Кращий VPN для потокової передачі 2020: різання кабелів

Зараз багато людей звертаються до потокових послуг, а не до використання традиційного кабельного телебачення. Краса обрізки шнура полягає в тому, що ви можете дивитися улюблене шоу вдома або в дорозі. Однак, щоб отримати максимальну користь від послуги або переглянути геоблокований вміст, найкраще використовувати один із найкращих VPN для потокового вибору.


На потокових платформах, таких як Netflix та Amazon Prime Video, ви готові переглядати лише один натиснути кнопку. Однак геоблоки відіграють важливу роль у ваших пропозиціях у вашій країні. 

У цьому може допомогти віртуальна приватна мережа. Це замаскує ваше справжнє місцеположення та зробить вас схожим на доступ до потокової служби із вибраного місця. 

Крім цього, VPN захистить ваше з’єднання і збереже вас прихованим як від спостереження, так і від постачальника послуг Інтернету. Це особливо важливо, якщо ви віддаєте перевагу використовувати позалегальні потокові аналоги. Візьмемо, наприклад, Kodi. Хоча використання платформи не є незаконним, вміст, до якого ви можете отримати доступ, часто захищений авторським правом матеріал, який стає доступним через торрент.

У цьому випадку важливо використовувати VPN, оскільки це приховає вашу IP-адресу та захистить вас від сторонніх очей. Kodi – це також хороший варіант, якщо ви хочете отримати безкоштовні спортивні потокові дії. Ви часто можете передавати спорт як активну подію, а наші найкращі додатки Kodi для спортивного довідника можуть допомогти вам знайти ідеальне джерело. Крім того, ви можете використовувати fuboTV для спортивної трансляції.

Якщо ви хочете дізнатися більше про Kodi, ви можете зробити це за допомогою нашого спеціалізованого посібника з Kodi. Крім того, замість того, щоб використовувати безкоштовну VPN для Kodi, слід ознайомитись з нашим кращим VPN для Kodi, щоб ознайомитись із рекомендаціями, які будуть тримати вас під радаром..

Незалежно від маршруту, який ви вибрали, зі списку найкращих VPN ми рекомендуємо вам використовувати ExpressVPN. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про обмеження деяких популярних потокових платформ, що вам слід шукати в VPN для потокової передачі та які VPN найкращі для такого завдання.

Найкращий VPN для Streaming 2020

Розблокувати BBC iPlayer, Netflix та Hulu (серед інших)

Хоча ви, можливо, цього не усвідомлювали, усі сервіси потокового транспорту мають регіональні обмеження. Це часто пов’язано з ліцензійними та авторськими угодами, але це означає, що ви не отримаєте однаковий вміст у кожній країні, де доступна послуга.. 

Візьмемо, наприклад, Netflix У американській версії є найбільша бібліотека з 190 країн, де Netflix доступний. Але це ще не означає, що все включено.

Значна частина його вмісту виробляється іншими компаніями, і ці компанії отримують можливість сказати, де він показаний. Якщо компанія має угоду з іншою мережею, Netflix може бути заборонено показувати її в одній країні. Деякий власний вміст Netflix також можна переглядати лише в певних країнах.

Інші послуги перебувають у тому ж човні, як Amazon Prime Video. Плюс деякі послуги повністю обмежені в певній країні. Наприклад, Hulu доступний лише для американської аудиторії, а BBC iPlayer можуть використовувати лише мешканці Великобританії (читайте найкращий VPN для посібника з iPlayer BBC). 

Яке б обмеження ви не стикалися, VPN допоможе вам обійти його. Однак у Netflix є додаткова перешкода для перестрибування. Заборона Netflix VPN зробила це все складніше. На щастя, є деякі VPN, які вирішують завдання, як ви можете прочитати в кращому VPN для Netflix..

Як ми вибрали найкращу VPN для потокового передачі

Не всі VPN побудовані однаково, і хоча деякі з них відрізняються зручністю та швидкістю, це не обов’язково робить їх найкращими для потокового передавання. Деякі VPN пропонують виділені потокові сервери, але насправді вони не працюють добре, як ви можете прочитати в нашому огляді Avast VPN. Обраний VPN повинен містити наведені нижче критерії.

Швидкість

Швидкість є важливим фактором, коли мова йде про потокове передавання. VPN повинен мати хороші швидкості для того, щоб ви могли дивитись улюблені шоу чи фільми, не буферизуючи кожного разу, коли ви потрапляєте на гарний шматочок. Хоча не всі наші вибори – це найшвидші VPN-сервіси, вони все ще досить хороші для 4K потокової передачі, якщо у вас пристойна незахищена швидкість.

Пропускна здатність

Ще одним вирішальним фактором є допустима пропускна здатність. Більшість VPN пропонують необмежену пропускну здатність, але є такі, які обмежують щомісячну надбавку. Якщо ви досягнете межі, VPN перестане працювати. Це останнє, що ви хочете зробити в середині фільму, тож краще вибрати той, у якого немає шапки.

Отримати минулі геоблоки

Основним пріоритетом є переконайтесь, що VPN може в першу чергу обійти потокові геоблоки. Якщо це не вдається, то єдине, на що ви будете дивитися, – це прекрасне повідомлення про помилку. Усі вибрані нами послуги так чи інакше зарекомендували себе, хоча кожен може відрізнятися, якщо мова йде про Netflix, Amazon Prime Video, Hulu та BBC iPlayer. Вони також хороший вибір для Коді.

Простота використання

Наявність у своєму розпорядженні VPN, який є простим у використанні, покращить ваше потокове переживання. Зрештою, вам не хочеться стрибати через обручі, щоб просто попоїсти час. У багатьох випадках можна натиснути просту кнопку підключення, і це все. Тим не менш, якщо ти володарка, то, можливо, ти хочеш гарного макета налаштувань.

Ціна

Якщо ви хочете отримати хороший сервіс з усіма включеними смаколиками, вам доведеться за це заплатити. Деякі з найкращих безкоштовних VPN не є поганими, але вони не найкращі виконавці, що стосуються потокової передачі. Ціни, однак, різняться, тому вам потрібно буде переконатися, що він відповідає вашому бюджету, а також усі ваші потокові підписки..

1. ExpressVPN

ExpressVPN – найкращий VPN на ринку з багатьох причин, і його потокова здатність є однією з них. Він має блискавичну швидкість, що є головним плюсом для завантаження та відтворення будь-якого флікту, який вам здається у повному HD або навіть 4К. Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN, щоб краще зрозуміти, на що він здатний.

Немає нічого страшнішого, ніж відрізатись прямо, коли ви збираєтеся дізнатися “whodunit” у Sherlock, тож вам буде приємно знати, що ExpressVPN має необмежену пропускну здатність. 

expressvpn-review-сервер-навігація

Він також є лідером, коли йдеться про доступ до потокових платформ, тому що він може отримати майже будь-яку службу, яку ви кинете на нього. Можливо, вам доведеться підстрибувати різні сервери, щоб потрапити в Hulu та Amazon Prime Video, але це не має жодних проблем з доступом до BBC iPlayer та Netflix, і він може потрапити майже на Netflix кожної країни.. 

Це простий у використанні і один з найкращих варіантів, якщо ви новачок. Після його встановлення все, що вам потрібно зробити, – це натиснути величезну кнопку “ввімкнути” посередині інтерфейсу, і ви вимкнетесь. За замовчуванням це підключить вас до “розумного” місця на основі вашої поточної позиції, але ви можете натиснути кнопку “вибрати місце”, щоб вибрати конкретну область.

Однак, ExpressVPN – це одна з найдорожчих доступних VPN, але на це варто коштувати. Поєднання функцій робить його найкращим VPN для перегляду фільмів без сумнівів. 

Щомісячна ціна – найдорожчий варіант, і ви заощадите гроші, зареєструвавшись на більш довгу підписку. Поставляється з 30-денною гарантією повернення грошей, тож вам нічого втрачати.

2. NordVPN

Ще один чудовий вибір – NordVPN, який можна порівняти з нашим першим вибором, як ви можете прочитати в нашому ExpressVPN проти NordVPN випадання. Однак він не вистачає на маківці через дальні скорочення. Під час підключення до ближчого сервера швидкість його швидкості, але якщо ви хочете, наприклад, спостерігати за Netflix США зі Східної Європи, ви побачите це трохи повільніше. 

nordvpn-review-сервер-навігація

Немає обмежень пропускної здатності, і NordVPN може потрапити на всі основні потокові платформи, хоча для досягнення найкращої продуктивності вам може знадобитися пограти з різними серверами. Час його комутації VPN-сервера швидко, що чудово підходить, якщо вам потрібно переключитися на сервери через проблеми швидкості та доступу. Детальніше про наш досвід роботи з ним ви можете прочитати в нашому огляді NordVPN.

Користуватися дуже просто, а вибір відповідного сервера – легкий вітер. Ви знайдете варіанти для безлічі налаштувань, включаючи перемикач на знищення, що важливо, якщо ви плануєте передавати піратський вміст на Kodi. Це також наш найкращий VPN для торрент, якщо ви хочете їхати цим маршрутом.

Ціна NordVPN – це гаманець. Щомісячна угода – це не найкращий вибір, але довші плани, безумовно, знижують вартість. Якщо ви не хочете взяти на себе зобов’язання на такий тривалий термін, існує 30-денне вікно повернення коштів, на яке ви можете повернутися.

3. CyberGhost

Наступним у списку є CyberGhost, який є чудовим вибором, навіть якщо він не такий хороший, як наші перші два вибори. Його швидкість пристойна, але, як і NordVPN, вона страждає від повільних швидкостей на великі відстані. 

CyberGhost-потокові сервери

Немає обмеження пропускної здатності, що добре. Крім того, CyberGhost має спеціальні потокові сервери, і під час тестування нашого огляду CyberGhost ми виявили, що він зміг потрапити на основні потокові платформи.. 

Він має чудовий інтерфейс, який простий у використанні, і ви можете підключити до семи пристроїв одночасно, що є пристойним числом. Це межа для встановлення, але вона все-таки заслужила згадку в нашому найкращому VPN для порівняння декількох пристроїв.

Щомісячна ставка CyberGhost погана, але якщо ви виберете більш довгий план, це досить пристойна угода. Якщо ви зареєструєтесь на мобільному пристрої, ви можете скористатися семиденною безкоштовною пробною версією. Крім того, існує стандартна 45-денна гарантія повернення грошей на стандартні підписки.

4. Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету має багато можливостей, а швидкісні швидкості – одна з найкращих. Однак, щоб досягти цих швидкостей, вам доведеться дотримуватися налаштування безпеки за замовчуванням, що є менш сприятливим 128-бітним шифруванням. Якщо ви збільшите це, його швидкості трохи знизяться. Але все-таки це має бути добре для трансляції, навіть якщо ви поцікавитеся його функціями безпеки. Ви також отримуєте необмежену пропускну здатність.

pia-огляд-розширений вид

PIA може отримати доступ до Netflix, хоча і не послідовно, як ви можете прочитати в нашому огляді приватного доступу до Інтернету. Багато серверів PIA розташовані в США, і з цим не має проблем із доступом до Hulu. Однак у Amazon Prime Video та BBC iPlayer немає великого шансу, оскільки вони обидва змогли виявити VPN.

Це простий у користуванні і ви можете швидко підключитися. Меню налаштувань відкриється в окремому вікні, і, хоча не так багато варіантів налаштувань, як у деяких VPN, все одно ви можете заплутатися. З PIA ви отримуєте 10 одночасних підключень.

Ціноутворення PIA просте і засноване на одному плані. Немає додаткових добавок, щоб підняти ціну; ви отримуєте все, що включено в такт. Ви можете вибрати одномісячну, шестимісячну або однорічну підписку, але чим довший термін ви виберете, тим кращу знижку отримаєте. Існує також семиденний термін повернення коштів.

5. ВипрВПН

VyprVPN – ще одна чудова послуга. Це трохи мішана сумка, але з великою безпекою з одного боку та недостатньою підтримкою клієнтів з іншого. Його швидкість може бути трохи повільною, як ви бачите в нашому тестуванні для нашого огляду VyprVPN. Це означає, що вони надійні незалежно від того, звідки ви з’єднуєтесь. Також немає обмеження пропускної здатності.

ВипрВПН-Клієнт

Він може потрапити у всі основні сервіси потокового передавання, але ви матимете більше шансу потрапити в Netflix з IP-адрес США та Великобританії. Хоча це чудово працює з BBC iPlayer, Hulu та Amazon Prime Video. 

VyprVPN простий у використанні, чи маєте ви попередній досвід роботи з VPN чи ні. У ньому є безліч параметрів безпеки, з якими можна грати, і він постачається з власним протоколом Chameleon для додаткового захисту. Якщо ви рухаєтесь на ходу, ви будете раді дізнатися, що його мобільні додатки – одне з найкращих там, що робить його одним із найкращих VPN для Android.

Є два плани на вибір. Стандартний план постачається з трьома одночасними підключеннями, тоді як версія Premium постачається з п’ятьма підключеннями та використанням протоколу Chameleon. Ви можете вибрати або щомісячну, або щорічну підписку, але щорічна вартість виходить дешевшою у довгостроковій перспективі. 30-денна гарантія повернення грошей також діє.

6. Вітрянка

Windscribe – це гідний VPN, який пропонує щедрий безкоштовний план. Однак, хоча це може бути настільки щедрим, що він сидить на крані безкоштовного VPN-сервісу, він не збирається виграти трофей за найкращий безкоштовний VPN для трансляції фільмів. 

Це тому, що коли ми використовували його безкоштовні VPN-сервери під час тестування для огляду Windscribe, у нього виникли проблеми з потраплянням в Netflix та Hulu. Він мав доступ до BBC iPlayer BBC та Amazon Prime Video, але для Netflix та Hulu вам доведеться використовувати платні сервери Windfcribe Windflix. Вони створені для трансляції в США, Великобританії, Канаді та Японії.

вітрозапис-слайдер3

У платному плані Pro також є деякі пільги. Ви отримуєте необмежену кількість підключень на будь-якому плані, але Pro також постачається з необмеженою пропускною здатністю. З безкоштовним планом ви отримуєте 2 Гб на місяць – або 10 ГБ, якщо вводите дійсну адресу електронної пошти – і за кожне додане вами місцезнаходження ви отримуєте ще 10 ГБ даних.

Якщо ви хочете лише передавати трансляцію, ви можете скористатися його опцією «побудувати план», щоб отримати сервер Windflix та необмежену кількість даних лише за $ 2 на місяць, що дає вам дешевий спосіб розблокувати Netflix.

Вирушаючи на план Pro, вам буде краще вибрати більш тривалу підписку, оскільки ви заощадите гроші в довгостроковій перспективі. Офіційної політики відшкодування коштів не існує, але якщо ви попросите її протягом трьох днів після покупки, Windscribe зобов’язується. Ви можете скористатися вільним планом, щоб побачити, чи сподобалось вам спочатку.

7. TunnelBear

І нарешті, ми повідомимо про TunnelBear згадку. У нашому тестуванні на огляд TunnelBear це дозволяє нам знизити продуктивність, оскільки його блокують усі основні потокові служби. Це означає, що це чудово, якщо мова йде про YouTube і Twitch, тож якщо ви, скажімо, шукаєте наздогнати потік у школі, це хороший вибір. 

Це було досить добре з YouTube, завантажуючи відео зі швидкістю 720p та 60 кадрів в секунду. Щоб відео завантажувалося в 1080p, але це, безумовно, справедливий вибір, якщо вам потрібен VPN для доступу до YouTube. 

Тунель-Клієнт

Наші результати з Twitch були ще кращими: потоки завантажувались у 1080p відразу. Ми не кажемо, що це точно найкращий VPN для трансляції Twitch, але це хороший вибір, якщо ви хочете отримати доступ.

Щодо всього іншого, TunnelBear – це все-таки справедливий вибір. Його швидкість варіюється між різними серверами, але ви отримуєте необмежену пропускну здатність. Він має простий у користуванні інтерфейс, і вибрати сервер дуже просто, оскільки ви отримуєте екран карти з маленьким ведмедем, який показує ваше поточне місцезнаходження. 

Що стосується ціни, то саме TunnelBear може зацікавити вас більше, особливо якщо ви використовуєте її лише для YouTube та Twitch. У нього є вільний план, який не такий щедрий, як Windscribe, але ви все одно отримуєте 500MB даних на місяць. Існують також способи підвищення цієї межі. Наприклад, якщо ви щебетати про TunnelBear, ви отримаєте додатковий гігабайт даних.

Платний план пропонує щомісячну або щорічну підписку, при цьому річний є найкращим варіантом для заощаджень. Безкоштовної пробної версії немає, оскільки ви можете використовувати безкоштовну версію. Крім того, немає офіційного вікна повернення коштів, оскільки повернення пропонуються в кожному конкретному випадку, тому, якщо ви хочете, вам доведеться зв’язатися з TunnelBear.

Почесне згадування: IPVanish

Хоча IPVanish не склав основний список найкращих VPN для трансляції відео чи фільмів, ми все ще вважаємо, що це заслуговує на згадку. На відміну від TunnelBear, він може потрапити на пару основних потокових платформ, але це не є послідовним, і у нього є і деякі інші недоліки.

На більшості серверів це швидко, але є кілька областей, які повертають погані швидкості. Він поставляється з необмеженою пропускною здатністю. Як ви можете прочитати в нашому огляді IPVanish, ми стикалися з помилкою проксі-сервера Netflix, коли ми намагалися отримати доступ до нього. У нас також не пощастило з BBC iPlayer, але він зміг потрапити в Hulu і Amazon Prime Video.

IPVanish-Quick-Connect

IPVanish простий у налаштуванні та використанні, і він дозволяє підключати до 10 пристроїв одночасно. Якщо ви плануєте торрент-торрент, майте на увазі, що хоча VPN налаштовано для цього, це не сама приватна VPN.

Політика конфіденційності є сумнівною, оскільки компанія раніше передала журнали користувачів департаменту внутрішньої безпеки США. Зараз ми не впевнені в її конфіденційності, але над цим варто подумати.

Його ціна є середньою для послуги VPN, і хоча ви заощадите гроші при більш тривалому плані, це лише невелика знижка. Є семиденна гарантія повернення грошей, якщо вона не для вас.

Фінальні думки

Ми сподіваємось, що ми відкрили вам очі на те, як по-різному можуть працювати VPN, коли справа стосується потокової передачі, особливо коли вони також мають пробиватися через блоки. Багато VPN можуть пробиватися через стіни однієї або двох потокових платформ, але є лише декілька, які можуть отримати доступ до всіх. 

Крім того, після отримання доступу вам знадобиться пристойна швидкість, щоб ви могли фактично завантажувати та відтворювати вміст. Також найкраще працювати з таким, який має необмежену пропускну здатність, інакше вам доведеться почекати наступного місяця, щоб переглянути решту свого шоу.

Основні моменти – ExpressVPN – найкращий сервіс VPN для потокового передавання. Для початку він може користуватися всіма потоковими службами, включаючи Netflix у багатьох країнах. 

На додаток до цього, він має надшвидкісні швидкості і включає необмежену пропускну здатність. Це також одна з найпростіших VPN. Вартість вище, ніж інші VPN, але ви отримуєте чудову послугу, і є 30-денна гарантія повернення грошей.

Як ви користувалися VPN, щоб передати улюблений вміст? Повідомте нас у розділі коментарів нижче. У нас є інші статті VPN, які можуть вам допомогти. Перебуваючи тут, перегляньте також наші потокові статті та нашу розважальну бібліотеку. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me