Як дивитися Disney Plus з VPN у 2020 році за межами США

Протягом останніх кількох місяців Disney оголошує про свій новий потоковий канал Disney +, який повинен бути запущений 12 листопада 2019 року. Однак вам не доведеться чекати до цього, щоб перевірити це на собі. Ми почали копати і дізналися, як зараз дивитись Disney + безкоштовно, і ми поділимося з вами фокусом у цій статті.


Якщо ви хочете отримати прямо до цього, натисніть тут, щоб дістатися до стрибка, або скористайтеся вищевказаним змістом. Якщо ви хочете трохи більше тла, спочатку на Netflix-програмі Disney, продовжуйте читати.

Останнім часом у нашому щомісячному стовпці “Хмара” ми багато говорили про поточні війни. Ви, напевно, знаєте потокового гіганта Netflix, який майже безперервно зростає з моменту свого створення. Однак ти не можеш виростити такого великого – і заробляти стільки грошей – без того, щоб інші бажали шматочка пирога.

Це призвело до поточної ситуації, коли – залежно від того, як ви рахуєте – понад 15 основних потокових сервісів, що ведуть вашу увагу. Сюди входять такі гіганти, як Amazon Prime Video, а також менші, але не менш хороші послуги, такі як CW. Хоча шматки розмножуються, пиріг в цілому все ще зростає, що є хорошою новиною для цих масових корпорацій.

Повстання Діснея + Стрімінг

Ця рівновага може незабаром порушитися, однак, завдяки найбільшій світовій корпорації розваг, яка працює над акцією. Дісней, а не просто вміст із запущеним потоковим сайтом Hulu та спортивним каналом ESPN, вирішив напасти на трон, запустивши власний веб-сайт Disney +, який несе всі свої інтелектуальні авторські права.

Дісней + -домашня сторінка

Спочатку це може здатися не дуже, але є причина, чому виконавці Netflix не сплять добре вночі. Авторські права Діснея не поширюються лише на те, що ви, і майже кожен, хто читає це, виросли, спостерігаючи, як Білосніжка, Король Левів та всі інші сахаринові шлаки. “Дісней” вже майже десятиліття веде масовий купівельний штрих, і він має права на багато вмісту.

Дукінський домініон

На даний момент Діснею належить 20-го століття Фокс та його дочірні компанії (кіностудія, а не розважальний канал Fox News), студії Marvel (думають, Месники, Чорна пантера) та Лукасфільм (Зоряні війни, деякі речі Евок), серед багатьох, багатьох інших.

Окрім приємного факту, що Лея та Чорна вдова зараз принцеси Діснея, це також означає, що Діснея дивиться на мільярди доларів від доходів від розваг, навіть не маючи власного потокового каналу.. 

Disney + стане величезним розіграшем для багатьох людей завдяки всім цим популярним франшизам, але це також означає, що Netflix не відображатиме жодного з цих матеріалів. Потоковий гігант програє на два фронти, і з тих пір, як Діснея відкликав весь свій вміст близько року тому.

Дісней + Ціна

Якщо вищезгадане не є достатньою підставою, щоб думати, що Діснею належить придбати Netflix, є також питання ціни. Disney + знизить Netflix за значним запасом, вимагаючи лише 7 доларів за основний план і 13 доларів за план, що включає Disney +, Hulu та ESPN. 

Порівнюйте це з базовим планом 9 доларів за основним планом Netflix та 13 або 16 доларів за його більш досконалим, і ми можемо визначити, що це дуже багато випадків пострілів..

Hulu сам по собі є сильною альтернативою Netflix, і його зв’язок з Disney + може бути занадто сильним приманкою для багатьох користувачів Netflix чинити опір. Крім того, у більшості домогосподарств є гроші лише на одну, можливо, на дві потокові підписки, тож цілком може статися так, що Netflix може помітити, що база користувачів зменшиться. Тільки час покаже.

Disney + дата запуску

Дата виходу Disney + була встановлена ​​на 12 листопада 2019 року. Проте Disney розпочав пробну службу в усіх місцях, Нідерланди. До 12 листопада мешканці країни наркоманії та слави можуть дивитися Disney + на загальну суму в один євро цент, при цьому повна ціна 7 євро починається в офіційну дату запуску.

Ми припускаємо, що голландців було обрано морськими свинками, оскільки це буде хорошим ринком Disney +, коли він буде офіційно випущений, а також буде достатньо великим ринком, щоб будь-які помилки могли бути виправлені з часом.

Діснея + Пробні перші враження

Звичайно, присвячені тому, що ми пропонуємо вам найкраще в потоці, ми пішли і перевірили Disney +. Це було насправді складніше, ніж ви могли подумати, завдяки тому, що сервери сайту не в змозі впоратися з завантаженням протягом перших кількох тижнів і не дозволяють нам входити. Вже хороший знак для Діснея і поганий для Netflix.

Одного разу, першим, що ми помітили, було те, що Disney + дуже схожий на Netflix. Як і в, дизайн практично однаковий.

Netflix vs Disney +

Однак це добре, адже ви можете прямо переглядати все, що завгодно. Немає такого ж вибору, як у Netflix. Знову ж таки, якщо ви справді перебуваєте в “Діснеї” чи “Марвелі”, то для вибору є більш ніж достатньо.

Діснея + -марвель

Стрімінг пройшов дуже плавно, як і в Netflix, і ми точно можемо побачити, де знаходиться привабливість. Netflix має право турбуватися.

Як я можу безкоштовно дивитися Disney Plus за допомогою VPN?

Кмітливі читачі вже зрозуміли з вищесказаного, як вони можуть зловити Disney + рано та безкоштовно. Просто дістаньте собі голландську IP-адресу за допомогою віртуальної приватної мережі, увійдіть у Disney +, сплатіть копійки, і ви вирушаєте на підряди..

Для непосвячених VPN – це програма, яку ви можете використовувати для підробки свого місця в будь-якому місці, залишаючись захищеним. Вони дуже зручні, і ми рекомендуємо їх усім і постійно. Найкращий VPN, на нашу оцінку, – це ExpressVPN, і саме ми використовували для доступу до Діснея+.

Це працювало бездоганно, як ви очікували від служби VPN, ми вважаємо найкращим VPN для потокової передачі, хоча ми очікуємо, що Disney + отримає заборону VPN, не на відміну від Netflix в найближчому майбутньому. Це сказало, що зараз це працює чудово, тож радимо вам сфотографуватися, щоб знайти останнє у «Зоряних війнах».

Як дивитися Disney Plus за допомогою VPN

 1. Перейдіть на ExpressVPN і підпишіться
 2. Завантажте клієнт ExpressVPN на свій пристрій
 3. Підключіться до сервера в Нідерландах (будь-який зробить)
 4. Підключившись, перейдіть на сторінку disneyplus.com
 5. Підпишіться і сплатіть копійки
 6. Насолоджуйтесь, хоч пам’ятайте, щоб увімкнути ExpressVPN

Фінальні думки

Дісней готується взяти участь у Netflix, і з того, що ми бачили, він стає справжнім суперником. Хоча Disney + сама по собі не збирається змусити жодних конкурентів простудитись у холодний піт, група Hulu і ESPN надійде на ринок як послуга, на яку слідкувати..

Що ти думаєш про все це? Чи будете ви ухилятися від Netflix взяти на себе підписку на Disney +? Або ти збережеш обоє? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map