Стан Хмари, грудень 2019 року

Привіт, ласкаво просимо до цієї місячної колонки State of Cloud, Cloudwards, де ми дивимось новини минулого місяця, але називаємо це після того, як ми знаходимося. Листопад був дивним місячним новиною, як і вперше оскільки ми розпочали цю серію у квітні 2018 року, ми взагалі не будемо згадувати про Facebook, за винятком короткого огляду в розділі “менші історії” наприкінці.


Це повинно викликати деяке здивування серед наших більш регулярних читачів, і це, безумовно, змусило нас засумніватися, коли ми вперше зрозуміли це, але ми вважаємо, що це означає, що Цук нарешті прибирає свій вчинок. Ні, лише жартуємо, ми впевнені, що він повернеться до своїх звичних хитрощів у 2020 році. До цього часу, хоча у нас є багато інших справ, тож давайте почнемо.

Хмарні ігрові сходження

Хмарні ігри перебувають у піднесенні, і, схоже, кожне ім’я, яке варто згадати, – це або дослідження можливостей, або активна розробка нової платформи, яка буде приймати ігри в хмару. Однак результати не завжди такі великі. Наприклад, коли Google Stadia запустився в листопаді, це розчарувало багатьох користувачів, включаючи нас, коли ми переглянули її.

Набагато цікавіше – Project xCloud, який стане входом Майкрософт у поле. Нам вдалося отримати доступ до попереднього перегляду xCloud, честь отримала лише декілька, і ми загалом були набагато більше вражені. Однак він поки що в розробці, тому якщо ви дійсно не можете дочекатися початку роботи з хмарними іграми, найкращою альтернативою, здається, є Shadow, який працює чудово.

Приборкання Інтернету

Цензура

Це, однак, саме для сонячних і яскравих новин листопада. Незважаючи на те, що Facebook не робив багато хвиль (серйозно, вперше за майже два роки), інакше було багато жахливих новин. 

Конфіденційність, здається, є жартом для більшості владних структур, що в 21 столітті означає як уряди, так і корпорації, і з минулого місяця було багато прикладів.

Наприклад, російський уряд наполягає на тому, щоб усі телефони, що продаються на Батьківщині, попередньо встановили додатки, затверджені режимом, які не можна буде видалити. 

На Заході ми можемо сукатися про зловмисне програмне забезпечення, але принаймні речі на наших телефонах не призведуть до того, що в кінцевому підсумку нас заарештують за думку. Ще немає новин про те, коли цей новий закон набуде чинності, але ми, мабуть, зможемо сказати з хвиль арештів, які будуть слідувати його прийняттю.

Від такої неприємності ми переходимо до прямого відключення засобів масової інформації. Іран побачив протести та заворушення після масового зростання цін на пальне, хоча підвищення цін був, мабуть, більш важливим моментом протягом десятиліть накопичених розладів у країнах Близького Сходу. 

Намагаючись утримати протестуючих від розмови один з одним – або принаймні від залучення міжнародної уваги до жорстокості поліції, яка спричинила сотні загиблих, як це робили їхні колеги з Гонконгу, – Інтернет в Ірані просто закрили.

Хоча ми знали, що Іран має таку можливість – ми навіть коротко говорили про це в нашому найкращому VPN для Ірану, – це все-таки радикальний захід, який потрібно вжити, тим більше, що це не лише недобросовісна молодь, яка користується Інтернетом, але й бізнес та сам уряд. Немає жодних тверджень про шкоду, яку режим заподіяв економіці внаслідок цього припинення.

Пекінський Балон

Китай заборони VPN

Ще одна країна, яка використовує технологію для покращення людей, які не дотримуються її законів, – це, звичайно, Китай. Ймовірно, завдяки тому, що відбувається в Гонконзі, прожектор проходить на Близькому Королівстві, і особливо за останній місяць ми отримуємо більше звітів про те, що відбувається в крайній західній провінції Сіньцзян, де населення уйгурської меншини є меншою будучи, ну, будемо дотримуватися засвоєних, чи будемо ми?

Повний список жахів, які ця мусульманська меншина зазнає, занадто довго розглядаються, але вражаюча роль – це роль, яку відіграє технологія. Пекін використовував всю потужність трекінг-технологій, щоб майже весь час стежити за уйгурами, перетворюючи життя цих простих людей на виробництво 1984 року і перетворюючи їх на лабораторних щурів у реальний життєвий паноптикон.

Дуже важко бачити, щоб хтось жив так, але ми хвилюємось, що недобросовісні політики та поліцейські на нашій шиї лісу бачитимуть практики Китаю як приклад для наслідування, а не для того, щоб ухилятися від цього. Тільки час, звичайно, підкаже, але коли решта світу відчує всю силу погляду Великого Брата?

Солодка пісня Солов’я

Google-Evil-Eyes

Ми можемо це дізнатися і раніше, ніж думаємо, хоча відповідальність за владу в США та Європі ведуть не уряди, а корпорації. Не просто задоволений тим, що отримує мільярдні доходи – більша частина їх відвантажується у примхливі офшорні притулки, тому її не можна оподатковувати – ці корпорації знаходять нові способи покращити свої доходи, наточуючи наші права.

Найбільша історія, що вийшла на сьогоднішній день – Project Nightingale, який, здається, є ознакою тенденції, в якій дійсно страшні ідеї даються кодовими назвами з темою птахів (для подальших доказів ми подаємо Project Raven).

Соловей – це співпраця між Google, яка в минулому часі випустила свій лозунг “не будь зла”, – і Ascension, американський медичний працівник, який керує 2600 клініками та лікарнями по всій країні. Коротше кажучи, угода передбачає Вознесіння, що передає Google десятки мільйонів файлів пацієнтів, а Google потім знаходить нові способи обробки цих даних.

Спочатку це здається не надто поганим, зізнаємось, але потім ви прочитаєте статтю Солов’я, яку ми пов’язали, і почнете думати про всі шалені речі, якими Google займався останніми даними людей, і, ну, ці здригання починають повзати. твоя спина. 

Для одного пацієнти погодились, що Вознесіння буде обробляти їх дані, а не Google. У політиці конфіденційності, швидше за все, було якесь положення, яке ніхто не прочитав, перш ніж натиснути «погодитись», який дозволив третім сторонам отримати доступ до даних. Однак, навіть якби ці пацієнти бачили цю статтю, ми гадаємо, що ніхто не здогадувався, що третя сторона буде найбільшою фальсифікацією даних у світі.

По-друге, ці дані містять дуже чутливу інформацію про людей. Деяке з цього, мабуть, просто бентежить (дідусь зловив хлопавку), але дещо це може змінити спосіб, як роботодавці та страховики думають про вас. У сценарії кошмару, хто пережив рак, може почати рекламу альтернативних методів лікування тощо.

Тож не дивно, що регулятори активно зацікавлені у цій угоді, а формулювання новин говорить про те, що ці практики обміну даними будуть сприйняті дуже неяскраво, особливо якщо вони порушують HIPAA. Ми сподіваємося, що це виходить на користь пацієнтів Вознесіння.

Менші історії

Конфіденційність Facebook на відміну від

Додаток iPhone у Facebook вмикається та записує вас, навіть не вводячи вас. Мабуть, ця “помилка” була швидко виправлена, але це змушує задуматися, що Цук та його друзі робили з усіма цими даними, перш ніж хтось щось виявив. 

Склад Амазонки в штаті Айленд, Нью-Йорк, за своїми власними даними, має гірший рівень травматизму, ніж лісопильні та ливарні металургії. Це само по собі погано, але те, що робить його більш занепокоєнням, це те, що ми не знаємо, чи мають інші об’єкти Amazon кращі чи гірші показники. 

Намагаючись зробити кліматичні зміни трохи актуальнішими для громадян – адже ураганів та спекотного літа недостатньо для переконання – один інститут використовує VR, щоб показати, що буде з прибережними громадами, якщо ситуація не зміниться незабаром. Ніфті зустрічається страшно. 

Кредитна картка Apple рекламувалася як спосіб змінити світ, але, очевидно, все, що вона робить, це повернути її назад, або, принаймні, з точки зору прав жінок. Виявляється, жінкам було надано менше кредитів, ніж чоловікам, коли вони подавали заявку на картку, ситуація, в якій компанія пообіцяла, що усуне, як тільки обурення цими стародавніми практиками набуде вірусного характеру.

І останнє, але не менш важливе, Інтерпол вийшов у листопаді і оголосив, що щодо шифрування в кінці в додатках для обміну повідомленнями та електронних листах все, що він робить, – це захистити педофілів. Звичайно, ця заява – несподіванка для правозахисників та журналістів скрізь – прийшла, звичайно, рекомендація про те, що задні двері повинні бути вбудовані у всі ці типи програм. Будемо сподіватися, що вони зазнають невдач, як і під час останнього поштовху.

Фінальні думки

Листопад був похмурим місяцем, як погодним, так і новинним, і поки що грудень виглядає не так вже й краще. Сподіваємось, наступного року приплив може бути розповсюджений на всіх цих атак на конфіденційність, але до цього часу ми будемо стежити за дорученням наших читачів.

Що ти думаєш про все це? Чи стає Великий Брат занадто потужним, чи не все так погано? Крім того, чи вважаєте ви, що ми пропустили якісь великі історії з минулого листопада? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me