Як спостерігати за Гриммом онлайн в 2020 році: Полювання на монстрів в Орегоні

Грімм – один з найбільш дивних, але захоплюючих шоу сьогодні. Це випливає з пригод Ніка Беркхардта, детектива про вбивства в Портленді, штат Орегон, який одного дня дізнається, що він є спадкоємцем спадщини мисливців-монстрів. Потрібно, щоб хтось бачив магічний реалізм, тому ми склали цей посібник про те, як дивитися Грімм в Інтернеті.


Світ Грімма – це той світ, у якому звірі, названі Весеном у свині німецького шоу, ходять серед нас під людським виглядом, їх справжні форми стають помітними лише тоді, коли їх хочеться побачити. Є вибрана група звичайних людей, які можуть бачити їх у звичайних умовах, хоча Грімс. Талант передається з покоління в покоління, а Нік – останній у довгій черзі.

Протягом століть Грімс виступав суддею, присяжним та катом Весена, і велика частина шоу про те, що Нік врівноважує свою роботу поліцейського з його закликом як Грімма. Він, як правило, бере більш м’який шлях, ніж його предки, що веде його і глядача, щоб відкрити багатий світ Весен у всій його фантастичній славі.

У шоу є свої темні моменти – Весен – це звірі, які можуть відірвати людей від кінцівки, зрештою – але загалом відбиває вигадливість своїх персонажів та прохолодний світ, який створили письменники. Якщо вам подобаються шоу, які роблять поза стіни, Grimm – це для вас. Там є достатня кількість поліцейських процедур, але якщо ви хочете відірватися від The ​​Shield або The Wire, це може бути хорошим варіантом.

Однак, у Грімма є один недолік, яким він ділиться з багатьма іншими. Якість зменшується, майже скорочується, після сезону 4. Хоча в 5 та 6 сезоні ще є хороші епізоди, фінал був відмовою після відмінного написання та напружених сюжетних ліній перших чотирьох сезонів. Однак найкраще судити про себе, так що давайте почнемо.

Як дивитися Грімм в Інтернеті

Grimm доступний для платних потокових передач на Amazon Prime Video та Netflix. Amazon Prime Video пропонує її в США та Європі, а Netflix – лише у Європі. Якщо ви не перебуваєте в одному з цих регіонів або не хочете отримувати другу підписку, ми покажемо вам, як пройти ці ці геоблоки нижче.

grimm-amazon-prime

На Amazon Prime Video воно доступне в повному обсязі, тож ви зможете перекуситись. Оскільки в Amazon є тенденція до висмоктування даних, ми рекомендуємо використовувати віртуальну приватну мережу, щоб захистити себе. Ми маємо для вас статтю про найкращий VPN для Amazon Prime Video. Як бонус, ви можете використовувати його для обходу декількох геоблоків, які випускає Amazon.

Що стосується Netflix, усі шість сезонів доступні в ЄС, а також у всіх місцях, Боснії та Герцеговині. Якщо ви не перебуваєте в жодному з цих місць, але ви все ще хочете дивитися Grimm в Netflix, вам знадобиться VPN, яке може пройти заборону VPN Netflix. Ми рекомендуємо використовувати наш найкращий VPN для Netflix, ExpressVPN, який має сервери по всій Європі, а також один у Боснії.

Грімм-Нетфлікс

Як дивитись Grimm Online безкоштовно

Як ви, напевно, знаєте, існує також безліч неоплачених потокових веб-сайтів, і декілька з них пропонують Grimm. Це означає, що використання їх несе великий ризик, оскільки всі вони завантажуються спливаючими оголошеннями, навантаженими шкідливим програмним забезпеченням, тому ми рекомендуємо використовувати один з наших найкращих блокаторів спливаючих вікон разом із будь-яким з найкращих антивірусних рішень перед відвідуванням їх..

Grimm-PutLocker

Як і в більшості шоу, Outlander є гарним прикладом, найкращим варіантом з моря безкоштовних потокових веб-сайтів є PutLocker. У ньому є всі шість сезонів Грімма, і швидкий перегляд купок з них не показує жодних пошкоджених епізодів чи файлів. Окрім оголошень, якщо ви вирішите перейти на PutLocker, ви б ішли. Ми також перевірили Couchtuner, але більшість посилань там були розірвані.

Як дивитися Грімм на Коді

Якщо ви не проти незначного майстерності, у вас є ще один варіант потокової передачі – Kodi. Ця медіатека з відкритим кодом може зайняти деяку роботу, щоб почати роботу, але тоді ви будете мати доступ до майже кожного фільму, телешоу та спортивного каналу там (перегляньте наші найкращі додатки Kodi для спорту, якщо ви переглядаєте люди спітніють). 

грімм-коді

Ми трохи копали і виявили, що у Посейдона всі шість сезонів Грімма. Ви можете знайти його під Kodil, який є одним з найкращих сховищ Kodi і його слід встановити. Якщо у вас виникли проблеми, у нас є повний посібник з Kodi, який допоможе. Ми також рекомендуємо використовувати один з наших кращих VPN для Kodi, оскільки його використання не є абсолютно законним.

Грімм Торрент

І останнє, але не менш важливе, ви можете спостерігати за Гріммом за старомодним способом, тортуючи файли та переглядаючи їх з вашого жорсткого диска. Швидкий огляд нашого улюбленого дзеркала Pirate Bay показує, що ви маєте змогу витягувати всі сезони разом, але вам, можливо, доведеться перевірити, які торренти є законними, а які – ні..

Грімм-торрент

Це не найкраще, що ми бачили, але це повинно вас змусити своєчасно спостерігати за пригодами Ніка. У практичних цілях торрентінг є незаконним, тому використовуйте один з наших кращих VPN для вибору торрентів або отримайте одне з таких неприємних повідомлень у своїй поштовій скриньці. 

Однак якщо це серйозно: ніколи не ввімкнено торрент без VPN.

Фінальні думки

Це пояснює всі способи, які ми могли б придумати, легальні та нелегальні, щоб ви спостерігали за Гріммом. Ми рекомендуємо перевірити шоу, якщо ви розумієте, що існує світ, який існує одночасно з нашим, або якщо вам просто подобається ідея монстрів, що бігають по амоках вулицями Портленда.

Повідомте нас, якщо ми пропустили якісь проспекти в коментарях нижче або поділіться своєю думкою про шоу. Дякую за прочитання та весело спостерігаючи за Гріммом.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me