Google Stadia vs GeForce зараз: два титани воюють у 2020 році

З останніми випусками та оновленнями декількох хмарних ігрових платформ двома найкращими собаками у космосі є Google Stadia та Nvidia GeForce Now. Перший пропонує консольний прийом для хмарних ігор, а другий – це в основному ігровий ПК у хмарі. Ми визначимо, який кращий варіант у цьому порівнянні Google Stadia vs GeForce Now. 


Якщо ви хочете грати в ігри в хмарі, обидві – це компетентні служби, хоча між ними є велика різниця. Ми будемо порівнювати їх у підтримці ігор, підтримці платформи, продуктивності, простоті використання, цінах, функціях та покритті, щоб визначити, який варіант кращий. 

Незважаючи на це, слід ознайомитися з нашим оглядом Google Stadia та оглядом GeForce Now. Ми порівнюємо їх безпосередньо в цьому посібнику, але ці огляди надають більше контексту про ефективність роботи сервісу в порівнянні з рештою ринку. 

Налаштування бою: Google Stadia vs GeForce Now 

Протягом наступних семи раундів ми будемо порівнювати точки Google Stadia та GeForce Now, щоб побачити, де кожна послуга переважає та де вони відстають. Кожен раунд вартий очка, і ми будемо роздавати їх своїм конкурентам, коли ми йдемо разом. Наприкінці ми підрахуємо результати та оголосимо переможця. 

Незважаючи на те, що наше порівняння визначить кращі з двох, є хмарна гра набагато більше, ніж проста система точок. Через це ми рекомендуємо вам ознайомитись з деякими раундами, щоб отримати уявлення про хмарні сервіси ігор, які працюватимуть краще для вас. 

Між нашими конкурентами існує велика кількість розбіжностей, і, на жаль, це не завжди так різано і висушено, як сказати, один з них є кращим, ніж інший. З цим не почнемо, почнемо зверху, переглянувши ігри GeForce Now та підтримку Google Stadia. 

1

Бібліотека ігор

Останнім часом GeForce Now стає центром суперечок із бібліотекою ігор, де деякі розробники, зокрема Bethesda, 2K Games та Blizzard, підтримують послугу. Хоча GeForce Now не настільки розширений, як Shadow з точки зору підтримки ігор (читайте наш огляд Shadow для більш детальної інформації про це), це ліги попереду Stadia. 

geforce-now-library

На момент написання програми Stadia підтримує 35 ігор. Це більше схоже на запуск консолі замість хмарного ігрового сервісу. Основні сторонні розробники випускають кілька найвищих найменувань сервісу. 

Хоча невелика за розміром, бібліотека Стадіа є дуже якісною, такі ігри, як Borderlands 3, Red Dead Redemption 2, Assassin’s Creed Odyssey і Final Fantasy XV, додають її до списку. 

GeForce Now підтримує набагато більше ігор – насправді у кількох сотнях – хоча вони не настільки якісні, як пропозиції Stadia. Підтримується безліч менших назв, серед яких Darksiders Genesis, The Witness та The Surge 2. Хоча всі чудові ігри, вони не так сильно, як лінійка Google Stadia. 

Незважаючи на те, що в GeForce Now відсутні найважливіші назви AAA, такі як Tomb Raider та Final Fantasy, вибір набагато більший. Що ще важливіше, GeForce Now інтегрується з існуючими платформами DRM, такими як Steam. Незалежно від того, користуєтесь ви GeForce Now чи ні, ви все одно можете завантажувати та грати в ігри, якими ви вже володієте, у магазині Epic Games Store, Steam, Origin, Uplay тощо.. 

Стадіа більше схожий на консоль. Вам потрібно буде придбати ігри спеціально для Stadia, і ці назви не сумісні з будь-якою іншою платформою. Різниця, однак, полягає в тому, що консолі зарекомендували себе як гідні платформи цифрового розподілу. Стадія, ще в грудному віці, все ще може розрушитися, залишивши ваші цифрові ліцензії гнити. 

Крім того, існує багато питань, пов’язаних із ліцензуванням ігор у певних країнах. Якщо ви подорожуєте за кордон, ви, можливо, не зможете грати в свої ігри, якщо ви не користуєтесь віртуальною приватною мережею, що – як ви можете прочитати в нашому найкращому VPN для керівництва іграми – не є ідеальною. Через це ми даємо перемогу в цьому раунді GeForce Now.

Раунд: Бібліотека точок ігор для GeForce зараз

Логотип Google Stadia
Логотип GeForce зараз

2

Ціноутворення

Google Stadia є досить дешевим як послуга, за програму Pro пропонується лише 10 доларів на місяць, незабаром має обмежений безкоштовний план. GeForce Now має аналогічне налаштування, що дозволяє гравцям платити 5 доларів США за швидший доступ до ігор та триваліші сеанси гри, а також безкоштовний рівень, який обмежує час гри на годину. 

GeForce Now – дешевший варіант, але до цього раунду є трохи більше. На момент написання підписки $ 5 на послугу засновників GeForce Now є корисною лише 12 місяців. Через рік ціна вашої підписки зросте до будь-якої плати Nvidia в той час. На щастя, користувачі в програмі засновників отримують 90 днів, щоб спробувати послугу, не витрачаючи ні копійки. 

Stadia поки що фактично не доступний як підписка, поки що. Якщо ви хочете взяти участь в акції, вам потрібно буде придбати пакет стадіону 130 доларів, який включає Chromecast Ultra, контролер Stadia та три місяці Stadia Pro. Після перших трьох місяців вам потрібно буде платити 10 доларів підписки на місяць. 

Хоча речі стають цікавими, якщо порівнювати їх у цінах на ігри. На відміну від PlayStation Now, вам потрібно буде придбати ігри, в які ви хочете пограти з Nvidia GeForce Now та Google Stadia (читайте наш огляд PlayStation Now). 

Google пропонує передплатникам Stadia Pro цілий ряд безкоштовних назв, а також ексклюзивні знижки. В іншому випадку ви заплатите повну ціну 59,99 дол. США за більшість ігор, незалежно від того, це 2013 Tomb Raider – який можна знайти десь за 10 доларів більше – або Red Dead Redemption 2. 

GeForce Now не пропонує безкоштовних ігор, хоча ви можете скористатися продажами на таких торгових майданчиках, як Steam та Humble Store. Ігри на ПК даються сумно глибоким зниженням цін, що часто дозволяє забрати титри AAA за 20 доларів або менше. Зі Стадією це неможливо, або, принаймні, ми ще цього не бачили. 

Ви шукаєте кілька сотень доларів, щоб купити Стадію, а ще 10 доларів на місяць, якщо хочете всі дзвіночки. GeForce Now, з іншого боку, працює безкоштовно з наявною бібліотекою Steam. Якщо ви хочете платити, підписка теж дешевша, додаючи такі функції, як трасування променів у режимі реального часу. 

Раунд: Точка ціни на GeForce зараз

Логотип Google Stadia
Логотип GeForce зараз

3

Особливості

Завдяки особливостям, Google Stadia не настільки надійний, як рекламувались при оголошенні, але послуга все ще може запропонувати. Дотримуючись лінії з мантрою консолі в хмарі, що спостерігається з іншими аспектами сервісу, Stadia складається з соціальних функцій, таких як голосовий чат та списки друзів, а також досягненнями. 

Однак, існує ряд важливих функцій, зокрема 4K HDR на ПК та сімейному обміні, обидва з яких обіцяли до запуску. Незважаючи на це, Google наполегливо працює над створенням Stadia. Тепер сервіс підтримує різноманітні телефони Android, а не лише Pixel, а підтримка контролера стала кращою. 

Це все ще не чудово. Ви можете використовувати контролер Switch Pro, контролер Xbox One, DualShock 4 і більше для цієї послуги. Це означає, що спосіб підключення цього контролера буде залежати від пристрою, який ви використовуєте. Деякі контролери підтримують Bluetooth та USB-з’єднання, а інші обмежені кабельним з’єднанням. 

GeForce Now набагато прощає в цьому плані. Якщо ви можете підключити його до телефону чи комп’ютера, він, ймовірно, працюватиме з GeForce Now. Крім того, оскільки GeForce Now інтегрується в основному зі Steam, ви маєте всі функції популярної DRM-платформи Value. Це стосується друзів, досягнень, торгових карток і, перш за все, продажу Steam. 

Правда, система Google Stadia є більш текучою, оскільки вона була побудована з нуля спеціально для хмарних ігор. Підхід Nvidia в деяких аспектах не настільки вишуканий – Steam Big Picture не є ідеальною платформою – але він все ще пропонує більше різноманітності, ніж Stadia, просуваючи його вперед в цьому раунді. 

Раунд: Особливості точки для GeForce Now

Логотип Google Stadia
Логотип GeForce зараз

4

Продуктивність

Спектакль – це дузи. Google Stadia та Nvidia GeForce Now перебувають на вершині хмарного простору ігор, завдяки чому такі сервіси, як Vortex, виглядають не як інший трюк (читайте наш огляд Vortex, щоб дізнатися більше про це). Хоча обидва пропонують відмінну продуктивність, існує ряд відмінностей, що стосуються візуальних засобів. 

Google Stadia підтримує 1080p потокове передачу на своєму вільному рівні з підтримкою 4K та HDR на Stadia Pro. Тестуючи Destiny 2, Tomb Raider та Samurai Shodown через Chromecast Ultra, настільний ПК та Android, ми отримували 4K із швидкістю 30 кадрів в секунду. Однак більш вимогливі назви, такі як Metro Exodus, боролися, зазнавали відставання та заїкання. 

стадійна гра-слайдер2

Nvidia GeForce Now не досягає графічної вірності Google Stadia із заблокованою роздільною здатністю 1080p. Однак компроміс того вартий. Під час нашого тестування ми потрапили більше ніж 100 кадрів в секунду на Cuphead, Doom 2016 та Counter-Strike: Global Offtack. Крім того, у GeForce Now мало відставання на вході. 

Крім того, GeForce Now підтримує відстеження променів у режимі реального часу, а Stadia цього не робить. Хоча це все ще молода технологія для ігор, вона стає все більш важливою. GeForce Now може мати меншу роздільну здатність, ніж Google Stadia, але коли трасування променів і частота кадрів вводяться в суміш, ігри відчувають, що вони краще працюють на пропозицію Nvidia. 

Те, що GeForce Now не підтримує 4K, розчаровує, тим більше, що ігри чудово працювали при такій роздільній здатності, коли служба була в бета-версії. Google Stadia може надавати більше пікселів, але це коштує вхідного відставання та частоти кадрів. GeForce Now, з іншого боку, відчуває себе набагато ближчим до місцевого досвіду. 

Раунд: Точка продуктивності для GeForce Now

Логотип Google Stadia
Логотип GeForce зараз

5

Підтримка платформи

Одне з обіцянок Google Stadia – це те, що він буде доступний практично на кожному пристрої. Хоча це не було правдою при запуску, це зараз. Ви можете передавати потокові ігри, якщо у вас є машина, на якій можна запускати Google Chrome, Chromecast Ultra або пристрій Android з ОС Android 10.0 або новішої. 

Підтримка браузерної версії Stadia є величезною. Практично кожен пристрій може запускати Google Chrome у певній якості, дозволяючи грати в масивні, красиві ігри, такі як Final Fantasy XV, незалежно від того, перебуваєте ви на Chromebook чи на 4K-дисплеї. Тим не менш, є деякі проблеми з підтримкою платформи Stadia, а саме підтримка iOS, якої їй не вистачає. 

GeForce Now схожий, підтримуючи потокове передавання в Windows, macOS, Android та Nvidia Shield. Це, однак, обробляється через локальну програму, залишаючи гнучкість браузера потоку в пилу. Крім того, Nvidia Shield коштує дорожче, ніж Chromecast, тобто вам потрібно заплатити більш високу ціну, якщо ви хочете грати на телевізорі. 

Здебільшого, вони рівномірно співпадають з точки зору підтримки платформи, вони доступні на основних настільних ОС, Android та TV через апаратне забезпечення сторонніх виробників. Тим не менш, Stadia охоплює більше пристроїв, висуваючи це в лідерах цього раунду. 

Раунд: точка підтримки платформи для Google Stadia

Логотип Google Stadia
Логотип GeForce зараз

6

Простота використання

Google Stadia має досить задіяний процес налаштування. Після замовлення пакета вам доведеться почекати, коли він з’явиться в пошті. У вікні ви знайдете силові кабелі, ваш Chromecast та контролер Stadia. Після того, як у вас все підключено до живлення, ви здійснюєте налаштування через телефон, вводячи свій запрошений код і поєднуючи контролер. 

Процес налаштування Стадіа бере участь, але це не складно. З огляду на нове обладнання все проходить без проблем. Крім того, витрачений час того вартий, оскільки у Stadia є один з найдоступніших інтерфейсів хмарних ігор, який ми бачили. Ви можете легко бачити власні ігри, переглядати магазин, переглядати свої досягнення та багато іншого. Багато в чому він функціонує як Xbox One або PS4. 

stadia-mobile-library

Магія приходить, коли ти вимагаєш своєї першої гри. Destiny 2, найпрем’єрніша безкоштовна гра Stadia Pro, становить майже 100 Гб на ПК та консолях, змушуючи користувачів чекати годин, щоб перейти на дію. Зі Стадією все, що вам потрібно зробити, – це претендувати на титул. Після цього ви готові до гри, і ви вступаєте в дію протягом декількох секунд. 

GeForce Now має таку ж магію, хоч і не відчуває себе як задоволення, враховуючи незграбний локальний додаток служби. Це виглядає досить добре, показує вам кілька рекомендованих ігор, заголовки, які ви додали до своєї бібліотеки та нові доповнення до лінійки. 

Однак немає спеціальної сторінки бібліотеки. Вам потрібно буде використовувати сегмент прокрутки на головній сторінці, щоб переглянути свої ігри п’ять одночасно. 

інтерфейс geforce-now

Дуже шкода, адже в іншому випадку додаток GeForce Now досить ретельний. Під час запуску гри ви можете переглянути деталі про неї, і пошук буде швидким. Те, що ви не можете переглядати підтримувані ігри або швидко переглядати більшу частину своєї бібліотеки, замовчує досвід.. 

geforce-тепер-розширена гра

За допомогою цих двох доповнень ми з радістю передамо крапку GeForce Now. Однак у своєму теперішньому вигляді програма відчуває незграбність, незалежно від того, ви перебуваєте в Windows, macOS чи Android. Стадіа відчуває себе набагато витонченішою, незважаючи на те, що молодша за GeForce Now. Через це ми даємо крапку Google в цьому раунді. 

Раунд: точка простоти використання для Google Stadia

Логотип Google Stadia
Логотип GeForce зараз

7

Покриття

Застосовуючи потужність астрономічно великої хмари Google, Stadia вже доступна в багатьох країнах, і такі послуги, як Project xCloud, пошкоджують (читайте наш огляд Project xCloud). Список підтримуваних країн наразі включає Бельгію, Канаду, Данію, Фінляндію, Францію, Німеччину, Ірландію, Італію, Нідерланди, Норвегію, Іспанію, Швецію, Великобританію та США.

Під час тестування ми стикаємось із дивним питанням зі Стадією. Ми використовували віртуальну кредитну карту, зареєстровану в країні, яку Stadia не підтримує, але ми доставили пакет на адресу США.

Картку стягували, а пакет доставляв, хоча ми ніколи не отримували запрошений код, щоб насправді зареєструватися на послугу, що дуже важливо для гри. На щастя, це питання було вирішено після швидкого спілкування із підтримкою. 

GeForce Now значно обмежений у своєму масштабі, охоплюючи США та більшість європейських країн. На сторінці статусу сервера також є деякі сервери-партнери в Японії та Росії, хоча ці регіони ще не офіційно підтримуються. Великий упущення, порівняно зі Стадіа, – це Канада. В іншому випадку обидві послуги рівномірно співпадають. 

Чесно кажучи, цей раунд може пройти в будь-який бік, і обидва служби підтримуватимуть однакову кількість країн. Тим не менш, ми даємо виграш Stadia не тільки тому, що це може використовувати потужність мережі Google, а й тому, що вона доступна в Канаді. 

Раунд: Точка покриття для Google Stadia

Логотип Google Stadia
Логотип GeForce зараз

8

Фінальні думки

Маючи чотири перемоги з семи раундів, GeForce Now є переможцем цього поєдинку. Хоча Стадія була дуже близько. Послуга значно зросла з моменту запуску, додавши нові ігри та впровадивши деякі спочатку обіцяні функції. Це все ще має щось зростати, хоча, принаймні, на основі наших тестувань. 

Переможець: GeForce Now

GeForce Now відчуває себе більш вишуканим у плані продуктивності, хоча його ПК може використовувати деякі вказівки від дизайнерів Google. Незважаючи на це, це краще з точки зору підтримки гри, продуктивності та цін, що робить її переможцем тут. 

Чи згодні ви з тим, що GeForce Now краще? Або ти фанат Стадіа? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map