Як розблокувати YouTube: Потокове відео для всіх

Всім відомо YouTube. Це найпопулярніший у світі веб-сайт після Google.com, який навіть переміг Facebook за кількістю відвідувачів. Він пройшов шлях від основного веб-сайту для обміну відео до повного міні-Інтернету, де процвітають громади. Але не завжди кожен може отримати доступ до відео YouTube, тому ми склали це швидке та просте керівництво щодо розблокування YouTube.


YouTube може бути заблокований з будь-якої кількості причин. Можливо, ви перебуваєте в країні, яка цензурує Інтернет або ваш начальник засмучений тим, що ви витрачаєте час на перегляд відео YouTube, коли вам слід оновлювати електронні таблиці. Можливо, ви хочете слухати пісню в Інтернеті, лише щоб дізнатися, що деякі звукозаписні компанії лише пропонують частину свого вибору відеоконтенту у вашій країні, що може набриднути..

Незалежно від причини, якщо YouTube заблокований, ми маємо виправлення нижче. Перш ніж ми перейдемо до того, як ви можете розблокувати відео на YouTube, однак давайте подивимось на причини блокованого доступу до YouTube.

Чому YouTube заблокований?

ютуб-блок

Наразі лише три країни повністю заблокували YouTube (хоча кількість їх змінюється): Китай, Іран та Північна Корея. У кожній країні мета полягає у тому, щоб їх населення було захищене від іноземних впливів Інтернету, які можуть змусити людей думати, що отруєна вода та регулярний авторитарний гніт не є нормою скрізь.

Однак більшість населення світу живе там, де Інтернет (відносно) безкоштовний – принаймні, поки що – і причина, коли вони не можуть переглядати відео, просто тому, що хтось поставив на нього сайт. Вебмайстри великих корпорацій, а також малого бізнесу, університетів та шкільних систем часто мають постійні доручення заблокувати весь доступ до відеовмісту YouTube.

Найбільш жорстокі та несправедливі режими часто зустрічаються в сім’ях, звичайно, де батьки з технічними критеріями поставили батьківський контроль щодо того, які веб-сайти мають домашні завдання, уникаючи підлітків та цікавих дітей початкової школи (читайте наш посібник про те, як захистити своїх дітей онлайн для отримання додаткової інформації про це).

Відео YouTube не блокується лише для того, щоб переконатися, що життя людей є найгіршим з можливих – хоча це може здатися таким чином – це також може бути способом зменшити використання пропускної здатності низьким або забезпечити, щоб люди працювали, а не губили (каже письменник, який прослуховування списку відтворення на YouTube під час видання цього твору). Не слід також дітям дивитися відео-вміст, що стосується предметів, що не відповідають їхньому роду.

Оскільки YouTube не міг би перейматися тим, хто отримає доступ до нього та коли, пройти повз ці блоки – будь то державні, корпоративні чи батьківські – це просто як пиріг. Сюди входять блоки самих YouTube, розміщені на основі географії. В основному у вас є чотири варіанти, коли ви хочете переглядати заблоковані відео YouTube. Ми оцінимо їх тут по-справжньому швидко, перш ніж заглиблюватися внизу.

Як розблокувати YouTube?

 1. Використовуйте проксі
 2. Використовуйте VPN
 3. Використовуйте HTTPS
 4. Змініть свій DNS-сервер

Розблокувати YouTube за допомогою веб-проксі

Найпростіший і найдешевший спосіб обійти блок YouTube – це використання веб-проксі. Проксі-сервер змушує Інтернет-сервер вважати, що ваша IP-адреса та місцезнаходження відрізняються від реальності.

Найкращий проксі-сервер YouTube буде простий у користуванні та швидко. Ми склали список найкращих проксі-провайдерів, але зауважте, що ви ніколи не повинні використовувати проксі, крім YouTube, інакше можуть трапитися погані речі.

Це тому, що проксі-сервери не дуже захищені. Вони маскують вашу IP-адресу, але не захищають ваше інтернет-з’єднання. Так що, наприклад, ви торрентуєте проксі-сервера, це майже те саме, що розмахувати великим червоним прапором органам авторських прав. Про безпеку веб-проксі ми говоримо докладніше у статті про VPN vs proxy.

Розблокувати YouTube за допомогою VPN

Набагато кращий спосіб, ніж використання веб-проксі, щоб подолати будь-який блок – це використовувати віртуальну приватну мережу або VPN. Пов’язана стаття містить більше інформації, але використання VPN в основному надсилає ваше інтернет-з’єднання через інше місце, тобто ви можете змусити веб-сайт, який отримує інформацію, думати, що ви отримуєте доступ до нього з іншого пристрою, будинку чи країни. VPN може обійти Інтернет-геоблоки, і це нерозумний спосіб розблокувати YouTube.

Будь-який з наших кращих VPN-вибору буде вітер через батьківський контроль або дозволи адміністратора, як вони зроблені з цифрового паперу. Хороший VPN коштує грошей, тому це може стати перешкодою для деяких. Однак не рідкість для VPN мати принаймні гарантію повернення грошей. Ми також склали список найкращих безкоштовних VPN, але всі вони мають якусь обмеженість пропускної здатності.

Що б ви не робили, ніколи і ніколи не відвідуйте будь-яку службу VPN, про яку ми говоримо в нашій найгіршій безкоштовній статті VPN, з особливою згадкою про ботнет Hola VPN. Кожен з цих постачальників VPN продасть ваші дані, що, на наш погляд, зависока ціна, яку потрібно заплатити за розблокування YouTube.

Якщо ви просто хочете коротке уявлення про те, які послуги VPN можуть бути найкращими, радимо ознайомитися з нашим експрес-оглядом ExpressVPN на швидкість, наш огляд NordVPN щодо найкращого співвідношення ваших грошей у довгостроковій перспективі та наш огляд PIA, якщо ви хочете витратити як якнайменше на VPN в короткий термін.

Усі три – це відмінні VPN-сервіси з хорошими послугами, що дозволяють розблокувати бажаний вміст YouTube та зберегти ваші дані приватними. Крім того, всі три варіанти VPN швидко встановлюються та є найкращими VPN для Chrome, завдяки зручним для користувачів розширенням браузера, що робить їх простим у використанні..

Інші способи розблокувати YouTube

VPN – це не єдине ліки, яке завжди працює для розблокування YouTube. Деякі люди платять за ціну, а інші не можуть встановити необхідне програмне забезпечення, оскільки адміністратор має обмежений дозвіл на це. Давайте розглянемо два інших способи дістатися до потрібного заблокованого вмісту YouTube.

Зауважте, що ті, хто страждає від державного контролю, ні в якому разі не повинні отримувати доступ до YouTube за допомогою наступних прийомів. Єдиний варіант у цих випадках – перевірити наші статті про найкращий VPN для Китаю або найкращий VPN для Ірану і вибрати звідти послугу віртуальної приватної мережі..

Розблокувати YouTube за допомогою HTTPS


© Світ Sohail

Перший трюк для розблокування YouTube – найпростіший, але ви здивуєтеся, як часто це працює. Багато місць, які блокують веб-сайти, роблять це, вводячи адресу веб-сайту в програму, зазвичай залишаючи адресу як “http: //”. Тому одним із способів розблокувати вміст з YouTube є зміна поля адреси на “https://www.youtube.com” (зауважте, що додатково “S”). За допомогою цього підключення ви, можливо, зможете повністю ігнорувати блок із додатковою безпекою в Інтернеті.

Змінити DNS-сервер

Ще один надзвичайно простий спосіб розблокувати YouTube – це змінити DNS-адресу вашого сервера. Багато блоків запускають ваш запит на власний сервер, тому, обходячи його, ви обходите блок. Кожен аромат операційної системи трохи відрізняється, але всі вони працюють більш-менш так.

 • Перейдіть до “мережевих налаштувань” (іноді вам доведеться знайти мітку “адаптери”)
 • Знайдіть “властивості мережевого з’єднання” (або так само названі)
 • У розділі “IPv4” слід знайти вкладку або мітку під назвою “DNS-сервер”
 • Змініть сервер на “8.8.8.8” або “8.8.4.4” і перезавантажте комп’ютер

Ви також можете це зробити в деяких веб-браузерах, а не на комп’ютері. Просто знайдіть ім’я свого веб-переглядача та «змініть налаштування DNS», і це повинно зробити трюк.

Фінальні думки

Існує кілька зручних способів розблокувати відеовміст YouTube. Наш улюблений спосіб розблокувати YouTube – це використання VPN, оскільки декілька кліків і кілька баксів не лише залучають вас до відеовмісту YouTube, а й навколо інших геоблоків, наприклад заборони Netflix VPN. Інші методи більше вражають, але це не є причиною не намагатися.

Перегляньте наші статті VPN, якщо ви хочете дізнатися більше про свої параметри або ознайомити решту нашого сайту з проханням про останні та найкращі хмарні програми. Звичайно, у нас є чудовий YouTube-канал YouTube Cloudwards.net, який ви також можете переслідувати, коли ви скористаєтесь нашими порадами щодо розблокування сайту.

Що ви думаєте про наші способи розблокувати YouTube? Чи знаєте ви інших? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Розблокувати поширені запитання про YouTube

Ця стаття розробляється кілька років, і щоб полегшити вам справу, ми склали цей список найбільш часто заданих питань.

Як я можу потрапити на YouTube у школі?

Взагалі кажучи, люди, які все ще в школі, зазвичай не мають грошей, тому радимо скористатися проксі-сервером YouTube, щоб пройти повз будь-які блоки. Приємна річ у використанні веб-проксі – це те, що налаштування займає лише кілька хвилин, і ви можете розблокувати YouTube, Facebook і навіть Instagram одним махом.

Як розблокувати YouTube у Google Chrome?

Для цього рекомендуємо використовувати розширення веб-проксі. Більшість проксі-серверів, які ми рекомендували вище, мають розширення для Chrome, яке буде виправляти вас на проксі-сервер без зайвих проблем.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map