Стан Хмари, серпень 2018 року

Привіт і ласкаво просимо до цього серпневого стану хмари, де редакція Cloudwards.net збентежено розглядає основні історії липня. Це наш п’ятий внесок з моменту початку квітня, і, як здається, є певний попит на наш внесок у поточні події в техніці, ми плануємо продовжувати його.


Як звичайно до цього часу, у липні було представлено ще кілька шенагіганів Facebook, коли мова йде про конфіденційність даних його користувачів (ми прогнозуємо, що це ніколи не закінчиться), а також деякі більш загальні SNAFU щодо конфіденційності від інших.

Однак у цьому випуску ми не лише охороняємось безпекою даних, але і тут є кілька фрагментів інших історій. Найкращими новинами минулого липня було те, що ЄС відхилив новий нерозумний закон про авторське право, який, серед іншого, мав би бути забороненими мемами, тому срібні накладки рясніють.

Почнемо, однак, з питань конфіденційності, оскільки ми не ті, хто попередньо бив ідеально хорошого мертвого коня.

Усі ваші дані належать нам

Хоча це не що інше, як масштабний скандал, який оточив компанію в травні та червні, минулого місяця з’явилася новина про те, що Facebook дозволив всім стороннім особам дістатись до даних своїх користувачів, порушуючи їхні власні правила (а не ті, що встановлені законодавством простих смертних).

Хоча деякі компанії у списку зв’язаної статті є досить нешкідливими (у порівнянні з Cambridge Analytica, дрібними постачальниками чутливих даних про голосування), деякі інші – ні. Хоча Spotify мати список своїх друзів, можливо, не найбільше, російські чи китайські компанії знають, з ким ти дуже розмовляєш.

Як ми детально описували в липневому виданні, компанії Середнього Королівства (а також, мабуть, і в Росії) діляться своїми даними з органами влади. Це означає, що дані багатьох користувачів Facebook можуть опинитися в руках китайської таємної поліції.

У пов’язаних новинах Facebook, проте, видалив тег “зрада”, тому це все добре. Ми впевнені, що в таємній в’язниці люди, які гоїлися від тортур і тремтять від своїх сеансів тортур, кого дуже заохочує новина,.

Не те, що Facebook має монополію щодо надання доступу третім сторонам: мабуть, розробники для Gmail мають доступ до ваших електронних листів, за умови, що ви їм їх дали (якщо погоджуєтесь з T&C) і відповідна компанія пройшла процес перевірки Google. Не те, що жоден із цих критеріїв важко пройти, тому ми сподіваємось, що ви не надсилали нічого надто шаленого по електронній пошті.

На щастя, у нас є уряд, який захищає нас

El-Presidente-Magnifico

Однак усі ці темні хмари мають одну срібну підкладку, оскільки американський конгрес мав представників для Google, Facebook, Twitter та ін. перед комітетом для приємного тривалого спілкування про політичне втручання. Не те, щоб це був якийсь трибунал у стилі інквізиції: реплікам було запропоновано пояснити, чи дискримінують їхні компанії щодо консерваторів, вони відповіли негативно, і це, здається, більше чи менше..

Не той твір високої політичної драми, на який усі очікували, але ось ти.

Однак, в цікавому політичному руслі, нове програмне забезпечення для розпізнавання обличчя Amazon зробило бу-бу і визначило близько 30 видатних американських політиків як розшукуваних злочинців. Цей веселий тест був зроблений правозахисною групою ACLU, щоб показати, наскільки насправді цей тип програмного забезпечення є. Успішне випробування на нашу думку, хоча і породило деякі передбачувані жарти.

Однак все вищесказане буде суперечливо, коли президент Трамп – людина з дуже високим коефіцієнтом інтелекту, як він це знає, – наказав своїм міньонам написати нове законодавство про конфіденційність. Він має на меті встановити баланс між потребами американського народу, а також бізнесом, тому немає жодного шансу – жодного шансу – що він стане весело палаючим сміттєзвалищем.

На щастя, якщо законодавство буде недосконалим, кілька судових справ перенесуть його до Верховного Суду, де Дональд вибере найвищий судовий орган Бретт Кавано. Ми впевнені, що людина, яка вийшла на бік Ажіт Пая та така (з чистою славою нейтралітету), зможе винести справедливе рішення з цього питання..

Не будь зла (для акціонерів)

Google-Evil-Eyes

Якщо говорити про корпорації, то найбільший з усіх, Google, останній місяць був небагато новин. Хоча ми трохи стурбовані тим, як рухається Google, коли справа не в злі, дослідницький відділ компанії AI, DeepMind, придумав щось справді класне.

DeepMind змогла запрограмувати ботів на гру Quake III: Арена, як люди, що означає вік крихких комп’ютерних противників. Немає жодного слова про те, чи будуть AI відбивати гравців та збитих гравців, але принаймні вони перестануть набігати на стіни.

У випадку, якщо ви переживаєте, що справу Quake може перенести на справжні поля битв, Елон Маск та Google підписали зобов’язання не розвивати AI, який може бути використаний у летальних цілях. Хоча натовп алюмінієвого шару, ймовірно, все-таки підірве запобіжник (навіщо пообіцяти, якщо ви його не зробили в першу чергу? НЕ МОЖЕТЕ ПРАВИТИ ПРАВДУ !!! 1 !!! 11), схоже, франшиза Термінатора буде обмежена до художньої літератури, зрештою.

Однак це були не всі високі ноти для Google. Європейський Союз був змушений змусити людей використовувати його додатки на смартфонах Android. Цей новий порядок очистить шлях для сторонніх розробників, означає більше вибору програм (yay), але також збільшить ймовірність використання програмного забезпечення (boo). В будь-якому випадку дохід і акції все ще зросли.

Що ви маєте на увазі, програми не можуть продувати свічки?

З Днем Народження

Шанувальники безглуздих ювілеїв із задоволенням дізнаються, що липень відзначив кілька днів народження важливих програм та програм. Першим став Hotmail, якому виповнилося поважне 22. Якби це людина, вона зробила б перші кроки у діловому світі після закінчення коледжу, але, як і більшість його однолітків, вона швидше сидить у своєму батьківському підвалі, їсть спам.

Найкращому додатку для заміток, Evernote, виповнилося 10 років, завдяки чому він зможе записати спостереження на ходу. Ми також говорили щось саркастичне, але насправді це дуже подобається, тож зображте смішний каламбур про логотип слона компанії тут.

Зрозуміло, що найбільший зарезервований для Windows 10, якого минулого місяця виповнилося три. Так само, як і деякі малюки, вона все ще регулярно забиває себе, але батьки продовжують сподіватися на краще, а їхні друзі та родина ввічливо ігнорують запах, що наповнює кімнату.

Менші історії

taipei-skyline-101

ОЕСР поклала провину на уповільнення зростання заробітної плати на технічні фірми. За даними наднаціональної організації, зарплати Google, Facebook та їхня виплата забираються із загального фонду наявних грошей, таким чином, скорочуючи інших. Незалежно від того, що ви думаєте, оплата технічного стажера більше, ніж електрик, нам здається трохи не здивованою.

З жартівливою нотою, очевидно, слово “Тайвань” за певних умов зірве iOS завдяки виправленню, яке хотів здійснити китайський уряд. На жаль, проблема виправлена, але приємно знати, що багатомільярдні корпорації можуть відчути певний біль за прихильність до деспотичних режимів.

Був SNAFU з відрами S3 Amazon: мабуть, всі важливі люди залишають їх відкритими, незважаючи на Amazon, один з наших кращих постачальників послуг IaaS, який пропонує безліч варіантів безпеки. Постраждали також дані американських виборців, серед яких, мається на увазі, що голова, швидше за все, котиться, як ми говоримо.

Під час G20 європейські лідери обговорили стягнення цифрового податку на послуги Інтернету, що, безумовно, вплине на ледь одужаючу світову економіку. Тим не менш, ці спонукачі наполегливі, тобто ми можемо отримувати всілякі цікаві доплати за товари та послуги, придбані через Інтернет. Здається, це не лише США, які намагаються зіпсувати Інтернет.

Nokia і T-Mobile підписали угоду про доставку 5G до штатів. Угода вперше була укладена конкретна угода про впровадження швидкісного мобільного Інтернету. Якщо це працює, це стане революційним.

І останнє, але не менш важливе, здається, що Джуліана Асанжа буде виселено з флопу в еквадорському посольстві Лондона. Scuttlebut каже, що це результат тиску на крихітну країну Латинської Америки з боку великих хлопців, ми просто думаємо, що вони хворіли від нього, покинувши сидіння в туалеті.

Фінальні думки

Як бачите, липень був насиченим місяцем, і рідко бував нудний момент. Між шенагінгами щодо конфіденційності та регуляторним дотриманням прав, нас чекає шалений серпень, незалежно від того, що половина світу буде у відпустці. Ми сподіваємось, що ви повернетесь через місяць, щоб перевірити наше вересневе видання (або підписатись на нашу розсилку нижче, щоб отримати більше благ Cloudwards.net).

Ми сподіваємося, що вам сподобався наш маленький резюме. Будь ласка, повідомте нас у коментарях нижче, якщо ми пропустили якісь важливі історії. Дякуємо за прочитання та сподіваємось побачимось наступного місяця.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map