Як спостерігати за кращим дзвоником Саула в 2020 році: все добре, чоловіче

Better Call Saul є приводом до “Breaking Bad”, і слідкує за Солом Гудменом – одним з найбарвніших персонажів із саги про Вальтера Уайта, коли він перетворюється на те, щоб стати адвокатом, що перебуває в нижній годівниці, яку ми любили. Оскільки це дуже популярне шоу, ми подумали, що ми допоможемо людям, показавши, як дивитися Better Call Saul онлайн.


Справжнє ім’я Сола Гудмена – Джиммі Макгілл, і він колись дуже відрізнявся від гладкомовного, етично гнучких напівзлочинців, зображених у “Breaking Bad”. Коли Better Call Saul вперше відкриється, його офіс знаходиться в задній частині салону для нігтів, у нього практично немає клієнтів, і він проводить більшу частину своїх днів, піклуючись про свого хворого брата, партнера в юридичній компанії Toplight.

Джиммі вирішив поставити своє минуле як шахрая за собою і зробити це серйозно, як адвокат, що виступає за маленького хлопця, але обставини змовляються проти нього – як і його власний персонаж – і повільно, але точно, він перетворений на Саула Гудмана.

Better Call Saul – це стільки ж персонажів, скільки і Breaking Bad, і ми, безумовно, рекомендуємо його для тих, хто любить глибоку драму. Однак що б ви не робили, не дивіться це перед тим, як Breaking Bad або ви зруйнуєте це шоу – серйозно. У нас є посібник, як слідкувати за тим, як Breaking Bad, тому спочатку перевірте це, перш ніж дивитися Better Call Saul.

Як дивитися кращий дзвінок Саулу в Інтернеті

Поки що чотири сезони Better Call Saul вийшли в ефір по його домашній мережі AMC, причому Better Call Saul 5 сезон запланований на 2020 рік. Оскільки AMC не має власної потокової мережі, як, скажімо, Showtime так (перевірте нашу як дивитись посібник з мільярдами на одне чудове шоу в цій мережі), Better Call Saul можна знайти в повному обсязі на Netflix.

Better-Call-Saul-Netflix

Так само, як ще одне шоу AMC, Mad Men, наскільки ми можемо сказати, що Netflix кожної країни переносить все кращі виклики Saul, тобто все, що вам потрібно, – це підписка на Netflix, і ви хочете їхати.. 

Залежно від вашого місцезнаходження, Netflix може коштувати всього 10 доларів на місяць і відкриває величезний світ розваг; ми рекомендуємо його будь-кому, тим більше, що ви отримуєте перші 30 днів безкоштовно.

Однак якщо ви перебуваєте в країні, яку ми не перевірили, і у вашій бібліотеці немає кращого заклику Saul, вам доведеться використовувати віртуальну приватну мережу, щоб зробити вигляд, що ви десь ще там здійснювати пригоди Джиммі Макгілла. Коротше кажучи, VPN приховає вашу IP-адресу і дозволить вам з’являтися, ніби ви десь в іншому місці, що дуже зручно.

Однак ви не можете просто скористатись будь-яким VPN VPN для доступу до Netflix в іншій країні. Ми розглядаємо причини, чому в нашому поглибленому творі про заборону Netflix VPN, але підсумок полягає в тому, що лише декілька сервісів VPN можуть надійно проникнути до Netflix. 

Ознайомтеся з нашим кращим VPN для Netflix для вершків, але якщо ви не тип читання, можете перейти прямо на сайт нашого переможця, ExpressVPN.

Як безкоштовно дивитися кращий дзвінок Саула

Що стосується легальної трансляції, то Netflix – це найкраща пропозиція для перегляду кращого дзвінка Саула на відстані однієї милі. Однак Інтернет не був би Інтернетом, якби не було тони більш морально неоднозначних способів домогтися створення персонажа, такого морально неоднозначного, як Сол Гудман. 

Дійсно, подумайте, що зробив би Саул.

Що стосується химерних потокових сайтів, ви можете взяти свій вибір, але протягом багатьох років ми виявили, що PutLocker є найнадійнішим – або, можливо, найнадійнішим – його помилок там. Швидка перевірка показує, що в ньому є сезон Better Call Saul з 1 по 4, і в хорошому порядку теж.

Better-Caul-Saul-PutLocker

Однак, якщо вам дійсно не подобається, щоб вас обстрілювали рекламою порно, азартних ігор та інших речей, які найкраще насолоджуються конфіденційністю, ми рекомендуємо вам встановити один з найкращих блокаторів спливаючих вікон під час відвідування PutLocker або будь-якого подібного сайту. Крім того, хоч ти на це, навіть одне з найкращих антивірусних рішень, що працює на задньому плані, теж не зашкодить. Нам дуже подобається Bitdefender, тому перевірте це.

Як дивитись кращого дзвінка Саула на Kodi

Останнім варіантом потокової передачі є Kodi, який, якщо ви ніколи про нього не чули, є медіа-платформою, яка колись була розроблена для Xbox, але тепер доступна майже на кожному пристрої. Ви, ймовірно, можете запустити його на ОС вашого автомобіля, якщо хочете.

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як працює Kodi, перегляньте наш повний посібник з Kodi, але він зводиться до його встановлення, а потім домовляйтесь про свій шлях через кращі сховища Kodi – і деякі з найгірших – щоб знайти додаткові додатки, на це є шоу, яке ви хочете. 

Ми знайшли Better Call Saul на додатку Poseidon, який можна знайти під реподом Kodil. Однак використання Kodi для перегляду вмісту, захищеного авторським правом, технічно незаконне, тому ми рекомендуємо мати один з наших кращих VPN для вибору Kodi, коли ви проходите цей маршрут.

Краще зателефонуйте до Соулу Торрент

Останнім варіантом перегляду «Кращий дзвінок Саула», про який ми розповімо в цій статті, є торрент. Його перевага полягає в тому, що ви зможете фактично мати при собі копії шоу, не покладаючись на ненадійні потокові сайти. 

Однак його недоліком є ​​те, що торрент – це, мабуть, найбільш підданий моніторингу спосіб ловити улюблені розваги. Торрентінг без включення VPN – це просто прохання про проблеми.

Ми знайшли всі сезони Better Call Saul на Піратській бухті, хоча, як завжди, ми не порушуємося за якість. Однак ми розпізнаємо деякі ручки завантажувачів, тож ви повинні бути добре.

Better-Call-Saul-Torrents

Перш ніж ви навіть вирушаєте на Піратський затоку чи альтернативні сайти торрентів, радимо ознайомитись з нашою статтею про найкращий VPN для торрентінгу, щоб ви могли захистити себе. Якщо ви хочете пропустити завдання читання, ми є великими шанувальниками NordVPN, коли справа стосується спільного використання файлів P2P, тому ви можете перевірити послугу, використовуючи 30-денний термін повернення коштів..

Фінальні думки

Better Call Saul – це одне з найбільш інтригуючих шоу сьогодні, оскільки це одне з небагатьох, яке показує, як персонаж може формуватися за їхніх обставин, навіть якщо вони не хочуть бути. У чомусь це навіть потужніше, ніж “Breaking Bad” в цьому плані, хоча йому не вистачає вибуховості батьківського шоу.

Що ви думаєте про «Кращий дзвінок Саула»? Гідний спадкоємець чи поганий претендент? Повідомте нас у коментарях нижче, а також будь-які способи, через які ми могли пропустити перегляд цього чудового шоу. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me