Najlepšie ponuky čierneho piatku 2018: Nakupujte, kým neklesnete

Po dlhých, nepríjemných hodinách diskutovania o politických rozdieloch medzi praženým vtákom sa nemôžeme dočkať, až sa pripojíme k stádam nakupujúcich v piatok. Avšak, rovnako ako sme šliapali po najnovších OLED zvukoch, ktoré sú príťažlivé, uprednostňujeme aspoň trochu nakupovania online..


Čierny piatok a kybernetický pondelok sa zmenili na jeden víkend obchodov, keďže viac Američanov sa obracia na online maloobchodníkov namiesto na tehlové malty. Aj keď v oblasti fyzických technológií existujú určité úspory, pri nakupovaní digitálnych produktov nájdete najvyššiu hodnotu.

Sme tu, aby sme vás povedali najlepšími obchodmi v Čiernom piatok v cloude. Zakúpenie predplatného v tomto okamihu vám môže ušetriť až 50 percent alebo viac z pôvodnej ceny, takže ak potrebujete riešenie VPN, webhosting alebo cloudové úložisko, je čas skočiť.

VPN Čierny piatok ponuky

Začnime najjednoduchším spôsobom, ako zostať v bezpečí online: virtuálne súkromné ​​siete. Našli sme tieto tri skvelé ponuky.

ExpressVPN – tri mesiace zadarmo

ExpressVPN je ľahko najlepším poskytovateľom VPN na trhu, ale jeho cena je vyššia ako väčšina konkurencie. Nákupom v tomto čiernom piatku však môžete veľa ušetriť. ExpressVPN ponúka tri bezplatné mesiace služby s akýmkoľvek novým ročným predplatným, čo vám dáva 15 mesiacov služby za cenu 12. 

ExpressVPN-Website

ExpressVPN-Registrácia

ExpressVPN-Speedtest

ExpressVPN-Tunnel-Options

ExpressVPN-Full-App

predchádzajúca

Ďalšie

Môžete si prečítať našu recenziu ExpressVPN, aby ste videli, prečo sa nám to páči, alebo ju pred ukončením jednoducho zachytiť. Od utorka 27. novembra 2018 beží odteraz do 10:00 GMT. So zárukou 30-dňovej záruky vrátenia peňazí ExpressVPN tiež nehrozí žiadne skutočné riziko..

NordVPN – 75 percent off

Ako vidno z nášho porovnania ExpressVPN verzus NordVPN, NordVPN je tesne na druhom mieste. Aj keď sú ceny už nízke – môžete si prečítať našu recenziu spoločnosti NordVPN za posledný kurz – pri nákupe tri roky vopred môžete ušetriť až 75 percent. Získate službu za 400 dolárov za pouhých 100 dolárov.

predchádzajúca

Ďalšie

Táto dohoda je stále podporovaná 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí spoločnosti NordVPN, takže nehrozí riziko, že si vyberiete plán a uvidíte, ako sa vám páči. Nie je však definitívny konečný dátum, preto je najlepšie konať rýchlo.

PureVPN – päť rokov za 1,32 dolárov mesačne

Ako vidíte v porovnaní PureVPN vs. ExpressVPN, PureVPN nie je na úrovni najlepších poskytovateľov v priestore VPN. PureVPN napriek tomu ponúka rozsiahlu sieť serverov a dlhodobé predplatné dobrú hodnotu.

PureVPN v piatok v piatok

Ponúka to ešte lepšie, ak si ho vyberiete tento víkend. Päťročný plán nie je v zostave spoločnosti PureVPN oficiálnou možnosťou, ktorá sa zobrazuje iba ako kontextové okno. Tento víkend si ho však môžete kúpiť za menej, ako sa zobrazuje bežné kontextové okno. Kurz ďalej pokračuje po obnovení, takže môžete pokračovať v získavaní vynikajúcich obchodov.

Viac informácií o PureVPN nájdete v našej recenzii PureVPN, ale stojí za to kúpiť si program a vyskúšať si ho s veľkorysou 31-dňovou zárukou vrátenia peňazí..

Deň vďakyvzdania za cloudové úložisko

Zdá sa, že tento rok bude mať úložný priestor v cloude veľmi málo, ale máme pre vás jednu dohodu.

pCloud – 75 percent z celoživotného skladovania

pCloud je jedným z najlepších poskytovateľov cloudových úložísk, čo je druhé miesto medzi najlepšími poskytovateľmi cloudových úložísk. Aj keď sú k dispozícii mesačné a ročné predplatné, pCloud sa zameriava na doživotné obchody tento Čierny piatok. Môžete si kúpiť buď 500 GB alebo 2 TB úložiska na celý život so zľavou 75 percent.

Súbory webového rozhrania pCloud

pCloud Sync Folder

pCloud Share File Link

Odkazy na stiahnutie pCloud

Klient pCloud Drive

predchádzajúca

Ďalšie

Pri jednorazovej platbe sme nemohli myslieť na lepšiu hodnotu. Skutočne kupujete produkt, ktorý môžete vlastniť celý život. Viac informácií o pCloud sa môžete dozvedieť v našej recenzii pCloud alebo si zahryznite guľku a dnes si môžete kúpiť úložisko na celý život. Dohoda trvá do pondelka 26. novembra 2018.

Webhosting v pondelok Cyber

Skončíme s niekoľkými skvelými obchodmi v oblasti webhostingu. Všetci z nich dôjdu v pondelok, takže buďte rýchly.

Hostinger – zľava až 90 percent

Hostinger patrí medzi najlepších tvorcov webových stránok a hosting kombá pre svoje ľahko použiteľné rozhranie a nízku cenu. Aj keď je to veľká hodnota sama o sebe, môžete si kúpiť hosting v Čierny piatok už za 0,80 dolárov mesačne. V skutočnosti sú všetky produkty spoločnosti Hostinger označené nižšie, až 90 percent.

Hostinger Cyber ​​pondelok

Tabuľky cien, ktoré nájdete po kliknutí na tento odkaz, však necháme hovoriť samy za seba. Ak chcete zobraziť hodnotu, môžete porovnať ceny v našej recenzii Hostinger. Dohoda trvá do pondelka 3. decembra 2018.

Siteground – 75 percent off

Siteground je náš prvý výber pre najlepší webhosting pre WordPress. Medzi ľahkou migráciou WordPress a inštaláciou WordPress jedným kliknutím je to ideálna voľba pre nových a súčasných používateľov WP. Teraz môžete získať hosting až o 75 percent.

predchádzajúca

Ďalšie

Ideálnym východiskovým bodom je GrowBig, ktorý umožňuje viacerým webovým serverom zdieľať 20 GB úložného priestoru. Je vhodný na približne 25 000 návštev mesačne a prichádza s jednoduchou integráciou WordPress. Ak sa chcete dozvedieť viac, môžete si prečítať našu recenziu v rámci programu SiteGround. Uistite sa však, že sa rýchlo zaregistrujete. Táto dohoda vyprší v pondelok 26. novembra 2018.

Hosting A2 – viac ponúk

A2 bol silným uchádzačom o nášho najlepšieho sprievodcu webhostingom s vynikajúcim výberom servera a optimálnym zabezpečením. Pre Čierny piatok sa realizuje viacero obchodov, ktoré vám pri normálnom odbere môžu ušetriť až 67 percent.

Hosting A2 čiernych piatok

Nižšie nájdete ponuky a kódy. Ak sa chcete dozvedieť viac o A2, prečítajte si našu recenziu hostenia A2.

 • 67 percent z nich zdieľalo a spravovalo hosting WordPress s kódom: SAVEBIG
 • 50% zľava na spravované a základné VPS s kódom: BLKVPS
 • 40% zľava na hosting predajcu s kódom: BLKSELL
 • 50% z vybraných vyhradených serverov SSD s kódom: 50DEDI

Záverečné myšlienky

To sú najlepšie ponuky v cloude, ktoré sa odohrávajú tento Čierny piatok a Cyber ​​pondelok. Teraz je čas vybrať si ďalší úložný priestor, spustiť nový web a zabezpečiť si online pripojenie, pretože je zriedka lacnejšie. Ak sa vám ponuky páčia, ale nie ich poskytovatelia, môžete si skontrolovať naše recenzie VPN a recenzie v cloudových úložiskách, aby ste dostali pôdu pod povrch..

Nezabudnite nám napísať komentár k obchodom na Čierny piatok, ktoré využívate tento víkend. Ďakujem za prečítanie a veľmi šťastný deň v Turecku.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map