Recenzia MyPCBackup – Defunct Service – Aktualizované 2020

MyPCBackup Review

Ľahko použiteľná online služba zálohovania. Slušné užívateľské rozhranie. Doplnky sú k dispozícii, ale za statný, niekedy skrytý poplatok.


Pozor: dôležitá aktualizácia!

Prehľad

Domovská stránka MyPcBackup

Priznajme si to: toľko spoločností sa obracia na poskytovateľov cloudových úložísk, aby bezpečne chránili svoje dôležité údaje. Cloudové úložisko a online však nie sú len pre podnikových používateľov.

Zálohovanie online môžete využiť mnohými spôsobmi, z ktorých niekoľko nájdete v tejto recenzii MyPCBackup. MyPCBackup je spoločnosť, ktorá ponúka tieto služby. Vďaka ekonomickej cene a záruke presnosti a dostupnosti 99,99% a dostupnosti je táto spoločnosť tu, aby svojim zákazníkom uľahčila a zlepšila život.

Sú známi svojou spoľahlivosťou a väčšina zákazníkov sa zdá byť s ich službami skutočne spokojná. Pretože takmer 43% ľudí stratí svoje cenné súbory vrátane e-mailov, hudobných videí, dokumentov a ďalších súborov, potreba služieb tohto charakteru neustále rastie. 

Všetko o zálohe môjho PC

MyPC Backup je spoločnosť Just Develop It Company a je lídrom v oblasti revolúcie online zálohovania. Cieľom zariadenia je poskytnúť jednoduché riešenia zložitých technických problémov.

Spoločnosť začala svoju činnosť v roku 2010 a poskytuje rovnaké množstvo služieb, aké ponúkajú ich sesterské spoločnosti ZipCloud a JustCloud. Jediný rozdiel spočíva v tom, že majú mierne odlišnú vizuálnu stránku, aby sa mohli uspokojiť s iným publikom.

plány & stanovenie ceny

Niekedy, trochu ťažké nájsť na ich webových stránkach, tu sú informácie o cenách MyPCBackup: 

silné stránky & slabé stránky

Alternatívy pre MyPCBackup

zálohovanie

MyPCBackup je určený pre ľudí, ktorí nechcú premýšľať o svojich zálohovacích súboroch a na čo sa majú zálohovať. Chápu, aké frustrujúce môže byť zálohovanie údajov, takže to robia za vás.

Všetko sa týka automatizácie, a preto ich systém neustále zálohuje online, aj keď pracujete. Robia tento proces veľmi jednoduchým, takže bez ohľadu na to, aké sú vaše počítačové znalosti, ste bezpečne chránení.

Jediné, čo musíte urobiť, je jednoducho nainštalovať program na váš systém a systém urobí zvyšok za vás. Krása spočíva v tom, že nielen vaše zadané dokumenty sú v bezpečí, ale budú chrániť aj fotografie, videá a akékoľvek iné typy súborov, ktoré si dokážete predstaviť..

Po páde počítača môže byť často potrebné preinštalovať veľa programov z dôvodu zlyhania pevného disku. Nebudete však môcť tieto dokumenty alebo fotografie priviesť späť, sú navždy preč.

Z tohto dôvodu bol vytvorený program MyPCBackup. Keď sa ľudia viac presúvajú do technologickej éry a menej od hmotných predmetov, hrozba sa zvyšuje.

Obnova súboru

Obnovenie súborov z aplikácie MyPCBackup je jednoduché z úžasne jednoduchého hlavného panela. MyPCBackup vytvoril výnimočnú mriežku servera, ktorá komunikuje s Amazon S3.

To umožňuje ich používateľom veľmi rýchle vyvolanie ich údajov. Jednoducho choďte do svojich súborov a vyhľadajte tie, ktoré chcete nahrať. Je to také jednoduché ako kliknutie na tlačidlo. Neexistuje žiadny dôvod na to, aby ste sa snažili nájsť a hľadať súbory, napríklad pri niektorých záložných spoločnostiach, takže je všetko pre všetkých užívateľsky prívetivé..

Každý by mal trénovať obnoviť test niekoľkokrát. Získate tak schopnosť rýchlo reagovať a vedieť, čo robiť v prípade krízy. Môžete vybrať konkrétne súbory alebo priečinky, ktoré chcete obnoviť, alebo môžete obnoviť všetky svoje údaje, výber je len na vás.

Nahranie 1 alebo 2 dokumentov netrvá dlho, ale čím viac údajov sa má obnoviť, tým dlhšie bude trvať. Celý proces je celkom vpred a každý by mal byť schopný to urobiť.

Vlastnosti & extras

Ak chcete porovnať MyPCBackup s ostatnými poskytovateľmi, vždy môžete ísť do nášho porovnania záloh online. MyPCBackup ešte nesrevoluuje trh so zálohovaním a ukladaním dát, prináša vám množstvo užitočných doplnkov:

1. Zdieľanie súborov

Vybrané súbory alebo priečinky môžete zdieľať s priateľmi a rodinou. Vďaka tomu je obzvlášť ľahké zdieľať vaše posledné albumy s vybranou skupinou ľudí. 

2. Synchronizácia súborov

MyPCBackup má funkcie podobné Dropboxu, ako je synchronizácia súborov, takže vždy môžete mať najnovšiu verziu na akomkoľvek zariadení. 

3. Vyhľadajte môj laptop

MyPCBackup dokáže vyhľadať váš laptop, ak je odcudzený alebo stratený. Týmto spôsobom máte potenciál na jeho zotavenie. Dobrá vec je, že ak svoj laptop nedokážete obnoviť, aspoň vaše súbory sú v bezpečí. 

Konečné rozhodnutie

MyPCBackup je veľmi silným konkurentom na trhu cloudových úložísk a zálohovania, má však určité nedostatky. Pri porovnaní MyPCBackup s inými poskytovateľmi existujú určité obmedzenia. Aj keď ponúkajú online zálohovanie, nepresahujú len aspekty online zálohovania.

Svojim používateľom však poskytujú možnosti zálohovania online a robia to mimoriadne dobre. Musíme tiež poznamenať, že vzhľadom na ich informačný panel je to najjednoduchšie používateľské rozhranie v okolí. Neustále aktualizujú svoj softvér a vďaka týmto vylepšeniam prichádzajú väčšie a lepšie veci.

Blog je skvelý spôsob, ako zostať v kontakte so spoločnosťou a s tým, čo chcú robiť v budúcnosti. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map