Як дивитись Archer Online в 2020 році: Лана, Лана, LAANAAA

Арчер може бути найвиразнішим шоу за останні кілька десятиліть, однаково розсуваючи межі анімації та гарного смаку. Незалежно від сюжетної лінії, письменники кидають у невідповідні жарти, поза контекстні посилання та абсурдні ситуації. Щоб переконатися, що ви можете отримати виправлення, ми склали цей посібник щодо того, як дивитися Арчер в Інтернеті.


Перші кілька сезонів Арчер проходить в приватному шпигунському агентстві ISIS під час холодної війни. Проміжок часу незрозумілий, оскільки комп’ютери – це громіздка основна система кадрів, але агенти та персонал, які працюють в службі підтримки, гуляють навколо телефонів. Крім того, ми впевнені, що в Радянському Союзі не було програми для Android-вбивць (якщо андроїди-вбивці – це ваша річ, прочитайте наш посібник із перегляду Westworld).

Головний герой – чоловік-дитина Стерлінг Арчер, провідний агент ISIS завдяки матері Маллорі, яка керує компанією. Він є рівними частинами холоднокровного вбивці, жінки, алкоголіка та хлопчика мами, але він також є масовим магазином незрозумілих дрібниць.

На допомогу йому, проти їхнього кращого переконання, є Лана, амазонська воїна, а також дряпаючий персонал ISIS від добре повішеного бухгалтера Кирила Фіггіса, керівника відділу людських ресурсів, що бореться в клітці Пам, і розгубленої спадкоємниці нюхової спадкоємниці Шеріл.

Як ви можете собі уявити, група потрапляє в божевільні ситуації, а письменники добре врівноважують хитрощі персонажів, хиткий візуальний гумор та сюжетні лінії з дешевих шпигунських трилерів, що подаються через чарівне дзеркало. Це чудовий годинник, якщо ви перебуваєте у темному гуморі та непристінних шнаніганах, тож давайте перевіримо, де ви можете дивитися Арчер онлайн.

Як дивитися Арчер в Інтернеті

Archer є зі стабільної мережі FX, і, як і його рідний брат The Shield, він доступний для трансляції на FX +, який коштує лише 6 доларів на місяць і надає вам доступ до хороших шоу. Він доступний лише в США, тому вам знадобиться IP-адреса США, якщо ви зацікавлені. 

Однак це є ще один варіант для любителів Archer із США, Hulu: Hulu. Їхаючи на Хулу, це перевага, що його бібліотека шоу є масовою, тому, окрім перегляду Стерлінга та Лани Бікер, ви також можете подивитися Bleach або будь-який з інших сотень шоу та фільмів.

лучник-хулу

Недоліком Hulu є те, що він має один з найкращих віртуальних блоків приватної мережі в бізнесі, тому якщо ви хочете отримати доступ до нього з-за меж США або навіть просто використовувати VPN для конфіденційності, ви найбільше побачите порожній екран того часу. Наші найкращі VPN для вибору Hulu допоможуть.

Якщо ви не прихильник Hulu або FX +, а ви в Європі, вам пощастило. Усі дев’ять сезонів Archer пропонуються в країнах ЄС, а також у багатьох місцях, недоступних Брюсселю. Якщо у вас є підписка на Netflix і ви не знаєтеся в Європі, ви можете скористатися однією з наших найкращих VPN для вибору Netflix, щоб обійти заборону VPN Netflix і перейти до перегляду розпусти Кирила..

Арчер-Нетфлікс

Нам подобається ExpressVPN найкраще дістатися до Netflix, і це також непогано дістається до Хулу. 

Як дивитись Archer Online безкоштовно

У цю епоху цифрового піратства витрачати свої важко зароблені гроші на розваги – це свідоме рішення. Для тих із вас, кому не подобається накладати кишені добре підбитих керівників, які розбиті або просто почуваються занадто нігілістичними, щоб платити за що-небудь, є безліч інших варіантів перегляду Archer в Інтернеті.

По-перше, це безкоштовна трансляція, яка зазвичай робиться на химерних веб-сайтах, таких як Couchtuner і Putlocker, і не передбачає нічого іншого, крім серфінгу там, ухилення від кількох десятків спливаючих вікон і натискання потрібного шоу. На момент написання програми Путлокер провів усі дев’ять сезонів Арчера, але Куштунер цього не зробив.

Арчер-путлокер

Ми не жартували, коли говорили, що ці спливаючі вікна – це ціна, яку ви платите, тому радимо скористатися захищеним браузером та встановити один з найкращих блокаторів спливаючих вікон, якщо вам не подобається зараження комп’ютера більшою кількістю вірусів, ніж CDC лабораторія. 

Якщо ви підписали щось противне, використовуйте одне з наших найкращих антивірусних рішень, щоб позбутися цього. Можливо, ви навіть захочете запустити сканування після короткого візиту. Ми знаємо, що зробили.

Як спостерігати за Лучником на Коді

Ще одним варіантом потокової передачі і не менш незаконним, ніж використання Putlocker, є Kodi. Він дозволяє запускати та встановлювати його майже на будь-якому пристрої, але його складно використовувати, якщо ви до цього не звикли. Однак у нас є повний посібник з Kodi, щоб вам було простіше, тому перевірте, чи хочете ви дізнатися більше.

лучник-коді

Швидкий огляд навколо показує, що надбудова Poseidon має всі сезони Archer. Ви можете знайти його в одній з кращих репостів Kodi там, Kodil, і це має бути просто встановити. Однак Kodi не є повністю законним, тому радимо використовувати один із найкращих VPN для вибору Kodi під час перегляду Archer чи чогось іншого..

Арчер-торенти

Останній маршрут, який ви можете пройти, – це спільний доступ до файлів, або спільний торрент, як відомо. Настільки популярний, як і Арчер, для задоволення від перегляду є багато торентів. Хоча торрентінг є незаконним, тому, перш ніж ми поїхали і перевірили, ми задіяли одну з однієї з VPN з нашої найкращої VPN для збору торрентів, в цьому випадку NordVPN.  

Лучники-потоки

Це теж найкращі результати, тому варіантів не бракує. Слід зазначити, що короткий огляд декількох коментарів під деякими з цих файлів показує, що серед відеофайлів зіпсовано зловмисне програмне забезпечення, тому будьте обережні при натисканні.

Фінальні думки

Арчер – це чудове шоу, і, як бачите, варіантів не бракує, якщо ви хочете дивитись його в Інтернеті, тож якщо вам подобається дивитися недоброзичливці, політично некоректні шпигуни розривають один одного на клаптики з найкращим партнером, який ви ‘ Я коли-небудь почую, мати це.

Що ти думаєш про Арчера? Гаряче чи ні? Що ви думаєте про наші параметри перегляду? Чи знаєте ви якісь кращі? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me