Стан Хмари, березень 2019 року

Вітаємо, ласкаво просимо до абсолютно нового штату Хмари, щомісячної колонки Cloudwards.net, де ми пропонуємо вам нашу новину за останні 28 днів. Це видання включає погляди на корпоративну інтригу, кричущі порушення конфіденційності, а також Cloudwards.net здуває кришку трохи змови все своєю самотньою.


Перш ніж ми дістанемося цього, ми хотіли б продовжити тему, яку ми розпочали у нашому лютневому випуску, а саме – про розслідування Reuters щодо Project Raven – проекту ОАЕ, який прослуховує частину, колишні співробітники Агентства національної безпеки США..

В офіційній відповіді дипломат Еміраті заперечив шпигувати за американцями, тому хвилюватися нема про що. Якщо, звичайно, ви не вірите чиновникові з глибоко корумпованого режиму (читайте наш кращий VPN для ОАЕ детальніше про це) або, ви знаєте, ви не американець. Ми вважаємо, що останнє не було сказано про Project Raven, і ми повідомимо вас про це.

Починаючи з цього, почнемо. Спочатку підсумок розслідування самого Cloudwards.net, проведеного в лютому.

Краватки, які зв’язують

Захищені VPN та BestVPN.com

Ми давно чули чутки про зв’язки між BestVPN.com та Bufied VPN, веб-сайтом з огляду VPN та постачальником VPN відповідно. Ми ніколи не отримали доказів, тому вирішили трохи прокопати і швидко знайшли поспільний кулемет: документи, які показували BestVPN.com та Bucked VPN, були власністю тієї самої людини.

Ці стосунки призвели до того, що рецензенти BestVPN.com оцінили захищений VPN набагато вище, ніж ви очікували, і вводячи споживачів в оману, купуючи послугу, яка просочує особисті дані, як сито. Ознайомтеся з нашим оглядовим VPN-оглядом, щоб отримати детальну інформацію про це.

Потрібно сказати, що ми не отримали відповіді жодної із залучених сторін, що, як ми сподіваємось, є ознакою того, що видання переосмислює свою стратегію огляду. Ми будемо постійно інформувати вас про будь-які події.

Не проходить

менеджер паролів

Галузі, які ми охоплюємо на Cloudwards.net, рухаються повільно, винятки становлять виняток завдяки війнам VPN, про які ми детально розповідали в нашому січневому стані Хмари. Однак, в інших галузях було ще дві цікаві розробки, які в лютому зайшли трохи під радари.

Найстрашніше – незалежний дослідник безпеки встановив, що деякі кращі менеджери паролів зберігають головні паролі користувачів таким чином, що вони можуть бути легкою ціллю для хакерів за певних обставин, не зважаючи на безпеку, яку надає програмне забезпечення.

Проблемні менеджери паролів – 1Password, Dashlane, KeePass і LastPass – швидко відмовилися, сказавши, що зроблені висновки були “дуже теоретичними” або впливали на незначну кількість користувачів і навіть тоді лише у дуже конкретних сценаріях.

Хоча ми бачимо їхню сторону історії, ми сподіваємось, що виправлення буде введено швидше, ніж пізніше, оскільки кіберзлочинці лише стають одурнішими. Знову ж таки, якщо новий Android – це будь-яка ознака, можливо, нам не знадобляться паролі найближчим часом.

Карбоніт зрізає Webroot

Інший біт новин галузі – це те, що один з наших найкращих сервісів резервного копіювання в Інтернеті, Carbonite, купує Webroot, фірму з кібербезпеки, яка пропонує антивірусні та VPN послуги, а також навчання та оцінки загроз (читайте наш огляд Webroot SecureAnywhere, щоб побачити, що ми думаємо з неї).

Згідно з прес-релізом, Carbonite платить на північ 600 мільйонів доларів – велику суму в цій галузі – за Webroot з метою “стати провідною компанією із захисту даних”. Це шляхетна мета, але ми сподіваємось, що це ще більше не призведе до руйнування резервних функцій карбоніту, які, якщо ви читаєте наш огляд Карбоніту та коментарі під ним, прослизають.

Ми будемо оновлювати пов’язані з ними огляди, як тільки буде укладена угода, яка, як очікується, відбудеться в цей квартал. Слідкуйте за цим простором.

Весело з штрафами

Google штрафу

Регулярні читачі знають, що на Cloudwards.net ми не є шанувальниками шенагігів Big Tech, які тягнуть за собою дані людей. Хоча ми розуміємо, що компаніям потрібно заробляти гроші, брехати споживачам і зловживати їх довірою – це не правильний шлях для цього, і, здається, більшість урядів щось з цим робить, принаймні на схід від Атлантики.

Наприклад, з моменту вступу в дію Загального регламенту ЄС про захист даних у травні 2018 року, майже 60 000 порушень було повідомлено відповідним органам та було винесено 91 штраф, що спонукало одну компанію почати пропонувати страхування GDPR. Найбільша з цих поправок надійшла до Google, який повинен передати Франції понад 50 мільйонів євро.

Насправді Google останнім часом зазнає стільки штрафних санкцій, що в ЄС платять більше штрафів, ніж податків. Хоча ми залишимо його відкритим для дискусій, чи це означає, що йому потрібно платити більше податківцю та звільнитись за обробку даних, це все-таки страхітливий факт. Недарма Google об’єднується з правим крилом, щоб запобігти прийняттю аналогічного законодавства в США.

А ляпас у Facebook

Наш інший багаторічний жук, Facebook, також є ціллю в Європі, Німеччина грюкає ганебним молотком про найгірший збору даних фірми соціальних медіа та звіт уряду Великобританії, що називає її керівників “цифровими бандитами”, опис настільки вдалий, що ми хотіли б, щоб у нас були придумайте.

Однак, Зук набагато краще перебирає океан, оскільки має змогу домовитися про свій штраф за трюки, які він тягне з квітня. Хоча це, ймовірно, все ще буде в мільярдах доларів, воно буде нижчим, ніж воно повинно бути, що ставить питання про те, який вплив мають корпорації в Країні Вільного ™.

Зрештою, зганьблений гендиректор Equifax Марк Бегор опинився на завершенні словесного побиття в Конгресі, тож принаймні в Америці залишилось трохи справедливості.

Конфіденційність не генетична

Велике Добре
© Pinterest

Якщо говорити про справедливість, то, очевидно, генеалогічна фірма FamilyTreeDNA займається своєю формою пильності. Компанія, яка надіслала вам зразок вашої ДНК, щоб побачити, чи збігається вона з тими, хто зробив те саме, поділився своєю базою даних з ФБР. Її генеральний директор, Беннет Грінспан, навіть вважає себе борцем зі злочинами.

Це означає, що якщо ви поділитесь спорідненим зв’язком з розшукуваним розбійником банку, ви з’явитесь на радарі федерації, ніколи нічого доброго. Це смішне перевищення меж FamilyTreeDNA і нагадує нам про необґрунтований ентузіазм працювати з правоохоронними органами, що демонструються двома службами VPN. Про них читайте в нашому огляді PureVPN та HideMyAss.

Це означає, що срібний наклад тут полягає в тому, що він просвітив трохи регульовану американську галузь, яка відходить від великої кількості обміну даними. Наприклад, кілька компаній поділилися даними з фармацевтичними компаніями, і Ancestry.com пішов так далеко, щоб співпрацювати з Calico, дочірньою компанією Alphabet..

Хоча всі залучені компанії, можливо, захищаються, кричачи про “велике благо”, тут є слизький схил, який може призвести до подібного, що відбувається в Китаї, де влада відслідковує людей, які використовують їх ДНК. Це не майбутнє, яке ми хочемо, і радимо людям триматися подалі від компаній, що випробовують ДНК.

Короткі історії

Росія

Як ми повідомляли в нашому листопадовому випуску, російські хакери, як очікується, псуються з майбутніми виборами в ЄС у червні, подібно до того, як вони робили в середньострокових сесіях США в минулому році та президентських опитуваннях в 2016 році. повідомляли про кібератаки на установи ЄС. Холодна війна, очевидно, повертається як кібервійна.

Служба новин Apple, яка називається “Netflix для новин”, знаходиться під обстрілом видавців вмісту, який буде розміщений. Тут, на Cloudwards.net, ми не можемо їх звинувачувати. Мабуть, Купертіно вимагає половини доходу, що є високим податком для галузі з маржами, тонкими як вода.

Завдяки Valve, ми можемо зрушити бар’єри на шляху до того, що ми вважаємо якомога по-людськи. Дослідження SteamVR, його системи віртуальної реальності, показують, що гравці рухають свої тіла таким чином, що майже неправдоподібно, як це роблять консорціоністи, з зап’ястями, особливо, роблячи повороти, які ніхто не вважав можливими, і великим обсягом.

Ми закінчимо цей тиждень чудовими новинами для людей, які не люблять письменників, журналістів чи споріднені професії. Схоже, штучний інтелект налаштований і на нашу роботу. AI, розроблений OpenAI, демонструє обіцянку, бо пробиває свій шлях через написання прози, і багато своїх повторень виглядає як синч, щоб стати новим промовцем Дональда.

Фінальні думки

У цій замітці ми запропонуємо вам полюбитися і повернемось у темну діру, де ми працюємо над державою Хмари. Ми сподіваємося, що вам сподобалось це і що це допомогло вам зрозуміти світ технологій.

Чи ми пропустили якісь великі історії з лютого? Чи маєте ви думки щодо тих, кого ми включили? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me