Ласкаво просимо до місячного стану хмари Cloudwards.net, де ми ознайомимось з найважливішими новинами останніх 30 днів, а також з нетерпінням чекаємо на наступний місяць. Ми зосереджуємось, головним чином, на новинах про технології, звичайно, а також на всьому, що стосується хмари, зокрема; подумайте про це як підсумок, який дасть вам нішеві знання для вау людей на вечірках. Нудні вечірки, але саме так ми котимося.


Це перша подібна стаття, яку ми працюємо, і ми сподіваємось зробити ще багато інших. Хоча там є безліч чудових новинних сайтів, і ми не хочемо замінювати жоден з них – довіряйте нам, ми намагалися в минулому – ми відчуваємо, що редакційно ми можемо запропонувати багато. Отже, зав’яжіть і приєднуйтесь до нас, коли ми подивимось на те, що нам приніс Березень.

Facebook, Cambridge Analytica та Zuckerberg

Березень 2018 року був доволі місяцем у Facebook та масових кризах, пов’язаних із викриттями, що компанія Cambridge Analytica, фірма з аналітики ринку з Великобританії, видобула у Facebook дані щонайменше 50 мільйонів виборців США та націлила їх на рекламу, можливо, навіть вплинула на 2016 рік у США президентські вибори на користь Дональда.

Страшні речі. Незважаючи на те, що вибори в США є грубими, справи все що завгодно порівняно з політичним процесом у більшості інших країн, розкриття винуватця Крістофера Війлі, співзасновника CA, який більше не працює там, сколихнули країну та решту світу. , до її суті.

Місяцями ми потихеньку усвідомлюємо, що Facebook прострочив вплив у світі взагалі після того, як стало зрозуміло, що влада путінських армій тролів, але тепер зрозуміло, що це не лише авторитарні силовики; наші власні партії та лідери також використовують соціальні медіа для хворих.

Марк Цукерберг, генеральний директор Facebook, висловив публічне вибачення (і навіть вийняв газету) і пообіцяв покращити ситуацію. Він також даватиме свідчення перед американським комітетом Конгресу про це, хоча він лише подумав надсилати підтримку в еквівалент Великобританії.

Проте вибачення Цукерберга лунає голово: його компанія роками видобуває та продає дані людей, хоча замість того, щоб продавати їх для політичних цілей, ці дані використовували рекламодавці. Мабуть, дивним є те, що люди витрачають свої важко виграні гроші на безглузді споживчі лайки, які їм не потрібні, мабуть, добре, але, мабуть, впливати на політичний процес – це не.

Роль засобів масової інформації у всій цій трагедії також дивна, адже вони є тими, хто веде звинувачення проти політичних шнаніганів, але, схоже, вони мало переймаються тим, що роблять маркетологи з усіма даними, що перебувають на заходах у соціальних мережах. Ми хотіли б запропонувати всім піти шляхом Ілона Моска, але ми також не будемо видаляти нашу сторінку FB, тому що, ну, ми не Tesla.

Скандал у Facebook: хороші новини

Весь фракція у Facebook – це певна річ, хороша новина: хоча це зайняло більше часу, ніж нам би хотілося, зараз нарешті люди звертають увагу на криві витівки, до яких потрапляє компанія: люди вже видаляють свої профілі в соціальних мережах і ставляться до них більше як вони ведуть себе в Інтернеті. Якщо ви один із цих людей, перегляньте наш Інтернет-посібник щодо конфіденційності, оскільки він допоможе вам стати на шляху.

Скандал також спонукав розробників до створення конкуруючих стандартів та протоколів, які повинні допомогти зберегти Інтернет для вас більш безпечним. Одним із таких варіантів є використання відкритих протоколів та інших хитрощів IMAP, які мають зробити соціальні медіа одночасно простішими та безпечнішими. Якщо ви хочете дізнатися більше, у цьому реєстрі є ціла історія.

Шпигунство та спостереження за Шенаніганами

Не те, що у Facebook є якась закручена монополія на шпигунство за людьми. Ми всі знаємо про ПРИЗМ і Закон про патріот, але, схоже, незабаром до цього списку можемо додати ще одну абревіатуру: CLOUD. Ця нова ініціатива, яка пройшла через задній простір, дає розвідці США про те, щоб вихватити дані громадян США з хмарних серверів навіть за кордоном, лякає думка.

Навіть використання VPN не вбереже вас від цієї конкретної проблеми, це означає, що вам потрібно буде використовувати постачальника даних з нульовими знаннями, як-от Tresorit або Sync.com, якщо ви хочете захистити ваші файли від втручання..

Не те, що спостереження обмежується інтервебзом: китайська поліція використовує найсучасніші сонцезахисні окуляри для відстеження номерних знаків і навіть облич, в той час як поліція Північної Кароліни використовує GPS-дані Google для того, щоб забрати кого-небудь навіть поблизу місця злочину. Хіба сучасність не просто чудова?

Наступний крок у хмарних іграх?

Ну, можливо: хоча ігрові послуги (GaaS) або хмарні ігри протягом останніх кількох років набули майже химерного аспекту – це не сталося, або трапилося у затопленій версії – це Мабуть, зараз нарешті деякі серйозні гравці будуть над цим працювати.

Відділ ігор Microsoft створює проект для хмарних ігор, в той час як NVIDIA робить те ж саме зі своїм проектом GeForce Now, який зараз знаходиться в закритій бета-версії. Хоча наразі нам ще мало що доповісти, ми сподіваємось незабаром оновити нашу статтю про хмарні ігри з останніми та найбільшими розробками.

Менші історії


© Stuff.co.nz

Хоча, як бачите, у березні багато що трапилося в техніці, ось кілька історій, які ми вважали заслуженими трохи більше кохання, ніж вони отримали. По-перше, це новина про те, що Spectre та Meltdown були зафіксовані на будь-яких мікросхемах наступного покоління, що розробляються. Ці виправлення знаходяться на апаратному рівні, тому сподіваємось, що більше не сповільнюватиметься.

Кім Дотком, засновник Megaupload і опосередковано MEGA, виграв ще одну справу у своїй, ймовірно, ніколи не закінченій битві проти американської екстрадиції. США хотів, щоб піратство було перевезено до своєї юрисдикції вже більше десятиліття, але Дотком із більшим життям (він змінив ім’я згідно опитування) успішно чинив опір..

Оригінальні серії Netflix були технічно заборонені на Каннському кінофестивалі. Хоча ми всі вже багато років знаємо, що Голлівуд та його партнери бояться трохи конкуренції (див. Історію Dotcom на одному прикладі), це рішення ще раз є доказом того, що стара гвардія зробить все, щоб переконатися, що початківці не роблять не заходжу ногою у двері.

“Лабораторії Касперського” перемістять деякі свої центри обробки даних до Швейцарії, щоб уникнути звинувачень у тому, що російський уряд шпигує за клієнтами компанії на російських серверах. Хоча дані російських громадян повинні зберігатись на батьківщині – Путін прийняв закон, який прямо забороняє зберігати дані росіян за кордоном – це менше турбує іноземних клієнтів.

Нещодавно прийнятий законопроект про SESTA / FOSTA в США спричиняє головні болі для багатьох хмарних служб, оскільки будь-який вміст, який, як можна вважати, сприяє торгівлі сексами тощо, залишає своїх господарів на гачку. Кілька людей та компаній, які жодним чином не пов’язані з цим досить неприємним напрямком діяльності, вже видалили їхній вміст.

Всесвітній день резервного копіювання

І останнє, але не менш важливе, ми закінчили березень на високій ноті Всесвітнього дня резервного копіювання, святковий день для всіх, хто вважає, що резервне копіювання ваших даних регулярно є одним із запорук щастя (ми поставили цю планку досить низько за призначенням, ніж дякуємо).

Хоча трохи раніше публікувати будь-які цифри, ми сподіваємось, що вдалося знайти більше людей, ніж за минулі роки, і всі вони надійно підкріплені, бажано, використовуючи правило 3-2-1.

Фінальні думки

Це більш-менш завершує матч, якщо ви запитаєте нас. Незважаючи на те, що цього квітня можна з нетерпінням чекати, ми прогнозуємо, що найбільші історії стосуватимуться прийняття ЄС Загального регламенту щодо захисту даних (GDPR) у травні та того, як це вплине на Інтернет. Цей фрагмент всеохоплюючого законодавства повинен трохи захистити нас усіх, і ми сподіваємось дізнатися більше про його деталі.

Чи вважаєте ви, що ми помилилися, дивлячись назад або назад? Чи маєте ви думки щодо розповідей, про які ми говорили? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me