Стан Хмари, листопад 2019 року

Привіт, ласкаво просимо до цієї останньої Держави Хмари, нашої щомісячної колонки, де ми переглядаємо найбільші історії з хмарної та технологічної галузей. Жовтень був насиченим місяцем, але листопад просунувся майже з найвищою швидкістю, тож затягуємо, коли ми переглядаємо всі дії в нашій ніші.


Звичайно, наші звичні підозрювані у Facebook та Терезах, її надзвичайно хитрій валюті, виступлять, але ми не просто кидаємо звичні камені з нашого скляного будинку. Також перевіряються поточні війни та кілька коротших історій. По-перше, ми будемо говорити про досить серйозне порушення безпеки, яке стосується одного з наших улюблених постачальників VPN, NordVPN.

NordVPN Hack

Порушення NordVPN

На початку місяця з’явилися новини про те, що сервер NordVPN був зламаний ще в березні 2018 року. Атака була можливою через помилку оператора центру обробки даних, з якою VPN більше не працює, але записів не було піддаються впливу. 

Загалом, це не найбільша справа, адже кіберзлочинність може вразити будь-кого і в будь-який час, але це викликає питання прозорості.

Зрештою, чому ми не з’ясували до жовтня 2019 року, майже через 18 місяців, що цей напад відбувся? Кожен, хто ґрунтується на реаліях інтернет-бізнесу, знає, що напади трапляються, і час від часу люди, що стоять за ними, отримуватимуть доступ, але поки ви шифруєте всі свої дані і, як у випадку з NordVPN, не ведіть журнали користувачів, шкоди не буде зроблено , зазвичай.

Хоча служба швидко вийшла із заявою, що відповідає на ці запитання, а також поясненням того, що саме сталося, ми вирішили трохи відмовитись від служби в нашому огляді NordVPN, якщо лише декілька пунктів. Але це означає, що ми все ще віримо в NordVPN, хоча цей епізод нас все нагадує, що в Інтернеті нічого не є абсолютно безпечним.

Потокові війни: Море перемогти

Піратські торрент

Що стосується менш серйозної уваги, поточні війни розпалювались до початку запуску Disney + в США 12 листопада, з запуском у всьому світі після цього. Якщо ви хочете дізнатися більше про послугу або хочете з’ясувати, як отримати доступ до неї з будь-якого місця, ознайомтеся з нашим посібником про те, як дивитися Disney+. 

Новий бегемот на сцені – пропонує повний досвід Зоряних воєн та всесвіту Marvel, а також все, що Дісней коли-небудь продукував – є серйозною загрозою для існуючих каналів. Так чи інакше це нікого не стримувало робити те, що вони роблять, а в деяких випадках навіть запускати нових конкурентів.

Однак, як ми вже говорили в серпневому виданні цієї колонки, все, що це, мабуть, зробить – це зробити піратство більш привабливим. Дісней фактично викрав величезний куточок бібліотеки Netflix і встановлює угоду про вбивцю з Hulu, яка пакуватиме її Disney +, але Netflix все ще має достатньо, щоб запропонувати глядачам, тому навряд чи люди відмовляться від неї.

Підписка на Netflix та Disney + обійдеться вам приблизно у 20 доларів на місяць, що має бути доступним для більшості. Однак якщо ви додасте будь-які інші підписки на розваги або починаєте продумувати щорічно, багато споживачів можуть вирішити, що все це коштує занадто дорого. 

У той час як ці великі корпорації борються за частку ринку, вони, можливо, виявлять, що ринок скорочується просто тому, що люди зайняті торрентами.

Я – робот: Конгрес обличчя Зука (знову)

Цукерберг Facebook

Марк Цукерберг став мемом після своїх свідчень на Капітолійському пагорбі в травні 2018 року, завдяки його робототехнічній роботі та ухильним відповідям, не кажучи вже про його надмірне пиття води. З тих пір, хлопче диво, що не багато вдалося на шляху медіа-навчання, хоча деякі американські політики посилили свої технічні знання.

Це було видно під час слухання Цука про Терезів, його потенційну цифрову валюту. Якщо коротко сказати, здається, що ніхто з Facebook не має реального уявлення про те, як працюватиме Терези, які ризики є для споживачів (та їх конфіденційності) та що саме компанія сподівається досягти з її впровадженням. 

Як і слід було очікувати, багато прихильників Зука Бака швидко відмовилися від корабля після масового протесту громадськості після слухань.

Якщо додати негаразди у Facebook – і так, ви можете зобразити нас, як ми потираємо руки в ледь придушеному лиску – проти нього проти масового використання технології розпізнавання обличчя було розпочато масовий судовий позов, який був поданий від судді, федерального, ні менше. 

Ціна на це може сягати 35 мільярдів доларів, плюс будь-які судові витрати, потенційно стимулюючи пароплав Цукерберга в осяжному майбутньому. Ми можемо лише сподіватися.

Huawei дозволить їм будувати мережі?

Huawei

Щоб закінчити наше регулярне висвітлення, в сазі написано ще одну главу про те, чи повинні західні країни дозволити Huawei будувати (частину) зароджуваних мереж 5G чи ні. 

Як ми говорили у червневій редакції, єдині компанії, які зараз можуть здійснювати доставку надшвидких з’єднань даних, – це з Середнього Королівства, і всі вони надходять з реальною загрозою шпигунства китайськими спецслужбами..

Таким чином, в ЄС було доручено оцінку ризику щодо того, що ми можемо і чого не можемо очікувати, коли його держави-члени дозволять Huawei працювати в своїх мережах 5G. Хоча це довгий нюансований звіт, зводиться до того, що ризики є керованими, за умови прийняття правильних заходів обережності. У свою чергу, Німеччина вирішила відкрити двері Huawei, хоча і не повністю.

Однак це повністю ігнорує проблему, згідно з якою щоразу, коли Китаю дають якийсь шлях, він безжально експлуатує це відкриття; для прикладу, просто подивіться, що відбувається в сусідніх водах або жорстоке придушення Гонконгу. 

Проблема полягає в тому, що раціональні західні політики бачать Китай розумним партнером, чого він дуже не є. Дозволити Huawei працювати над телекомунікаціями – це просто сіяти вітер.

Короткі історії

Грузія

Щоб побачити шкоду, яку, можливо, може заподіяти хтось із доступом до загальнодержавних комп’ютерних систем, не дивіться більше на Грузію – народ Кавказу, а не на американську державу. Масивна кібератака значною мірою виклала всю країну, завдавши непересічних збитків і, ймовірно, серйозно відлякуючи людей.

Однак, на думку принаймні одного китайського чиновника, у всіх цих проблемах винен саме Захід, завдяки ментальності “холодної війни”, яка перешкоджає “взаємній довірі” в кіберпросторі. У нас є відчуття, що китайська цензура може бути частково винна і в порушенні прав людини.

Що стосується кращих новин, Google заборонив цілий безлад у програмах позики до оплати до оплати до оплати у Play Store, на жалобу згаданих кредитних акул. Все, що засмучує одну з найбільш хижих галузей – це хороший хід у нашій книзі, тому всі похвали Mountain Mountain в цьому випадку.

В інших новинах, пов’язаних з Google, компанія оприлюднила прорив квантових обчислень, який, на думку людей, набагато розумніших за нас, є досить чудовим, але не таким величезним, як оголошено. Ми будемо чесними, все, що ми могли придумати, – чи може він запускати The Witcher 3 у повних налаштуваннях на великому екрані.

Фінальні думки

З цим ми залишимо вас на цей місяць. Листопад перетворюється на ще один захоплюючий місяць, і ми вже з нетерпінням чекаємо розповісти про це у грудні. Поки що ми бажаємо вам удачі з потемнілими днями в Північній півкулі та багато насолоди весною на Південній.

Чи пропустили ми жодних важливих новин з жовтня? Або ми дико неправильно трактували якісь факти? Повідомте нас у коментарях нижче. Дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me