BestVPN.com та захищений VPN: Матч, зроблений на небі

Існує маса способів заробити гроші. Наприклад, ви можете запустити оглядовий веб-сайт, який заробляє свої гроші за партнерські посилання, як ми. Крім того, ви можете запустити послугу віртуальної приватної мережі, яка стягує гроші з абонентів за її використання, як, скажімо, ExpressVPN. Можна, звичайно, робити і те й інше одночасно. У такому випадку ти схожий на Піта Заборського.


Заборський є власником BestVPN.com, веб-сайту, присвяченого перегляду постачальників VPN. Він також є власником буферизованого VPN, постачальника VPN. Ви не знайдете жодної компанії, яка рекламує такі стосунки, але після того, як ми отримали підказку від читача, ми надягаємо гумові чоботи і натискаємо на цифрові цегли..

Те, що ми розкрили, – це масштабне шахрайство, в якому BestVPN.com закликає своїх читачів підписатися на VPN, який недбало обробляє їх дані, заряджаючи їх через ніс за привілей. Для доказу ми подамо дивовижний захоплений огляд Bucked VPN від BestVPN.com. Перш ніж ми дістанемося цього, ми хотіли б розплутати якусь корпоративну пряжу.

BestVPN.com: Компанія

BestVPN.com – це веб-сайт, який існує вже деякий час і, як правило, вважається гідним відгуками. Його власником і головою є Заборський, який базується в Будапешті, Угорщина, а його керуючим директором є Скотт Байром, як йдеться на сторінці «про нас» на сайті.

BestVPN Management

Батьківською компанією BestVPN.com є 4Choice Ltd., заснована у Великобританії, яка працює на кількох веб-сайтах з оглядом. Згідно з його LinkedIn, а також із загальнодоступними записами, Заборський є власником, а Байром та Пол Мартин Маккорміки виконують функції цієї компанії. Однак ім’я МакКорміка немає на жодному з веб-сайтів 4Choice.

Поки що нічого не вийшло, але коли ми отримали повідомлення про чутки, що Заборський був також власником Buffered VPN, посереднього постачальника, який BestVPN.com постійно дає високі бали у своїх оглядах та переглядах, ми зацікавились і зробили трохи копати.

Наше джерело запевнило, що існує зв’язок, але не може надати доказ. Перегляд сторінок LinkedIn Заборського та Байрома показує, що жодна з них не згадує забудований VPN, але найкращий спосіб переконатися в тому, щоб також подивитися на цю компанію.

Захищений VPN: Компанія

За даними веб-сайту, Buffered VPN – це дві компанії: Buffered Kft., Компанія, зареєстрована в Будапешті, Угорщина, і Buffered Limited, яка зареєстрована в Гібралтарі. Kft. розшифровується як Korlátolt Felelõsségû Társaság і означає, що це товариство з обмеженою відповідальністю, як ви знайдете де-небудь у світі.

BestVPN та буферний

Наскільки ми можемо сказати, Bufter Kft. обробляє гроші, які надходять – коли ви підписуєтеся на придбаний VPN, це компанія, яка відображається на рахунку-фактурі, – а компанія Гібралтар виступає як корпоративний холдинг. Жоден із знайдених нами документів не вияснив стосунки, хоча в мобільному додатку Bufied VPN компанія Гібралтар описується як власник.

З Покірних Початків

Буферизований VPN був започаткований у 2013 році Джорданом Фрід, американським авантюристом, який прагнув зробити щось із себе. Згідно з цією статтею, він торкнувся ідеї створити VPN з неназваним програмістом, і вони це зробили. Fried продав компанію або хоча б його частку у 2017 році невідомому покупцеві, якого ми зараз підозрюємо в Заборському.

Ми вважаємо, що неназваним програмістом буде Гергелі Калман, або, принаймні, його профіль LinkedIn пропонує це. Калман став генеральним директором Bufter Kft. після того, як Фрід пішов, залишився до червня 2018 року і зараз є фрілансом. Новий генеральний директор – Андор Нагл, який за три роки піднявся з лав обслуговування клієнтів на найвище крісло, що є досить подвигом.

З цього приводу Nagl не є власником Bufter Kft. Його ім’я не відображається в записах, які ми знайшли, і які доступні в Інтернеті. Згідно з цим, виконавчий директор Bufter Kft. це один Szentes Vidor Ferenc, який виступає власником кількох технологічних та фінансових фірм, але ніде на веб-сайті Bucked VPN. Зауважте, що ми використовували Google Translate для угорської документації.

BestVPN та буферний

Ми не впевнені, яка саме роль Szentes у компанії, тому що він не відповів на наші повідомлення, а також не отримав VPN чи Kllán.

З’єднання Гібралтару

Інша частина буферизованої компанії, зареєстрована в Гібралтарі, є більш простою. Незважаючи на те, що реєстрація компанії не є такою простою, як у Buffered Kft. – отримання записів Buffered Ltd. включало декілька електронних листів, телефонний дзвінок та використання кредитної картки компанії для сплати 20-доларового гонорару – у документі не було жодної інформації про те, хто належить компанії.

BestVPN та буферний

Перелічені акціонери – ТОВ «4Choice Ltd.» з 1400 акціями, «Калман» (400 акцій) та «Заборський» (200 акцій) на загальну суму 2000 акцій. Zaborszky та адміністративна компанія вказані як директори, доводячи, що долі 4Choice і Buffered, і, як результат, BestVPN.com та Buffered VPN, переплітаються.

Вартість споживачам

Це переплетення є поганою новиною для споживачів. З цієї причини нам довелося знайти незрозумілий аркуш паперу, щоб дізнатись, хто є справжніми власниками забудованого VPN, а не читати його на LinkedIn або на веб-сайті будь-якої компанії..

Доказ цього конкретного пудингу можна побачити в огляді BestVPN.com щодо буферизованого VPN – пов’язаного через машину Wayback заради нащадків – яка хлипає над його політикою конфіденційності та наскільки простою у користуванні, а потім дає їй рейтинг 9,5 з 10, що робить його одним з кращих постачальників балів на сайті.

BestVPN та буферний

На противагу цьому, з нашим теплим оглядом VPN, ви можете побачити проблему. Одним із наших тестів на швидкість поставлено Bucked VPN ніде поблизу найшвидших постачальників VPN навколо, але BestVPN.com своєю «науковою тестовою швидкістю» підсумовує, що VPN регулярно перемагає конкуренцію, твердження, що нам важко повірити..

Інша основна проблема – це політика збору даних та журналів у буферному VPN. Ми були шоковані кількістю особистої інформації, яка нібито захищена VPN про своїх користувачів, але BestVPN.com про це не згадує, незважаючи на те, що дані доступні на головній інформаційній панелі.

Ці дві основні проблеми, а також ціла низка менших (включаючи високу вартість підписки) призводять до того, що керівництво BestVPN.com, і, ймовірно, сам Заборський, маніпулюють способом представлення Bucked VPN для своєї особистої вигоди. Така поведінка – це далеко не те, що, як стверджується, підтримується читачем на веб-сайті BestVPN.com.

Зрозуміло також, що деякі члени команди не були частиною вихваляння забудованої VPN. Наприклад, він не відображається серед вибору BestVPN.com найкращих VPN, що дивно, вважаючи, що це, мабуть, одна з найкращих служб і має вищий бал, ніж деякі з п’яти найкращих постачальників, які BestVPN.com зібрав разом.

BestVPN топ 5

Це дає нам відчуття, що бурмотіння на BestVPN.com або не знає про те, що Bucked VPN має того самого власника, або це те, що вони не схвалюють.

Ми не мали змоги обговорити будь-що з вищезазначеного ні з самим Заборським, ні з будь-яким персоналом чи директорами 4Choice або BestVPN.com, оскільки ніхто ще не відповів на жоден наш лист..

Фінальні думки

Коли ми вперше почули слух про те, що Buffered VPN та BestVPN.com мали одного власника, ми не повірили, але наше коротке розслідування показує, що це правда. Зрештою, найдивніше – це не цинічна маніпуляція з читачами, а те, як мало зусиль, щоб її приховати.

Хоча повну об’єктивність неможливо гарантувати в системі, де більшість оглядових сайтів, включаючи Cloudwards.net, фінансуються за допомогою партнерських посилань, а публікації власних послуг, які вони переглядають, є поза межами блідості і розмивають те, що мало вірить споживачів у такій журналістиці, яку ми практика.

Ми сподіваємося, що Заборський робить правильний вибір для своїх читачів і позбавляє свою компанію від зацікавленості у захищеному VPN та знову починає писати чесні VPN-огляди.

Що ви думаєте про BestVPN.com та Buffered VPN, які мають одного власника? Повідомте нас у коментарях нижче та, як завжди, дякую за прочитане.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map