Як перенести ігри на пару на інший диск: Посібник з 2020 року

Сьогоднішні ігри є неапологічно масовими. У старі часи розміри гри обмежувалися відповідним середовищем. З появою широкосмугового Інтернету та завантаження цифрових даних, ігри вийшли за рамки фізичних середовищ та зросли експоненціально в розмірах, обмежившись лише простором на жорсткому диску та пропускною здатністю..


Тобто, є багато причин, яким користувачам може знадобитися переміщати свої ігри між накопичувачами. Незалежно від того, чи потрібно вам виділити місце для новітньої гри або ви вибрали новий диск, є кілька способів переміщення ігор у Steam, найпершій у світі ігровій платформі цифрових ПК.

Ми розповімо, як перенести одну гру або перенести всю бібліотеку Steam на інший диск. Якщо ви тільки що отримали новий жорсткий диск, ознайомтеся з нашими посібниками про те, як стерти жорсткий диск та як розділити жорсткий диск, щоб встати та працювати..

Створіть нову бібліотеку Steam

По-перше, вам потрібно буде створити новий каталог для ваших ігор Steam, що є простим процесом.

Крок 1: Після відкриття клієнта Steam натисніть на “Steam” в крайньому лівому куті. Потім у спадному меню виберіть “Налаштування”. Це запустить окреме вікно.

Параметри Пара

Крок 2: У цьому вікні на лівій панелі навігації натисніть кнопку “Завантажити”. Потім на правій панелі вгорі натисніть «Папки бібліотеки Steam». Процес буде виглядати приблизно так:  

Парові завантаження

Крок 3: Звідти натисніть «Додати папку бібліотеки», потім перейдіть до відповідного диска та натисніть «Додати нову папку». Дайте директорії будь-яке ім’я. Після цього натисніть «вибрати», щоб додати його до папок бібліотеки Steam.

Парова бібліотека

Переміщення Ігор до нової бібліотеки

Тепер, коли ми створили вторинну бібліотеку для ігор, ми можемо розпочати їх переміщення.

Крок 1: Клацніть правою кнопкою миші встановлену гру та виберіть “Властивості”.

Парові властивості

Крок 2: У спливаючому меню перейдіть на вкладку «локальні файли». Перейдіть до нижньої частини списку під вкладкою та виберіть “перемістити встановити папку”.

Steam-Move-Install

Крок 3: У новому вікні буде запропоновано вибрати бібліотеку для переміщення гри зі спадного меню. Виберіть бібліотеку, яку ви створили раніше, а потім натисніть «перемістити папку».

Паровий рух-папка

Це воно. Steam перемістить локальні файли гри в нову директорію, і ви звільнить місце для цієї нової гри або всіх цих котів .gifs. Цей процес був набагато більш стомлюючим, оскільки Steam не мав підключеної функції для переміщення ігор без перевстановлення їх, тому переконайтеся, що ви запускаєте останню версію Steam, щоб насолоджуватися цими функціями якості життя..

Переміщення бібліотеки

Ми просто висвітлювали рухливі ігри окремо, але, можливо, вам потрібно перенести цілу бібліотеку на новий диск. Зібрати набряклий збір ігор досить просто, особливо якщо вам здається, що непокаяна перенасиченість продажів Steam. Гей, трапляється з найкращими з нас. У будь-якому випадку переміщення бібліотек Steam є простим.

Перш ніж почати, радимо створити резервну копію папки Steam, яку ви пересуваєте, у випадку, якщо все не усунеться. Ви можете створити копію для зберігання локально або використовувати функцію резервного копіювання Steam.

Крок 1: Створіть папку бібліотеки Steam, дотримуючись наведених вище інструкцій, а потім закрийте клієнт Steam.

Крок 2: Перейдіть до папки установки Steam, яку потрібно перемістити. Опинившись, видаліть усі файли та папки, крім “Steamapps” та “userdata”.

Пара-Встановлення-Шлях

Крок 3: Виріжте і вставте папку Steam в новий шлях, який ви створили. Наприклад, його можна назвати E: \ SteamLibrary

Крок 4: Відкрийте Steam і ввійдіть у систему, а потім наведіть Steam на новий каталог і, якщо потрібно, перевірте файли ігор. Якщо у вас виникли проблеми, спробуйте видалити та перевстановити Steam. Сторінка підтримки Steam також може бути корисною.

Пара і Хмара

Хмара Steam – це чудово, і це змушує нас замислитися, як ми пережили первісну епоху ігор, в якій не було існування хмарних заощаджень, а збереження файлів було обмежено однією машиною чи карткою пам’яті.

Багато хто з знайомих зі Steam, ймовірно, знають про Steam Cloud. Це хмарне сховище, розміщене Steam, що дозволяє користувачам включати хмарні збереження, резервне копіювання та відновлення ігор, зберігати налаштування користувачів Steam тощо. Незважаючи на це, не всі ігри підтримують цю функцію, особливо помітніші старі назви.

Обхід полягає у використанні постачальника послуг хмарного зберігання даних, таких як Sync.com, або онлайн-сервісу резервного копіювання, наприклад SpiderOak ONE, який не обмежує вас однією папкою синхронізації. Використовуючи одного з цих провайдерів, ви можете налаштувати власні збережені хмарні збереження, щоб переконатися, що ви використовуєте останній файл збереження гри, незалежно від того, де ви граєте.

Щоб дізнатися більше про те, чому нам подобаються SugarSync та SpiderOak ONE, читайте наш огляд Sync.com та огляд SpiderOak ONE.

Фінальні думки

Ті з вас, хто використовує Steam ще до 2017 року, напевно, пам’ятають про тиші рухливих ігор між дисками та використання символічних посилань. На щастя, переміщення ігор Steam набагато простіше в наші дні, і, сподіваємось, ми це продемонстрували.

Що стосується переміщення ігор партіями або переміщення бібліотек, Steam може бути вдосконалений. Хоча порівняно з конкурентами, такими як Origin та GOG Galaxy, скаржитися мало.

Steam залишається домінуючою платформою для ігор на ПК, тому, можливо, варто очікувати відпочинку на лаврах. Зважаючи на це, Steam вивів на платформу особливості якості життя. Давно просили розподілити свою бібліотеку на декілька дисків без перевстановлення ігор, тому краще пізно, ніж ніколи.

Що стосується Steam Cloud, скористайтеся нашими кращими послугами хмарних ігор, щоб побачити, як хмара перетворила спосіб гри геймерів та чому це майбутнє. У цій статті ви також можете дізнатися про відносно нову ігрову модель – ігрові послуги. Щодо консолей та хмари, подивіться, як користуватися посібником для зберігання хмари Xbox або дізнайтеся, яка краща хмара.  

Загляньте і в наш найкращий VPN для посібників із іграми. З огляду на це, повідомте нам, чи є у вас якісь Steam-хаки або хитрощі. Залиште нам коментар чи щебетати. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map