Кращі альтернативні торент-сайти

Тут на Cloudwards.net ми говорили про торрентієнти раніше, і в цій статті ми рекомендували або використовувати The Pirate Bay, або торканти Kickass. Однак у багатьох країнах є блоки, які не дозволяють користувачам отримувати доступ до будь-якого із цих сайтів. У цій статті ми розглянемо альтернативи Kickass та Pirate Bay, до яких вам слід мати доступ, де б ви не були..


Однак перш ніж ми це зробимо, слово попередження: якщо ви не використовуєте VPN, ваше з’єднання не захищене, і вас можуть відстежувати будь-хто. Завдяки масштабним програмам шпигунства, які НСА запроваджує, а також шпигунствують американськими провайдерами, немає гарантії, що ви не будете привертати небажаної уваги, окрім використання будь-якого з наших кращих постачальників VPN..

Окрім цього загального списку, у нас також є п’ятірка найкращих VPN для проведення торрент. Якщо, однак, налаштування VPN – це не ваш стиль, є один останній варіант, а саме хмарний торрент. Кожна з трьох розглянутих у цій статті служб дозволить вам не тільки анонімно торрент, але й усі набагато швидше, ніж звичайні торренти. Хоча безкоштовні плани з кожним накладають серйозні обмеження, кілька доларів на місяць дозволять вам ділитися файлами з вмістом серця.

Альтернативні торент-сайти

Нижче ви знайдете короткий перелік альтернативних варіантів торрентам Kickass та The Pirate Bay. Жоден із наведених нижче не гарантовано працює з вашого місця розташування (у різних країнах встановлені різні фільтри), але трохи заплутатися з проксі-серверами та VPN, це показує, що більшість з них працює, більшу частину часу.

RARBG

Цей сайт пропонує менший вибір, ніж більшість, але якість файлів тут досить пристойна. Шанувальники якості над кількістю будуть дуже задоволені цим сайтом, особливо якщо їм подобається дивитися як старші, так і новіші фільми та телепередачі. Хоча для ігор це не чудово.

Ізохунт

Це один із найстаріших торент-сайтів там, хоча завдяки регулярним оновленням інтерфейсу ви не вважаєте цього. На сайті пропонується трохи всього, хоча в розділі з обмеженими коментарями трохи складніше з’ясувати, яким завантаженням можна довіряти, а яким не можна.

LimeTorrents

Ще один невеличкий сайт – LimeTorrents приємний тим, що дає змогу дізнатися, підключений ви до VPN чи ні, а також дає хороший огляд, чи здоровий рій, до якого ви підключились. Оскільки користувальницький інтерфейс трохи непростий в навігації, досвідчені торентери, ймовірно, отримають найбільшу перевагу, тоді як початківцям, можливо, доведеться живити кілька разів.

1337X

Назва цього сайту має дати вам уявлення про те, скільки йому років, і його особливістю також є старіші фільми, шоу та ігри. Це не просто задовольняє тих геріатричних, щоб пам’ятати 1337-ти спік, проте навіть молодша юрба зможе користуватися цим сайтом чудово.

yts.ag

Цей веб-сайт призначений для завантажувача YIFY, тому якщо ви його шанувальник (ну, це, швидше за все, це “вони”), вам сподобається цей сайт. Хоча не всі можуть бути шанувальниками цієї групи зломщиків фільмів, якщо ви хочете знайти справді величезну бібліотеку фільмів, ви знаєте, куди подітись. Взагалі, якість фільмів велика, хоча смаки групи можуть бути дещо занадто еклектичними для деяких.

EZTV.ag

Що стосується фільмів, то EZTV – це телепередачі: хоча якість не завжди залежить від статусу Netflix, вибір є справді масовим. Ви можете витратити стільки часу, вирішуючи, на що дивитися, як насправді за ним.

Сівалка

Якщо простота – це ваша річ, то обов’язково перевіряйте сівалку. Хоча навігація по сайту може бути заплутаною саме тому, що там дуже мало кнопок, але це дає вам невеликий огляд усіх останніх завантажень, що робить пошук свіжих торентів легким вітерцем.

Торрент-пошукові системи

Якщо ви шукаєте конкретний файл або щось незрозуміле, знайти його може бути досить складно. Окрім кількох перерахованих нами вище, тут також є безліч крихітних торент-сайтів, про які ніхто, крім кількох завзятих шанувальників, не чув. У цьому випадку це допомагає використовувати пошукову систему торрент; ми вибрали три нижче.

Toorgle

Індексуючи 55 мільйонів торрентів, Toorgle – важкий нападник із трьох. Його інтерфейс, однак, трохи незграбний, оскільки це в основному модифікований результат пошуку Google, який не фільтрує дублікати та неприємні торренти. Якщо вам потрібно знайти щось дивне, то це найкраще.

Torrent Project

У Torrent Project не тільки індексовано понад 10 мільйонів торрентів, але це інтерфейс дозволяє завантажувати файл торрента або магнітне посилання безпосередньо з власного сайту. Це означає, що у вас буде менше спливаючих оголошень, які будуть дратувати вас під час пошуку, великий бонус у нашій книзі.

Висновок 

І ось у вас це є: кілька альтернативних торент-сайтів, які повинні працювати під час написання. Оскільки ці речі, як правило, знаходяться в потоці, ми обов’язково оновлюватимемо цей список по мірі проходження місяців. 

Якщо незаконне завантаження фільмів і телепередач – це не ваша річ, ви завжди можете вибрати обліковий запис Netflix. Якщо вибір у вашій країні трохи невтішний, ви завжди можете використовувати будь-який наш кращий VPN для вибору Netflix і дивитися Netflix США. Якщо ігра – це ваша річ, ви також можете ознайомитися з нашими п’ятьма найкращими хмарними послугами для геймерів..

Дякую за прочитане; повідомте нас у коментарях нижче, якщо у вас є якісь пропозиції щодо хороших торент-сайтів. Пам’ятайте, що завантаження захищених авторським правом матеріалів не зовсім легальне, тому не забудьте бути в безпеці там.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me