Як дивитися містера Робота в Інтернеті в 2020 році: розбийте систему

Містер Робот – це одне з найбільш цікавих шоу, зроблене за останнє десятиліття, і хоч воно має кілька несподіваних, а іноді і відкладених черг, воно набрало 93 відсотки на Rotten Tomatoes. Якщо давати палець на сили, які знаходяться в ще більш дистопійній версії нашого суспільства, це звучить як ваша чашка чаю, читайте далі, щоб дізнатися, як слідкувати за містером Роботом.


Шоу слідкує за Елліотом, інженером з кібербезпеки вдень та хакером вночі. Хоча його антисоціальне ставлення призводить до невеликих проблем на робочому місці, Елліот стикається з більш гострими питаннями, намагаючись знищити корпорацію, яка дає йому засоби для існування. 

Натхненний хактивістами, що входять до складу Анонімних, Елліот приєднується до групи підпільних хакерів, відомих як “Fsociety”, щоб зняти найбільшу корпорацію в світі, E Corp. його соціальний коментар, запитуючи, як далеко можна розтягнути мораль, перш ніж цього не варто.

Дивитися онлайн Містер Робот

Містер Робот виходить в ефір мережі USA, і хоча деякі мережі дозволяють вам транслювати свої шоу в Інтернеті – прочитайте наш приклад, як дивитись посібник з Riverdale для прикладу – USA Network не серед них. Єдиний спосіб перегляду містера Робота в Інтернеті, який є законним – це Amazon Prime Video, який може створювати проблеми залежно від місця проживання.. 

як дивитися-mr-robot-amazon

Amazon Prime Video доступний у 200 країнах, але не всі шоу та фільми на платформі доступні у всіх країнах. Через геоблоки розповсюдження ви можете бачити іншу бібліотеку залежно від місця свого перебування. Амазонка навіть говорить, що члени ЄС, які подорожують за межами ЄС, зможуть дивитись лише титули Prime Originals.

На щастя, є спосіб, як це зробити. За допомогою віртуальної приватної мережі ви можете виглядати так, ніби ви десь у світі, не перебуваючи там фізично. VPN замінює вашу IP-адресу і шифрує ваше з’єднання, захищаючи вас не тільки від систем виявлення VPN, але і від мережевих снуперів. 

У нас є список, присвячений потоковій платформі, тому прочитайте наш кращий VPN для Amazon Prime Video guide, щоб знайти вибори. Вам слід посилатися на те, як дивитися посібник із відео Prime Amazon Prime, тому що він покаже вам кілька прийомів щодо того, як вибирати вміст платформи в дорозі. 

Дивіться Містера Робота безкоштовно

Безкоштовно знайти містера Робота важко, що не дивно, враховуючи, наскільки близько Мережа США тримає шоу на своїх грудях. Ми виявили, що кожен епізод витікає на Couchtuner, однак, якщо ви ніколи цього не використовували, він є настільки схематичним, як це стає.. 

як-дивитися-mr-robot-couch-тюнер

Незаконні потокові веб-сайти, такі як Couchtuner, фінансуються кількома способами, але головним з них є нанизуючі спливаючі вікна. Все, від ігор до азартних ігор до порно, може летіти на ваш монітор, тому перед початком показу важливо отримати один з наших найкращих блокаторів спливаючих вікон. Враховуючи юридичний статус веб-сайтів, важливим є і VPN. Прочитайте наш огляд ExpressVPN, щоб дізнатися про нашого улюбленого. 

Антивірус є ще важливішим. Ці потокові веб-сайти всіяні кіберзлочинністю, тому вам потрібно щось, що вам не вдасться потрапити, скажімо, на викуп. Ви можете прочитати наш найкращий посібник з антивірусного програмного забезпечення для кількох пропозицій, але нам найбільше подобається Bitdefender Antivirus (читайте наш огляд Bitdefender Antivirus).

Слідкуйте за містером Роботом на Коді

Якщо пошук схематичних веб-сайтів – це не ваша річ – містер Робот навчить краще, у будь-якому випадку – ви можете пропускати через Kodi. Він бере потоки, знайдені на веб-сайтах, таких як CouchTuner, і збирає їх в одному місці. Якщо ви хочете дізнатися більше про платформу, прочитайте наш посібник з Kodi. 

як-дивитися-mr-robo-kodi

Ви можете передавати потоковий вміст за допомогою Kodi, використовуючи додатки, про які ви можете дізнатися в нашому найкращому посібнику з додатками Kodi. Однак, не використовуючи веб-сайт безпосередньо, це не означає, що ви не завантажуєте з нього вміст. Ви все одно хочете захищати VPN та антивірус, але блокатор спливаючих вікон викликає менше занепокоєння. 

Містер Робот Торрент

Ви також можете торрент містера Робота. Торрентінг – це метод завантаження файлів, який використовує однорангове з’єднання для з’єднання файлу з декількох машин. Через децентралізований характер торрент – популярний шлях для подолання порушення авторських прав, хоча це не зовсім законно. 

як дивитися-мр-робот-торрент

Якщо ви не хочете отримувати повідомлення від свого постачальника послуг Інтернету або, що ще гірше, штрафувати власником авторських прав, вам потрібно буде використовувати VPN під час торрента. У нас є посібник з найкращої VPN для торрентійгів, і хоча ExpressVPN все ще є прекрасним вибором для цього, нам більше подобається NordVPN (читайте наш огляд NordVPN). 

Хоча для містера Робота може бути важко знайти потік, не важко знайти торенти, що не дивно, враховуючи, що тема настільки тісно пов’язана. Ми знаходили кожен епізод на RARBG, LimeTorrents та The Pirate Bay, тому у вас не виникне проблем із пошуком потрібного вам файлу. 

ExpressVPN все ще є найкращим вибором, і він отримав корону в нашому найкращому VPN для керівництва Kodi. Однак є й інші варіанти. Нам CyberGhost дуже подобається за потокове передавання, і як ви можете прочитати в нашому порівнянні ExpressVPN проти CyberGhost, це не набагато відстає від нашого улюбленого. Прочитайте наш огляд CyberGhost, щоб дізнатися більше.

Фінальні думки

Містер Робот стає дивним, але шоу варто переглянути незалежно. Похмурий тон і темна тема дивують, особливо для Мережі США. Очевидно, що перехід від стандартного програмування виправдався, тому що пригоди Елліота та Fsoulture мають достатньо поворотів навіть для самих загартованих в битві стримерів. 

Перш ніж ви загубитеся в корпоративному підберезні, ознайомтеся з нашим потоковим архівом. Ви знайдете такі статті, як ця, там, зокрема наші нещодавно опубліковані фрагменти про те, як дивитися на Незнайомі речі та як дивитися Блеач. 

Як ви плануєте спостерігати за містером Роботом? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. 

Містер Робот FAQ

Про що містер Робот?

Містер Робот слідкує за історією хакера-програміста на ім’я Елліот. У дистопійському майбутньому Елліоту належить вирішити, чи хоче він використовувати свої навички для того, щоб знищити повноваження, які є або вирішити статус-кво.  

Що таке мережа – Містер Робот?

Містер Робот транслює в Мережу США, але його також можна транслювати на Amazon Prime Video. 

Де знімається містер Робот? 

Містер Робот майже повністю розстріляний у Нью-Йорку. Деякі знакові місця походять зі станції метро “Церква Авеню”, “Чудо-колесо Дено” та “Домінік”, який раніше був Trump SoHo New York. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map