Як дивитись позачасове в 2020 році, оскільки час – Wastin “

Хоча це вже не в ефірі, “Вічний” стоїть як одне з небагатьох шоу, скасованих до їхнього часу, що має задовольняючий фінал. Звідси випливає, що тричі подорожують, коли вони фіксують американську історію від диверсій таємничою організацією на ім’я Rittenhouse. Якщо ви перебуваєте в історії з поворотом, це дуже непоганий варіант, тому ми склали цей посібник про те, як дивитись Вічний онлайн.


Вічний ефір на NBC протягом першого сезону, але його скасували, оскільки ці 16 епізодів не привернули глядачів, які мережа хотіла бачити. Ми також припускаємо високу вартість створення шоу в минулому, що грало свою роль; фальшиві сукні та коні на конях не дешево. 

Врешті-решт, NBC вирішив обрати другий сезон “Вічного”. Однак після виходу цих 10 епізодів вони дійшли висновку, що осьове шоу вийшло краще, проте не перед тим, як замовити спеціальний фінал у двох частинах, який зв’язав більшість невільних кінці шоу.

Як і в багатьох нішевих шоу, Timeless не потрапив у цілі, яких хотіла її мережа, що було справжньою ганьбою для її шанувальників. Шоу пропонує гарну суміш американської історії, дії та напруженості, тоді як персонажі та їх взаємодія будуть вас розважати. Додайте до цієї дуже цікавої всеосяжної історії, і у вас є шоу, яке дозволить вам розважатися протягом усього його короткого часу роботи.

За допомогою цього посібника ви можете спостерігати за Вічним з будь-якого місця та стежити за пригодами Люсі, Вайетта та Руфуса для себе. Давайте розпочнемо.

Як дивитися позачасовий Інтернет

NBC не має потокового сервісу, тому на відміну від, скажімо, Arrow, ви не можете дивитись Timeless на власному інтернет-каналі. Натомість у вас є два варіанти, залежно від того, на якій стороні Атлантики ви перебуваєте: Хулу та Netflix. Звичайно, ви можете підробити своє місцезнаходження за допомогою віртуальної приватної мережі, але ми дістанемося до цього.

Hulu – це чудовий потоковий сервіс, який пропонує безліч шоу, серед яких «Казка про лучника та невільниці», тож коли ви закінчите з «Вічним», вам доведеться ще багато чого слідкувати. Однак він доступний лише у Сполучених Штатах, тому ви збираєтесь натиснути на геоблок, якщо спробуєте зайти на сайт з будь-якого місця. 

позачасовий хулу

Єдиний надійний спосіб обійти блок – це використання VPN, програми, яка може підробляти ваше місцезнаходження. У випадку з Hulu це ускладнюється, оскільки сервіс активно проходить після IP-адрес, які він визначив як належні до VPN. Тому, якщо ви не використовуєте один з найкращих VPN для Hulu, вам буде погано провести час. 

Якщо це звучить як занадто багато клопоту, і ви перебуваєте в Європі, вам пощастило: у EU Netflix є обидва сезони вічного. Однак двочастинний фінал “Вічний” відсутній.

Вічний Netflix

Netflix має ще більшу колекцію шоу та фільмів, ніж Hulu, так що, на нашу думку, це трохи краща угода, ніж її конкурент – як додатковий бонус, у неї немає реклами. Це стане ще кращою угодою, якщо ви використовуєте один з кращих VPN для Netflix, оскільки це видалить усі гео обмеження, тобто ви отримаєте доступ до багатьох шоу.

Як дивитись Вічний безкоштовно

Ще одним варіантом, якщо ви хочете подивитися майже все, що там зараз, – це піти дорогою піратства. У нас є три варіанти для вас, якщо ви в цьому зацікавлені. Для початку поглянемо на незаконне потокове передавання. Існує близько десятка сайтів, з яких ви можете вибрати, але нам подобається PutLocker, оскільки ви можете легко відключити його рекламу за допомогою будь-якого з наших найкращих блокаторів спливаючих вікон..

Насправді, навіть якщо ви віддаєте перевагу законному маршруту, вам доведеться звернутися до PutLocker, щоб переглянути фінал, оскільки чомусь у Netflix його немає. Піратство економить день тут, оскільки не тільки обидва сезони на PutLocker повністю, фінал теж.

Вічний PutLocker

Однак попередити, що ви можете потрапити в проблеми, якщо вас зловили відвідування подібних сайтів. З цієї причини ми рекомендуємо вам використовувати один з наших кращих VPN-вибору та найкраще антивірусне програмне забезпечення під час надягання капелюха на череп і перехресні кістки..

Як спостерігати позачасове на Kodi

Ще один менш законний варіант – використовувати Kodi, платформу для потокової передачі інформації, спочатку розроблену для Xbox, але зараз широко доступну. Напевно, ви вже можете використовувати ОС свого автомобіля, щоб запустити його. Якщо ви хочете дізнатися трохи більше про Kodi, перш ніж встановлювати його, перегляньте наш повний посібник з Kodi, щоб перенести вас у дорогу..

Взагалі кажучи, надбудова «Посейдон» – це те, де ви знайдете більшість телепередач та фільмів, і «Вічний» не є винятком. Зрештою, ми назвали його одним із найкращих додатків Kodi. Він має як сезони, так і фінал, доступний для перегляду.

Безчасні торренти

Якщо все вищесказане вам здається цікавим, але ви віддаєте перевагу ходити в стару школу, то торрент “Timeless” – це дуже багато варіантів, хоча ви маєте менше вибору, ніж зазвичай для інших шоу. Відсутність популярності в позачасових умовах віддзеркалюється дуже малою кількістю торентів, які ми могли знайти. 

Безчасні торренти

Жодного слова про те, чи не включений фінал у вічні торрент 2 сезону, ми будемо вдячні, якщо хтось може повідомити нам про це в коментарях нижче.

Як і звичайно з торрентами, потрібно бути дуже обережними або ризикувати отримати штраф. Ми склали список найкращих VPN для торрентійгів, які гарантовано захищають вас від очей поліцейських під час завантаження..

Фінальні думки

Безчасове – це досить гарне шоу, яке приділяє гостру увагу історичним подробицям, але все ще пропонує кумедний шарп через історію Сполучених Штатів, що запам’ятовує акторський склад та інтригуючу загадку. Ми сподіваємося, що наведені вище поради допоможуть вам спостерігати за ним і що вам сподобається так само, як ми.

Що ти думаєш про Вічний? Чи було право NBC скасувати його? Повідомте нас у коментарях нижче та не соромтеся поділитися будь-якими способами перегляду шоу, яке ми, можливо, пропустили. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map