Як дивитися Hotstar з будь-якого місця

Хоча більша частина світу приклеєна до Netflix, BBC iPlayer та Hulu, багато людей в Індії отримують свої розважальні виправлення від потокового сервісу Hotstar. Однак сервіс міцно закріпився за геоблоками, тому, щоб переконатися, що індійська діаспора все-таки зможе виправити свій боллівудський і крикетський за межами Індії, ми склали цей посібник про те, як дивитись Hotstar з будь-якого місця.


Ми поговоримо трохи більше про те, що Hotstar пропонує нижче, але будьте впевнені, що потрапити на Hotstar з-за кордону досить просто, якщо ви користуєтесь віртуальною приватною мережею, і вам навіть не доведеться погоджуватися на политу американської версії, або. Під час наших раундів тестування ми отримали найкращі результати за допомогою ExpressVPN, тож якщо ви поспішаєте, оскільки матч вже розпочнеться, перейдіть за цим посиланням та підпишіться.

Якщо ви не поспішаєте і хочете дізнатися повний спектр варіантів, коли справа доходить до розблокування Hotstar, натисніть на розділ у змісті праворуч. Для допитливих ми поговоримо трохи більше про Hotstar та geoblocks у наступному розділі.

Чому заблоковано Hotstar?

Якщо термін “Hotstar” для вас новий, це в основному відповідь Індії на Netflix. Замість того, щоб пропонувати фільми та телепередачі, західна аудиторія визнає, однак, вона майже виключно присвячена подвійним одержимостям Боллівуду та крикету субконтиненту..

Хотстар-Крикет

Хоча Netflix пропонує декілька індійських фільмів – і навіть декілька шоу – Hotstar – це справжній ресурс для любителів індійського кіно та спорту. Не має значення, чи є ви індійцем, який проживає за кордоном або закордонним фанатом, Hotstar має індійський потік, якого ви прагнете. Не те, що крикет є єдиним видом спорту – ви знайдете, що бадмінтон і кабадді також є на сланці.

Hotstar-Main-Screen

Однак, як і будь-яка інша послуга потокового потоку, Hotstar пропонує інший вибір залежно від того, з якої країни ви отримуєте доступ до сайту. Це пов’язано з проблемами ліцензування, оскільки мовники хочуть переконатись, що вони виводять кожну копійку з того, що виробляють та випускають. Ви отримаєте інший вітальний екран, ніж той, що описаний вище, якщо ви отримаєте доступ до нього, скажімо, із США. Це тому, що ваша IP-адреса покаже, що ви перебуваєте за межами Індії.

Hotstar-US

Крихітна частина американського Hotstar полягає в тому, що вам потрібно зареєструватися, що коштує вам 10 доларів на місяць. Індійська версія безкоштовна за винятком вмісту преміум-класу, за який потрібно платити 1000 рупій (15 доларів) на рік, якщо ви хочете подивитися. Але це краще, ніж екран, який ви отримуєте під час доступу до Hotstar з Європи.

Hotstar-Europe

Якщо погані новини не вдається, давайте подивимося на хороші новини.

Як розблокувати Hotstar

На відміну від знаменитої заборони VPN Netflix, обійти геоблок Hotstar досить просто. Служба потокової передачі не особливо зацікавлена ​​у тому, щоб люди не мали доступу до індійської версії. Ми спробували декілька наших кращих постачальників VPN, у яких є сервери в Індії, і майже всі вони ввійшли, за винятком кількох сервісів, які мають проблеми з підробкою індійської IP-адреси (більшість з них серед наших найгірших постачальників VPN).

Для непоінформованих, геоблок базується на вашому місцезнаходження, тому все, що вам потрібно зробити, – це змінити свою IP-адресу, щоб вона виглядала так, як ви переходите на свій веб-сайт, обраний з “правильного” місця.

VPN може легко зробити це, надавши доступ до Інтернету через сервер в іншій країні, наприклад, індійський сервер, який дає вам індійську IP-адресу. Як бонус, він також приховає вашу інтернет-активність завдяки тому, що називається тунелем VPN, що забезпечує вашу присутність в Інтернеті.

Ця стаття, наприклад, пишеться з Боснії та Герцеговини, але IP-адреса звучить як Мумбаї, місто, до якого цей письменник ніколи не ступав..

Hotstar-IP-Address-Mumbai

Деякі потокові сервіси, такі як Netflix, BBC iPlayer та Hulu, активно користуються послугою VPN та блокують пов’язані з ними IP-адреси, тобто мало послуг надійно потрапляє на ці сайти. У нашому випадку, у Hotstar немає такої проблеми. Це означає, що у вас буде набагато менше проблем із спробами та помилками, коли ви хочете дивитись на крикет чи Lagaan.

Якщо ви хочете дізнатися більше про вхід до потокової служби, окрім Hotstar, радимо ознайомитись із нашими статтями про найкращий VPN для Netflix та найкращий VPN для BBC iPlayer BBC.

Найкращий VPN для Hotstar

Сказане не означає, що всі VPN-сервіси створюються рівними. Наприклад, деякі служби VPN просто занадто повільні, щоб передати вміст належним чином, або вони не пропонують безпеку, яку ми хотіли б бачити.

Мінусом, якщо ви користуєтесь VPN, є те, що це коштує грошей або хоча б хороших. Також є кілька безкоштовних VPN-сервісів, але найкращі безкоштовні VPN обмежуватимуть кількість трафіку, який ви зможете проїхати через них, тоді як найгірші будуть просто продавати ваші дані, заробляючи кілька доларів.

Однак, користування послугою VPN також не повинно зламати банк. Більшість наших найкращих виплат VPN для Індії дадуть вам багаторічну угоду за розумну суму грошей, і всі вони гарантовано працюватимуть, щоб отримати доступ до Hotstar. Багато людей також пропонують гарантію повернення грошей, тому ви можете відмовитися від цього, якщо не можете отримати доступ до Hotstar.

Однак, наш улюблений Hotstar VPN – це ExpressVPN завдяки своїй швидкості та простоті використання – хоча це трохи дорого. Окрім своїх серверів в Індії, він також має сервери в 93 інших країнах. Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN, щоб дізнатися більше про цю послугу.

Незалежно від того, яку послугу ви не вибрали, все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися, встановити додаток або клієнта, а потім вибрати індійський сервер. Після підключення до вашої індійської IP-адреси перейдіть на www.hotstar.com і, попередньо, ви зможете отримати доступ до Hotstar за межами Індії. Ще однією перевагою використання VPN є те, що майже всі провайдери також матимуть додаток для смартфонів або планшетів, тобто ви можете також розблокувати послугу після завантаження програми Hotstar.

Дивіться Hotstar з Kodi

VPN – не єдиний спосіб перегляду Hotstar за межами Індії. Ще один чудовий варіант – використовувати Kodi для доступу до Hotstar. Якщо ви не знайомі з цією послугою, перегляньте повний посібник з Kodi щодо основ. Швидше за все, вам це сподобається.

Ми розглянули декілька найкращих репостів про Kodi, а нижче, здається, працює найкраще для більшості людей. Ми будемо використовувати SuperRepo для цього посібника.

 • Відкрийте Kodi та перейдіть до налаштувань (значок шестірні)
 • Клацніть на “менеджер файлів”
 • Клацніть “Додати джерело” у меню зліва
 • Виберіть “немає” та введіть “http://srp.nu/”
 • Клацніть “Зроблено” та перейдіть до порожнього рядка та введіть “SuperRepo”
 • Виберіть “OK”
 • Поверніться на головний екран Kodi та виберіть “додатки”
 • Виберіть “браузер над додатком” (піктограма відкритого вікна), а потім “встановити з zip-файлу”
 • Далі виберіть “SuperRepo”, “Krypton”, “all” та “superrepo.kodi.krypton.all-x.x.x.zip”
 • Виберіть “Встановити з сховища”, а потім “Суперрепо все”, а потім перейдіть до “Додатки до відео” > “Hotstar” > “Встановити”
 • Зачекайте, оскільки буде потрібно деякий час, щоб увімкнути надбудову
 • Поверніться на головний екран і виберіть “відео” та “додатки”
 • Виберіть Hotstar

Це повинно заздалегідь переглядати крикет чи індійські телепередачі. Для додаткової безпеки ви також можете перевірити наш фрагмент про кращий VPN для Kodi.

Фінальні думки

Хоча існують інші способи розблокувати Hotstar, вищезазначені методи майже гарантовано дозволять вам отримати доступ до Hotstar або програми Hotstar з-за меж Індії та забезпечать безпеку вашої присутності. Щоб отримати додаткові варіанти, перегляньте наш посібник про те, як отримати індійську IP-адресу. Проксі, ще один улюблений натовп серед натовпу, що розблокує, часто ненадійні і ніколи не безпечні, тому ми вагаємось, рекомендуючи їм отримати доступ до Hotstar. 

Чи є у вас інші поради чи підказки щодо перегляду Hotstar за межами Індії? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me