Бруклін Дев’ять-Дев’ять – одна з кращих комедій на телебаченні, що було продемонстровано великою підтримкою знаменитостей, яку вона отримала після відміни Фокса. NBC взяв його на шостий сезон, на щастя, і, здається, незабаром не вийде з ефіру.


Ми тут, щоб допомогти вам зрозуміти, що відбувається в лукавому районі штату Нью-Йорк. У цьому посібнику про те, як дивитись Brooklyn Nine-Nine, ми покажемо вам усілякі способи перегляду шоу, будь то в Інтернеті чи на вашому дивані. Поза потоковими платформами, які розміщують його, ми також покажемо вам кілька способів перегляду безкоштовно.

Дивіться Бруклін дев’ять дев’ять онлайн

Brooklyn Nine-Nine доступний для трансляції в Hulu та Netflix, але лише в певних частинах світу. Що стосується Hulu, це лише США, як і всі Hulu-шоу, завдяки суворим геоблокам розповсюдження, встановленим такими мережами, як NBC. NBC має сильну присутність на Hulu з такими шоу, як Brooklyn Nine-Nine та Saturday Night Live в прямому ефірі наступного дня після ефіру епізоду..

як-дивитися-Бруклін-дев’ять-дев’ять-хулу

Це також приносить із собою велику кількість оголошень. Схоже, на шоу NBC є більше оголошень, ніж зазвичай, особливо коли ви передаєте епізод близько до ефірної дати. Аналогічна проблема виявилася з недавнім перезавантаженням “Зону сутінків” (читайте, як дивитися посібник із зони сутінків).

Netflix, на щастя, не має реклами, але там можуть транслювати лише жителі ЄС. В черговий раз, через розповсюдження, яке NBC обрав для шоу, жителям США потрібно стріляти на Хулу, а жителі ЄС – на Netflix.

Існує спосіб отримати доступ до будь-якої платформи, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі. Використовуючи віртуальну приватну мережу, ви можете здаватися, що ви фактично перебуваєте в іншому географічному місці. Він підключає вас до віддаленого сервера, перш ніж відправляти ваш трафік у відкритий Інтернет. Таким чином VPN може замаскувати вашу IP-адресу і зробити так, ніби ви десь в іншому місці.

На жаль, не всі VPN створені рівними, і Netflix та Hulu вийшли з шляху, щоб переконатися, що ваше з’єднання заблоковано, якщо ви користуєтесь ним. Якщо ви їдете законним маршрутом, щоб передати Brooklyn Nine-Nine, прочитайте наші кращі VPN для Hulu та кращі VPN для Netflix-путівників. Ми обираємо обидва рішення, як не раз підтвердили, що вони можуть пробити стіни Hulu та Netflix.

Дивіться Brooklyn Nine-Nine безкоштовно

Netflix та Hulu чудові, але вони коштують грошей. Але, не шкода, є способи безкоштовно подивитися Бруклін Дев’ять-Дев’ять. Переглядаючи, ми знайшли чотири та п’ять сезонів на Couchtuner та всі шість сезонів на Europix.

як дивитися-Бруклін-дев'ять-дев’ять-європікс

Це означає, що ви також повинні використовувати VPN тут. Такі веб-сайти, як Couchtuner та Europix, не є законними, і, використовуючи їх, ви можете наражати себе на небезпеку. Переконайтеся, що ви захищені найбільш захищеною VPN, перш ніж перейти в ефір. Ми рекомендуємо ExpressVPN (читайте наш огляд ExpressVPN).

Антивірус теж не погана ідея. Зважаючи на те, що потоковий вміст, захищений авторським правом, все одно є кіберзлочинністю, потокові платформи, такі як Couchtuner та Europix, є основою зловмисного програмного забезпечення. Якщо ви не зацікавлені в зараженні вашого комп’ютера, скажімо, програмою викупу, вам, мабуть, слід скористатись кращим нашим кращим посібником з антивірусного програмного забезпечення..

Наш найбезпечніший посібник з антивірусного програмного забезпечення також є хорошим місцем для пошуку. Ми зіпсуємо це та повідомимо вам, що Bitdefender Antivirus отримав корону в обох (читайте наш огляд Bitdefender Antivirus).

Спливаючі вікна також є проблемою для цієї категорії потокових платформ, тому прочитайте також наш найкращий посібник із блокувальних спливаючих вікон..

Подивіться Бруклін Дев’ять дев’ять на Коді

Якщо ви краще дивитесь на своєму дивані, Kodi – хороший варіант. У нашому посібнику з Kodi йдеться про те, як працює платформа, але недолік цього полягає в тому, що Kodi – це медіаплеєр з відкритим кодом, який дозволяє вам транслювати майже все. Використовуючи неофіційні додатки, Kodi може безкоштовно знайти потоки, захищені авторським правом, в Інтернеті.

Наш найкращий посібник з додатками Kodi показує наших улюблених, тому прочитайте їх для рекомендацій. Що ви шукаєте тут, це доповнення, яке може очищати джерела, наприклад Couchtuner та Europix, і складати список потоків. Kodi робить важкий підйом, тому все, що вам потрібно зробити, це грати в прес.

Однак те, що ви можете використовувати Kodi на своєму дивані, все ще не означає, що ви поза межами законних лісів. У нашому посібнику з Kodi посібник розповідає про нюанси того, що законно, а що ні, але здебільшого передача вмісту, захищеного авторським правом, у більшості країн – ні-ні. Як і в потоковому режимі онлайн, ви повинні використовувати VPN.

Наш найкращий посібник VPN для Kodi показує наші фаворити для платформи, але ви можете використовувати вибір із нашого кращого VPN для потокового керівництва. CyberGhost добре займає обоє позиції, багато в чому завдяки своєму спектру потокових серверів (читайте наш огляд CyberGhost).

Дивіться Бруклінський дев’ять-дев’ять торентів

Якщо ви хочете уникати потокової передачі, ви можете торрент Бруклін дев’ять дев’ять. Торрентінг – це процес завантаження файлу шляхом підключення до декількох комп’ютерів. Кожен з цих комп’ютерів обмінюється невеликою частиною файлу, який поєднується на вашій машині для формування цілого.

як-дивитися-Бруклін-дев'ять-дев'ять-торент

Оскільки він не централізований, торрент стає дивним, коли мова йде про законність. Наші торгують незаконними путівниками про дози та дони, але як і у Kodi, найкраще будь-коли захищатись. Потреби торентерів різні, однак для рекомендацій проконсультуйтеся у нашому найкращому VPN для керівництва по торрент.

NordVPN займає найвищу версію завдяки діапазону серверів, призначених для торрентінгу. Клієнти, що торрегують, використовують багато споживаних даних, крім того, є небезпечними, тому важливо використовувати якісну VPN під час піратства. NordVPN відповідає законопроекту, як ви бачите в нашому огляді NordVPN.

Фінальні думки

Бруклін Дев’ять-Дев’ять легко знайти. Ви можете подивитися шоу з джерела через Hulu та Netflix, але Europix і Couchtuner пропонують альтернативи, якщо ви хочете зберегти кілька кісток. Незалежно від місця потоку, переконайтеся, що ви захищені VPN. Ви можете прочитати наші відгуки VPN, щоб знайти найкращий для вас.

Ознайомтесь із нашим потоковим архівом щодо таких посібників. Нещодавно ми опублікували, як дивитись Чоловік-один і як дивитись Казку Служниці, тож читайте їх, якщо вас це цікавить..

Як ти спостерігаєш Бруклін Дев’ять-Дев’ять? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me