Як спостерігати за Чорною Пантерою у 2020 році: Wakanda Forever

Чорна Пантера – один із найпопулярніших та найприбутковіших фільмів у кінематографічному Всесвіті Marvel поза франшизою Месники. Фільм побив рекорди, фінансово та культурно. Окрім того, що цікаво спостерігати, він вирішує багато питань, що страждають на світі, тактовно та нюансно. Це, як і інші фільми Marvel, з’ясувати, як дивитись Чорну Пантер в Інтернеті може бути складним.


Як і в інших фільмах Marvel, Чорну Пантер можна переглянути в декількох місцях, але вона має звичку рухатися. У 2019 році Disney випустить свою потокову платформу Disney +, яка послужить початковим залпом проти Netflix та полегшить перегляд фільмів MCU теоретично, оскільки вони будуть в одному місці.

До цього часу ми тут, щоб допомогти з коротким посібником про те, як дивитись Чорну пантера в Інтернеті. Ми визначимо, куди можна передати або взяти напрокат, де ви можете знайти його безкоштовно і як отримати його через Kodi. Якщо вам потрібно наздогнати інші фільми Marvel, ознайомтеся з нашим посібником про те, як дивитися Месники.

Якщо ви любитель спорту, ви можете прочитати наші посібники про те, як дивитись Лігу чемпіонів в Інтернеті та як дивитися UFC в Інтернеті..

Якщо з будь-якої іншої причини, Чорна Пантера варта дивитися, щоб краще оцінити, як такі фрази, як “Це твій король ?!” і “Ваканда назавжди!” увійшли до лексикону поп-культури. Давайте розбимо ваші варіанти.

Як дивитися Чорну пантер в Інтернеті

Якщо ви домагалися Netflix переглядати деякі інші фільми MCU, ви, ймовірно, помітили, що серед них є Чорна Пантера. Якщо ви підписник Netflix, це очевидний вибір. Однак бібліотека Marvel Netflix може змінитися, тому не витрачайте на це можливості.

Якщо ви не можете його знайти, обов’язково прочитайте наші найкращі хаки Netflix, щоб відкрити секретні області служби.

Netflix-Black-Panther

У Amazon фільм доступний для прокату, але його немає на сервісі потокового передавання Amazon, Prime Video. Якщо ви любитель Amazon, це також хороший спосіб прокати інші фільми Marvel. Якщо це не ваша сумка, Vudu – це надійний вибір, і ціни її справедливі. Як і в Амазонії, зазвичай в ньому є більшість фільмів Marvel.

Вуду-Чорний-Пантера

Google також є варіантом. Магазин Google Play дозволяє орендувати Чорну пантер за тією ж ціною, що і Vudu та Amazon. Фільм також доступний для прокату на YouTube.

Hulu не підходить для фільмів Marvel. Популярний контент MCU рідко з’являється на платформі, і Black Panther не є винятком.

Все, що передбачає, що ви живете в американських геоблоках, може позбавити вас від перегляду Black Panther на потоковому сервісі. Прочитайте наш посібник з геоблокування, щоб дізнатися, що вони є, і як їх обійти.

Найнадійніший спосіб – це використання VPN. Однак Netflix має спеціалізоване виявлення VPN, тому ви хочете використовувати його з нашої найкращої VPN для статті Netflix.

Як дивитись Чорну Пантер безкоштовно

Перегляд фільмів у повному обсязі – і безкоштовно – в наші дні складно. Це також незаконно. Асоціація кінофільмів Америки та Асоціація звукозаписної галузі Америки зайняли агресивну позицію щодо боротьби з піратством, навіть наближаючись до залучення постачальників послуг Інтернет. Останнім часом AT&T відключила послугу кількох клієнтів, звинувачених у піратстві.

З огляду на це, ми не тут для вашого морального компаса, а для того, щоб радити вам бути найбільш дискретними інтернет-піратами. Спочатку використовуйте віртуальну приватну мережу. Той, кого піймали в піратах або звинувачували в цьому, швидше за все, не користувався цим. Не будьте ними.

Гарне місце для початку – наш найкращий путівник VPN. Ми все-таки зіпсуємо це і повідомимо вам, що ExpressVPN – наш найкращий вибір (читайте наш огляд ExpressVPN). Про натовп мобільних пристроїв див. Наш найкращий VPN для Android та найкращий VPN для iPhone.

Отримання файлів із тінистих джерел наражає на небезпеку ваш ПК чи пристрій, тому будьте впевнені, що у вас найкраще антивірусне програмне забезпечення. Порно-спливаючі вікна та зловживання рекламою дуже люблять їздити в цих місцях, тому виберіть один з наших найкращих блокаторів спливаючих вікон, перш ніж розпочати роботу..

Однак, існує багато веб-сайтів, на яких можна переглянути Чорну Пантерю та інші фільми. Веб-сайти, такі як Movies123, SolarMovie, YesMovies і Showbox – популярні потокові портали для фільмів і телешоу.

Ці веб-сайти, як правило, стрибають або змінюють назви, тому будьте готові до того, щоб пройти певну ретельність. Також немає гарантії, що вони будуть існувати, оскільки багато подібних веб-сайтів було закрито.

Якщо торрент – це ваша річ, Чорна Пантера та інші фільми Marvel – одні з найбільш завантажених. Це означає, що не вдасться знайти торрент через клієнта, наприклад, BitTorrent. Якщо ви серйозний торрент, ознайомтеся з нашою найкращою VPN для торрентінгу, а також з кількома альтернативними торрентами.

Якщо ви здійснюєте торрент, вам слід використовувати VPN, оскільки завантаження фільмів потрапляє у законну сіру зону. Нам подобається CyberGhost та PIA, особливо якщо ви бюджетуєте (читайте наш огляд CyberGhost та огляд PIA).

Дивіться Чорну пантер на Коді

Для тих, хто віддає перевагу потоковому використанню Kodi, існує багато додатків для фільмів Marvel. Одним з найпопулярніших Kodi був Exodus. Оригінальний додаток Exodus був закинутий деякий час тому через судові позови та звинувачення в піратстві, але він залишив після себе багато альтернатив у вигляді вилок.

Двоє з них – Exodus Kodi та Placenta. Додаток Placenta можна знайти в декількох сховищах і, здається, досить швидко переміщається. Blamo Repo було популярним джерелом для нього, але його закрили. Найкраще встановити збірку Kodi, яка вже є, наприклад Durex Build Kodi.

Як і Плацента, існує багато конструкцій, які оснащені виделкою Exodus. Однак, найновішу версію можна знайти через сховище KodiBae. GitHub – це гарне місце для пошуку файлів репо, але пошук у Google може направити вас у правильному напрямку.

Коді-Чорний-Пантера
© wp.com

Якщо ви не знайомі з Kodi, наш посібник з Kodi допоможе вам ознайомитись. Ви також можете знайти Чорну Пантер через наші кращі сховища Kodi. Для отримання додаткової інформації зверніться до нашого архіву Kodi, де ви можете знайти найкращі додатки для Kodi.

Фінальні думки

Чорна Пантера – це один із найбільших фільмів 2018 року, і це вже досить подвиг, враховуючи колективні досягнення MCU. Це найкращий переглянений фільм Marvel і, можливо, лише затьмарений Месниками Marvel: Війна нескінченності.

Немає кращого часу для перегляду, ніж зараз, коли ми чекаємо приходу титулів MCU, таких як Капітан Марвел та підтвердженого продовження Чорної Пантери.

Дайте нам знати, що ви думаєте про Black Panther або про те, що ваш улюблений флік MCU, відкидаючи нам коментар чи щебетуючи на нас. Щоб отримати більше потокових даних та як дивитись посібники, зверніться до нашого потокового архіву.

Дякуємо за прочитане. 

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me