Як спостерігати за Riverdale Online у ​​2020 році: наздоганяємо банду

У місті Рівердейл все не в порядку, навіть поза драмою для підлітків, яка надихає банду Арчі Ендрюса. Маючи достатньо посилань на минулі часи та неонові світильники, щоб навіть Незнайкові речі почервоніли, Рівердейл варто переглянути (читайте наш посібник, як дивитись посібник із Stranger Things). У цьому короткому підручнику ми розповімо, як це зробити.


Існує кілька способів трансляції шоу, деякі з яких є законними, а інші – ні. Пошук шоу у своїй мережі The CW Network часто може створювати більше проблем, ніж це варто, особливо, наскільки популярним є обрізання шнура. Якщо ви хочете почухати свербіж середньої школи, читайте далі, щоб дізнатися, як дивитися Рівердейл. 

Дивіться Рівердейл в Інтернеті

Як вже згадувалося, Riverdale випускає в мережі CW, яка, на щастя, є більш доступною, ніж деякі мережі на стандартному кабелі. Ви можете транслювати повні епізоди на веб-сайті мережі CW або через його додаток для розумного телебачення безкоштовно, а рекламу розміщуватимуть протягом кожного епізоду. Але це лише, якщо ви перебуваєте в США. 

riverdale-cw

Через геоблоки розповсюдження, мережа CW працює лише в США, тож якщо ви знаходитесь за межами континентальної 48, у вас виникнуть проблеми, якщо ви не використовуєте віртуальну приватну мережу. Якщо ви не знаєте, VPN може змусити вас з’являтись, ніби ви десь в Інтернеті, минаючи лише обмеження США, яке має CW Network.. 

Однак жодна VPN не працюватиме. Багато хто погано поводиться з потоковими платформами – прочитайте приклад нашого огляду ProtonVPN – щоб ви хотіли бути забезпечені надійним виконавцем. Наш найкращий путівник VPN для потокового потоку – це гарне місце для початку, але ви можете просто пропустити хоопла і зареєструватися для облікового запису в ExpressVPN (також читайте наш огляд ExpressVPN). 

Крім того, Netflix передає Riverdale. Усі сезони, які зараз не виходять в ефір мережі CW, доступні для перегляду, а нові сезони додаються незабаром після їх завершення в прямому ефірі. При цьому, геоблоки все ще застосовуються, тому прочитайте наші найкращі VPN для Netflix та як перемогти керівництво заборони Netflix VPN, щоб підготуватися до цього.

Дивіться Рівердейл безкоштовно

Ви можете безкоштовно переглядати Рівердейл у мережі CW, але якщо ви не хочете мати справу з рекламою, ви також можете безкоштовно передати її в інше місце. Ми підозрюємо, що існує досить багато веб-сайтів, що розміщують потоки, але, оглядаючись, ми знаходили всі сезони на Couchtuner та Europix. Це означає, що якщо уникнути реклами – це те, що ви хочете, ці веб-сайти створюватимуть проблеми.

riverdale-couchtuner

Вони не відомі для спливаючих вікон, тому перед завантаженням потоку переконайтесь, що ви оснащені одним із наших найкращих блокаторів спливаючих вікон. Веб-переглядач із вбудованим блокувальником реклами теж не погана ідея, наприклад, Opera (читайте наш огляд Opera). 

Інше питання – кіберзлочинність. Якщо веб-сайт потокової передачі не може заробити гроші, бомбардуючи вас рекламою, це зробить, надсилаючи зловмисне програмне забезпечення в мережу. Наш найкращий посібник з антивірусного програмного забезпечення гарантуватиме, що ви захищені на всіх фронтах, але якщо ви хочете заощадити гроші, ви також можете отримати доступ до нашого найкращого безкоштовного антивірусного програмного забезпечення.. 

Подивіться Рівердейл на Коді

Якщо спілкування з веб-сайтами на баггі та рекламою не звучить апетитно, ви можете передати поточний контент на Kodi. Як ви можете прочитати в нашому посібнику з Kodi, це інтерфейс медіацентру з відкритим кодом, який можна розширити додатками. Деякі з цих додатків, на щастя, дозволяють тягнути потоки (прочитайте наш кращий посібник з додатками Kodi для кількох прикладів). 

riverdale-kodi

Ми виявили, що всі сезони поточно надбудовуються над додатком Poseidon, але в інших є також потоки. Ці додатки працюють, витягуючи потоки з веб-сайтів, таких як Couchtuner та Europix, і дозволяють вам вибрати, який ви хочете переглянути. Замість розміщення вмісту вони просто очищають інші веб-сайти.

Через це діють ті самі правила. Ви хочете, щоб антивірусна програма була готова. Однак спливаючі вікна є меншою проблемою. Більш важливим тут є використання VPN. Перетягування цих потоків не є законним – детальніше прочитайте наш юридичний посібник Kodi – тому захист вашої IP-адреси та ідентичності важливий. 

Наш найкращий путівник VPN для Kodi налаштує вас на правильний шлях. Не дивно, що ExpressVPN також зняв цей список, побачивши, що це, мабуть, найкращий VPN загалом, але CyberGhost теж не поганий варіант. Як ви можете прочитати в нашому огляді CyberGhost, у ньому є довгий список серверів, створених для потокової передачі. 

Рівердейл Торрент

Якщо ви не надто захоплюєтесь потоковим потоком, ви можете завантажити Riverdale локально та переглядати його, не турбуючись про швидкість Інтернету. Мережа CW не дозволяє завантажувати епізоди, але ви все одно можете отримати доступ до них за допомогою торрент. Якщо ви не знаєте, торрент дозволяє вам брати невеликі шматочки файлу з декількох машин і збирати їх на комп’ютері. 

riverdale-torrent

Хоча здебільшого це стосується порушення авторських прав, все ще виникають питання щодо того, чи торрент є незаконним. Як це стосується майже всіх інших способів дивитися Рівердейл, вам потрібно VPN, щоб ви могли залишатися анонімними під час торрентів. Прочитайте наш кращий VPN для посібника з торрентів щодо рекомендацій. 

ExpressVPN добре працює для торрентінгу, але нам більше подобається NordVPN, про що ви можете дізнатися в нашому огляді NordVPN. Оглянувшись, ми знайшли Riverdale на Піратській бухті та LimeTorrents. На вашому бажаному веб-сайті альтернативних торрентів також мають бути доступні епізоди. 

На додаток до VPN важливий антивірус, оскільки ви завантажуєте файл на свій апарат. Наше найбезпечніше антивірусне програмне забезпечення може налаштувати вас, але ми рекомендуємо Bitdefender Antivirus понад усе. Як ви можете прочитати в нашому огляді Bitdefender Antivirus, він пропонує винятковий захист і довгий список функцій для завантаження. 

Фінальні думки

Рівердейл варто дивитися, незважаючи на деякі його банальні середні школи. На щастя, його легко знайти між CW Network, Netflix, торрентінгами, Kodi та онлайн-потоковими платформами. Просто переконайтеся, що ви обладнані VPN та антивірусним програмним забезпеченням, перш ніж заходити в глибину Рівердейлу. 

Ознайомтесь і з нашим потоковим архівом. Там ви знайдете шматки, подібні до цієї, так що ви можете розкусити, поки не вдоволиться серце. Нещодавно ми опублікували, як дивитися The Shield та як спостерігати за Bleach, тому подивіться на них. 

Як ви плануєте дивитися Рівердейл? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. 

FAQ щодо Riverdale

Про що Рівердейл?

Рівердейл надихається коміксами “Арчі”. Хоча сюжетні лінії з коміксів не беруть, більшість персонажів є там. Історії змінюються від сезону до сезону, але Рівердейл здебільшого стосується злочину у рідному місті групи друзів-підлітків. 

Де знятий Рівердейл?

Більшість зйомок для Рівердейла відбувається у Ванкувері, Британська Колумбія, Канада. Знаковий знімальний знімок, який показує місто, був зроблений в Харбор-Спрингз, штат Мічиган, хоча.

Який канал – Riverdale On?

Рівердейл розповсюджується в мережі CW, але також транслюється на Netflix. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map