Найкращі пропозиції в чорну п’ятницю 2018: Магазин, поки ви не скинете

Після довгих незручних годин, що обговорювали політичні розбіжності у смаженій птиці, ми не можемо чекати, коли ми приєднаємося до стада покупців Чорної п’ятниці. Однак, як би не топтатись за останніми OLED-звуками, які ми приваблюємо, ми вважаємо за краще зробити хоч трохи покупок в Інтернеті.


Чорна п’ятниця та Кібер-понеділок перетворилися на один вихідний угод, оскільки більше американців звертаються до інтернет-роздрібних торговців замість цегельних та мінометних. Незважаючи на певні заощадження на останніх фізичних технологіях, ви знайдете найвищу цінність, купуючи цифрові продукти.

Ми тут для того, щоб провести вас через кращі пропозиції Чорної п’ятниці у хмарі. Покупка підписки в цей час часто може заощадити 50 відсотків або більше від початкової ціни, тому якщо вам потрібно VPN, веб-хостинг або хмарне сховище, тепер саме час перейти.

Пропозиції щодо чорної п’ятниці VPN

Почнемо з найпростішого способу залишатися в безпеці під час онлайн: віртуальних приватних мереж. Ми знайшли ці три чудові пропозиції.

ExpressVPN – Три безкоштовні місяці

ExpressVPN легко є кращим постачальником VPN на ринку, але його ціна вища, ніж більшість конкурентів. Ви можете значно заощадити на цій ціні, купивши в цю Чорну п’ятницю. ExpressVPN пропонує три безкоштовні місячні послуги з будь-якою новою річною підпискою, надаючи 15 місяців обслуговування за ціною 12. 

ExpressVPN-Веб-сайт

ExpressVPN-реєстрація

ExpressVPN-Speedtest

Параметри ExpressVPN-Tunnel

ExpressVPN-Full-App

Попередній

Далі

Ви можете прочитати наш огляд ExpressVPN, щоб дізнатись, чому нам це подобається, або просто скасувати угоду, перш ніж вона закінчиться. Він працює з сьогоднішнього дня до 22:00 GMT у вівторок, 27 листопада 2018 року. Реального ризику також немає, якщо 30-денна гарантія повернення грошей ExpressVPN.

NordVPN – 75 відсотків вимкнено

NordVPN – це близько до другого, як ви бачите в нашому порівнянні ExpressVPN проти NordVPN. Хоча ціни вже низькі – ви можете прочитати наш огляд NordVPN за останніми тарифами – ви можете заощадити до 75 відсотків, купуючи три роки вперед. Ви отримуєте обслуговування понад 400 доларів лише за 100 доларів.

Попередній

Далі

Ця угода все ще підтримується 30-денною гарантією повернення грошей NordVPN, тому немає ризику забрати план і побачити, як вам це подобається. Однак немає остаточної кінцевої дати, тому краще діяти швидко.

PureVPN – П’ять років за 1,32 долара на місяць

PureVPN не на рівні провідних постачальників у просторі VPN, як ви бачите в нашому порівнянні PureVPN з ExpressVPN. Незважаючи на це, PureVPN, завдяки своїй масивній серверній мережі та довгостроковій підписці, пропонує хорошу цінність.

PureVPN у п'ятницю

Це ще краще, якщо ви підберете його на ці вихідні. П’ятирічний план не є офіційним варіантом у лінійці PureVPN, показується лише як спливаюче вікно. Ці вихідні, однак, ви можете придбати їх менше, ніж звичайні спливаючі вікна. Крім того, ставка продовжується після поновлення, тому ви можете продовжувати отримувати відмінні угоди.

Ви можете дізнатися більше про PureVPN в нашому огляді PureVPN, але варто придбати план і спробувати самостійно з щедрою гарантією повернення грошей на 31 день.

Подяки за хмарне зберігання

Цього року, схоже, хмарного місця для зберігання хмар мало, але у нас є одна угода для вас.

pCloud – 75 відсотків від загального зберігання

pCloud – один з кращих постачальників хмарних сховищ, займаючи друге місце серед кращих постачальників хмарних сховищ. Хоча доступні щомісячні та щорічні підписки, pCloud зосереджується на довічних угодах у цю Чорну п’ятницю. Ви можете придбати 500 Гб або 2 ТБ пам’яті довічно за 75 відсотків.

Файли веб-інтерфейсу pCloud

pCloud Sync Folder

pCloud Надіслати посилання на файл

pCloud Посилання для завантаження

Клієнт pCloud Drive

Попередній

Далі

Як єдиний платіж, ми не могли б придумати кращої вартості. Ви справді купуєте продукт, яким можете володіти все життя. Ви можете дізнатися більше про pCloud в нашому огляді pCloud або кусати кулю і придбати цілий день зберігання. Угода триває до понеділка, 26 листопада 2018 року.

Веб хостинг у Кібер понеділок

Ми закінчимо кілька чудових пропозицій веб-хостингу. Усі вони закінчуються в понеділок, тому будьте швидкі.

Хостингер – до 90 відсотків вимкнено

Хостингер – один з кращих розробників веб-сайтів та розміщення комбо за його простий у користуванні інтерфейс та низьку ціну. Незважаючи на те, що вона сама по собі велика ціна, ви можете придбати хостинг у Чорну п’ятницю лише за 0,80 доларів на місяць. Насправді всі продукти Hostinger позначені внизу, приблизно 90 відсотків.

Кібер понеділок

Ми дозволяємо таблицям цін, які ви можете знайти, перейшовши за цим посиланням, говорити самі за себе. Ви можете порівняти ціни в нашому огляді Hostinger, щоб побачити вартість. Угода діє до понеділка, 3 грудня 2018 року.

Площа сайту – 75 відсотків відключено

Siteground – це наш перший вибір найкращого веб-хостингу для WordPress. Між простою міграцією WordPress та встановленням WordPress одним клацанням миші, це ідеальний вибір для нових та нинішніх користувачів WP. Зараз ви можете отримати хостинг на 75 відсотків.

Попередній

Далі

Ідеальною відправною точкою є GrowBig, який дозволяє багатьом веб-сайтам ділити 20 ГБ місця для зберігання. Він підходить для близько 25 000 відвідувань на місяць і постачається з простою інтеграцією WordPress. Ви можете прочитати наш огляд SiteGround, щоб дізнатися більше, але обов’язково швидко зареєструйтесь. Ця угода закінчується в понеділок, 26 листопада 2018 року.

Хостинг A2 – кілька пропозицій

A2 був сильним конкурентом для нашого найкращого посібника з веб-хостингу з його чудовим вибором сервера та оптимальною безпекою. На Чорну п’ятницю передбачено кілька угод, які можуть заощадити до 67 відсотків при звичайній підписці.

А2 Хостинг у Чорну п’ятницю

Ви можете знайти угоди та коди, щоб отримати їх нижче. Якщо ви хочете дізнатися про A2, не забудьте прочитати наш огляд хостингу A2.

 • 67 відсотків від спільного та керованого хостингу WordPress з кодом: SAVEBIG
 • 50 відсотків від керованого та основного VPS з кодом: BLKVPS
 • 40-відсотковий розпродаж хостинг-реселлерів з кодом: BLKSELL
 • 50 відсотків від вибраних виділених SSD серверів з кодом: 50DEDI

Фінальні думки

Це найкращі пропозиції у хмарі, що відбуваються в цю Чорну п’ятницю та Кібер понеділок. Настав час вибрати додатковий простір для зберігання, запустити цей новий веб-сайт та забезпечити онлайн-з’єднання, оскільки воно рідше коли-небудь дешевше. Якщо вам подобаються угоди, але не провайдери, вам краще перевірити наші огляди VPN та огляди хмарного сховища, щоб отримати землю..

Не забудьте залишити нам коментар щодо угод про Чорну п’ятницю, якими ви користуєтесь у ці вихідні. Дякую за прочитання та дуже щасливий день індички для вас та вашого.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map