Стан Хмари, липень 2018 року

Привіт, і ласкаво просимо до стану хмари за липень 2018 року. Щомісячне опитування найбільш важливих новин щодо хмари та конфіденційності Cloudwards.net щомісяця перебуває тут та там. Це інформативно і дасть вам хихикати тут і там, тому не дивно, що більшість світових лідерів підписуються на це (наші адвокати хотіли б стверджувати, що ми цього не перевіряли).


Минув дикий місяць, і з світу технологій надійшло багато новин, але більшість саме таких змушує вас піднімати брови, а не здивування. Якщо ви хочете побачити, де ми зупинилися, радимо ознайомитись з нашим червневим виданням. В іншому випадку прив’яжіть для дикої їзди.

Розваги з Facebook (якщо проблеми конфіденційності були веселі)

The-Zuck-in-DC
© Scoopnest

Як ми маємо майже кожен стан хмари з моменту їх створення кілька місяців тому, ми розпочнемо з Facebook. Хоча хтось навіть віддалено знає, що вже багато років уникає платформи соціальних медіа через свої способи продажу даних та націлювання на рекламу, скандал Cambridge Analytica зняв кришку кепської вигрібної ями. І це був лише початок.

Візьмемо, наприклад, останні новини, що компанія просто не може перестати просочувати інформацію користувачів. У цьому конкретному випадку Facebook дозволить виробникам усіх видів пристроїв (переважно смартфонів і планшетів) отримувати доступ до даних користувачів, намагаючись оптимізувати (улюблене мовлення маркетологів) послугу виробників. Зайве говорити, що з цього питання користувачі не консультувалися.

Виявляється, досить багато таких виробників – китайці, тобто державні компанії в одній з найбільш репресивних країн світу, тепер мають деякі ваші особисті дані. Мабуть, навіть якщо ви не в Середньому Королівстві, вам потрібно буде використовувати один з наших кращих VPN для Китаю..

Між іншим, коли Facebook намагався зробити щось добре і дотримуватися законів про конфіденційність, встановлених GDPR, він заблокував кілька тисяч ділових користувачів,.

Не те, що Facebook – єдина компанія, яка укладає угоди з Китаєм. У минулому місяці з’явилася новина, що генеральний директор Apple – неофіційний дипломат в Китаї, який здійснює посередництво від імені США, що викликає глибоке занепокоєння заплутування корпоративних та урядових інтересів (якщо ви не думаєте, що Apple має найвищі інтереси американського народу по душі; ми не).

Будь зла: Google навчається від великих хлопців

Google-Evil-Eyes

Якщо говорити про заплутані мотивації: колись доброзичлива корпорація, яка займала свій девіз «не будь зла», здається, змінила своє серце. Він у співпраці з американськими військовими розробив сучасний безпілотник AI, совок, який вам приніс The Intercept.

Якщо створення роботів-вбивць було недостатньо, Єврокомісія також призначила штраф за зловживання своїм домінуючим становищем на ринку. Стверджувалося, що Google заздалегідь встановлював власне програмне забезпечення на телефони Android, заважаючи іншим сторонам бавитись за увагу клієнтів. Після дворічного розслідування Єврокомісія погодилася з цими твердженнями, а Google загрожує штраф у розмірі 11 мільярдів євро.

Здається, новий Android з відкритим кодом може бути гарною ідеєю.

Мускатні запахи Неприємності

Елон-Муск
© CNBC

Хоча це не зовсім зло, схоже, що багато компаній-коней Елона Маск стикаються з деякими неприємними проблемами. Його бізнес із сонячною енергією працює на димах. Він закрив дев’ять об’єктів, а продажі знизилися. Це може бути пов’язано зі зменшенням попиту, оскільки ціни на нафту зазнали краху, або можливо, що виробництво було завищене в першу чергу, як і у Tesla.

На фронті виготовлення автомобілів, нарешті, компанія натрапила на ціль на початку липня, але не перед тим, як звільнити значну кількість працівників, а також звільнити одного хлопця, який стверджує, що його звільнили за спробу організації союзу. Хоча навряд чи дивно, що хтось настільки сильний, як Муск, не шанувальник колективних переговорів, це удар по його робочій силі.

Але для Елона це не всі чорні хмари. Чикаго дав добро, щоб його компанія «Нудна компанія» (з вогнем слави) розпочала роботу над проектом гіперлопа в місті. Ідея полягає в тому, що труби під тиском працюватимуть під містом, пропонуючи надзвичайно швидкий і дешевий громадський транспорт. Однак не через день після оголошення у письменника “The Verge” були сумніви щодо фінансової математики проекту.

Холодна війна повертається з теплого свята

Завершимо цю групову групову історію новинами веселою новиною про те, що, за словами одного з британських екс-шахраїв, Росія веде холодну війну із Заходом. Зверніть увагу на час цього речення: вони не готуються до нього, вони зараз борються.

Окрім широкомасштабного злому маршрутизаторів по всьому світу, про який ми повідомляли раніше, є вказівки на те, що відвідувачі цьогорічного чемпіонату світу в Росії зламують свої пристрої, часто віддалено. Як тільки відвідувач спортфесту повертається додому, він фактично є цифровим шпигуном для Путіна та його друзів, подобається це чи ні.

Менші історії

Саміт
© ZDNet

Якщо ці слухачі новини не вийшли з дороги, давайте подивимося на більш дрібні історії Джуна, найвеселіша з яких полягає в тому, що Захід знову стає лідером у грі в суперкомп’ютер, завдяки Summit, новій машині, що проживає в Національному центрі Oak Ridge Лабораторія. Саміт може обчислити до 122 петафлопсів даних, на відміну від 93-х китайських Sunway TaihuLight здатний.

Масштабне порушення в MyHeritage викрило електронні адреси 92 мільйонів користувачів, це новий запис. Компанія підкреслює, що оголеними були лише електронні адреси. На його ДНК-базу, на щастя, це не вплинуло.

Один дослідник дійшов висновку, що автоматизація не загрожує вашій роботі. Застереження (ви знали, що це буде) – економіка залишається стабільною. Зважаючи на те, що банкіри знову до багатьох своїх передрецесійних хитрощів, ми рекомендуємо нашим читачам навчитися або програмувати, або підтримувати ІС, використовуючи заочний курс чи щось таке.

Windows 98 відсвяткував свій 20-й день народження у червні. Якщо вам цікаво, чому це примітно, велика кількість людей, а також установи, все ще використовують практично давню ОС. Найгірші правопорушники – це уряди, що не дивно, враховуючи, що місто Лондон попросив громадян надіслати реквізити своєї кредитної картки електронною поштою…

Фінальні думки

З цим ми закінчимо місяць. У липні ми очікуємо, що буде багато нахабства та люті з приводу нових правил ЄС щодо завантаження, а також більше розкриттів у Facebook (користь нудним журналістам).

Ми сподіваємося, що ви знову приєднаєтесь до нас через кілька тижнів. До цього часу будьте в безпеці і, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me