Як дивитися американську історію жахів у 2020 році

Американська історія жахів – одне з тих шоу, яке ніколи не може зупинитися. Переробляючи акторський склад і створюючи свіжі страхітливі казки кожен сезон, шоу може тривати нескінченно. Шоу привернуло увагу гучних знаменитостей, таких як Леді Гага та Кеті Бейтс, і навіть отримало номінації на кілька золотих глобусів.


Якщо ви хочете потрапити на ажіотаж, цей посібник про те, як дивитися американську історію жахів, призначений для вас. Ми будемо показувати вам всі способи трансляції шоу в Інтернеті. Окрім офіційних платформ, на яких він працює, ми також надамо способи безкоштовного перегляду AHS.

Дивіться американську історію жахів онлайн

Є багато способів дивитися американську історію жахів онлайн, набагато більше, ніж інші шоу. Він передається на Amazon Prime Video, Hulu, Netflix та безрекламній потоковій платформі FX, FX +. Якщо ви живете в США і хочете подивитися американську історію жахів, існує безліч способів, але тим, хто живе за кордоном, буде більше часу.

як-дивитися-американський-жах-історія-хулу

Hulu та FX + доступні лише для жителів США, і хоча Amazon Prime Video та Netflix доступні у багатьох країнах, різні бібліотеки між локаціями можуть означати, що ви не можете дивитися американську історію жахів.

На щастя, це є спосіб. Використовуючи віртуальну приватну мережу, ви можете замаскувати своє з’єднання, щоб воно здавалося службі так, ніби ви перебуваєте в іншому місці. Це означає, що якщо ви перебуваєте у, скажімо, Нідерландах, все, що вам потрібно зробити, – це підключитися до сервера в США, щоб передавати потоки Хулу.

VPN працюють під час підключення до віддаленого сервера перед тим, як перейти в Інтернет. Потім ваша IP-адреса та інформація про геолокацію замінюється на дані сервера, завдяки чому ви виглядаєте так, ніби фактично перебуваєте в іншому місці. Ваше з’єднання зашифроване також за допомогою протоколів VPN, це означає, що ніхто не може його відстежити (читайте наш опис шифрування).

Ми рекомендуємо ExpressVPN. Як ви бачите в нашому огляді ExpressVPN, він поєднує в собі все, що ми хочемо від VPN, з високою швидкістю, високою безпекою та зручним інтерфейсом. Якщо ви хочете отримати більше варіантів, прочитайте наші кращі VPN для Netflix, найкращі VPN для Hulu та найкращі VPN для відео-путівників Amazon Prime..

Дивіться американську історію жахів безкоштовно

Знайти безкоштовний потік американської історії жахів важко. Після безлічі пошуків через Reddit, ми знайшли сезони семи та восьми на Couchtuner та сезони один на восьмий на Tvids. Ці веб-сайти – це поняття схематичні, тому переконайтеся, що ви використовуєте нашу найбільш безпечну VPN, щоб залишатися захищеною.

як-дивитися-американський-жах-історія-куштунер

Наше найкраще антивірусне програмне забезпечення теж буде служити вам. Ці потокові веб-сайти благають про кіберзлочинність, тому, якщо ви не прагнете заразити свій апарат шкідливим програмним забезпеченням, не передавайте трансляцію, якщо у вас немає готового антивірусу. На основі нашого тестування, Bitdefender Antivirus є найбільш безпечним (читайте наш огляд Bitdefender Antivirus).

Спливаючі вікна також є проблемою, тому прочитайте також наш найкращий посібник із блокування спливаючих вікон.

Дивіться американську історію жахів на Коді

Ви також можете подивитися американську історію жахів на Kodi. Kodi – це інтерфейсний інтерфейс для медіа-серверів, але, як ми пояснюємо в нашому посібнику з Kodi, ви можете розширити його функціональність за допомогою додатків. Оскільки платформа є відкритим кодом, кожен може створити надбудову, а декілька щедріх членів спільноти внесли код, який дозволяє передавати потоковий вміст.

У нашому найкращому посібнику з додатками Kodi детально описуються наші улюблені, але не слід встановлювати жодне, якщо ви не захищені. Ці додатки відвідують Інтернет та знаходять потоки для шоу, яке ви хочете переглянути з веб-сайтів, таких як Couchtuner та Tvids. Ви все ще передаєте з цих веб-сайтів, але Kodi знаходить потоки для вас.

Через це Kodi знаходиться в сірій законній зоні, тож найкраще, якщо ви передаватимете трансляцію лише тоді, коли зв’язок захищений. Багато хто з наших найкращих VPN вибору буде добре працювати з Kodi, але якщо ви хочете використовувати VPN виключно для цієї платформи, наш найкращий посібник VPN для Kodi може бути кориснішим для вас.

ExpressVPN – це вагомий вибір, але CyberGhost також добре займає Kodi завдяки спеціальним потоковим серверам. Ви можете дізнатися більше про це в нашому огляді CyberGhost.

Дивіться американський торент з історії жахів

Нарешті, є торрент. Торрентінг працює за допомогою підключення комп’ютера до мережі комп’ютерів, кожен з яких передасть невелику частину файлу. Оскільки не існує центрального місця для файлу, набагато складніше застосовувати закони про авторські права щодо завантаження торент-файлів (докладніше про це читайте в нашому посібнику про торрент).

як-дивитися-американський-жах-історія-торрент

Швидкий пошук на популярних торрент-сайтах показує, що всі епізоди та сезони американської історії жахів доступні для завантаження. З цього приводу нічого не слід завантажувати без VPN. Навіть незважаючи на те, що важче застосувати попередження щодо авторських прав, це все-таки трапляється, це означає, що ви можете опинитися на рубаючому блоці, якщо ви не будете захищені.

У нашому найкращому VPN-довіднику для торрентійських програм знайдено наших фаворитів для однорангових з’єднань. NordVPN займає перше місце у списку, значною мірою завдяки своїм виділеним серверам торрент. Ці сервери створені для збільшення пропускної здатності P2P для підключення, і вони є лише одним із багатьох сервісів спеціальних типів, які пропонує NordVPN, як ви бачите в нашому огляді NordVPN.

Фінальні думки

Існує маса способів офіційно передати американську історію жахів, але вільних варіантів небагато і між ними. Незалежно від маршруту, який ви відправляєте, вам слід використовувати VPN, щоб обійти геоблоки, які встановили потокові платформи, або захистити ваше з’єднання. Ви можете прочитати наші огляди VPN, щоб знайти той, який підходить саме вам.

Ознайомтесь із нашим потоковим архівом щодо таких статей, як і ця. Нещодавно ми опублікували, як дивитись Чоловік з одним ударом та як спостерігати Зону сутінків, тож якщо вас цікавлять ці шоу, прочитайте наші путівники..

Як ви переглядаєте американську історію жахів? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map