Стан Хмари, травень 2019 року

Привіт, ласкаво просимо до нового штату Хмари, щомісячної колонки Cloudwards.net, де ми світимо суворе світло над усім, що відбувається у світі технологій. Будьте готові бути засліпленими нашими поінформованими думками, усі вони проінформовані широким читанням новин, наскільки це можливо в епоху наповнення, або просто позіхаючи в очікуванні. Це все добре.


Цього місяця ми будемо робити знімки у звичайному націленому Facebook, а також дивитись на Alexa, що є доказом того, що Amazon так само погано, як Facebook чи Google, коли справа не стосується права людей на приватне життя. Ситуація з Huawei також з’явиться, і з’являться й інші, менші новини, але спочатку давайте подивимося, що відбувається з VPN.

Російська до висновків

Російська заборона VPN

Наприкінці березня російський наглядач за всіма речами зв’язку Роскомнадзор надсилав електронні листи до кількох найкращих VPN та наказав їм заблокувати доступ до багатьох веб-сайтів для російських користувачів. Намагаючись захистити своїх людей від вільної думки, Москва натрапила на те, що багато людей ухиляються від своїх блоків за допомогою VPN, тому зараз вона намагається знищити їх на переході.

Як ви можете прочитати в нашому творі про спробу російського блоку VPN, постачальники VPN, до яких ми звернулися, сказали Роскомнадзору загубитися, але деякі пішли далі, ніж інші. Окрім жорстких заяв ExpressVPN, кілька постачальників, таких як NordVPN, закрили свої російські сервери.

Будемо сподіватися, що Роскомнадзор сприймає свою поразку з доброю благодаттю. Ми будемо тримати вас у курсі. З цього приводу, щодо теми NordVPN ми отримали тривожні новини тиждень-два тому. Реєстр повідомляє, що кілька його читачів повідомили про непарний трафік під час підключення за допомогою програми.

Це, як і попередні чутки, що NordVPN може керувати ботнетом, цікавить нас, що відбувається з другою рейтинговою службою серед наших відгуків про VPN. Подивіться на цей простір, ми підемо-diggin “.

Ми сподівалися більше ніколи не побачити їхній Facebook

Facebook завантажує електронні листи

Ми визнаємо, що нам боляче бити цей барабан – ми почали у квітні 2018 року, але Facebook – це подарунок, який продовжує надавати. Це дає погано, хоча, як герпес. Протягом місяця спалахнуло кілька маленьких скандалів, і всі вони виявили необережне зневага до конфіденційності користувачів.

Наприклад, компанія завантажила 1,5 мільйона електронних адрес людей, що добре узгоджується з новою політикою компанії, в якій нові користувачі повинні надати Facebook свої паролі електронної пошти. В основному, не тільки Facebook видає вашу адресу електронної пошти, вона також має пароль на неї.

Якщо ви думаєте, що така інформація зберігається в безпеці, подумайте ще раз. Було виявлено, що компанія зберігає їх незашифрованими, але відділ PR в Facebook, що є роботою, якої не хотілося б своєму найлютішому ворогу, швидко оприлюднив заяву про те, що це не все так погано. Оповіщення про спойлер: це так погано, особливо якщо враховувати, що він зберігав багато записів користувачів на незахищених серверах Amazon.

Недарма останній звіт про прибутки Facebook утримував 3 мільярди доларів резерву за рекордний штраф, який Федеральна комісія з питань торгівлі має наділити маленьким драконом Цука. Однак акціонери не надто хвилюються, оскільки старий Марк задумується запускати персонального помічника типу Alexa, який належить до “що може піти не так?” категорія бізнес-рішень.

Біда з Алексою

Конфіденційність Alexa

Якщо говорити про, Алекса Амазонки формується як катастрофа. Вишуканий квадратний ящик з мікрофоном, який завжди увімкнений, є на передньому плані обговорення конфіденційності, хоча ми хочемо зазначити, що продажі все ще ростуть, що певним чином певним чином.

Виявляється, багато захисників, вбудованих у систему для гарантування вашої конфіденційності, є хибними. Для одного, оператори Alexa – хлопці, які слухають, в основному – не використовують анонімізовані дані, але насправді знають все про вас, включаючи вашу домашню адресу. Це не те, що потрібно на пристрої, який також має право доступу та зберігання даних про пацієнтів.

5G безпека? Хуавей Кіддін?

Huawei

Як ми згадували в лютому, і як це було останнім-другим у новинах кожного другого, триває серйозна дискусія щодо того, чи слід дозволити китайському гігантові телекомунікацій Huawei брати участь у будівництві мереж 5G в Європі, Канаді та США, при цьому Вашингтон був відігнутий проти.

Тут, на Cloudwards.net, ми збираємось зробити щось нехарактерне і відповідати адміністрації Трампа. Зважаючи на все, що ми знаємо про Китай, дозволити компанії, яка може фінансуватися державою, брати участь у будівництві життєво важливої ​​інфраструктури – це ідея, яка є просто поганою. Режим, непривітний до прав людини, як Пекін, повинен заважати будь-якою ціною слухати наші розмови.

Однак, Німеччина відчуває інакше і дозволить Huawei допомагати будувати мережі 5G за умови, що компанія дотримується правил. Великобританія буде дотримуватися аналогічної стратегії, забороняючи їй певні «основні» компоненти, а залишаючи все інше відкритим.

Проблема цих стратегій полягає в тому, що технологія рухається швидко. Те, що колись було нешкідливим, згодом може стати важливим. Один із прикладів – помилка Y2K. Ми не маємо ідеї, як апаратне забезпечення Huawei вплине на використання мережі через 10 років, коли геополітичні та технологічні етапи змінилися.

Впускаючи Huawei, уряди не мають поняття, яку ціну вони заплатять за дешеве обладнання за цією лінією. Ми не звинувачуємо американську розвідувальну спільноту за переосмислення стратегії обміну даними зі своїми союзниками, якщо вони вирішать працювати з Huawei.

Менші історії

Російська заборона VPN

Google налаштований зробити один із своїх найкорисніших додатків, «Карти», набагато менш корисним завдяки більш агресивному натисканню спонсорованих місць. Приділіть це кілька років, і нам доведеться знову використовувати паперові карти з усіма рекламами, що потрапляють у наші очні яблука.

Виявляється, як і будь-яка професія, є онлайн-курси, як стати багатим та успішним інтернет-шахраєм. У неминучому, але веселому повороті, більшість із цих путівників є шахрайськими, тобто хлопці, які прагнуть обдурити людей із своїх важко зароблених грошей, отримують гроші, перш ніж вони навіть починатимуться. Поетична справедливість?

Щоб закрити цей місяць, у нас є новини, що найбільшим клієнтом Amazon Web Services є… Apple? Виявляється, що Купертіно не має хмарного простору, йому потрібно зберігати багато своїх даних, тому він використовує конкуренцію. Ми живемо в дивному світі.

Фінальні думки

З цим ми припинимо свої роздуми і повернемося до написання рецензій. Квітень відчував себе місяцем, коли готується багато більших історій, і ми вже сподіваємось на те, що принесе травень. Хоча висновок про фіаско у Facebook був би непоганим, ми можемо зробити ставку на те, що Huawei надалі буде домінувати в заголовках, а також у звичайних порушеннях безпеки..

Що ви думаєте про новини минулого місяця? Чи пропустили ми якісь важливі історії? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане. Будьте в безпеці там.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me