Як дивитись шоу-шоу у 2020 році за допомогою потокового трансляції, Roku та безкоштовно

Showtime – американська телевізійна мережа, що має багато популярних каналів під своєю назвою. У 2015 році він запустив свої автономні потокові сервіси, які надають шанувальникам можливість ходу для декількох пристроїв. Якщо ви хочете отримати якісний вміст у прямому ефірі чи на замовлення, то це чудовий вибір, і цей посібник розповість вам, як дивитись Showtime в Інтернеті.


Мережа Showtime розпочалася в 1976 році, її перший ефір – концерт «Святкування», з виступами Рода Стюарта, ABBA та інших відомих артистів. Відтоді його абонентська база швидко зростала, а в її програмування зараз входять фільми та телесеріали, такі як «Безсоромне», а також поєдинки боксу та змішаних єдиноборств. 

Потокове потокове обслуговування

Часи змінилися, і багато людей звертаються до потокових альтернатив із обмежувального кабельного варіанту. Щоб не відставати від натовпу, Showtime запустив власну послугу потокового передавання, конкуруючи подобається Hulu своїм переглядом без реклами..

Поточну службу Showtime не слід змішувати з Showtime Anytime. Showtime Anytime є безкоштовним та доступним для всіх, хто має передплату на Showtime через телевізійного провайдера, що бере участь. Користувачі можуть просто увійти та почати перегляд через додаток Showtime Anytime або онлайн. 

як дивитися-шоу-час-шоу-час-будь-коли

Для трансляції Showtime вам не потрібна передплата на телебачення. Це повністю автономна послуга, яка коштує 10,99 дол. США на місяць. Нові абоненти також можуть скористатися безкоштовною семиденною пробною версією.

Зважаючи на це, Showtime доступний лише в США через геоблоки, тому якщо ви перебуваєте в іншій країні, вам потрібно буде використовувати віртуальну приватну мережу, щоб отримати американську IP-адресу. Однак, як ви побачите, ExpressVPN може допомогти вам у цьому.

Як дивитись Showtime

Один із найпростіших способів почати перегляд – підписка на його веб-сайті. Ви можете просто зареєструватися в Інтернеті, а потім передати потокові шоу на будь-якому пристрої, ввівши свої дані про вхід у Showtime. Ви все одно отримаєте безкоштовну пробну версію.

як підписатись-showtime-website-реєстрація

Шоу-шоу на Amazon Prime без кабелю

У 2015 році Amazon запустила свою програму Streaming Partners в США, яка з тих пір отримала назву провідних відеоканалів і поширилася на інші країни, такі як Великобританія, Німеччина та Японія. Це дозволяє телевізійним мережам та іншим постачальникам контенту об’єднатися з Amazon та охопити широку аудиторію. 

як-to-watch-showtime-streaming-partners-program

Також доступні багато інших потокових каналів, зокрема HBO та Starz, але якщо вам цікаво, як дивитись Showtime на Amazon Prime, вам потрібно буде бути членом Amazon Prime та придбати підписку на Showtime в рамках послуги. 

Як дивитись шоу-шоу на Amazon

Якщо ви ще не є учасником Amazon Prime, тоді ви можете подвоїти випробування за допомогою безкоштовної 30-денної пробної версії. Після випробування Prime буде коштувати вам $ 12,99 на місяць. Однак лише Prime Video коштує $ 8,99.

як-дивитися-шоу-час-прем’єр-шоу-час-вільний випробування

Якщо ви вже є учасником Amazon Prime, ви можете перейти до категорії “канали” та додати там Showtime. Після закінчення безкоштовної пробної версії Showtime коштуватиме вам 10,99 доларів США на місяць, крім вашої підписки на Amazon.

Amazon Prime Video доступний на багатьох пристроях, включаючи смарт-телевізори, мобільні пристрої та багато іншого, що дає повну відповідь про те, як дивитись Showtime без кабелю. Пам’ятайте лише, що Showtime недоступний за межами США, тому для отримання доступу вам може знадобитися один із найкращих VPN для вибору Amazon Prime Video..

Шоу-шоу на Року

Якщо вам цікаво, як дивитись Showtime на Roku, ну, це просто, оскільки для цього є спеціальний додаток. Ви можете підписатися на послугу безпосередньо з плеєра Roku або Roku TV. Ви все ще отримаєте користь від безкоштовної пробної версії, а після цього – це стандартні $ 10,99 на місяць. 

як дивитися-шоу-час-року

Все, що вам потрібно зробити, – це знайти Showtime у фільмах & Телевізор ”у магазині каналів Roku та натисніть« + додати канал ». Після цього ви можете виконати вказівки на екрані, щоб завершити реєстрацію на безкоштовну пробну версію. Переконайтесь, що ви вибрали додаток для потокового зв’язку, а не додаток Showtime Anytime.

Використання Roku для перегляду Showtime дає вам швидкий та простий спосіб перегляду улюблених шоу та фільмів на великому екрані. Крім того, щойно ви підписавшись, ви не обмежуєтесь цим користуванням у Roku, оскільки ви можете використовувати свої реєстраційні дані для перегляду Showtime на інших пристроях. 

Тепер, як ми вже говорили раніше, Showtime доступний лише для перегляду в США. Якщо ви не перебуваєте в країні, все одно ви можете отримати доступ, підключивши свій Roku до маршрутизатора VPN..

Перегляд Шоу-тайму на Хулу

Якщо у вас є підписка на Hulu, ви можете додати Showtime, перейшовши до налаштувань свого облікового запису та вибравши “керувати надбудовами”. Звідти ви можете додати Showtime до свого пакету за допомогою безкоштовної однотижневої пробної версії, яка коштуватиме 10,99 долара після перших семи днів. 

як-дивитися-шоу-тайм-хулу

Якщо ви новачок у Hulu, ви можете насолоджуватися своїм першим місяцем безкоштовно. Це стосується також і абонентів, що повертаються, що повертаються, тому їх варто переглянути. Після цього базовий план Хулу отримує 5,99 долара на місяць. 

Після налаштування пакету ви можете дивитись шоу-шоу та фільми шоу-шоу на різних різних пристроях, включаючи мобільні пристрої, смарт-телевізор та ігрові приставки. 

Як і Showtime, хоч Hulu доступний лише в США, тож якщо ви не перебуваєте в країні, урок про те, як дивитись Showtime на Hulu, стає трохи довшим. 

Спочатку вам потрібно буде підключитися до сервера США через VPN. Тоді ви зможете отримати доступ до Hulu, а також додати Showtime до свого пакету. У нас є виділений твір для найкращого VPN для Hulu, який ви можете прочитати.

Як безкоштовно дивитись шоу-шоу

Навіть якщо ви натрапляєте на різні безкоштовні випробування, усі перераховані вище способи перегляду Showtime означають, що вам доведеться платити за послугу в якийсь момент. Ви можете думати про те, як безкоштовно дивитись Showtime в прямому ефірі. Ну, є кілька способів отримати вміст Showtime безкоштовно, хоча він не завжди може бути в прямому ефірі.

Використання Kodi для перегляду шоу-шоу

Якщо ви раніше не чули про Kodi, це програмне забезпечення з відкритим кодом, яке ви можете використовувати для зберігання та організації медіа. По суті, ви можете використовувати його як домашній кінотеатр для трансляції фільмів і телепередач. Встановити його просто, і ви можете налаштувати його відповідно до своїх потреб. Ви можете прочитати наш посібник з Kodi, який допоможе вам продовжити роботу.

Після завершення початкового налаштування ви можете встановити сховища та їх додатки. За допомогою них ви можете отримати доступ до тонни різного вмісту. Ви можете заглянути в наші кращі сховища Kodi та кращі надбудови додатків Kodi, щоб розпочати роботу. 

Однак, хоча сам Kodi не є незаконним, багато доповнень містять незаконний вміст. Наприклад, Додатковий пакт надає вам доступ до піратського вмісту. Цей піратський вміст може висадити вас в небезпечні авторські права, тому обов’язково використовуйте VPN, щоб приховати цифровий слід. 

Ви не можете перемогти ExpressVPN, як ви можете прочитати в нашому огляді ExpressVPN, але в нашому найкращому VPN для фрагменту Kodi є більше пропозицій.

Як дивитись Showtime на Kodi

Тепер, коли ми закінчили давати вам 411 на Kodi, ми розповімо, як дивитися вміст Showtime на Kodi. Після швидкого огляду ми виявили, що ми можемо дивитися вміст Showtime у додатку Poseidon, який є частиною сховища Kodil. 

як дивитися-шоу-час-коді

Торрент-фільми та шоу-шоу

Якщо ви хочете подивитися щось конкретне, яке доступне лише у Showtime, ви можете піти по маршруту торентів. Є багато альтернативних торент-сайтів на вибір, і вони часто повертають багатообіцяючі результати.

Ми знайшли результати для багатосезонних оригіналів Showtime, таких як Рей Донован, та драматичного серіалу Очікуване продовження довгоочікуваного продовження L Word, L Word: Покоління Q на популярному сайті торрентів The Pirate Bay.

як-дивитися-шоу-час-піратська бухта

Небезпеки торентінгу

Однак пам’ятайте, що торрент приносить певну небезпеку. Для одного, завантаження може бути заповнено шкідливими файлами, що піддає вам ризик кіберзлочинності. Крім того, більшість вмісту, доступного на торент-сайтах, захищені авторським правом, тобто ви порушите закон, переглядаючи його. Ми тут не для того, щоб судити, але ми хочемо переконатися, що ви знаєте про ризики. 

Зважаючи на це, вам слід переконатися, що ви залишаєтеся захищеними VPN. Його безпека захистить вас від загроз, а також приховає вашу IP-адресу від снуперів. NordVPN – чудовий вибір. У ньому є власні P2P-сервери, а також відмінна безпека, саме тому це найкращий VPN для торрент. Прочитайте наш огляд NordVPN для отримання більш детальної інформації.

Крім того, якщо кіберзагрози є справжньою проблемою, ми рекомендуємо використовувати додатковий рівень захисту у вигляді гідного антивірусу. Bitdefender – ваша найкраща ставка. Він захистить вас від будь-яких загроз, працюючи в режимі реального часу, але ви можете прочитати наш огляд Bitdefender Antivirus, щоб отримати кращу картину.

Фінальні думки

Служба трансляції шоутайму має прямі трансляції та вміст на замовлення, включаючи оригінальні серії, спорт, документальні фільми, фільми тощо. Ви можете витратити віки, переймаючись усіма його матеріалами, і є багато різних способів отримати доступ до нього. 

Однак слід пам’ятати про кілька речей. Для одного, Showtime обмежений для американської аудиторії, тому, якщо ви не перебуваєте в країні, вам потрібно буде підключитися до американського сервера, щоб отримати доступ. 

З іншого боку, якщо ви плануєте отримувати вміст через Kodi або торрент, ви переглянете піратський вміст і під час цього можете зіткнутися з небезпеками в Інтернеті..

Для обох цих питань допоможе VPN, а ExpressVPN – лідер пакету. Ви легко отримаєте IP-адресу США і захистять вас від будь-яких онлайн-нападів. Його швидкісні швидкості та необмежена пропускна здатність дадуть вам найкращий досвід під час перегляду фільмів та шоу Showtime. Крім того, завдяки 30-денній гарантії повернення грошей ви нічого не втрачаєте.

Якщо у вас є досвід роботи з переглядом Showtime на комп’ютері чи будь-якому іншому пристрої, повідомте про це у розділі коментарів. Не забудьте ознайомитись і з іншими нашими розважальними статтями. Як завжди, дякую за прочитане.  

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map