Як спостерігати за тим, як Breaking Bad 2020: Сага про Вальтера Білого

«Breaking Bad» став майже історичним шоу і визначає золоту епоху телебачення, як і The Wire або The Sopranos. Якщо ви ще цього не бачили або, швидше за все, хотіли б знову спостерігати, як Уолтер Уайт погано ламається, ми склали це всеосяжне керівництво про те, як дивитися “Порушення погано” в Інтернеті.


Хоча зараз це вважається віхою в телевізійному пейзажі, Breaking Bad майже не пережив свій перший сезон. Небагато виконавців AMC, її приймаючої мережі, побачили багато майбутнього в історії вчителя хімії, який перетворив мет Кінгпіна, особливо не, якщо його діяв би стереотипний приємний хлопець Брайан Кренстон. Однак шоурунери наполегливо наполягали, і ми закінчилися п’ять з половиною сезонів напруженої драми.

Поломка – це історія про Вальтера Уайта, колись перспективного хіміка 50-х років, який закінчив викладати середню школу в Альбукерке, Нью-Мексико, мріючи про дні своєї слави. Він одружений, має дорослого сина з ДЦП та дитину. Життя триває, хоч і кричущим чином, коли йому поставили діагноз рак легенів і йому потрібні гроші, багато його, тому його сім’ю можна опікуватися після того, як він пройде.

Поряд з ним приходить Джессі Пінкмен – наркоман, продавець мет і колишній студент Білих – і вони починають готувати метамфетамін у причепі в пустелі. Їх переслідують наркодилери, майже натрапляють на поліцейських, і це лише перший епізод.

Якщо цей короткий опис зацікавив вас переглядати “Breaking Bad” або захоплюєтеся бачити все це заново, будьте з нами, коли ми покажемо вам, де ви можете його дивитись в Інтернеті. Ми будемо переглядати безкоштовні варіанти, а також платні.

Як спостерігати за порушенням Інтернету

По-перше, давайте подивимося на законні способи, як можна спостерігати “Порушення поганого”. AMC, її мережа, не має власної потокової служби, як, скажімо, CW. Однак ви можете знайти всі серіали Breaking Bad на Netflix. Те саме стосується ще однієї опори AMC, Mad Men, яку також можна знайти повністю на Netflix.

Breaking-Bad-Netflix

Ми зробили швидкий пошук пропозицій Netflix кількох країн, використовуючи віртуальну приватну мережу – програму, яка дозволяє підробляти ваше інтернет-місцезнаходження – і виявили “Breaking Bad” сезон 1 – 5 на всіх, незалежно від того, чи це був американський сайт, веб-сайт Великобританії або ЄС.

Netflix присутній майже в усіх країнах світу, за винятком деяких неприємних деспотичних режимів, таких як Північна Корея та подібні (див. Наш огляд цензури в Інтернеті, щоб отримати більше прикладів). 

Однак, оскільки у нас немає можливості перевірити всі вибірки Netflix для кожної країни, можливо, Breaking Bad відсутній в одній або двох з них, і в цьому випадку вам потрібно буде використовувати VPN, щоб отримати доступ до країна, яка це робить.

Однак не кожна VPN буде вирішена цим завданням, оскільки Netflix має драконівську заборону VPN, яка спотикає більшість сервісів. У нашому випадку ми використовували ExpressVPN, який під час нашого ретельного та постійного тестування завжди є найкращим VPN для Netflix. Ми від душі рекомендуємо це, якщо у вас виникли проблеми знайти Breaking Bad на Netflix у вашій країні.

Як дивитися, як Breaking Bad безкоштовно

Для тих з вас, хто не любить обстрілювати Netflix – хоча ми не знаємо, чому, оскільки це чудова послуга – або хочемо уникати політики потокових воєн, є також безліч способів спостерігати за тим, як Breaking Bad for безкоштовно. Ми розглянемо кілька найкращих варіантів у решті цієї статті.

Перший варіант – це безкоштовна трансляція, при цьому “безкоштовний” в даному випадку означає незаконний. Є багато сайтів, які пропонують це, але ми зазвичай радимо PutLocker. 

Це тому, що PutLocker пропонує найменше спливаючих вікон, найкращий інтерфейс і зазвичай має всі епізоди в актуальному стані, навіть із більш неясними шоу, як Timeless. Як несподіванка нікому, у неї також є всі сезони Breaking Bad у своєму каталозі.

Ломка-поганий-путлокер

Однак, як і на всіх незаконних потокових сайтах, PutLocker заробляє гроші на рекламі і не байдуже, хто їх розміщує. Це означає, що ви ризикуєте заразити зловмисне програмне забезпечення, коли ви ним користуєтеся.

Ми рекомендуємо, якщо ви відвідуєте PutLocker, у вас включений один з найкращих блокаторів спливаючих вікон, а також гідний антивірус. Інакше ви ризикуєте зробити свій комп’ютер смішним лише тому, що хотіли подивитися шоу безкоштовно. Щодо антивірусу, ми рекомендуємо Bitdefender, тому ознайомтеся з нашим оглядом Bitdefender Antivirus.

Як слідкувати за тим, як зламаються на Коді

Якщо ви настільки захоплюєтесь потоковими сайтами, як ми, то Kodi може бути кращим варіантом для вас. Це медіа-платформа з відкритим кодом, яка була спочатку розроблена для Xbox, але тепер її можна встановити на майже кожному пристрої та операційній системі там. Якщо ви хочете дізнатися більше про це, перш ніж зайнятись поривом, радимо ознайомитися з нашим посібником з Kodi для отримання додаткової інформації.

Що стосується Breaking Bad, то швидкий огляд показує, що він доступний у нашому улюбленому додатку Poseidon, який, в свою чергу, можна знайти в одному з найкращих сховищ Kodi – Kodil. Однак якщо ви все-таки вирішите піти по маршруту Kodi, не забудьте скористатись одним із наших найкращих VPN для вибору Kodi, оскільки те, що ви робите, є технічно торрент і, таким чином, незаконне в більшості частин світу..

Порушення поганих потоків

Це добре приводить нас до нашого останнього розділу, а саме до того, як слідкувати за тим, як Breaking Bad погано торрентами. Як і можна було очікувати від популярного шоу, Піратський Бей просто кишить торентами, які мають або окремі пори року, або цілу справу, тому ніяких турбот там немає. Однак ви завжди можете перевірити кілька альтернативних торент-сайтів, якщо хочете.

Breaking-Bad-Torrents

Тим не менш, звичайні відмови від відповідальності застосовуються: торрентінг вважається незаконним майже скрізь, тому що б ви не зробили, використовуйте один з найкращих VPN для торрентінгу, коли обмін файлами або ризикуєте оштрафувати. За останні кілька років авторські організації зняли рукавички по всьому світу, тому вам потрібно захистити себе.

Фінальні думки

Сага про Вальтера Уайта та його сім’ю, не кажучи вже про всіх колоритних персонажів, які заповнюють цю вигадану версію Нью-Мексико, є абсолютною точкою в телевізійному оповіданні, і ми рекомендуємо його всім, хто любить гарну історію, яку добре розповіли. Будемо сподіватися, що будь-який із перерахованих вище напрямків, щоб спостерігати за “Порушенням поганого”, буде стояти перед вами.

Як бонус, коли ви закінчите, у вас ще є кращий дзвінок Саула, якого слід чекати, приквел, який надходить на життя одного з найгірших адвокатів, коли-небудь виставлених на екран.

Що ви думаєте про Breaking Bad? Чи знаєте ви кращий спосіб його перегляду, ніж ті, які ми описали нижче? Ми хотіли б почути від вас коментарі нижче. Як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map