Як спостерігати за Doom Patrol в 2020 році: їдемо в округ Колумбія

Дом Патруль, як непридатність, ізгоєнених Людей X всесвіту DC, об’єднує найнеймовірніших героїв за екстремальних обставин. Це також одне з перших шоу на потоковому майданчику DC Universe, поряд з титанами та криптоном.


У цьому посібнику про те, як дивитися Doom Patrol, ми збираємось показувати вам усі способи трансляції шоу в Інтернеті. Хоча ми висвітлимо законні способи його трансляції, ми також поговоримо про те, як можна безкоштовно транслювати або завантажувати шоу.

Дивіться Doom Patrol в Інтернеті

Як вже згадувалося, Doom Patrol доступний виключно через потокову платформу DC Universe. Окрім невеликої лінійки показів, яку вона пропонує, DC Universe включає ексклюзивні товари, сучасні графічні романи, класичні комікси та анімаційні шоу DC від минулої епохи. Це сказало, що це дорого.

як-дивитися-дум-патруль-онлайн

Хоча деякі шанувальники постійного струму можуть добре платити $ 80 річну ціну, платформа є дорогою. Крім того, він доступний лише в США, за винятком Titans, який розповсюджується через Netflix за межами США та Китаю (читайте наш найкращий VPN для посібника Netflix).

Існують способи передачі Всесвіту DC, якщо ви ще не в США. Використовуючи віртуальну приватну мережу, ви можете здаватися, ніби ви фактично перебуваєте в будь-якій точці світу. Це робиться підключенням до віддаленого сервера перед тим, як перейти до відкритого Інтернету, замінивши вашу IP-адресу та інформацію про геолокацію на серверну..

За функцією VPN звучать схоже на проксі, але як ви можете прочитати в нашому посібнику щодо VPN vs. proxy vs. Tor, це не так. Зазвичай проксі можна виявити за потоковими платформами – читайте, як перемогти посібник із заборони VPN Netflix, щоб побачити, що це в дії – значить, VPN – це більш безпечна ставка.

Це тому, що VPN шифрують ваше первісне з’єднання. Використовуючи протоколи VPN, програмне забезпечення відскакує запити, які ви надсилаєте, ефективно маскуючи, хто ви і що робите в Інтернеті. На відміну від проксі, VPN не можна відстежити до вас. Прочитайте наш посібник із безпеки VPN, щоб дізнатись про особливості цього процесу.

Є багато варіантів і при тунелюванні до США. Наші найкращі VPN та найкращі VPN для американських путівників – це гарне місце для початку пошуку, але ExpressVPN виграє в обох. Якщо ви не хочете покупок, перейдіть безпосередньо до нашого огляду ExpressVPN.

Дивіться Doom Patrol безкоштовно

Навіть із VPN, вам потрібно буде заплатити ціну за вхід на трансляцію в DC Universe. На щастя, проте, є способи перегляду Doom Patrol безкоштовно. Оглянувшись в Інтернеті, ми знайшли потоки на Couchtuner та Europix для всіх епізодів, доступних на момент написання. Ймовірно, є й інші платформи, які не є лише пошуком Google.

як-дивитися-дум-патрульний

Хоча більшість цих потокових платформ доступні по всьому світу – якщо ви не живете в країні із суворою цензурою – вам все одно слід використовувати VPN, коли вони передаються на них. Платформи, такі як Couchtuner та Europix, випрошують кіберзлочинність, тому незахищене з’єднання може призвести до переслідування або, що ще гірше, зловмисного програмного забезпечення.

Наш найбезпечніший посібник з VPN перераховує постачальників, які можуть захистити вас, але VPN – це лише одна частина головоломки. Ви також повинні захистити свій апарат найкращим антивірусним програмним забезпеченням. Хоча прослуховування завжди викликає занепокоєння, локальна атака, скажімо, від викупу, теж стосується.

Антивірус Bitdefender – це наше антивірусне програмне забезпечення, яке не тільки забезпечує простий у користуванні інтерфейс та велику кількість функцій, а й чудові результати захисту. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді Bitdefender Antivirus.

Дивіться Doom Patrol на Kodi

Якщо ви хочете дивитися Doom Patrol на своєму дивані, є Kodi. Як ви можете прочитати в нашому посібнику з Kodi, це медіа-центр інтерфейсу, який дозволяє організовувати телевізійні шоу, фільми, музику та інше, не виходячи з дивана. Хоча для Kodi є програма DC Universe, ми поговоримо про інші способи передачі Doom Patrol на платформу.

Kodi – це інтерфейс інтерфейсу, але його можна розширити додатками. Як випливає з назви, додатки дозволяють розширити функціональність Kodi, що в даному випадку означає більше потокової передачі. Наш найкращий посібник з додатками Kodi може ознайомити вас із тим, як встановити додатки на Kodi та надає короткий список наших рекомендацій щодо переходу.

По суті, потокові додатки прочищають веб-сайти, такі як Couchtuner та Europix та збирають потоки на вашому пристрої Kodi. Ви все ще будете передавати трансляцію з будь-якого веб-сайту, який ви знайдете, але це зробите з телевізора замість монітора.

Через це вам все одно потрібно буде захищатися. Як ми говоримо в нашому юридичному посібнику Kodi, є певна сіра зона, коли справа стосується потокової передачі з платформи. VPN є ключовим, оскільки він може приховати вашу IP-адресу та запити на перегляд певного шоу.

Наш кращий VPN для Kodi перераховує деякі з наших улюблених, але CyberGhost – це безпечний вибір. Це один з наших кращих VPN-серверів для потокового передачі, який поєднується з низькою ціною та довгим списком серверів, призначених для потокової передачі на понад 50 платформах у мережі. Ви можете прочитати наш огляд CyberGhost, щоб дізнатися більше.

Слідкуйте за торентом Doom Patrol

Якщо ви не хочете передавати потоковий протокол Doom Patrol, його можна торрентувати. Торрентінг – це процес завантаження файлу через однорангове з’єднання. Зазвичай підключенням є кілька комп’ютерів, які доставляють вам невеликі шматки файлу, який збирається на вашу машину через торент-клієнт.

як-дивитися-дум-патруль-торрент

Переглядаючи популярні торент-сайти, ми знайшли кілька файлів для Doom Patrol, включаючи 720p та 1080p копії. Це означає, що, з іншими способами безкоштовно дивитися Doom Patrol, вам потрібно буде отримати VPN та антивірус, перш ніж завантажувати що-небудь.

Ми пояснюємо, чому в нашому неправомірному посібнику проходить торрент, але недолік цього полягає в тому, що завантаження вмісту, захищеного авторським правом, як правило, ні-ні. Але, на жаль, наш кращий VPN для поводження з торрентами може зробити вас правильним шляхом.

NordVPN займає перше місце у списку завдяки чудовій безпеці та великій серверній мережі. Він також має спеціалізовані сервери торрентінгу, які можуть працювати з масовою передачею даних, необхідної для підключення P2P. Ви можете дізнатися більше про NordVPN та його довгий список функцій у нашому огляді NordVPN.

Фінальні думки

Doom Patrol варто дивитися, особливо з 95 відсотками на Rotten Tomatoes. На щастя, варіантів його перегляду є багато: від потокової передачі через DC Universe до завантаження торрента для перегляду на локальному рівні. Незалежно від того, як ви це спостерігаєте, не забудьте захистити себе за допомогою VPN та антивірусного програмного забезпечення.

Якщо ви хочете прочитати більше таких посібників, ознайомтеся з нашим потоковим архівом. Нещодавно ми опублікували, як дивитися американську історію жахів і як дивитися Бруклін Дев’ять-Дев’ятку, тому читайте їх, якщо вас цікавить.

Як ви спостерігаєте за Doom Patrol? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.  

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map