Стан Хмари, січень 2019 року

Привіт, ласкаво просимо до нового штату Хмари, щомісячні повідомлення про редакційну команду редакції Cloudwards.net про стан технологій та хмару зокрема. Ви не здивуєтеся, дізнавшись, що ми будемо оглядатися на 2018 рік загалом, а також лише на грудень, в першому SotC 2019 року. Крім того, ми дамо кілька наших прогнозів того, який рік попереду може принести.


2018 рік став роком, коли порушення конфіденційності, як ніколи раніше, виявлялися, в результаті чого поганий стан безпеки наших персональних даних виявився в центрі уваги. Був також рік, коли законодавці взяли на озброєння великі техногенні фірми, а також спосіб, на який на вибори у всьому світі впливали армії тролів, що працюють в тіні платформ соціальних медіа..

Звичайно, ми будемо робити більше, ніж просто шліфувати свої звичні осі. Ми також переглянемо деякі тенденції, які ми побачили у хмарних сховищах, онлайн-резервних копіях та VPN-просторах, і ми зробимо аналіз того, як виглядатимуть ці ринки цього року. Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як ми виробили веб-сайт і хочете відслідковувати його, радимо підписатись на нашу розсилку нижче.

Почавши контур, почнемо з найкращого способу бути в курсі того, що відбувається в хмарі.

Конфіденційність та впевненість

Конфіденційність 2019 року

2018 рік став роком, коли світ узагалі дізнався про брудні ігри, що граються з даними людей завдяки скандалу у Facebook (про який ми вперше говоримо у нашому квітневому виданні), а також менших, але не менш серйозних викриттів.

Ми говоримо, що “світ у цілому”, тому що, зокрема, Facebook, давно, як відомо, швидко і вільно грає з даними людей. Зрештою, яка фірма, яка пропонує свій товар безкоштовно, також запускає як сто мільярдів доларів IPO? Основне правило капіталізму полягає в тому, що вам потрібно продати щось, зрештою, і в цьому випадку продукт був користувачами Facebook.

Глибоко в їхньому серці люди знали це, але мало хто піклувався про те, щоб це було націлене на націлювання реклами на вас під час перегляду Facebook. Ті, хто просто відмовився від використання Facebook. Зрештою, Google робив майже те саме, і ніхто, здається, також не переймався цим.

Звичайно, орієнтація на дивну рекламу – одне, надання приватних даних людей дослідницьким фірмам, які використовують її для того, щоб люди певним чином голосували, – це зовсім інше. Cambridge Analytica, яка нікого не здивувала, збанкрутувала через кілька місяців після того, як історія розгорілася, була дуже простою компанією, яка не виправдовувалась, і Facebook не мав жодного бізнесу, який би порушив власні умови, щоб розпочати свою справу..

Поки так погано. Однак, як це часто буває, як тільки куля скандалу починає розгортатися, викриття почали складатись на вершині реалізацій, і швидко виявилося, що Facebook робив усілякі речі, які не виглядали надто красивими, коли їх оглядав яскраве світло дня . Наприклад, він та багато інших людей обмінюються даними користувачів з усіма видами компаній та додатків, і продовжує це робити.

Урядова зброя

Слух Цукерберга

З урахуванням всього цього, уряди були змушені вступати. Технологічній галузі було дозволено саморегулюватись до певного моменту, ймовірно, тим більше, тому що законодавці не мали поняття, як працює технологія, ніж почуття довіри, але ситуація вийшли з-під контролю.

Ми дамо читацькому цинізму вирішити, чи втручання було мотивоване занепокоєнням за добробут громадян чи тому, що народницькі партії, здавалося, захоплюють демократичні вибори за допомогою маніпуляцій із соціальними медіа.

Легко зв’язати порушення конфіденційності з питаннями виборів – схоже, що це роблять і самі політики – але це дві різні проблеми, які просто траплялися одночасно. Хоча Facebook навмисно продає дані людей, поки що немає доказів того, що це, або Google, Twitter тощо, допомогло поширити дезінформацію, що перешкоджає демократичному процесу.

Однак, їх справедливо можуть звинуватити в тому, що вони не дуже роблять, щоб зупинити це.

Хоча багатьох коментаторів, здається, найбільше цікавило те, що законодавці не мають уявлення про те, як працюють технології – ми не впевнені, що середній сенатор у США може керувати тостером – майже кожен слухач, який почув, визнав, що мало зробив, щоб припинити дезінформацію, а не те, що безглузде заїкання виходити з лавки не було весело.

За останні кілька місяців такі компанії, як Twitter та Facebook, почали активізувати та видаляти акаунти тролів. Це означає, що вони завжди вміли, вони просто не могли заважати раніше. Те саме стосується Google. Після того, як на нього тиснули щось, що стосується оманливих оголошень і дивних результатів пошуку, він почав їх видаляти.

Це свідчить про те, що в деяких випадках все, що потрібно людям, є певною мірою прихильністю, хоча турбує, що для захисту демократії та прав користувачів так само, як роздратована мати отримує свого сина-підлітка, потрібно підтримувати мільярдні компанії з ліжка вранці.

Вперед: конфіденційність та безпека

2019 безпека

Маючи на увазі вищесказане, ми прогнозуємо, що 2019 рік стосуватиметься конфіденційності та безпеки. Хоча здається, що лише невелика меншість людей – не кажучи вже про законодавців та інших державних повноважень – нагріваються під комірцем над цим, може бути достатньо поштовху для реальних змін.

Одним із прикладів є те, як загальне Положення про конфіденційність даних виглядає не просто як папірець. Незважаючи на те, що будь-яке нове розгорнуте положення є страшним, завжди є ймовірність, що це не тільки гаряче політичне повітря. Однак, GDPR це не так. Національні сторожові собаки вже нараховували штрафи, і Facebook може зіткнутися з серйозними проблемами через порушення.

У той же час, законодавці у всьому світі наполягають на регулюванні Big Tech, часто у вигляді податків, а також загальних заходів “приватне життя за задумом”. Плюс, суспільних вигуків щодо китайської пошукової системи Google, яка отримала назву Dragonfly, було достатньо, щоб компанія поховала її. Додайте загрозу антимонопольних дій у Європі, і сили, які технічні компанії бачать, що проти них протистоять, повинні утримати їх від найгірших шенагіганів.

Однак, цей меч ріже в обидві сторони. Хоча уряди ставляться серйозно до того, як Big Tech вторгується в нашу конфіденційність, є хороший шанс, що вони також знайдуть інструменти для цього..

Навіть зараз чиниться тиск на WhatsApp та Facebook, щоб дозволити їх задньому доступі до своїх захищених програм для обміну повідомленнями, щоб органи безпеки могли читати повідомлення підозрюваних. Це не погано, якщо вони йдуть за людьми, які задумують якусь неприємність, але хто повинен сказати, що наступного не піде за торентами чи іншими бажаними? Слизьких схилів тут багато.

Війни VPN

VPN

Факт, що технічні компанії та уряди надходять після наших приватних даних, ймовірно, тому ми спостерігаємо набагато більший інтерес до наших оглядів VPN, ніж раніше. Зрештою, якщо ніхто не буде захищати вас, вам доведеться це зробити самостійно. Віртуальна приватна мережа – один з найпростіших способів зробити це, тому це хороше місце для початку.

Цей приріст інтересів, плюс той факт, що створити компанію VPN не надто складно – створити хороший VPN важко, посереднє, не так вже й багато – ймовірно, тому ми бачимо не тільки збільшення кількості VPN, але також посилилася конкуренція у вигляді різко знижених цін і кращих функцій, від розширених серверних мереж до кількості дозволених пристроїв.

Звичайно, солдати гинуть у війнах. Ми вже бачимо, що служби, які створили магазин лише кілька місяців тому, знижуються. Для прикладу читайте наш огляд VikingVPN, де постачальник відвідував kerplooey, зберігаючи свій веб-сайт активним.

Багато чого очікуйте у 2019 році, а також все більших зусиль у маркетингу та утриманні клієнтів. Хороший показник – кількість коментарів зі спамом від химерних VPN, які ми видаляємо щоранку. Це просто божевільно.

Зберігання та резервне копіювання у 2019 році

Безпека

Хоча спека найбільше серед VPN, не думайте, що в інших наших опорах, сховищах та резервних копіях, тихо. Війни за зберігання зберігаються далеко позаду, але все ще багато чого відбувається, головне, що компанії розуміють, що місця для зберігання дорого.

Перший наш сигнал був ще в 2017 році, коли CrashPlan закрив свої двері для постійних користувачів, щоб зосередитись на малому та середньому бізнесі. Потім ми побачили, що все більше постачальників видаляють слово “необмежено” зі своїх сторінок або ставлять зірочку поруч.

Ще одна тенденція, що виникає, – це те, що ціни сильно коливаються, тоді як безкоштовні пропозиції скорочуються.

Про один приклад ви можете прочитати в нашому огляді MEGA. Раніше пропонував до 50 ГБ безкоштовно, але фактично скоротив її до 15 ГБ. Ще один приклад – pCloud, який раніше пропонував додаткові 10 ГБ плюс додаткові додатки, але тепер пропонує лише 2 ГБ безкоштовно, і лише 8 ГБ можна «заробити». Детальніше про це читайте в нашому огляді pCloud.

Хоча вільні плани дедалі менше, ціни значно збільшуються та знижуються. Якщо ви відчуваєте, що щось занадто дорого, просто зачекайте кілька тижнів, і пропозиція зміниться. Як завжди, замовник стає королем, коли цінові війни тривають, тому варто знижувати якість. Регулярно перевіряйте наші огляди хмарного сховища, щоб дізнатись про останню інформацію про улюбленого постачальника.

Фінальні думки

Хоча ми хотіли б бути більш конкретними у своїх прогнозах на 2019 рік, ми не хочемо потрапляти в пастку попередніх прогнозів на наступний рік, із прикрістю статті, що визнає, наскільки ми помилялися раніше. У той же час, ми впевнені, що 2019 рік стане роком дозволених технологічних корпорацій, активістичних урядів та кращих пропозицій для клієнтів VPN та зберігання..

Ви вважаєте, що ми маємо це правильно? Або ми настільки далекі від грошей, що це навіть не смішно? Повідомте нас у коментарях нижче. Як завжди, дякую вам за прочитане та чудовий 2019 рік. Ми сподіваємось, що ви постійно перевірятимете наш стан хмарних фрагментів, а також інший наш вміст. Залишатися в безпеці.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map