Стан Хмари, листопад 2018 року

Ласкаво просимо до стану хмари, щомісячної колонки Cloudwards.net, де ми проводимо вас через новини місяця, що відбувся, і повідомляємо вам нашу думку з цього приводу. У нашому жовтневому виданні ми передбачили, що це буде цікавий місяць, хлопче, чи ми мали рацію. Минуло кілька тижнів у техноланді, і ми насолоджуємось шансом просвітити на ньому світло.


Facebook з’явиться (ми зробимо паузу, коли ви оговтаєтеся від несподіванки), ми матимемо більше доказів того, що Google є злим, і у нас також є нові новини. Однак ми розпочнемо велике: соціальні медіа та вибори. Незважаючи на те, що середньострокові терміни США привертають найбільше уваги, минулого тижня в Бразилії були підняті брови..

The Samba The Social Media

Болсонаро та вибори

Переможця президентських виборів у Бразилії Яїра Болсонаро часто порівнюють з Трампом: він харизматичний, нетрадиційний і говорить про свою думку. Він також, здається, був єдиною людиною в президентській гонці, яка справді зрозуміла силу соціальних медіа. Наприклад, він значною мірою ігнорував дебати, вважаючи за краще хизувати виборців потоком повідомлень у Facebook, які мало спричинили аргументи.

Болсонаро використав цю перевагу для хорошого ефекту. Його кампанія не тільки була спрямована на поширення повідомлень, які підкреслювали розпад суспільного порядку (основу народників всюди), а також було розповсюджено безліч “фейкових новин”. Тут ми повинні зазначити, що на Cloudwards.net ми вважаємо за краще це «дезінформація», тому що це, що це,.

Ця дезінформація була не дуже тонка: ліва партія, яка претендувала на пост президента, страждала від серйозних проблем з довірою після корупційного скандалу з «мийкою автомобілів», а табір Болсонаро експлуатував це, підробляючи фотографії, натякаючи на обман виборців лівим крилом ( Інститут Пойнтера має кілька хороших прикладів).

Не те, щоб опозицію Болсонаро складали хлопці хору: у цьому творі детально описано, як боти Twitter працювали понаднормово на виборах 2014 року, а також 2018 рік для всіх сторін. Справа не в тому, що Болсонаро був єдиним, хто використовував цей новий арсенал, це просто, що він його краще використав. Не завадило, що у нього були також потужні підтримувачі, які поширювали повідомлення від WhatsApp від його імені.

Дезінформація та суспільство

Підроблені новини та дезінформація

Зараз до Бразилії далеко, і, мабуть, є багато людей, які скептично ставляться до впливу соціальних медіа на вибори. Я маю на увазі, ми всі легко вплинули на членів сім’ї, скажімо, але такі люди є невластивою меншиною, правда? Правильно? Неправильно.

Зв’язане дослідження засвідчило, що соціальні медіа кампанії, як позитивні, так і негативні, працюють і добре. Аналітика даних також починає грати, як і інші форми цифрового вуду, але результат – це те, що ми не можемо ігнорувати частину соціальних медіа та інформацію, що розповсюджується цифровим шляхом у нашому житті..

Наприклад, в Індії проблема з тим, що WhatsApp збирає натовпи, щоб виправити якийсь добрий старомодний правосуддя, настільки погана, що компанія зібрала театральну групу для гастролей по країні і сказала людям не вірити всьому, що вони читають. Це може здатися божевільним, але люди там загинули через злісні чутки, що поширюються в соціальних мережах.

Поки на заході ніхто не загинув через дезінформацію, але американці обрали Дональда, тому моральне високе місце є більш ніжним піднесенням, ніж будь-що інше. Однак є ймовірність, що влада президентів США може бути обмежена на наступному тижні, якщо Конгрес буде протистояти йому, що приведе нас до іншого важливого поля битви у соціальних мережах.

Демократія в цифровій формі

Середньострокові та фальшиві новини

В США президентські терміни становлять чотири роки на поїздку. На півдорозі проходять вибори, які називаються середньостроковими, де американці можуть голосувати за нижню палату в Конгресі, а також за половину місць у Сенаті. Оскільки президенти можуть перешкоджати, якщо електорат голосуватиме за протилежну партію в середньостроковій перспективі, вони є досить великою справою.

Як ви можете собі уявити, мати президента так само поляризується, як і Трамп, для дуже захоплюючого проміжного періоду. Якщо демократи можуть отримати більшість в будь-якому будинку (бажано, обидва, звичайно), вони можуть перетворити Дональда в сидячого качка президента, який не може багато чого зробити. Якщо республіканці зберігають свою більшість, це фіал поточної політики.

Наразі адміністрація має досить низький рейтинг схвалення, але це не єдиний показник того, як могли б вийти вибори. Однією з найважливіших речей є те, щоб правильні люди з’являлися на виборчих дільницях, а неправильні залишалися вдома. Є багато способів зробити це, тактика включає в себе гетьмандеринг та придушення виборців, але дезінформація в соціальних мережах стала головним фактором.

Наприклад, на президентських виборах 2016 року, наприклад, російська трольська армія зосередилася на повідомленнях, які, на їхню думку, не дадуть чорним і мусульманським виборцям не з’являтися. Ці групи загалом голосують за демократа, тож втрачаючи інтерес до виборчих дільниць означав зміну в бік республіканців..

Ще одна тактика – оголосити перемогу в перемозі за протиборчого кандидата. Спочатку це звучить контрінтуїтивно, але якщо ви встигнете правильно, люди, які збиралися голосувати за цього кандидата, не з’являються, вважаючи, що цього не потрібно. Будемо чесними, голосування – це біль у шиї, тож навіщо йти, якщо не потрібно?

Існує набагато більше, ніж прості повідомлення кампанії, що поширюються в Інтернеті. Це психологічна гра, яка перевершує просте повідомлення «наш хлопець найкращий, тому голосуй за нас», яке ми очікували б у сезоні агітації.

Оскільки це так тонко, також важко розраховувати, що кожен виборець буде стежити за цим. Звичайні люди зайняті своїми власними турботами, і від них не можна очікувати, що кожен може бути аналітиком, що володіє бритвою, всієї інформації, яку вони отримують в будь-який день. Ось чому політики переклали цю відповідальність на компанії з соціальних медіа із неоднозначними результатами.

Роль бізнесу

Ви, ймовірно, будете шоковані, почувши, що ми не надто вірили у здатність цих компаній врятувати нашу демократію. Як ми задокументували в попередніх статтях хмарних статей, вони здебільшого зацікавлені в заробленні грошей – що добре – і тим більше в кращому світі, незважаючи на їх обіцянки..

Google, Twitter, Facebook та кілька інших були закликані перед слуханнями, де їм довелося або захищатись від звинувачень у прихильності консерваторів, або запевняти політиків, що вони все, що можуть проти впливу армій тролів – Росія не є ‘ t єдина країна, яка їх працює.

Однак це велика задача, і ці типи хакерів теж не дурні. Потрапивши в одне місце, вони встановлять магазин в іншому. Масштаб мереж дезінформації змушує задуматися, чи справедливо, що єдину відповідальність за боротьбу з ними покладають на соціальні медіа-компанії та чи уряди не просто використовують їх як відпустувачів за проблему, вони не мають поняття, як боротися..

Хаки, брехні та нотатки про зустрічі

Google і Китай

Не в тому, що у Facebook немає власних проблем. Окрім того, що все ще звинувачують у збитті з виборів та розвантаженні даних, компанія також стала жертвою кіберзлочинності. Хакери орієнтувались на бази даних Facebook і заповнили деталі до 50 мільйонів людей. Приємний перевезення, тим більше, що це включає вхід на інші сайти.

Ми тут зробимо паузу для швидкої безсоромної самореклами: замість того, щоб використовувати логіни FB, просто використовуйте один із наших кращих менеджерів паролів. Вони роблять кращу роботу, ніж все, що видає Зук, і їм не потрібно нічого коштувати.

Тому що, в основному, Facebook не може гарантувати ні вашу конфіденційність, ні безпеку, що робить його по-справжньому поганою угодою для людей, які, схоже, хочуть ділитися речами зі світом у цілому (ми розуміємо, що наявність власної сторінки в Facebook, кажучи, що це робить нас лицемірниками, ніж більше ).

Однак Facebook зараз не єдина інтернет-фірма. Google привертає багато уваги до своєї заявленої мети – виходу на китайський ринок за допомогою цензурованої пошукової системи під кодовою назвою Dragonfly (схоже, навіть виконавці Google переглядають занадто багато фільмів у Голлівуді).

Однак, як ми детально описували в попередніх виданнях цієї колонки, це не дуже популярний проект серед громадськості, політиків чи службовців Google. Досить погано саме по собі, але Жовтень побачив витік стенограми проектної зустрічі Dragonfly, яка суперечила офіційній лінії компанії, яка стверджувала, що Google поважатиме свободу слова.

Там дуже поганий піар. Знову ж таки, якщо навіть Майк Пенс вважає, що ви робите неправильно, вам, мабуть, слід переглянути це.

Короткі новини

Каліфорнія

Законопроект про чистий нейтралітет Каліфорнії наразі призупинено. Після деякого переліку між урядом Голден-Стейт та федеральним міністерством юстиції було вирішено, що позов проти FCC, поданий технічними компаніями, зараз має перевагу. Удар для любителів безкоштовного Інтернету, але час покаже, що буде.

Bloomberg здійснив кілька серйозних хвиль, повідомивши про наявність мікросхем в процесорах, які нібито поставили їх китайські оперативники. Як уряд Китаю, так і американські чиновники, а також відповідні виробники чіпів спростували це звинувачення, але під час написання Bloomberg ще не відстоював або надавав вагомі докази.

Захисник конфіденційності та звинувачений у злочинці сексу, Джуліан Ассанж незабаром повинен буде відмовитись від своїх копань у еквадорському посольстві в Лондоні. Південноамериканська нація вивертає Інтернет за своєю любов’ю після восьми років, в основному за те, що вона була найгіршою сусідкою по кімнаті. Ми просто повинні побачити, чи буде він затриманий, коли його виселення буде закінчено.

Mozilla найближчим часом буде інтегрувати віртуальну приватну мережу у свій браузер Firefox. Пілотна програма вже випускається для певної кількості американських користувачів і, ймовірно, коштуватиме близько 10 доларів на місяць. VPN, про який йдеться, – ProtonVPN, який є ґрунтовним вибором, хоча не без деяких приміток. Прочитайте наш огляд ProtonVPN для деталей.

Ми закінчимо цей стан Хмари записом Apple: очевидно, батьківський контроль iOS 12, очевидно, блокує будь-яку та всю анатомічну інформацію від перегляду вашими дорогоцінними дітьми (включаючи основи репродукції тощо), але дозволяють усілякі криваві жахливості у формі терористичних веб-сайтів тощо. Уопс!

Фінальні думки

Як ми говорили на початку, жовтень був дуже насиченим місяцем, і ми, швидше за все, пропустили кілька історій, які інші, можливо, вважали важливішими. Не соромтеся зазначити будь-які яскраві упущення в коментарях нижче, а потім підпишіться на розсилку, щоб ви могли спостерігати за нами в режимі реального часу.

Дуже дякую за те, що ви прочитали нашу новину про жовтень. Ми сподіваємось, що ви знову приєднаєтесь до нас через місяць. До цього удачі і будьте в безпеці.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map