Держава Хмари, червень 2019 року

Привіт, ласкаво просимо до нового штату Хмари, щомісячної колонки Cloudwards.net, де ми переглядаємо новини новин за 31 день, що пройшли, і спробуємо все зрозуміти. У цьому випуску ми поговоримо про Google, Huawei та, і ви ніколи не повірите в це, Facebook.


Хоча ми розуміємо, що побиття нашого барабана у Facebook може стати втомлюючим, ми все ще дивуємося винахідливості керівників компанії. Вони завжди мріють над новими способами маніпулювати людьми, щоб здати свої дані, а потім робити жахливі речі. Було б дивовижно, якби це було не так зло.

Нова Китайська рука

Торгова війна Huawei

По-перше, давайте поговоримо про деякі великі новини, які не просто домінують у заголовках технологічного розділу на новинних сайтах, але стають все більшою і основною історією кожного дня: Huawei та торговельна війна США та Китаю..

Тепер це два пов’язані, але окремі питання, хоча іноді може здаватися, що вони одне і те саме. Однак торгова війна здебільшого стосується дисбалансу між американським імпортом та експортом, а також практикою передачі технологій, коли фірми, які хочуть вести бізнес у Китаї, потребують віддати деякі свої права інтелектуальної власності..

Справа Huawei, однак, стосується більше шпигунства. Фірма, яка не є державною технічною власністю, але більш-менш є на практиці, звинувачується в кількох речах, найбільш помітним є те, що вона може шпигувати за людьми через свою прошивку.

Це більша проблема, ніж ви можете подумати. Huawei виготовляє величезну кількість деталей, що знаходяться в сучасному телекомунікаційному обладнанні, особливо запланованих мережах 5G. Це означає, що більше чи менше буде скрізь, і якщо компанія використовує своє обладнання для шпигування, це буде величезна проблема. Поки це були всі звинувачення, але існує дуже реальний ризик для безпеки.

Монополія? Хуавей сказати?

Торгова війна Huawei

Huawei перебуває у цьому смішно хорошому становищі, тому що, ну, мало хто з інших компаній виробляє це обладнання, або, принаймні, на рівні Huawe. Ось, звідки надходять звинувачення у торговій війні: компанія змогла залишатися конкурентоспроможною завдяки допомозі китайської держави, яка завжди шукає нових способів вести вкладки для свого населення..

Західні конкуренти не мали такої підтримки держави, стверджують політики (* кашель * податкові пільги * кашель *), таким чином зробивши Huawei взуттям як верхню собаку. Однак, підсумок полягає в тому, що без Huawei буде складно будувати будь-які просунуті мережі, тим самим спонукаючи багато країн ЄС до передачі будь-яких проблем щодо безпеки і, таким чином, ігнорування серйозних попереджень американської розвідувальної спільноти.

Хоча сильне озброєння союзників Трампа не дуже гарненьке і навіть може розглядатися як спосіб переадресувати частину цієї солодкої готівки на 5G американським компаніям, залишається підозра, що дозволяючи Huawei працювати над життєвою інфраструктурою на заході може бути цифровий еквівалент троянців, що тягнуть великого великого дерев’яного коня до воріт свого міста. Тільки час покаже.

Отримати Blue у Facebook

GlobalCoin

З цим не вийдемо, повернемося до звичної немедики, Facebook. Веселий раунд, який розпочався у квітні минулого року, не демонструє жодних ознак сповільнення, Федеральна комісія з торгівлі рекомендує Конгресу ввести захист конфіденційності для захисту американського народу від загибелі Цука, не на відміну від GDPR ЄС.

Ми сприймемо той факт, що людей потрібно захищати від Facebook як суперечки, не проходить і місяця без нового скандалу. Травень 2019 року вам приніс The Intercept, який виявив, що Facebook активно працює з операторами мобільного зв’язку, щоб відстежувати та шпигувати за людьми. Якби це була справжня кроляча нора, ми б уже вийшли з іншого боку; це більше бездонна яма.

Однак ми економимо найкраще для останнього: Facebook планує запустити власну криптовалюту. Він буде називатися GlobalCoin і буде прив’язаний до американського долара, хоча в якому співвідношенні поки невідомо. Наскільки погано хоче Зюк запустити цю річ, можна побачити його готовність домовлятися з деякими його гіркими ворогами і те, що він готовий сісти з федерами, щоб розробити деталі..

Якщо ви хочете, щоб наші два центи, або все, що їх еквівалент, було у копійках у Facebook, ми рекомендуємо всім триматися подалі від GlobalCoin. Нестабільність біткойну в поєднанні з готовністю Facebook продати дані стане сп’янільною сумішшю, яка залишить вас з похмілля, а виконавці відійдуть свистом.

Окуляри Google

Google Dragonfly

Ще одна улюблена наша ціль – повернення з короткого відпочинку. Ми востаннє розмовляли з шенагіганами Google у лютому 2019 року, і, окрім деяких невеликих історій, з гігантом пошукових систем мало що траплялося. Однак у травні компанія Google вирішила взяти свою заяву від весняних квітів і вийшла цвітінням величності.

Перший – це приємна новина, оскільки тепер ви можете встановити історію місцеположення та деякі інші дані для автоматичного видалення, хоча це зовсім незрозуміло, чи також вони видаляються з серверів Google. Ще одна гарна новина полягає в тому, що люди, які придбали ключ безпеки Titan лише для того, щоб виявити, що в ньому залишилася неприємна помилка, отримають безкоштовну заміну (припускаємо, що це буде помилка без помилок).

Але про це є хороші новини. Для одного, виявляється, Dragonfly – цензурована пошукова система для Китаю, яку оголосили похованою в січні, знову на столі, колишній генеральний директор Google Ерікс Шмідт навіть стверджував, що це допоможе Китаю “бути більш відкритим”. Хоча ми розуміємо, що свобода слова – це не гра з нульовою сумою, ми думаємо, що знаки долара в очах Еріка засліпили його жахами комуністичного режиму.

Однак, у комунізмі існують певні наслідки, як, наприклад, повна зайнятість, про яку, мабуть, мало хто з працівників Google знає що-небудь про те, як багато хто з них виявляється, що це темпи. Це означає, що вони не мають уявлення про те, коли працюватимуть, скільки вони працюватимуть, і Google не повинен платити їм ніякі пільги. Не здається справедливим, коли компанія, яка є такою багатою, не поширює багатство.

Однак Google надає багато роботи, так що це трохи компенсує. Наприклад, наразі люди замінюють AI в Google Duplex, оскільки, мабуть, розумні машини не можуть його перерізати. Так, ви правильно прочитали: мабуть, революція в ІІ – це трохи далі, ніж ми попереджали.

Менші історії

Джуліан Асандж Вікілікс

Джуліан Асандж покинув еквадорське посольство і зараз веде довгий юридичний бій, який, швидше за все, закінчиться тим, що його депортують до США. Хоча битва ще не велася, факт, що його юридичні документи ділилися з американською владою, – це написання на стіні. Хоча він і не найприємніший хлопець, його можлива доля, можливо, не підійде до злочину.

Ізраїльська компанія виявила, що підробляє дзвінки WhatsApp і тому отримує доступ до телефонів, повідомляє Financial Times. Тоді ці служби були як ухильними режимами у всьому світі, так і здебільшого використовувались у пошуках правозахисників та інших «підривників». WhatsApp стверджує, що витік випуск, на щастя,

Компанія Apple стикається з антимонопольною діяльністю в ЄС після того, як Spotify протестував проти того, як Купертіно поводився з ліцензуванням. Прогноз не є хорошим для Apple, оскільки весь світ йде назустріч Big Tech. Ми будемо тримати вас у курсі.

Коли ви розмовляєте з Алексою, або вона вас підслуховує, вона, мабуть, записує все, що чує, навіть якщо ви видалите аудіо. Це, очевидно, грубе порушення конфіденційності, але знову ж таки, що люди очікували, коли вони принесли підключений до Інтернету мікрофон у свій будинок?

Фінальні думки

Ми боїмося, що не закінчимо колонку цього місяця на високій ноті, травень був приблизним місяцем для стану хмари. Червень уже трохи шукає. Apple обіцяє кращу конфіденційність для користувачів, і ми маємо відчуття, що побачимо, що з Вашингтона виходять деякі речі щодо кращого захисту конфіденційності.

Що ти думаєш про все це? Чи ми пропустили якісь важливі історії у травні? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map