у більш ніж 200 країнах. Однак якщо ви перебуваєте в країні, де доступ заблокований, VPN може допомогти вам підробити своє місцезнаходження на те, що може розблокувати Amazon Prime Video.

Помилка VPN Amazon Prime і регіональні обмеження

Як і будь-який інший популярний сервіс потокового передавання, Amazon Prime Video має регіональні обмеження. Це означає, що ви можете бачити той самий вміст, що і користувач Prime Video в іншій країні. Причини обмежень, зокрема, стосуються ліцензійних та авторських угод. 

Підробляння вашого місцезнаходження також може допомогти в цьому. Наприклад, хтось цікавиться, “як я можу дивитись Amazon Prime Video у Мексиці”, ви можете просто підключитися до мексиканської IP-адреси та отримати доступ до контенту Mexican Prime. Аналогічно, користувачі в таких країнах, як ОАЕ, можуть віддати перевагу американській версії, щоб отримати більше вмісту.

Є й інші приклади регіональних обмежень щодо потокових служб. Американська бібліотека Netflix є на сьогодні найбільшою з усіх 190 країн, які можуть отримати доступ до служби. При цьому він все ще не містить всього, що доступне для Netflix в цілому, але ви можете використовувати наш кращий VPN для Netflix, щоб потрапити в бажану країну.

Крім того, Hulu та HBO Now призначені виключно для американської аудиторії (читайте наші найкращі VPN для Hulu та найкращі VPN-путівники для HBO Now), а BBC iPlayer доступний лише для жителів Сполученого Королівства (читайте наш найкращий VPN для BBC iPlayer. ), тож вам потрібен VPN для доступу до них за межами країни.

Amazon Prime Video та ваша конфіденційність

Ще одна ключова причина використання VPN під час доступу до Amazon Prime Video – конфіденційність. Amazon відстежує пристрої своїх користувачів для того, щоб створити маркетинговий профіль. Цей профіль не включає також інформацію, специфічну для використання послуг Amazon. 

Amazon може відслідковувати вашу діяльність на кількох веб-сайтах, записуючи цінну маркетингову інформацію по дорозі. Потім він може продати ваш профіль іншим компаніям.

Якщо ви використовуєте VPN, Amazon такого робити не може. VPN приховає вашу IP-адресу, зашифрує ваше з’єднання і збереже всі ваші онлайн-дії в таємниці.

Як ми обирали VPN для Amazon Prime Video

Ми врахували декілька факторів, вибираючи найкращий Amazon Prime Video VPN, і більшість постачальників наших відгуків про VPN мають необхідні функції. Однак те, що VPN пропонує на папері, не завжди досягається на практиці. Вибрані нами VPN повинні були пройти наступні критерії при тестуванні.

Розблокування Amazon Prime Video та геообмеження

Перш за все, VPN потрібно мати можливість потрапити в Amazon Prime Video. Хоча ви можете подумати, що це легко, оскільки технічно він не може бути заблокований від вас, Amazon робить можливість блокувати VPN найкраще. Це так, щоб він міг продовжувати свою любов до видобутку даних та продажу маркетингових профілів користувачів.

Ще одна причина використання VPN – це доступ до фільмів та шоу, які недоступні у вашій країні. Крім того, якщо ви не проживаєте там, де немає доступу до Amazon Prime Video, ви хочете, щоб VPN мав хорошу мережу сервера, щоб обійти блок.

Безпека

Щоб переконатися, що ви захищені від відстежувальної діяльності Amazon, VPN повинен мати хороший захист. Ця безпека буде захистом між вашими особистими даними та спробою Amazon відслідковувати кожен ваш хід, тому переконайтеся, що для обраного вами VPN використовуються верхні протоколи VPN.

Швидкість та потокова продуктивність

Швидкість VPN є важливим фактором, що стосується потокового передавання. Хороші швидкості означають, що вам не залишається чекати завантаження вмісту. Ваша єдина розвага – буферне коло. Плюс, чим краще ви отримуєте швидкість, тим краще роздільна здатність.

Не всі провайдери у нашому списку мають найшвидшу швидкість, але всі вони зарекомендували себе, коли йдеться про трансляцію відеопослуг, так чи інакше.. 

Пропускна здатність

Положення пропускної здатності є критичним фактором для отримання найкращого досвіду потокової передачі відео. Більшість постачальників пропонують необмежену пропускну здатність з початку роботи, але деякі мають щомісячний ліміт. Якщо ви виберете один із обмеженням, ви, швидше за все, швидко досягнете його під час трансляції. Як тільки це станеться, VPN перестане працювати, залишаючи вас вразливим.

Простота використання

Цей фактор буде залежати від вашого досвіду використання VPN, хоча вибрати непоганий користувач непогано. Якщо ви новачок, ви оціните VPN, які постачаються з простим інтерфейсом. З ними, як правило, це просте натискання кнопки для підключення. Однак, досвідченіші користувачі можуть скористатися налаштуваннями, а не простотою користування.

Ви також можете перевірити, з якими пристроями сумісний VPN. Більшість VPN охоплюють Windows, macOS, Android та iOS, принаймні, деякі з них, включаючи Linux. Інші мають більш тривалі списки, включаючи такі пристрої, як смарт-телевізори та Amazon Fire Stick.

Ціна

Доступні безкоштовні варіанти, але більшість VPN, підходящих для Amazon Prime, будуть коштувати. Ця ціна залежить від постачальників VPN, тому вам слід переконатися, що вона відповідає вашому бюджету.

Чи можу я використовувати безкоштовну VPN для перегляду відео Amazon Prime?

Швидкий пошук VPN в Google або магазині додатків поверне тонна безкоштовних VPN-провайдерів. Хоча вони можуть бути спокусливими, вам слід бути обережними, дивлячись на них. Звичайно, не всі безкоштовні VPN – це погано, але ринок переповнений тими, які не заподіють вам нічого, окрім того, усвідомлюєте ви це чи ні.

Деякі з них навіть не справжні: вовк в овечому одязі, так би мовити. Ви думаєте, що ви отримаєте чудовий комплект, який захистить вас, але вони просто чекають, коли накинуться на наступну жертву. 

Деякі з них пронизані шкідливим програмним забезпеченням, яке розкривається, як тільки ви натискаєте на завантаження. Інші – за тією ж інформацією, що й Амазонка; вони хочуть відстежувати вашу інформацію та продавати її. Ви можете прочитати наш найгірший безкоштовний посібник з VPN, щоб отримати більш детальну інформацію про те, наскільки вони можуть бути поганими.

Ви можете захистити себе від деяких небезпек, пов’язаних із безкоштовними VPN, встановивши гідний антивірус. Для швидкого виправлення рекомендуємо використовувати Bitdefender. Це захистить вас у режимі реального часу, що є обов’язковим при завантаженні підозрілих програм. Однак найкраще бути розумним і вибирати авторитетну послугу, навіть якщо це означає, що вам доведеться здати деякі монети.

Фінальні думки

На відміну від інших популярних потокових платформ, проходження минулих геоблоків тут не є великою проблемою. Ваша конфіденційність – це найбільший фактор, що потребує VPN Amazon, але використання VPN може зупинити ваш доступ до послуги. 

Вам потрібно вибрати VPN, який може обійти блок VPN Amazon, зберігаючи вашу конфіденційну інформацію. Якщо регіональні обмеження є проблемою для вас, тоді і його серверна мережа також почне грати. 

Ваша найкраща ставка, враховуючи всі ці аспекти, – ExpressVPN. Це дозволить вам приховати всі ваші онлайн-дії, але він може обходити блокпости VPN від Amazon. Крім того, він також має великий серверний розкид та відмінне обслуговування клієнтів. Чому б не дати йому піти з 30-денною гарантією повернення грошей?

Якщо у вас є думки щодо використання VPN з Amazon Prime Video, залиште їх у розділі коментарів. Ознайомтесь і з іншими нашими статтями VPN та з нашим розділом розваг. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me