Як спостерігати за Батьківщиною у 2020 році: високі ставки

Восьмий і останній сезон “Родини” заплановано до прем’єри 9 лютого 2020 року. Незалежно від того, чи переглядаєте ви попередні епізоди чи ви просто чули про шоу, існує безліч варіантів перегляду Вітчизни онлайн.


Родина слідує за оперативною службою ЦРУ Керрі Матісон. Вона впевнена, що американський морський підопічний Ніколас Броді був перетворений Аль-Каїдою після того, як він утримувався ними як військовополонений протягом восьми років. Поки її начальник та колеги вітають його з героєм, вона проводить власне розслідування, щоб довести, що він є ризиком для національної безпеки, і що він планує теракт на американській землі.

Із продовженням серіалу відбуваються кращі події, і історія поглиблюється. Якщо ви ще не загубились у виставковому шоу Fox 21, тепер настає час наздогнати. На щастя, є кілька способів дивитися Батьківщину в Інтернеті.

Дивіться Родину в Інтернеті

Батьківщину виробляє Fox 21 та виходить в ефір на каналі Showtime, тож ви можете просто зайти на веб-сайт Showtime і переглянути там сезони один-сім. При цьому вам потрібно буде підписатися на послугу, яка коштує 10,99 доларів на місяць. Однак Showtime пропонує безкоштовну семиденну пробну версію.

як-дивитися-батьківщина-шоу-час

Родина також доступна на Amazon, і ви можете придбати окремі епізоди за $ 2,99 або цілий сезон за $ 13,99.

як-дивитися-батьківщина-амазонка

Якщо ви є учасником Amazon Prime Video, ви можете додати Showtime до свого пакету і переглянути там Родину. Додаток Showtime коштує 10,99 дол. США на місяць, а Amazon Prime Video коштує 8,99 дол. США на місяць. З огляду на це, нові учасники можуть скористатися безкоштовними випробуваннями, які пропонуються.

як-дивитися-батьківщина-амазонка-прем'єр-відео

Якщо ви попадаєте на будь-які геоблоки по дорозі, ви можете скористатися одним із наших найкращих VPN для Amazon Prime Video, які допоможуть вам обійти їх..

Подивившись на Хулу, ми виявили, що всі сім сезонів Батьківщини доступні для перегляду. Підписка на Hulu починається від $ 5,99 на місяць, але ви можете отримати перший місяць безкоштовно. 

як-дивитися-батьківщина-хулу

Якщо ви намагаєтеся спостерігати за Hulu за межами США, ви зіткнетеся з проблемами, оскільки це доступно лише в Штатах. Ви можете подолати це, скориставшись одним із наших кращих VPN для вибору Hulu та змінивши своє місцезнаходження.

Після швидкого пошуку в Netflix ми знайшли всі сім сезонів Батьківщини. Однак він доступний лише в Netflix EU, тому, якщо ви не в Європі, вам доведеться підробляти своє місцезнаходження, щоб отримати доступ до нього. Ви можете використовувати один з наших кращих VPN для вибору Netflix, який здатний перенести минулі VPN-детектори Netflix.

як дивитися-батьківщина-netflix

Як і інші послуги, Netflix коштує грошей, але якщо ви користуєтеся першим користувачем, ви можете скористатися 30-денною безкоштовною пробною версією та отримати доступ до всіх епізодів Вітчизни за цей період. Після цього плани починаються від $ 8,99 на місяць, залежно від обраного вами пакету. 

Для легкого маршруту, що минає ці регіональні обмеження, ми рекомендуємо використовувати ExpressVPN. Це найкращий VPN для потокової передачі, і він може отримати майже будь-яку потокову платформу. Ви також отримаєте користь від швидкої швидкості та необмеженої пропускної здатності. Перегляньте наш огляд ExpressVPN для отримання більш детальної інформації.

Дивіться Батьківщину безкоштовно

Якщо ваш банківський баланс шкодує себе, або вам просто не подобається платити за те, що ви можете отримати безкоштовно, то вам пощастить. Є кілька варіантів перегляду Вітчизни безкоштовно.

Доступно безліч веб-сайтів для безкоштовного потокового передавання, тому ви можете спробувати пошукати їх. Ми перевірили PutLocker і виявили, що він показує сезони Вітчизни один до семи, і епізоди були хорошої якості зображення та показані щонайменше у 720p. 

як-дивитися-батьківщина-путлокер

Однак, використовуючи безкоштовні веб-сайти для потокової передачі, ми радимо використовувати хороший блокувальник спливаючих вікон, оскільки без нього ви будете спаменовані спливаючою рекламою. Перегляньте наш список найкращих блокаторів спливаючих вікон для деяких рекомендацій.

Батьківщина торентів

Ви також можете використовувати торрент-сайти для завантаження фільмів і серіалів на свій пристрій. Ми швидко подивилися на Піратську бухту і знайшли там Батьківщину. Файли виглядали добре, і ви можете отримати доступ до всіх семи сезонів. Ви також можете подивитися на альтернативних торент-сайтах для Батьківщини.

як-дивитися-батьківщина-пірат-бухта

Якщо ви все-таки вирішили торрент, переконайтеся, що ви попередньо захищені гідним антивірусом. Немає повідомлень про те, який шкідливий вміст може ховатися у файлах, які ви завантажуєте, тому вам потрібно переконатися, що ви захищені від кіберзлочинності. Bitdefender – хороший вибір, оскільки має чудовий захист та особливості. Прочитайте наш огляд антивірусу Bitdefender для отримання більш детальної інформації.

Крім того, більша частина вмісту в торент-файлах є вмістом, захищеним авторським правом, це означає, що ви будете порушувати закон, переглядаючи його. Ви самі вирішуєте, чим займаєтесь, але радимо залишатись анонімним, якщо ви торрент. 

Ви можете зробити це за допомогою VPN, щоб приховати свою IP-адресу. Ви також будете захищені його безпекою, що є обов’язковим для потенційно хитких файлів. У NordVPN є кілька найкращих доступних засобів безпеки, а також є власні P2P-сервери. Ось чому це найкращий VPN для торрентійгу, але наш огляд NordVPN детальніше описується.

Подивіться Родину на Коді

Ще один спосіб спостерігати за Родиною – це на Kodi. Якщо ви раніше ніколи не чули про Kodi, це програма з відкритим кодом, яка дозволяє вам передавати фільми та телебачення в прямому ефірі, а також зберігати та впорядковувати свої медіа-файли в ньому. 

Ви можете налаштувати його так, як вам потрібно, і він працює на різних платформах, таких як настільні, мобільні та потокові пристрої. Перегляньте наш посібник з Kodi, щоб розпочати роботу.

Коді сама по собі не є незаконною (наша юридична частина Kodi детальніше описується). Ви встановлюєте сховища та додатки, щоб отримати доступ до потрібного вмісту, і цей вміст може бути незаконним. Наприклад, додаток Пакту надає вам доступ до піратського вмісту.

Нам вдалося отримати доступ до всіх семи сезонів Батьківщини через надбудову Посейдон, яка є частиною сховища Коділ. Якщо ви хочете дізнатися більше про різні сховища та надбудови Kodi, ознайомтеся з нашими кращими сховищами Kodi та найкращими списками додатків Kodi..

як-дивитися-батьківщина-коді

Зауважте, що якщо ви використовуєте Kodi для перегляду Батьківщини, ви, швидше за все, робите це через торрент. Використання VPN для покриття вашої особистості є важливим. 

Для нас одним із них є ExpressVPN, але ми також рекомендуємо CyberGhost, оскільки він також пропонує чудовий сервіс. Ви можете прочитати про це в нашому огляді CyberGhost або ознайомитись з кращим VPN-кодом для Kodi, щоб отримати більше варіантів..

Фінальні думки

Ми показали вам кілька способів перегляду Батьківщини в цьому посібнику. Найменш стресовим способом є вибір платної підписки, наприклад, Hulu. Однак, якщо ви віддаєте перевагу безкоштовному потоковому потоку, то є кілька варіантів.

Якщо ви вирішили використовувати сайти для безкоштовної трансляції або завантажувати торенти, будьте обережні, оскільки вони є розмноженням вірусів та зловмисних програм, які просто чекають, що вони будуть встановлені на вашому пристрої. Щоб захистити себе, обов’язково дотримуйтесь наших порад: використовуйте антивірус та VPN. VPN також приховає вашу особистість від сторонніх очей, що обов’язково під час торрентів.

ExpressVPN – найкращий вибір, незалежно від ваших потреб. Це змінить ваше місцезнаходження, захистить вас від небезпек в Інтернеті та приховає справжню IP-адресу в процесі. Чому б не спробувати це з 30-денною гарантією повернення грошей?

Якщо ви знаєте інший спосіб дивитися Родину в Інтернеті, повідомте про це у розділі коментарів. Погляньте і на інші наші розважальні статті. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me