Як дивитись Netflix на ТБ у 2020 році

Netflix здійснив революцію в тому, як ми споживаємо фільми та телепередачі. Нам більше не доводиться налаштовуватися на канал у певну годину і проробляти 10 хвилин реклами для перегляду улюбленого фільму.


Потокове передавання в Netflix означає високоякісний, без реклами вміст на замовлення на будь-якому пристрої, включаючи телевізор. Якщо ви не впевнені, як дивитись Netflix на телевізорі з кушетки вітальні, читайте далі.

Додаток Netflix на Smart TV

Якщо у вас смарт-телевізор, вам пощастить. Netflix має спеціальний додаток для майже всіх операційних систем смарт-телебачення. Зважаючи на це, спершу переконайтеся, що ви підключені до Інтернету.

розумний телевізор

У більшості випадків вам потрібно буде відкрити налаштування пристрою, знайти вкладку “мережа” або “з’єднання”, натиснути її та підключитися через WiFi. Іноді вам навіть не доведеться цього робити, тому що інтернет-провайдери підключать ваш смарт-телевізор до Інтернету через стаціонарний телефон, коли вони встановлять ваш маршрутизатор.

Якщо ви не можете знайти свою мережу Wi-Fi на вкладці налаштувань пристрою, можливо, це стосується старого пристрою. Деякі ранні смарт-телевізори потребують адаптера для підключення до бездротової мережі. Візьміть один із них, і вам буде добре.

Після підключення до Інтернету відкрийте ринок додатків телевізора, завантажте додаток Netflix, увійдіть у свій обліковий запис і насолоджуйтесь послугою. Якщо у вас немає облікового запису, ви можете зареєструватися через додаток Netflix TV, але ми не рекомендуємо це, оскільки це простіше зробити з телефону або ноутбука.

Як отримати Netflix на смарт-телевізорі

 1. Відкрийте налаштування телевізора
 2. Відкрийте ринок додатків
 3. Встановіть додаток Netflix
 4. Введіть облікові дані свого облікового запису або відкрийте його
 5. Насолоджуйтесь своїм шоу

Підключення до ноутбука

Якщо ви не можете зайнятися покупкою привабливого розумного телевізора, ви все одно можете переглядати Netflix зі звичайного телевізора, підключивши його до свого ноутбука. Зробити це не складно. Все, що вам потрібно, – це кабелі HDMI та багато терпіння. 

ноутбук

Визначте порти HDMI на комп’ютері та телевізорі. Підключіть кабель в обох розетках, відкрийте меню “сигнал” або “джерело” телевізора та виберіть потрібний сигнал HDMI. Якщо у вас є більше одного порту, вони повинні бути пронумеровані. Після налаштування налаштувань телевізор повинен передавати дисплей ноутбука, тому просто ввійдіть у Netflix зі свого ПК та почніть перезавантажувати новітні версії.

Але, мабуть, процес не пройде гладко. Вам знадобиться терпіння, оскільки щоразу, коли ми говоримо про підключення двох старих пристроїв, ви можете зіткнутися з проблемами сумісності, особливо якщо один із цих пристроїв виробляється Apple.

Якщо Netflix частково або повністю недоступний у вашій країні, не хвилюйтеся. Ви все ще можете насолоджуватися послугою, використовуючи віртуальну приватну мережу. Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з найкращою версією VPN для Netflix та нашим посібником про те, як перемогти заборону для VPN Netflix..

Підключіть ноутбук до телевізора

 1. Отримайте кабель HDMI
 2. Підключіть HDMI до ноутбука та телевізора
 3. Відкрийте Netflix

Google Chromecast

Google Chromecast – це невеликий пристрій, створений для вирішення проблем із сумісністю. Налаштування Netflix недороге та швидке. 

netflix-chromecast

Для цього підключіть Chromecast до USB-порту телевізора чи розетки для живлення. Потім підключіть його до порту HDMI та підключіть смартфон чи планшет до Chromecast у додатку Google Home. 

Почніть переглядати Netflix зі свого портативного пристрою, і у верхньому правому куті з’явиться кнопка потокової передачі. Торкніться його, виберіть потрібний джерело HDMI з телевізора, і якщо ви все зробили правильно, відео має почати відтворюватися на великому екрані. 

Ви керуватимете відтворенням на своєму кишеньковому пристрої, але не переживайте за надмірне використання батареї. Ви можете вимкнути пристрій, і Netflix продовжить трансляцію. Для детального ознайомлення читайте наш посібник про те, як дивитись Netflix на Chromecast.

Технічно це можна зробити і з пристрою iOs, але будь-яке оновлення програмного забезпечення може це змінити. Ми все ще охоплюємо вас, оскільки ви можете дивитися Netflix зі свого телевізора за допомогою Apple TV.

Дивіться Netflix на телевізорі через Chromecast

 1. Підключіть Chromecast до телевізора
 2. Доступ до Chromecast за допомогою телефону або планшета
 3. Використовуйте мобільний додаток Netflix для доступу до сайту
 4. Насолоджуйтесь своїм фільмом

Netflix & Apple TV

Apple TV дешевше, ніж Chromecast, але він також має ще кілька переваг, як-от власний центр додатків.

netflix-appletv

Для перегляду Netflix з ним потрібно підключити його до телевізора тими ж кабелями HDMI, підключити його та вибрати правильне джерело. Звідти наче встановлена ​​нова операційна система на великому екрані.

Просто використовуйте пульт дистанційного керування Apple TV, щоб знайти додаток Netflix, і виконайте ті ж самі кроки, що й у звичайному смарт-телевізорі. Єдина відмінність полягає в тому, що вам потрібно використовувати пульт Apple для опцій відтворення. 

Якщо ви купили Apple TV і підписалися на Netflix, щоб дізнатися, що улюблене шоу там не було, ознайомтеся з нашим посібником зі стороннього завантаження Kodi. Це навчить вас встановлювати Kodi на Apple TV, надаючи доступ до більше вмісту.

Дивіться Netflix на своєму Apple TV

 1. Отримайте кабель HDMI
 2. Підключіть HDMI до свого ноутбука та Apple TV
 3. Відкрийте Netflix

Року & Netflix

Процес перегляду Netflix на телевізорі за допомогою Roku схожий на використання Chromecast або Apple TV.

netflix-roku

Єдина відмінність полягає в тому, що Roku можна підключити до коробки або маршрутизатора Ethernet. Це покращить ваш сеанс Netflix, якщо у вас слабке підключення до Інтернету, оскільки пристрій зв’язується безпосередньо з вашою мережею, мінімізуючи потенційне відставання.

З іншого боку, Roku – це клопот порівняно з Chromecast та Apple TV, оскільки оновлення потребує багато часу, а початкові налаштування є складнішими. Вам потрібно створити обліковий запис Roku, визначитися з перевагами мови тощо.

Якщо Року захопив ваш інтерес, але ви не тип Netflix, є альтернативи. Щоб дізнатися більше, прочитайте наш посібник про те, як користуватися Kodi на Roku.

Консоль відеоігор

Консолі для відеоігор пройшли довгий шлях з Commodore 64. PlayStation та Xbox можна використовувати набагато більше, ніж просто грати в Call of Duty.

Наприклад, вони можуть відтворювати Netflix на вашому телевізорі. Для цього просто налаштуйте консоль, знайдіть додаток Netflix у спеціальному центрі додатків, завантажте його та ввійдіть у систему. Майте на увазі, що вводити що-небудь за допомогою контролера відеоігор може бути великим клопотом.

Використання відеоігрової консолі – не найкращий варіант, тому радимо робити це лише у тому випадку, якщо у вас вже є і ви не можете заважати купувати Chromecast або Apple TV.

Фінальні думки

Ми радимо насолоджуватися Netflix на смарт-телевізорі, оскільки це найпростіший спосіб налаштувати все. Якщо у вас є інвестиції в домашні розваги, ви можете змусити його працювати з ноутбуком, Chromecast, Apple TV, Roku або навіть консоллю для відеоігор.

Щоб зробити це ще краще, переконайтеся, що ви прочитали наш найкращий твір для хакерів Netflix. Ви дізнаєтесь найкращі ярлики, побачите, як можна налаштувати субтитри та дізнаєтесь, як запитувати шоу для платформи. З іншого боку, якщо у Kodi вас розкрили, не забудьте перевірити наш центр знань Kodi.

Вам подобається Netflix на великому екрані? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякуємо за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map