Стан хмарного березня та квітня 2020 року

Ласкаво просимо до останнього штату Хмари, щомісячного стовпчика від Cloudwards, де ми ознайомимось із усіма новинами галузі, які ми змогли винюхати. Вперше за два роки, коли ми робимо цю колонку, ми робимо два місяці в одній. З цим смішним клопом, що робив раунди, ми опинилися трохи зайняті протягом останніх кількох тижнів.


Це означає, що в цьому випуску ми подвоїли шенагіганів, зокрема розповіді про службу підтримки клієнтів, амук, урядові виправлення електронних послуг та корпоративне суперництво з хмарними іграми.

Перш ніж ми дістаємось до чогось із цього, ми хотіли б вигукувати всіх людей, які останнім часом контактували з нами. Три з чотирьох історій, які ми містимо в цьому виданні, не були б можливими, якби нас не відбили, тож дякую. Між цим стовпцем та лютим ми зробили неабиякий глузування, тож за вашої постійної підтримки ми можемо тримати це.

GeForcing випуску

Geforce-now-logo

Почнемо з чогось дещо більш мейнстріму, хоча головним чином тому, що це так безпосередньо впливає на нашу нещодавно запущену категорію хмарних ігор. Для непоінформованих це сервіси, які дозволяють дистанційно грати в ігри, тобто ви можете грати в найсвіжіші ігри на ринку сьогодні з будь-якого місця, використовуючи будь-який пристрій. Це круто, як пекло, і може стати справжнім (готуйся стогнати) зміною гри.

Звичайно, перспектива будь-якої революції збирається принести людям, які хочуть заробити на цьому гроші, а хмарні ігри не відрізняються. Наразі в ньому беруть участь усі великі імена, від Google до Microsoft до Sony. Також великим є Nvidia, виробник відеокарт, з його сервісом GeForce Now, який був одним з перших оголошених сервісів хмарних ігор.

Однак він також першим зіткнувся з проблемою. Основна суперечка суперечок – це ліцензування, яке, здається, є найбільшою перешкодою для всіх видів нових технологій, про що ми говоримо в багатьох своїх публікаціях про поточні війни. У випадку з GeForce Now, схоже, Nvidia виставила ігри на своїй платформі без того, як залишилася від розробників..

Ускладнення цього полягає в тому, що часом ігри пропонуються через ще одну платформу, наприклад Steam, що ще більше ускладнює розробникам зрозуміти, де їх ігри, як у них грають і ким. В якості помсти, Bethesda та Activision, а також кілька інших видавців та індіанерів заборонили свої ігри грати через хмару Nvidia.

Хоча ми більш-менш розуміємо, звідки беруться ці заперечення, це також трохи нагадує про музичну індустрію, яка все ще веде програшну битву за стримінг. Технологія зробила розподіл таких речей, як програмне забезпечення, музика та фільми ефірними та розсіяними. Всі, здається, розуміють це, крім компаній, що стоять за цією продукцією.

Однак, зараз, схоже, світ хмарних ігор формується так само, як консольний або потоковий світи, з різними службами, що мають ліцензії різних студій, а деякі переходять на поперек. Це справді шкода, тим більше, що це змусить споживачів або зробити якийсь вибір, або викласти додатково.

Сядьте і візьміть Тутаноту

Якщо говорити про набігання на блоки, Tutanota – безпечна послуга електронної пошти і одна з найкращих при цьому – зіткнулася з деякими проблемами. Не дивно, що складнощі враховують бізнес, в якому він знаходиться, але в лютому його заблокували як у Росії, так і в AT&T абонентів у США.

Тепер російське рішення насправді нікого не повинно здивувати, адже це одне з тих місць, де часто трапляються люди з думками, відмінними від встановленої норми … ну, давайте йти з “перешкодами”, чи не так? Тільки такі країни, як Північна Корея та Китай, гірші, і це добре говорить.

Тож не дивно, що параноїдальний режим, як Росія, заблокує службу, яка дозволяє забезпечити безпечну комунікацію. Чому, проте, AT&T, оператор телекомунікацій, чи зробив би це, залишається загадкою. Генеральний директор Тутаноти Маттіас Пфау заявив, що він охопив AT&T, проблема ще не усунена, тому якщо ви використовуєте цю мережу, ви не можете перевірити пошту Tutanota.

Однак, що ще важливіше, це діє як сигнал того, чому нейтралітет мережі є таким важливим. Якби штати тримали захист, AT&Т не зміг би цього зняти. Однак, вилучивши їх, телекомунікаційні оператори можуть робити все, що завгодно. Можливо, AT&T має суперницьку службу електронної пошти, яку вона рекламує? Так чи інакше, це удар по свободі Інтернету без висновку.

Привід, який прогримів

ThunderDrive-логотип

З більших питань ми переходимо до деяких менших. За останні два місяці ми з читачами отримали гарненький гамір, тож давайте подивимось на дві особливо цікаві історії. Почнемо з чогось із світу хмарних сховищ.

ThunderDrive є відносно новим серед наших оглядів хмарного сховища. Коли ми вперше переглянули його, приблизно півроку тому, він показав пристойну трохи обіцянку, хоча до цього було кілька грубих країв. Однак для цього було достатньо, щоб ми отримали гідну оцінку в нашому огляді.

Однак цього хорошого рейтингу було достатньо для багатьох читачів, щоб спробувати ThunderDrive, не дивно, що галузь, яка постійно розвивається, і де багато цифрових накопичувачів шукають найкращу можливу угоду. 

Однак у міру того, як місяці минули, негативні коментарі почали накопичуватися під оглядом. Вони варіювались від звичайних скарг “не на те, що я очікував”, що не є звичайним для нової послуги, до відвертих звинувачень у шахрайстві з боку компанії.. 

«Шахрайство» – це важке слово, яке не слід кидати занадто легко, але, мабуть, це є виправданням. Більш незначним моментом є те, що ThunderDrive працює за допомогою сценарію під назвою BeDrive, щоб забезпечити його послугу під час використання Amazon для зберігання, з яким у нас справді немає проблем, але потім відверто заперечує його використання, незважаючи на докази протилежного. Це не найбільша справа, але вона стає такою, коли ви відмовитеся визнати це.

Однак, за будь-яких обставин, головне питання – це не дотримання гарантії повернення грошей. На нашу думку, ця велика нічия не дискваліфікує будь-яку послугу від використання, і ThunderDrive – один з найгірших правопорушників, з якими ми стикалися з моменту початку роботи..

В одному прикладі наш читач Алекс надіслав запит на відшкодування, і його звинуватили у «психічній непрацездатності» обслуговуючим персоналом під час наступного обміну (а також розгортання звичайної оборони «це не ми»). 

У нас немає слів. Серйозно, жодного. Ми робимо це вже кілька років, і ніхто з нас не міг вимовити вигук вигуку, побачивши зображення нижче.

Тож, якщо ви не зірвете і не зловживаєте вашою справою, ми рекомендуємо вам триматися подалі від ThunderDrive. Ми відкоригували всі рейтинги в нашому огляді, поки не зможемо переписати всю справу, але сумніваємось, що з цього не вийде нічого кращого, ніж скельне дно. Як ви можете очікувати, ми не отримали жодної реакції від ThunderDrive щодо жодного з цих питань.

Життя в BoxPN

BoxPN-логотип

На жаль, фіаско ThunderDrive – це не єдиний досвід клієнта, який помилився в цій колонці. Нещодавно до нас звернувся Джон, давній клієнт VPN-сервісу BoxPN, у якого була тривожна історія. 

Він нещодавно переїхав, але через спалах коронавірусу не зміг підключити звичайний Інтернет і вирішив замість цього зв’язатись із 5G. Однак BoxPN не з’єднався, а це означало, що Джону потрібно було вирішити деякі проблеми. Однак, увійшовши на свою інформаційну панель BoxPN, він швидко зрозумів, що увійшов у чужий обліковий запис.

Тепер вам не потрібно бути хакером 1337, щоб зрозуміти, що це справді погано. Той факт, що це сталося за допомогою VPN – сервісу, спрямованого на те, щоб захистити вас, – це лише гірка іронічна вишня на вершині досить неприємного торта.

Однак Джон є хорошим громадянином, тому замість того, щоб виривати дані кредитної картки цієї невідомої особи або завантажувати величезну кількість матеріалів, захищених авторським правом, через їхній акаунт – будь-який з яких він міг би легко зробити – він повідомив підтримку BoxPN. Однак у документах, що їх бачив Cloudward, вони, схоже, не сприймали цього особливо серйозно.

Вони не тільки розгадали питання безпеки (насправді, іншого слова для цього немає), вони також змогли покласти провину на Івана, який нічого не робив, окрім як увійти до свого облікового запису. Після короткого обміну він вирішив, що BoxPN більше не буде службою для нього, після чого дізнався, що він фактично не може закрити рахунок, лише скасує платіж і нехай це втратить чинність.

Дивна історія, загалом, і ми дякуємо Джону за те, що він поділився нею з нами, тим більше, що це означає, що ми повністю відкликаємо нашу прискіпливу рекомендацію щодо BoxPN і рекомендуємо замість цього ознайомитись із цією статтею про найкращі VPN-сервіси.. 

Фінальні думки

З цією казкою про споживче горе ми залишимо вас на місяць, сподіваючись, що ви отримаєте трохи мудрішого – а також кілька посмішок – від вашого окуня в карантині. Квітень стає цікавим місяцем, оскільки галузі, які ми охоплюємо, насправді спостерігають підйом, незважаючи на невдалу економіку, і ми сподіваємось поділитися будь-якими скандалами, які виходять..

Ми сподіваємось, що всі ви залишаєтеся в безпеці в ці неспокійні часи, і що ви продовжуєте ділитися будь-якими дивними історіями, що виходять із світу технологій. Дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map