Як дивитись The Shield Online в 2020 році: це буде довга ніч

“Щит” – це фантастична вправа в розповіді, що слідкує за групою корумпованих поліцейських у Лос-Анджелесі протягом першого десятиліття 21 століття. Він виходив у ефір між 2002 та 2008 роками, тому його затьмарив The Wire, що зробило його менш ударом, ніж це мало бути. Цей посібник про те, як дивитися “Щит”, все ж допоможе вам пережити його.


За своєю суттю “Щит” – це процедура, яка слідкує за офіцерами сараю, поліцейським у Фармінгтоні, вигаданому районі Лос-Анджелесі. Основна увага приділяється Віку Маккі та його трьох прихильників, які формують неортодоксальну страйкову команду, яка йде за злочином по-своєму. Їх особливий статус змусив їх повірити, що вони вище закону, внаслідок чого вони стали такими брудними, що не піддаються вірі.

Те, що робить ситуацію настільки інтригуючою, і виділяє The Shield окрім мільйона інших показів поліцейських, це те, що не тільки головний герой, а також лиходій, він також глибоко співчутливий і прихильний. Це не мало зважаючи на фантастичну виставу Майкла Чікліса, який вболіває за Віка та інших, навіть коли вони вчиняють жорстокі злочини.

Додайте до цього чітко розказані сюжетні лінії, в яких зображений анемічний ботанік, який перетворюється на головного допитувача, дьявольсько-амбітного капітана поліції, а також сезонні виступи Ліса Вітакера та Гленна Близького, і ви отримаєте сім сезонів телевізора, які будуть мати вас край вашого сидіння. Подивимось, де дивитись The Shield в Інтернеті.

Дивіться The Shield Online

На відміну від деяких знакових шоу, таких як “Доктор Хто”, у вас є кілька варіантів, щоб легально дивитися The Shield в Інтернеті. Спочатку він виходив на FX, тому ви можете знайти всі сім сезонів на FX +, поточній службі мережі. Це коштує лише 6 доларів на місяць, і ви отримуєте безкоштовну семиденну пробну версію. 

The-Shield-FX

Як і багато американських сервісів, однак вони доступні лише для жителів США, тобто вам потрібна віртуальна приватна мережа, щоб підробляти своє місцезнаходження. VPN здійснює маршрутизацію вашого Інтернету через захищений сервер, що не тільки дозволяє робити вигляд, що ви там, де знаходиться цей сервер, але і шифрує ваше з’єднання, приховуючи свою присутність в Інтернеті.

Вони – це чудова технологія, і швидкий огляд показує, що наш найкращий VPN, ExpressVPN, добре працює з FX +, тому радимо активізувати його. Поставляється з 30-денною політикою повернення коштів, якщо ви не задоволені нею.

Це означає, що якщо ви не надто зацікавлені витрачати ці гроші, тому що у вас вже достатньо потокової підписки, у вас є й інші варіанти. Щит також є на Amazon Prime Video, але ми радимо поєднати його з одним з найкращих VPN для Amazon Prime Video Picks, якщо ви не хочете, щоб ваші дані були підкріплені бандитами збору даних Bezos.

Третій варіант – дивитись The Shield is Hulu, який, як і FX +, доступний лише в США. Якщо ви перебуваєте за межами США та хочете отримати доступ до великої потокової бібліотеки Хулу, перегляньте наш найкращий VPN для вибору Hulu, щоб отримати доступ.

Netflix не має прав на The Shield в будь-якій точці світу, тому вам не пощастить, якщо ви любитель хардкор у сервісі. Ви можете розглянути більш комедійний поворот у жанрі копів-н-грабіжників і ознайомитись з нашим посібником про те, як дивитися Бруклін Дев’ять-Дев’ять

Дивіться The Shield Online безкоштовно

Якщо ви не любитель платити за перегляд шоу, ви завжди можете піти нелегальним шляхом. Для вас відкрито кілька варіантів, найпростіший з яких – це потокове передавання веб-сайтів. Ми переглянули деякі з цих веб-сайтів і виявили, що під час написання лише Putlocker пропонував потоки The Shield безкоштовно. Усі посилання, які ми знайшли на інших веб-сайтах, були мертвими, як рушники.

The-Shield-Putlocker

Як ми згадували в нашій статті про те, як спостерігати за Outlander, перегляд чого-небудь на Putlocker передбачає проходження вашого маршруту через мінне поле спливаючих рекламних оголошень, багато з яких пронизані шкідливим програмним забезпеченням певного опису. Якщо ви збираєтеся використовувати веб-сайт, встановіть один із найкращих блокаторів спливаючих вікон і найкраще антивірусне програмне забезпечення або погані речі трапляться з вашим комп’ютером.

Подивіться Щит з Коді

Як і у випадку із незаконною трансляцією, важко знайти The Shield на Kodi. Швидкий огляд показує, що в даний час його переносить лише Poseidon, який ви знайдете в одному з найкращих сховищ Kodi – Kodil.

щит-коді

Якщо ви читаєте це і не знаєте, що таке Kodi, але вас заінтригує, перегляньте наш посібник з Kodi, щоб розпочати його використання. Зважаючи на це, оскільки використання Kodi не зовсім законно, ви також можете переглянути нашу кращу статтю VPN для Kodi, щоб дізнатися, як захистити себе від неприємних штрафів за перегляд піратського вмісту.

Торренти щита

Останній варіант, який ми можемо дати вам, – це просто торрент The Shield. Це настільки ж незаконно, як використання Kodi чи Putlocker, але проблема полягає в тому, що його легко впіймати. Ми рекомендуємо використовувати один з наших кращих VPN для торрентінгу, якщо ви їдете по маршруту торрентів або загрожуєте жорсткими штрафами і, можливо, навіть в’язницею..

Торент-щит

У дідуся з торрент-сайтів, The Pirate Bay – або в цьому випадку дзеркало – має багато варіантів, але масивні файли з усіма семи сезонами виглядають як найкраща ставка. Швидкий огляд альтернативних торент-сайтів показує, що там також не бракує торрентів Shield.

Фінальні думки

«Щит» – це новаторське шоу, яке є абсолютним обов’язковим для відвідування всіх, хто любить добру історію, яку добре розповіли. Хоча в ньому зображені хлопці синього кольору, які виконують свою роботу на поверхні, це чудове дослідження добра і зла, а часом і стану людини. Сподіваємось, один із вищезазначених проспектів допоможе вам його спостерігати.

Що ви думаєте про Щит? Ви любите це чи ненавидите? Чи є у вас поради щодо того, що ви вважаєте, що ми пропустили? Повідомте нам ваші думки в коментарях нижче і, як завжди, дякуємо вам за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map