Стан Хмари, січень 2020 року

Ласкаво просимо в цю останню Державу Хмари – нашу редакційну колонку, де ми озираємося на місяць, який був і чекаємо майбутнього. Відповідно до конвенції, цього січневого видання ми оглядаємо старий рік у цілому і робимо деякі прогнози для майбутнього.


Що ж, 2019 рік був цілком роком, і ми дивимось на нього із змішаними почуттями тут, у Cloudwards. Хоча це здебільшого хороша новина при розгляді галузей, які ми переглядаємо – хмарні ігри починають розширюватися, VPN розповсюджуються та покращуються, шифрування покращується в усьому світі – коли мова йде про наші права в цілому, справи здаються в основному погіршуються. 

Протягом року в Facebook та інших великих технологічних компаніях було багато шуму, але окрім перешкод, що їх перешкоджали, мало що було виправлено. У той же час, багато урядів у всьому світі здається більше, ніж будь-коли, намір контролювати те, що роблять люди, як в Інтернеті, так і в режимі офлайн, і застосовують новітні технології для цього..

Це означає, що ми не хочемо занадто сильно ототожнювати себе з пророками приреченості (ну, не тому, що поліція попросила нас відступити від тієї мильної скриньки того разу), а замість того, щоб шукати срібні накладки, а також грозові штори. Однак заради стислості ми зосередимо свою увагу на галузях, які ми охоплюємо.

Повідомлення з фронту

VPN

Як ми прогнозували в минулорічному січневому SotC, війни за VPN стали досить великою справою у 2019 році. Напевно, слід згадати, що це була дуже холодна війна, хоча більшість дій відбувається за лаштунками, і лише інсайдери галузі отримують будь-яка реальна ідея того, що відбувається. 

Окрім скандалів та інших, більших новин, найвидатнішим місцем боротьби з цим конфліктом було ціноутворення VPN. Не минув жодного місяця, коли ми не отримали електронний лист від служби або, що більш часто, від читача, який повідомив нам про деякі зміни цін (дякую за це, люди, ми не могли б відстежувати це без вас). 

Наприклад, NordVPN тричі змінив ціни, з півночі від 100 доларів за три роки на початок року, до менших, ніж зараз, стабілізуючись приблизно на рівні 125 доларів за тим самим планом – і це залишає рекламні пропозиції поза рівняння. Приватний доступ до Інтернету зробив це на крок далі і майже вдвічі збільшив ціни, перш ніж повернути їх до реалістичних рівнів.

Вибір переможця

Підсумком для споживачів, здається, є те, що платити слідкуйте за нашими оглядами VPN, а також сторінками з цінами постачальників, які їх цікавлять. Інша річ, яку потрібно пам’ятати, – це перевірити родовід служби VPN, яку ви використовуєте ». Ви думаєте про те, щоб потрапити в ліжко з двох причин.

По-перше, в гонці на частку ринку деякі VPN вдосконалюють товар, що є хорошою справою, і, мабуть, причиною того, що аудитори кібертехнічних фірм так гучно рекламуються на багатьох домашніх сторінках. Інша сторона цієї монети полягає в тому, що велика кількість послуг розрізає кути, намагаючись знизити накладні витрати, щоб залишатися конкурентоспроможними. 

Одночасно нові компанії виникли, як гриби після шторму, прагнучи заробити цей новий приплив свідомості про конфіденційність; здається, що не проходить і тиждень, без того, як ми отримаємо запит на перегляд у папці “Вхідні”. Більшість цих сервісів досить погані, хочуть отримати мінімально життєздатний продукт, щоб зробити трохи тіста, щоб потім реінвестувати, і ми рекомендуємо читачам триматися подалі.

Заходом слід вважати, що перевірка оглядів перед вибором VPN – це шлях, поки вирують ці війни. Як ідуть справи, схоже, незабаром не буде ознак припинення вогню, але ми намагатимемося постійно інформувати вас.

Хаки та блоки

Звичайно, окрім звичного жокею на ринковій позиції, у 2019 році з’явилися й інші, більш важкі новини, що надійшли зі сфери VPN. Найбільшою історією була, мабуть, новина про те, що NordVPN зламали у березні, але про порушення вони не розголосили до жовтня. 

Ми викладаємо свою повну думку в цьому творі, але підсумок полягає в тому, що ми в основному дратуємось на службі не за злом, що може трапитися з будь-якою компанією, а, скоріше, про те, щоб клієнти не розповідали, поки ЗМІ не порушили цю історію. Ви вважаєте, що гроші, які люди платять NordVPN, принесуть їм певну прозорість.

У той же час, із скарбницею даних, що є у VPN, на них, ймовірно, постійно нападають, і жодна із постраждалих служб ніколи не повідомляє людей. 

Певним чином, головним виводом може бути те, що соромно, що ми змушені вдаватися до ледь відомих третіх осіб, щоб просто залишатись анонімними в Інтернеті. Якби уряди та провайдери просто залишали нас у спокої, нам не треба було б турбуватися.

Хороший приклад уряду, який має занадто великий інтерес до того, чим займаються його громадяни під час перегляду Інтернету, – це Росія. Однак, усвідомивши, що його люди використовують VPN, щоб подолати свою драконівську заборону, російський орган зв’язку надіслав сильний лист до ряду служб VPN, вимагаючи, щоб вони вносили в чорний список ті самі сайти, що і Батьківщина..

Як ви можете прочитати у цьому творі про російську заборону VPN, відповідь VPN була великою жирною малиною, тобто, принаймні, росіяни все ще можуть робити все, що завгодно в Інтернеті, до наступної шаленої ідеї вийти з Москви.

Інтернет-ігри, але не так

хмарні ігри

Іншою великою подією в 2019 році стало сходження хмарних ігор. Хоча люди вже давно говорять про це, і наш улюблений сервіс Shadow довше наполегливо працював, але лише минулого року він увійшов у загальну свідомість, завдяки Google та Microsoft вирішили поставити шкіру в, ну, гру.

Однак, переглянувши всіх основних гравців на цьому ринку, ми розчарувались у великих хлопцях. Служба PlayStation Now від Sony і бета-версія GeForce Now – це винятки, але жоден з них не зміг принести досвід та м’язи, як і Shadow. Це менше корпорація, що має багато мільярдів доларів, і більше невелика компанія з Німеччини. 

Найбільшим провалом стала компанія Google “Стадіа”, яка запропонувала менше ігор, ніж хто-небудь інший. У нас було багато питань, коли ми переглянули її, і прийшов з мех-контролером, виготовленим із пластику. 

Попередній перегляд xCloud від Microsoft був досить пристойним, але лише в порівнянні зі Stadia; коли ми будемо розташовані поруч із Тінню, ми обираємо тевтонську альтернативу в будь-який день тижня та двічі в неділю.

Проблеми хмарних ігор

хмарний голова-редактор щодня

Це, звичайно, викликає питання, як це можливо. Деякі з найбільших, найгірших мегакорпусів надають посередній досвід, тоді як Shadow пропонує повністю реалізований. Причин цьому є кілька, але найголовнішою, на нашу оцінку, є підхід.

Stadia, xCloud і, певною мірою, PS Now дозволяють вам передавати ігри. Ви увійдете до клієнта на своєму власному пристрої, який потім увійде на віддалений сервер, який завантажує вашу гру та дозволяє грати. Це в основному вдосконалена версія того, що Netflix зробив з Bandersnatch, спеціальним Netflix, де ви могли взаємодіяти з історією під час її розвитку..

Shadow використовує набагато менш тонкий підхід і дозволяє лише використовувати віртуальну машину. Підписуючись на сервіс, ви отримуєте клієнта – стільки ж – але ви користуєтеся віртуальною машиною у віддаленому місці. Пекло, коли ви входите, це в основному вікно Windows. Відмінність полягає в тому, що його деяке серйозне високоякісне обладнання більшість людей просто не можуть собі дозволити.

Ви думаєте, що підхід Тінь – це лише складний спосіб вирішення проблеми, і ви будете правильно, дуже багато. Однак, із станом технологій, де він є, він працює набагато краще, ніж те, що пропонує конкуренція. Хоча підхід у стилі потокового потоку, ймовірно, буде набагато кращою інвестицією в довгостроковій перспективі, у нас тут і зараз він просто не працює..

Підсумок полягає в тому, що наразі підхід Big Tech просто не вистачає позначки. Надалі, коли у всіх нас є широкосмуговий зв’язок і вони вирішують проблеми із прорізуванням зубів, їх версія хмарних ігор, швидше за все, стерє підлогу тим, що робить Shadow. Наразі, здається, німецький підхід є найкращим для споживачів.

Фінальні думки

Як ви можете сказати, 2019 рік був важким роком для VPN та хмарних ігор, але, як знають постійні читачі цієї колонки, ще багато чого було. Ми прогнозуємо, що протягом 2020 року майже весь інтернет-бізнес відчує вагу урядового сну, тому очікуйте великої кількості оновлень на цю тему, особливо через наш канал у Twitter.

Це означає, що ми будемо дотримуватися нашої новорічної резолюції, щоб не передбачати занадто багато на наступний рік, дозволяючи новини замість нас. Ми сподіваємося, що вам сподобався наш невеликий підсумок року, що минув, і ми сподіваємось вітати вас на цих сторінках у майбутньому році. Дякуємо за прочитання, і повідомте нас у коментарях нижче, якщо ми не залишили жодних головних історій.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me